کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
background check سوال در مورد
(2011-02-11 ساعت 04:10)varozhan نوشته:  سلام
راند ۵ که کارت پایان خدمت بود
راند ۶ هم اغاز شد شکایت دوباره وکیل به دادگاه در آمریکا
الان سایت دوباره به روز شد برای بارچهارم از من مدیکال خواستن البته من ۲۴ اکتبر ۲۰۱۰ مدیکال ۳ رو دادم که دقیقا ۳ ماه ۱۷ روز پیش .
حلا چرا واقعا جای سوال داره چون میکال ۶ ماه حداقل وقت داره البته قبلا ۹ ماه بود.
جونمممممممممممممممممممممممممم سرکنسولللللللل که منو اوسکل کرد
ههههه خدایش اون روز اول کلی نگران میشدم ولی الان دارمممممم از شدت خنده میترکم کلا سرکاریم ناجورررررررررر

اینم پیغام زیبای اوسکلت کردیم داریم به هت می خندیم
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

* need new medical exam
اینم پیغام زیبای اوسکلت کردیم داریم به هت می خندیم SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

پاسخ
تشکر کنندگان: ZAN
(2015-10-18 ساعت 22:35)samiraaa نوشته:  
(2011-02-11 ساعت 04:10)varozhan نوشته:  با سلام بر همه دوستان 
من پسرم امریکاست که پس از طی کردن تمامی مراحل تا انجام مصاحبه - من الان بیش از 6 ماه است که منتظر FBI Ckeck هستم
با توجه به تجربه کلیه دوستان - آیا گرفتن وکیل برای پیگیری مسئله اثر دارد یا خیر؟ اگه دوستان اطلاع رسانی کنند ممنون می شوم.
ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-18 ساعت 22:35)samiraaa نوشته:  
(2011-02-11 ساعت 04:10)varozhan نوشته:  سلام
راند ۵ که کارت پایان خدمت بود
راند ۶ هم اغاز شد شکایت دوباره وکیل به دادگاه در آمریکا
الان سایت دوباره به روز شد برای بارچهارم از من مدیکال خواستن البته من ۲۴ اکتبر ۲۰۱۰ مدیکال ۳ رو دادم که دقیقا ۳ ماه ۱۷ روز پیش  .
حلا چرا واقعا جای سوال داره چون میکال ۶ ماه حداقل وقت داره البته قبلا ۹ ماه بود.
جونمممممممممممممممممممممممممم  سرکنسولللللللل که منو اوسکل کرد
ههههه خدایش اون روز اول کلی نگران میشدم ولی الان  دارمممممم از شدت خنده میترکم کلا سرکاریم ناجورررررررررر

اینم پیغام زیبای اوسکلت کردیم داریم به هت می خندیم
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

* need new medical exam
اینم پیغام زیبای اوسکلت کردیم داریم به هت می خندیم SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

با سلام
از شما سئوالی داشتم: آیا گرفتن وکیل در بروز رسانی پرونده شما اثر داشت؟
اگه تجربه خودتون منتقل کنید ممنون می شوم

ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه ي دوستان
من ٢٥ روز قبل در ابوظبي محاسبه داشتم ، كه برگ سفيد دريافت نمودم كه شماره كيس نامبر در روي ان زده شده ، افيسر بهم گفتن يكسري مراحل اداري بايد انجام بشه شما ميتوانيد با مراجعه به سايت از وضعيت پرونده باخبر شويد ، ولي متاسفانه سايت سفارت ابوظبي شماره كيس نامبر را نميشناسه و پيغام زير را ميگذارد ،
‎No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.‎

از دوستان كسي اين مورد را داشتن تاكنون ، اگه لطف كنين راهنمايي بفرمايين ممنون ميشم .
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran
با سلام .. من دو ماه پيش براي مصاحبه به ابوظبي رفتم و به Ap خوردم و متاسفانه نه در سايت سفارت و نه در سيس هيچ اپديتي تا به امروز نداشتم كه اين مسىله خيلي منو نگران كرده ممنون ميشم كسي بتونه منو راهنمايي بكنه..( Category F1 (under family immigrants يا به عبارتي برنده لاتاري نيستم از طريق سيتيزني پدرم اقدام شده بود... باز ممنون ومنتظر خبر و نظرتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-29 ساعت 17:22)Ldnam نوشته:  با سلام .. من دو ماه پيش براي مصاحبه به ابوظبي رفتم و به Ap خوردم و متاسفانه نه در سايت سفارت و نه در سيس هيچ اپديتي تا به امروز نداشتم كه اين مسىله خيلي منو نگران كرده ممنون ميشم كسي بتونه منو راهنمايي بكنه..(  Category F1 (under family immigrants يا به عبارتي برنده لاتاري نيستم از طريق سيتيزني پدرم اقدام شده بود... باز ممنون ومنتظر خبر و نظرتون هستم

دوست عزيز در سايت سفارت كه جز دفعه اول كه بعد از مصاحبه كيس شما را ميشناسه تا انشالا وقتي كه ويزا دريافت مي كنيد اپديتي نداريد ولي در سايت سيس اپديت ها تغيير مي كنه كه تعداد و دفعات اون اونقدر اهميت نداره چه بسا كه بنا به تجربه دوستان هر چي كمتر باشه شايد يعني موارد كمتري براي بررسي بوده و هستن دوستاني كه بدون هيچ اپديتي روي سيس بعد از چهار ماه يكباره روي سايت سفارت متن به اينكه ويزاي شما امده است و براي صدور مراجعه كنيد تغيير كرده براي اطلاعات بيشتر از تاپيك كليرنس لاتاري ها استفاده كنيد البته توجه داشته باشيد زمانها و پيش بيني هاي اونها براي ما صادق نيست ولي مراحل كار يك جور هست
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، maryam1983
سلام و خسته نباشيد به همه ...
ميشه اعلام كنيد ايا كليرنسي بوده واسه كسي كه تو ابوظبي در فوريه مصاحبه داشته باشه؟ ممنون ميشم اعلام كنيد..
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این تاپیک مخصوص بحث سوء پیشینه است
برای موارد رفع FBI CHECK و AP به بخش کیلیرینس برید.
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنده 21 فوریه مصاحبه شده و خ.ب طبیعتا خیلی زوده برای هر اتفاقی دوستان بنظر به زندگیتان برسید و اصلا این رو دلیلی نکنید برای تغییر مسیر هیچ تصمیمی نگیرید تا زمانی که ویزا بیاد
اینجوری عذاب بیمورد انتطار رو از خود دور کنید این پروسه بسیار بی حساب کتاب و اغلب طولانیه
هر چه کمتر بهش اهمیت بدین بنطر زودتر طی میشه ما یه بار طی کردیم و پیر شدیم تو لاتاری 2014
الان بعد از دو سال و نیم از گرین کارت خانمم دیگه حاصر نیستیم روح و روانمونو بسپریم به بروکراسی عریص و طویل کلیرنس ترامپیّّ از لحطه لحظه زندگیتون بهره ببرید
بدونید .قتی وارد امریکا بشید تا مدتها نمیتونید اونجور که دلتون میخاد زندگی کنید
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
دوستان عزيز،من سپتامبر ٢٠١٦ مصاحبه داشتم و از طريق همسرم كه سيتيزن هستش ميخوام به آمريكا برم.AP من حدود ٩ ماه هست كه طول كشيده.ميخواستم بدونم كسى كيس مشابه من داره يا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 11:37)Neda1983 نوشته:  دوستان عزيز،من سپتامبر ٢٠١٦ مصاحبه داشتم و از طريق همسرم كه سيتيزن هستش ميخوام به آمريكا برم.AP من حدود ٩ ماه هست كه طول كشيده.ميخواستم بدونم كسى كيس مشابه من داره يا نه؟

بله خیلی از افراد الان با کتگوری های مختلف از جمله نامزدی و ازدواجی مرحله کلیرنسشون بالاست. الان مدت ap نزدیک یک سال خیلی زیاد شده، نگران نباشید
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان