کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
background check سوال در مورد
(2010-12-02 ساعت 21:17)eamini1 نوشته:  سلام
وضعیت من هم دقیقا" مثل شماست بجز محل مصاحبه که در ابوظبی بود.روز مصاحبه گفتند مدارکتون کامله و از هفته آینده سایت رو چک کنید.از 2 خرداد تاکنون هر روز چک میکنم ولی متاسفانه خبری نیست.چندین e.mail فرستادم ولی جواب همیشه یکنواخت بود:
Your case is undergoing administrative processing and still pending
پسرم را بهمن پارسال و قبل از 18سالگی فرستادم دبی به این امید که کار گرفتن ویزا زیاد طول نمیکشه.
اینها رو نوشتم که بدونید افراد زیادی مثل من و شما هستند و متاسفانه هیچ کاری جز صبر نمی توانیم انجام دهیم.

با تشکر

ویزا : F4

تاریخ مصاحبه :23 می 2010 ابوظبی[/size]

سلام

خوشحال باشید که وضع شما هر دو از من بهتر است، من از اول اپریل تا الان منتظرم!
هیچ کاری هم نمیشه کرد متاسفانه
پاسخ
تشکر کنندگان: im-i ، msar ، alireza51
وضعیت من هم دقیقا" مثل شماست بجز محل مصاحبه که در ابوظبی بود.روز مصاحبه گفتند مدارکتون کامله و از هفته آینده سایت رو چک کنید.از 2 خرداد تاکنون هر روز چک میکنم ولی متاسفانه خبری نیست.چندین e.mail فرستادم ولی جواب همیشه یکنواخت بود:
پسرم را بهمن پارسال و قبل از 18سالگی فرستادم دبی به این امید که کار گرفتن ویزا زیاد طول نمیکشه.
اینها رو نوشتم که بدونید افراد زیادی مثل من و شما هستند و متاسفانه هیچ کاری جز صبر نمی توانیم انجام دهیم.

با تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alireza51
(2010-12-03 ساعت 11:53)bahman sabourizadeh نوشته:  

با تشکر

با عرض سلام از اطلاع رسانی و بذل توجه شما دوستان سپاسگزارم.در صورتی که اطلاعات جدیدی به دست آوردید ما را هم مطلع فرمایید
پاسخ
(2010-09-07 ساعت 00:56)varozhan نوشته:  از دوستان تشکر میکنم
خوب البته من با یک وکیل مهاجرت صحبت کردم این آقای وکیل یه کاری داره انجام میده که نتیجش یه ۳ ماهی طول میکشه البته ایشون قول انجام ۱۰۰٪ دادن
بازم از اینکه به من لطف دارین ممنونم

سلام
وکیل من گفت ماکزیمم 2 ماه طول می کشه که جواب fbi check بیاد.از 2 هفته تا 2 ماه.گفت هیچ کاریش هم نمی شه کرد باید فقط صبر کنید.

(2010-08-04 ساعت 19:32)Hossein81 نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 21:13)pete نوشته:  سلام
من در امارات کار میکنم و برای یک کنفرانس در آمریکا ثبت نام کردم

و تصمیم گرفتم با همسرم به این سفر برم -تمام مدارک از قبیل دعوت نامه و معرفی نامه ،همیطور حساب بانکی را به آنها تحویل دادم و در آخر یک برگ زرد رنگ را به من دادند و پاسپورت هایمان را گرفتند
به من گفتند ممکن است تا سه هفته طول بکشد تا جواب بدهند

ممکن است به من بگویید این برگ زرد چیست ؟ و آیا این روند طبیعی است ؟

متشکرم
دوست گرامی
این برگه برای چک کردن background شماست و کلیرنس گفته میشود و شما باید در زمان گفته شده سایت سفارت رو چک کنید تا زمان حاضر شدن ویزای شما مشخص شود.
موفق باشید.

سلام
من نمی دونم قضیه رنگ این برگه ها چیه؟زرد و آبی و سفید رو که تا حالا دوستان و خودم گرفتیم!!!!!

پاسخ
سلام
بلاخره این سه ماه اقای وکیل تمام شد به طور خلاصه براتون مینویسم که چی شد
آِقای وکیل سفارت سو کرد روز تشکیل داد گاه اول بلاخره این وضعیت پرونده ما تو سایت ابوظبی تغییر کرد . و نوشتن که مدیکال جدید می خوان البته لازم به ذکره که این دفعه سوم که من می رم مدیکال میدم . مدیکال رو سفارت گرفت گفت از طریق وکیلت خبر میدیم البته کاملا با دیالوگ نا محترمانه فقط کتک نخوریم !!!!!! Tongue
در دادگاه دوم هم ۴ ماه دیگه زمان خواستند به گفته وکیل کروت از سفارت خواسته که منع قانونی ندادن ویزا رو بدن و سفیر هیچ چیزی برای گفتن نداشته
به هرحال این بلایی که سفارت ابوظبی سرهمه میاره من دم سفارت حداقل از ۳۰ نفری که دیدم ۲۵ نفر این شکلی بودن
حالا منتظرم که این ۴ ماه بگذره و بازی جدید سفارتو ببینم فکر کنم که تازه دارم وارد راند ۴ میشم تا راند ۱۵ خیلی راهههههههههه !!!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin و معلوم نیست کی ناک اوت میشه !؟!؟!؟!؟؟!
تاریخ مصاحبه : 2008 - 16 FEb
تاریخ کلیرشدن : 2011 20 feb
تاریخ دریافت ویزا : 2011 27 FEB
سفارت : ابوذبی
تاریخ پرواز: 2011- 15 jun
نوع کیس : EB3
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، hasti_banoo ، eamini1 ، mavarfan ، dreamer60 ، khabaloo ، im-i ، msar ، alireza51
اخرین جوابیه سفارت ابوظبی البته این جواب عینا ۳ ماه پیشم هم به هم دادن ( جونممممممممممم کپی پیست )
Dear Mr. Ghoroghchian,

Thank you for your email. Our records indicate that your application is still undergoing administrative processing. Administrative processing often lasts about 90 days, but in some instances, it can take several months or even years longer. (شایدم ۵۰ سال)Applicants, petitioners and/or their legal representatives may check the status of the case on our website at: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

Thank you,

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi

abudhabiiv@state.gov

/sv

Privacy/PII

This email is UNCLASSIFIED.

From: agh [mailto:varozhan@yahoo.com]
Sent: Sunday, January 16, 2011 2:54 PM
To: Abu Dhabi, IV
Subject: Fw: imegrant visa case number FRN20055xxxxxxxx

Hi
It is more than 24 months that I am waiting for a response from your end, 4 month before when I was checking the embassy's official website looking for updates about my case, I have realized that another medical examination should be performed, so I did it and the results has been delivered to embassy. It would be highly appreciated if I could know a posture from the progress of the process,
Thank you in advance

Alireza Ghoroghchian

پاسخ
تشکر کنندگان: eamini1 ، im-i ، msar ، alireza51
(2011-01-19 ساعت 11:57)varozhan نوشته:  اخرین جوابیه سفارت ابوظبی البته این جواب عینا ۳ ماه پیشم هم به هم دادن ( جونممممممممممم کپی پیست )
Dear Mr. Ghoroghchian,

Thank you for your email. Our records indicate that your application is still undergoing administrative processing. Administrative processing often lasts about 90 days, but in some instances, it can take several months or even years longer. (شایدم ۵۰ سال)Applicants, petitioners and/or their legal representatives may check the status of the case on our website at: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

Thank you,

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi

abudhabiiv@state.gov

/sv

Privacy/PII

This email is UNCLASSIFIED.

From: agh [mailto:varozhan@yahoo.com]
Sent: Sunday, January 16, 2011 2:54 PM
To: Abu Dhabi, IV
Subject: Fw: imegrant visa case number FRN20055xxxxxxxx

Hi
It is more than 24 months that I am waiting for a response from your end, 4 month before when I was checking the embassy's official website looking for updates about my case, I have realized that another medical examination should be performed, so I did it and the results has been delivered to embassy. It would be highly appreciated if I could know a posture from the progress of the process,
Thank you in advance

Alireza Ghoroghchian

varozhan عزیز، خیلی‌ متاسفم برای این شرایطی که براتون پیش اومده. امیدوارم که کارتون درست شه و از این سردرگمی بیرون بیاین.
پاسخ
سلام Varozhan عزیز
برای من هم همیشه همین نامه رو ارسال و خودشون رو راحت میکنن.
Dear Mr. Amini,

Thank you for your email. Our records indicate that your application is still undergoing administrative processing. Administrative processing often lasts about 90 days, but in some instances, it can take several months or even years longer. Applicants, petitioners and/or their legal representatives may check the status of the case on our website at: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

مهاجرت خانوادگی
گروه F4
ابوظبی 2 خرداد 1389
نتیجه مصاحبه AP
4 بهمن 1389 کلیر شدن بعد از 8 ماه و 2 روز
17 بهمن 89 تحويل پاسپورتها و آزمایشات جدید
تاريخ دريافت ويزا 21/11/ 89
تاریخ پرواز و ورود به آمریکا 22/12/ 89
تاریخ دریافت نامه خوشامدگویی 28/12/ 89
دریافت گرین کارت 2/1/90
22/1/90 دریافت SSN
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar ، alireza51
سلام دوستان ۴ ماه سفارت در حال اتمام وکیل من تو امریکا در حال تنظیم شکایت جدید هست که درست در تاریخ اتمام ۴ ماه به دادگاه بده .
نکته جالب اینه که ۲ شنبه پیش من سایب چک کردم و با یه بهانه احمقانه موجه شدم براتون میزارم تا شما هم ببنید (جونم نخود سیاه )‌
Embassy Requests Additional Information

The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

* Please email abudhabiiv@state.gov with the following requested information: Please provide us with information regarding your military service. In your email please include which branch of the military you served in and your duties/position.
این درصورتی که من ترجمه و کپی کارت پایان خدمت روز مصاحبه تحویل دادم البته این احتمال که روش انواع خوراکی جات مایع ریخته باشه زیاده Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، khabaloo ، im-i ، msar ، alireza51
دوستان سلام
سفارت آمریکا در تاریخ 24 ژانویه (4 بهمن 1389 ) وضعیت پرونده ام رو از Administrative processing به More Information Requierd تغییر داده و به احتمال زیاد بعد از 8 ماه و 2 روز کلیر شدم چون درخواست تحویل پاسپورتها و آزمایشات پزشکی جدید کردن.یکشنبه 17 بهمن ساعت 1ونیم بعدازظهر قراره اونارو تحویل بدم.اگه گفتن ویزا آماده است شرح و تفصیل کامل ویزا گرفتنمو براتون مینویسم.

--------------------------------------------------------------------------------

The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:
•Please submit passports and medical exams performed by an Embassy panel physician to the U.S. Embassy in Abu Dhabi on any working Sunday at 1:30pm

مهاجرت خانوادگی
گروه F4
ابوظبی 2 خرداد 1389
نتیجه مصاحبه AP
دریافت گرین کارت 2/1/90
22/1/90 دریافت SSN
پاسخ
تشکر کنندگان: rozollina ، hasti_banoo ، mohsen66 ، frozen mind ، sasan_rock ، im-i ، msar ، alireza51
سلام
اقا خوش خبر باشین .و موفق
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، eamini1 ، msar ، alireza51
(2011-01-26 ساعت 10:39)varozhan نوشته:  سلام دوستان ۴ ماه سفارت در حال اتمام وکیل من تو امریکا در حال تنظیم شکایت جدید هست که درست در تاریخ اتمام ۴ ماه به دادگاه بده .
نکته جالب اینه که ۲ شنبه پیش من سایب چک کردم و با یه بهانه احمقانه موجه شدم براتون میزارم تا شما هم ببنید (جونم نخود سیاه )‌

* Please email abudhabiiv@state.gov with the following requested information: Please provide us with information regarding your military service. In your email please include which branch of the military you served in and your duties/position.
این درصورتی که من ترجمه و کپی کارت پایان خدمت روز مصاحبه تحویل دادم البته این احتمال که روش انواع خوراکی جات مایع ریخته باشه زیاده Smile)

اخمقانه است، از من رزومه خواستن بعد از 10 ماه و بعدش باز انتظار ...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، im-i ، msar ، alireza51
بعد از ارسال مجدد کارت پایان خدمت بازهم انتضار
جواب ایمیل من از سفارت

Dear Mr. GHOROGHCHIAN,
Thank you for your email. We have received your email. Your case now will be forwarded to the consular officer for further review. Please check the website for any update on your case.
:O

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، eamini1 ، im-i ، msar ، alireza51
(2011-02-06 ساعت 15:58)varozhan نوشته:  بعد از ارسال مجدد کارت پایان خدمت بازهم انتضار
جواب ایمیل من از سفارت

Dear Mr. GHOROGHCHIAN,
Thank you for your email. We have received your email. Your case now will be forwarded to the consular officer for further review. Please check the website for any update on your case.
:O

سلام .با توجه به اين ايميل به احتمال زياد ظرف دو سه هفته اينده وضعيتتون كاملا" تغيير ميكنه و كلير مي شويد.
مهاجرت خانوادگی
گروه F4
ابوظبی 2 خرداد 1389
نتیجه مصاحبه AP
دریافت گرین کارت 2/1/90
22/1/90 دریافت SSN
پاسخ