کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال در مورد اتمام ویزا
اگر در یک کشور ویزای کسی‌ تموم بشه (و مدتی‌ بدون ویزا اقامت کنه)چه می‌شه؟

آیا دیپرتش میکنند ایران یا جریمه ازش میگیرن؟

آیا میتواند بعد به کشور دیگری برود

اینجا به من ویزا نمیدند و من نمیتوانم به ایران برگردم
و باید به ترکیه برم آیا می‌تونم بدون پرداخت جریمه به اونجا برم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
علاوه بر اینکه اگه هر زمان هر جائی پاستون رو چک کنن و متوجه باطل شدن ویزاتون شن از کشور بیرونتون می کنن قطعا اگه خوش شانس باشین و طی اقامت متوجه نشن حتما موقع خروج توی فرودگاه باهاتون برخورد میشه.فکر میکنم بستگی به قوانین هر کشوری داشته باشه من مالزی رو خیلی نمیدونم اما اگه در اروپا چنین مسئله ای براتون پیش بیاد دیگه اگه بتونین مجدد به اون کشور قانونی سفر کنین معجزه ست
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Donkey chance ، hamedrouhi ، msar
زندانی میشید بعد دیپورتتون می کنند.(مالزی)
[عکس: http://www.tvworthwatching.com/werts/dex...20baby.jpg]
There comes a time when the diseased and the weak must be sacrificed in order to save the herd
پاسخ
(2010-05-03 ساعت 23:23)@Š!M نوشته:  علاوه بر اینکه اگه هر زمان هر جائی پاستون رو چک کنن و متوجه باطل شدن ویزاتون شن از کشور بیرونتون می کنن قطعا اگه خوش شانس باشین و طی اقامت متوجه نشن حتما موقع خروج توی فرودگاه باهاتون برخورد میشه.فکر میکنم بستگی به قوانین هر کشوری داشته باشه من مالزی رو خیلی نمیدونم اما اگه در اروپا چنین مسئله ای براتون پیش بیاد دیگه اگه بتونین مجدد به اون کشور قانونی سفر کنین معجزه ست

اين مورد برای يکی از دوستان خودم پيش آمده بود، تويه مالزی
که البته case با case قضيه فرق خواهد داشت .
ولی خوب اين دختره 1 ماه از ويزاش گذشته بود و يدفه
متوجه ميشه، خودش ميره به اداره مهاجرت و پليس
بدش اونجا براش جلسه تشکيل ميدان با کلی داد و بی داد و
جريمه 3000 رينگت. کره ويسا و دوباره درس ميکنن،
البته ميگم بستگی با سوبقت و خيلی چيزايه ديگه داره.
پاسخ
(2010-05-03 ساعت 18:53)novacounter نوشته:  اگر در یک کشور ویزای کسی‌ تموم بشه (و مدتی‌ بدون ویزا اقامت کنه)چه می‌شه؟

آیا دیپرتش میکنند ایران یا جریمه ازش میگیرن؟

آیا میتواند بعد به کشور دیگری برود

اینجا به من ویزا نمیدند و من نمیتوانم به ایران برگردم
و باید به ترکیه برم آیا می‌تونم بدون پرداخت جریمه به اونجا برم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
ویزای من در کشور الجزایر  به پایان رسیده و مجدد برای تمدید ویزای جدید اقدام کردم  تاریخ پایان ویزای من 23ژانویه بوده و ویزای جدید من از تاریخ 25ژانویه تمدید شده ایا میبایست از 24ام تمدید شود یا که تاریخ 25ام صحیحه ومشکلی برای بازگشت ندارم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان