کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام دریافت نامه قبولی
بدلیل ارسال های بی مورد کاربران تاپیک های مشابه قفل شد و این تاپیک ایجاد شد که فقط برندگان بیاند و اعلام دریافت نامه قبولی کنند.

در صورتی که پست بی ربطی در این تاپیک مشاهده بشه در مرحله اول کاربر خاطی اخطار دریافت می کنه و دفعات بعد محرومیت های چند روزه شامل حالش می شه.

لطفا در حفظ نظم انجمن با مدیران همکاری کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: elli ، cky ، sh-b ، hasti_banoo ، morteza_2010 ، ario ، behy_b ، amir307 ، mehran61 ، loony ، laili ، siavashsony ، jayjay ، alireza.nayyeri ، Ashkan78 ، abnanta ، mkh692007 ، PERSIA_QI ، mina_s
سلام

یکی از آشنایان که توسط من ثبت نام کرده بود اولین NL را در آدرس آمریکا دریافت کرد
کیس نامبرش فکر میکنم بالا باشه : CN# 2011AS00042XXX
کپی NL را برام فرستاد اگه لازم باشه میتونم نشان بدم
برای من که خبری نمیشه چون من هم از همان آدرس آمریکا استفاده کردم
با آرزوی موفقیت برای همه
تازه عضو شوم و برای اینکه این خبر را در سایت به اطلاع سایرین برسانم عضو شدم.
مدیران محترم به نظر من این خبر مربوط به این تاپیک بود و اگر نبود لطفا انتقال دهید ولی جریمه نکنید.
Green card lottery entrants: winner notification has started
May 5, 3:47 PM
you who entered last year’s green card lottery (DV-2011), the U.S. State Department is now sending winning notification letters and forms to those who won. Winner notifications will run from now until the end of July, 2010
The U.S. Department of State began notifying DV-2011 winners this week. And, lottery services will be sending or forwarding winning notices too. You should get your copy of this booklet as soon as you receive your winning letter since only the first 50,000 of the 100,000 winners can receive a green card.

Some critical things to remember are: 1) winning only gives applicants the opportunity to apply for a visa, 2) understand the possible pitfalls (by reading the booklet) and 3) make sure you meet all the qualifications, including financial requirements
سلام دوستان
واسه من هم نامه اومد
نامه من دیروز تو آمریکا به دست یکی از اقوام رسید
case number :2011AS0028XXX
اینم عکس
-->
-->
(2010-05-11 ساعت 23:07)siavashsony نوشته:  سلام دوستان
واسه من هم نامه اومد
نامه من دیروز تو آمریکا به دست یکی از اقوام رسید
case number :2011AS0028XXX

سیاوش جان ضمن تبریک بهت باید خدمت دوستان بگم که من اسکن نامه ایشون رو دیدم و مورد تایید است.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: sh-b ، اليزا ، WIKIMAN ، Snowman ، R.F ، hvm ، Monica ، گریت کش ، behy_b ، siavashsony ، Xman ، cky ، morteza_2010 ، iMang ، alireza.nayyeri ، mary joon ، Ashkan78 ، abnanta
سلام
منم بچه مظلوم نفر اول خبر دادم نامه یه ایرانی رسیده کسی تحویلم نگرفت Big Grin
CN# : 2011AS0041PPP
تاریخ دریافت : 10 May
keivan
عضو بی سابقه !
(2010-05-12 ساعت 02:38)keivan نوشته:  سلام
منم بچه مظلوم نفر اول خبر دادم نامه یه ایرانی (که نصفش خودم باشم) رسیده کسی تحویلم نگرفت Big Grin
CN# : 2011AS0041PPP
تاریخ دریافت : 10 May

دوستم ناراحت نشو بچه ها برای این به سیاوش تبریک گفتن چون نامه مال خودش بوده نه ماله دوستش یا اشناشSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: R.F ، maryamjay ، hvm ، Behinaz ، morteza_2010 ، mehran61 ، Ashkan78
عکس هم در پست 4 ضمیمه کردم
ممنون از همه بچه های سایت که منو راهنمایی کردن
تشکر کنندگان: atm849 ، Behinaz ، morteza_2010 ، Monica ، behy_b ، mary joon ، vahidansari ، Ashkan78 ، khabaloo
سلام به همه دوستان
من هم قبول شدم
کیس نامبر من2011As000023##
تاریخ دریافت 31آپریل ظاهرآ
کنسولگری آنکارا

شماره کیسم چطوره به نظرتون ؟
من تازه دیشب توسط ایمیل از طرف بستگانم در آلاباما متوجه شدم قبول شده ام.
تا کی وقت دارم اقدام کنم ؟
تاریخ داخل نامه ما 27 آپریل 2010 هستش؟
خیلی استرس دارم .
نمیدنم باید چه کار کنم ؟
(2010-05-12 ساعت 23:23)loveusa2010 نوشته:  من تازه دیشب توسط ایمیل از طرف بستگانم در آلاباما متوجه شدم قبول شده ام.
تا کی وقت دارم اقدام کنم ؟
تاریخ داخل نامه ما 27 آپریل 2010 هستش؟
خیلی استرس دارم .
نمیدنم باید چه کار کنم ؟

نفس عمیق بکش با این کیس نامبر قبل عید امسال آمریکا هستی.
زیادم لازم نیست عجله کنی. خیلیا تازه 12 تیر متوجه میشن برنده شدند. بهتره اون دوتا فرم رو خیلی با دقت و آرامش پر کنی که بعدا مشکلی ایجاد نشه.
اگه میخوای اقوامت برات پیگیری کنن باید فرم ها و عکس و ... براشون پست کنی اونها با اون بارکدی که تو پاکت بوده برات پست کنن kcc. اگه خودت بخوای پست کنی باید اقوامت اون بارکد و لیبل رو برات پست کنن. فقط از پست مطمئن مثل DHL استفاده کنید که به خاطر یه بارکد مجبور نشی تا 12 تیر صبر کنی.

البته اگه بخوای خودت پیگیری کنی فک کنم اگه بارکد رو درست scan کنن و شما هم درست پرینت بگیری نیازی به پست نباشه ولی برعکسش حتماً لازمه فرم ها رو پست کنی چون باید امضاشون کنی. (یکی از فرم ها امضا داره)
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: kianoush ، Monica ، morteza_2010 ، honareirani ، Ashkan78 ، vahidansari
من پیشنهاد میکنم به اقوامتون بگین پس از گرفتن کپی از فرمها اونها رو با dhl براتون بفرستند.
خودتون با دقت پر کنید.و بفرستید کی سی سی ......برای پر کردنش هم توی این سایت تاپیکی در این مورد وجود داره...احتمالا شما جزو نفرات اولی هستید که کارنت میشید .و باید برید برای مصاحبه.عجله نکنید با دقت تاپیکها رو بخونید .براتون آرزوی موفقیت میکنیم و به قول یکی از دوستان "به مارتن نفس گیر لاتاری خوش آمدید"Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، hvm ، Monica ، kasra ، kianoush ، mehran61 ، morteza_2010 ، honareirani ، Ashkan78 ، loveusa2010
سلام به همه دوستان
من یه سوالی داشتم اگه برندگان 2011 اعلام شدن چرا تو خود سایت لاتاری نوشته اعلام نتایج بعد از 1 ژون.
آخه یکی از دوستام یکی از اقوامشون تو آمریکا واسش ثبت نام کرده و مگه قبول شده . دوستم به من موضوع رو گفت ولی من باور نکردم و گفتم به اون ال مطمئن نشدی هیچ اقدامی نکن و گفتم به کی سی سی میل بزن و قضیه رو مطلع شو . آخه یه مسله دیگه کیس نامبرش اینجوری شروع میشه 2011eu00028XXX چرا کیس نامبرش با ای یو شروع شده مگر ایرانی ها نباید با ای اس شروع بشه !!!1
ممنون از همگی
میلاد
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، kasra ، AmericaLover
آقا من خودم جواب یکی از سوالاتم رو پیدا کردم
==================================
Lottery Winner Notification

Diversity Visa lottery applicants selected are notified by mail between May and July of the next year, following DV Online entry. Lottery entrants selected are provided further instructions, including information on fees connected with immigration to the U.S. Those selected in the random drawing are NOT notified by email. Those individuals NOT selected will NOT receive any notification. The Diversity Visa Lottery Instructions "Selection of Applicants" section provides information about the DV timeframe and process.
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، AmericaLover
(2010-05-13 ساعت 03:43)M!LAD نوشته:  سلام به همه دوستان
من یه سوالی داشتم اگه برندگان 2011 اعلام شدن چرا تو خود سایت لاتاری نوشته اعلام نتایج بعد از 1 ژون.
آخه یکی از دوستام یکی از اقوامشون تو آمریکا واسش ثبت نام کرده و مگه قبول شده . دوستم به من موضوع رو گفت ولی من باور نکردم و گفتم به اون ال مطمئن نشدی هیچ اقدامی نکن و گفتم به کی سی سی میل بزن و قضیه رو مطلع شو . آخه یه مسله دیگه کیس نامبرش اینجوری شروع میشه 2011eu00028XXX چرا کیس نامبرش با ای یو شروع شده مگر ایرانی ها نباید با ای اس شروع بشه !!!1
ممنون از همگی
میلاد

سلام
تا جایی که من می دونم اون دو حرف نشان دهنده اینه که شما از سهمیه کدوم قاره پذیرفته شدین... ایشون ظاهرا از سهمیه اروپا قبول شدن (البته من نمی دونم این سهمیه بر اساس محل تولد هستش یا محل اقامت!) مال اکثریت قریب به اتفاق بچه ها معمولا AS هستش یعنی آسیا...

(2010-05-13 ساعت 21:15)elhaaam نوشته:  
(2010-05-12 ساعت 22:59)loveusa2010 نوشته:  سلام به همه دوستان
من هم قبول شدم
کیس نامبر من2011As000023##
تاریخ دریافت 31 May ظاهرآ
کنسولگری آنکارا
شماره کیسم چطوره به نظرتون ؟

ببخشید
ممکنه یک عزیزی توضیح بده این 31 می چیه ؟
یعنی قراره اون روز نامشون رو بگیرند ؟ که ظاهرا گرفتند
پس اون روز چی می خواد بشه ؟
ممنون می شم

اون عزیزی که به این سوال جواب میده منم! Big Grin

این 31 May تاریخ ارسال نامه هستش و هیچ قضیه ای هم پشتش نیست... این دوستمون می خواسته بگه که نامه ها تقریبا در حوالی این تاریخ به پست داده شدن... البته این تاریخ برای همه یکی نیست...

-------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن این تاپیک فقط برای اعلام قبولیه... اگر سوالی دارین در تاپیک های دیگه بپرسین که نظم اینجا بهم نخوره... ممنون Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: elhaaam ، Ali Sepehr ، omidfarda ، vahidansari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان