کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام دریافت نامه قبولی
(2010-05-21 ساعت 19:27)christiana نوشته:  یه سوال: این عکسی که باید فرستاده بشه همون عکسیه که واسه ثبت نام آپلود کردیم یا می تونه یکی دیگه باشه؟

الزامی نیست که همون باشه، اما دقیقا باید مشخصات اون رو داشته باشه!
البته درستش رو بخوام بگم اینه که عکس در طی 6 ماه اخیر گرفته شده باشده!

من که الان دارم میرم بیرون همون عکس رو دوباره سفارش بدم هم برای خودم هم برای خانم! و اگر آدرسی که قراره برای دریافت گرین کارت بنویسم تا امشب به دستم برسه، فردا فرم ها و عکس ها رو تی ان تی می کنم بره کی سی سی!
تشکر کنندگان: laili ، honareirani ، mehran61 ، Ashkan78 ، christiana ، Mahdi6513 ، parmida.722
(2010-05-21 ساعت 09:03)sarfarash نوشته:  
(2010-05-21 ساعت 02:00)usa.lover نوشته:  چرا بعضی ها که قبول میشوند، عکس از نامه شان را قرار نمیدهند؟
نکنه ... ؟!؟

دوست عزیز! من همین الانه که عکسشو برات بزارم همینجا!

البته من تازه همین امروز صبح اکانتم فعال شد! بیش از 24 ساعت منتظر فعال شدن اکانت از طرف مدیریت محترم بودم!!

اما راستی مگه خود شماهم برنده نشدی؟ پاکت دستت نیست؟
خوب این عکس نامه ایی که برای من اومد:
(چجوری می تونم بیش از یک عکس ضمیمه کنم؟ این گزینه ضمیمه جدید کار نکرد!!!)

عکس از اون پاکت آجری رنگ 23 در 15 که چهارشنبه پستچی عزیز برای ما انداخته بود از لای در توی خونه:

ببخشید که من اطلاعات شخصی مثل نام، آدرس و کد پستی را سانسور کرده ام:

دوست عزیز سلام و عرض تبریک

می خواستم بدونم نامه امسال سفارشی بود یعنی وقتی پستچی نامتون را آورد بخاطر تحویل دادنش از شما امضا گرفت یا فقط انداخته بود توی خونه و حدود ساعتی که به شما تحویل دادند را بگید؟
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: loony ، User
نامه ها اصلا به صورت سفارشی پست نمیشن.و همونطوری که گفتید پستچی میندازه تو خونه و میره....اکثرا هم انداخته خونه ی همسایهSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: honareirani ، mehran61 ، User ، Monica
(2010-05-21 ساعت 02:00)usa.lover نوشته:  چرا بعضی ها که قبول میشوند، عکس از نامه شان را قرار نمیدهند؟
نکنه ... ؟!؟
واقعا از این سوال تعجب میکنم!!!
اینجا به نظر من یه فرومه که کسانی که میخوان اطلاعات مهاجرتی بیشتری داشته باشند عضو میشند و تا حالا هم دیده نشده که بن خرید کالا و قند و شکرو این جور چیزا به برندگان لاتاری داده بشه!
برای چی شما اینقدر سفت و سخت مدرک میخواهید از خلق الله؟! اصلا گیرم که کسی الکی بیاید و همچین مطلبی رو عنوان کنه، چی بهش میرسه؟ یا چی از ما کم میشه اگه به سوالاتش جواب بدیم؟!!

چون جو صمیمانه و دوستانه اینجا رو دوست دارم اینا رو میگم و شخص خاصی مد نظرم نیست اما این پلیس بازیها باعث میشه که فقط دور وبرمون خلوت بشه و خودمون برای خودمون به به و چه چه کنیم.

باز هم امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

با احترام
زندگی همش همینه!
تشکر کنندگان: farhang ، laili ، kianoush ، Ashkan78 ، User ، ubk ، hamed_gh ، lexington
نقل قول:
[/quote]
دوست عزیز سلام و عرض تبریک
می خواستم بدونم نامه امسال سفارشی بود یعنی وقتی پستچی نامتون را آورد بخاطر تحویل دادنش از شما امضا گرفت یا فقط انداخته بود توی خونه و حدود ساعتی که به شما تحویل دادند را بگید؟
نقل قول:
[/quote]

نه دوست من! همونطور که مدیر کل گفتند فقط میندازه و میره! حدود ساعتشو من نمیدونم، اما همسرم میگه که چهارشنبه حدودای ساعت 1430 متوجه شده که نامه رو از لای درب انداخته بودند خونه!
اما معمولا ساعت 9:30 تا 10:30 برای من نامه هام میاد.
بهترین کار برای اینکه در اینگونه موارد مطمئن بشی نامه ات گم و گور نمیشه، اینه که پستچی محله تون رو بشناسی و بهش بسپاری!

از بابت تبریکت هم ممنونم! کاش میشد این نامه رو با همه این دوستان عزیز شیر کرد!
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Monica ، mohajerusa2011 ، agadondol ، Xman ، Mahdi6513 ، lexington
جدا میشه رفت اداره پست وپرسید نامه اومده یا نه کمطمین شیم ننداخته خونه همسایه
همسایه خوب وفهمیده ای داشتین ک اورده بهت داده
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User
همه هنوز Current نشدن. فعلا تا 23500 براي تا آخر ماه July رو Current كردن و دو ماه ديگه هم مونده...

(2010-05-21 ساعت 19:02)abnanta نوشته:  سلام
شما بزرگوارید
پارسال کی کارنت شدید؟ من اخرای 25000 هستم.پارسال همه کارنت شدن؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: laili
دوست خوبم...

متاسفانه هنوز افرادي پيدا مي شن كه مثل تو سالم فكر نمي كنند.

بعدش هم همهاش پليس بازي نيستو منافع شخص برنده شده هم مطرحه. چطور؟؟؟

خود من روزي كه برنده شدم، اينقدر نامه هاي جعلي در مورد Lottery (از طريق پست و E-Mail) گرفته بودم كه باورم نمي شد اين يكي واقعي باشه و داشتم مي انداختمش دور!!!! اما دوستان همين جا نامه ام رو ديدند و گفتند كه صحيحه و دنبالشو بگير (البته به صورت خصوصي انجام شد).

حالا اگه چندين نمونه نامه اصل و تقلبي توي سايت داشته باشيم و هر كدوم تكليفش معلوم باشه كه كدوم اصله و كدوم سر كاريه، كسي ضرر نمي كنه كه؟

Scan كردن 3-2 برگ كاغذ، حذف مشخصات فردي و Upload روي سايت كمك كوچكيه كه فرد برنده شده در ازاي اطلاعاتي كه دوستان در اختيارش قرار مي دن به ساير دوستان سايت و حتي برندگان سال هاي بعد مي كنه. كار سخت و هزينه بري هم نيست.

ضمنا كسي از راست گفتن ضرر نكرده. فرض كن كسي بياد بگه من برنده نشدم ولي در مورد آخرين مرحله گرفتن ويزا از طريق lottery فلان سؤال رو دارم. مطمئنم با جوي كه اينجا هست، سؤالش بي جواب نمي مونه.

(2010-05-21 ساعت 21:50)ahmad2020 نوشته:  واقعا از این سوال تعجب میکنم!!!
اینجا به نظر من یه فرومه که کسانی که میخوان اطلاعات مهاجرتی بیشتری داشته باشند عضو میشند و تا حالا هم دیده نشده که بن خرید کالا و قند و شکرو این جور چیزا به برندگان لاتاری داده بشه!
برای چی شما اینقدر سفت و سخت مدرک میخواهید از خلق الله؟! اصلا گیرم که کسی الکی بیاید و همچین مطلبی رو عنوان کنه، چی بهش میرسه؟ یا چی از ما کم میشه اگه به سوالاتش جواب بدیم؟!!

چون جو صمیمانه و دوستانه اینجا رو دوست دارم اینا رو میگم و شخص خاصی مد نظرم نیست اما این پلیس بازیها باعث میشه که فقط دور وبرمون خلوت بشه و خودمون برای خودمون به به و چه چه کنیم.

باز هم امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

با احترام
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: laili ، shabgard25 ، honareirani ، keivan ، Monica ، lexington ، mehran61
(2010-05-21 ساعت 22:50)nasr نوشته:  جدا میشه رفت اداره پست وپرسید نامه اومده یا نه کمطمین شیم ننداخته خونه همسایه
همسایه خوب وفهمیده ای داشتین ک اورده بهت داده

کار از محکم کاری عیب نمیکنه!
اداره پست منطقه تون رو گیر بیار و یک سر برو اونجا ببین چه خبره!
من شده زمانی که منتظر نامه بوده ام، خودم رفتم و چک کردم.

یک نکته ی دیگه اینکه، زمانیکه قراره یک نامه از خارج از کشور براتون بیاد، بد نیست آدرس رو پینگلیش بنویسیم! منظورم اینه که خیلی ساده بنویسیم:
(یک مثال ساده) مثلا به جای اینکه بنویسیم:
West. Hoveyzeh
می تونیم بنویسیم:
Hoveyzeh Gharbi

چون در نهایت این آدرس رو پستچی عزیز ایرانی قراره بخونه و از روی اون نامه ی شما رو دلیور کنه. یا مثلا بنویسیم KOOYE BIMEH
اینطوری پستچی عزیز سه سوت دوزاریش میوفته نامه مال کدوم محله است!

شاد و پیروز باشی
تشکر کنندگان: honareirani ، drkamrani1
خوب نامه یک نفر دیگه هم به ایران, تهران رسیییییییییییییییییید.

نامه دوستم با شماره کیس 95XX Smile
بچه های 2010 فکر کنم امسال باید منتظر خبرهای خوب از دوستان و اطرافیانمون باشیم!WinkBig Grin
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: honareirani ، sh-b ، User ، Ali Sepehr ، agadondol ، loony ، hamed_gh ، mehran61 ، lexington
رزا کِی نامه اش رسیده؟
کجای تهران بوده؟
نامه کی فرستاده شده؟
تشکر کنندگان: R.F ، mehran61
(2010-05-22 ساعت 01:09)honareirani نوشته:  رزا کِی نامه اش رسیده؟
کجای تهران بوده؟
نامه کی فرستاده شده؟
امروز رسیده. قیطریه. تاریخ ارسالش رو نمی دونم. فردا آمار دقیقشو می گیرم و میگم براتون.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani ، hamed_gh ، mehran61
(2010-05-22 ساعت 01:12)R.F نوشته:  
کجای تهران بوده؟
نامه کی فرستاده شده؟
امروز رسیده. قیطریه. تاریخ ارسالش رو نمی دونم. فردا آمار دقیقشو می گیرم و میگم براتون.

امروز !!!!!!؟؟؟؟؟
روز تعطیل آقا پستچیه اضافه کاری داشته!
اینها که روز ِ روزش کار نمیکنن!!! Big Grin
ممنون از اطلاع رسانی
تشکر کنندگان: R.F ، mehran61 ، cky
(2010-05-22 ساعت 01:16)honareirani نوشته:  
(2010-05-22 ساعت 01:12)R.F نوشته:  
کجای تهران بوده؟
نامه کی فرستاده شده؟

امروز !!!!!!؟؟؟؟؟
روز تعطیل آقا پستچیه اضافه کاری داشته!
اینها که روز ِ روزش کار نمیکنن!!! Big Grin
ممنون از اطلاع رسانی
ههه!! شایدم افتاده بوده گوشه کناری و دوستم امروز دیدتش.
فردا مفصل همه چیز رو می پرسم و میگمSmile
خواهش حمید جان.ما بی صبرانه منتظر رسیدن نامه شما و دوستان دیگه هم هستیم.Wink

تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، mehran61
خوب حمید جان اینم جواب سوالاتی که کردی.
ارسال نامه در تاریخ 28 april بوده.
نامه هم همون 5شنبه افتاده تو حیاط و دیروز دیده شده.

تشکر کنندگان: laili ، mehran61 ، Elf ، cky ، mary joon ، honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان