کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کار دانشجویی
درود بر همه

از آنجایی که بسیاری از دانشجویان خارج از کشور برای کمک هزینه شان مشغول به کار دانشجویی میشوند، لازم دونستم که این تاپیک رو درست کنم تا تجربیاتمون رو با هم در میان بگذاریم!

در آغاز من یه سوال دارم از دوستانی که خارج کشور به کار مشغول هستند.

چه میزان از هزینه ها را میتوان با کار دانشجویی پوشش داد؟
اغلب دانشجویان به چه کارهایی مشغول هستند؟
حقوق ها چه مقدار هستند؟
و از این جور سوالها...

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، nochen ، honareirani ، msar
شما با ویزای F1 فقط اجازه کار در داخل دانشگاه و حداکثر 20 ساعت در هفته را دارید. Teaching Assistantship, Research Assistantship شامل این محدودیت نیستند به این معنی که شما برای کار Research ممکن است لازم باشد خارج از محیط دانشگاه کار کنید. نمونه کارهای داخل دانشگاه کار در کتابخانه، کار در دپارتمان تکنولوژی (Help desk) ، کار در Gym (مثلا نجات غریق در استخر) هستند که معمولا بین 8 تا 12 دلار در ساعت دستمزد دارند.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، R.F ، kianoush ، nochen ، WIKIMAN ، honareirani ، sib 24 ، msar
ممنون...

در مورد کار در دانشگاه، هر کسی میتونه این جور کارها رو پیدا کنه؟ (با توجه به حجم بالای نیاز به کار)
خب سوال خیلی از دوستان از جمله خودم اینه که آیا میشه خارج از دانشگاه ( مثلاً رستوران ) کار کرد؟
اگر کسی بیش از 20 ساعت کار کنه، آیا کسی میفهمه؟
اصلاً آیا صاحب مشاغل به دانشجویان کار میدهند؟

این سوالات برای این هست که خیلی از دوستان با جور کردن حساب بانکی از اقوام و آشنایان به زور ویزا میگیرند و به امید کار در کنار تحصیلاتشون میرن یه کشور دیگه!

بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: nochen ، honareirani ، mehrdadi ، sterseRumstow ، msar
بالای 19.5 به دانشجوهادرمحیط کالج و دانشگاه کارنمیدن چون باید بیمه کنند 20 ساعت به بالا.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، msar
این تاپیک هنوز فعاله؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان