کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
اینجانب از همه مدیران و دست اندکاران این بخش Ali-J, Ashkan78, hvm, laili, MajidShirzadeh, Monica, msnazi, payam_prz, R.F, sadra_sepehr, saeedhei, seravin, sh-b عذر میخوام که پا برهنه وارد بحث شدم ولی عاجزانه تقاضا دارم که برای قرعه کشی سال آینده 2012 یا تاپیک باز کنند یا یک بحث راه بندازند، آقا ما هم دلمون میخواد دیگه!!!!!!!!!!!!!!!SmileSmileSmileSmile
دوستانی که این نظر من را میخونند همراهی کنند با اینجانب
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، free_free ، daryadelan
[
متن نامه ارسالی برای اطلاع از رسیدن مرسوله به کی سی سی:

Email Subject line: Please acknowledge the receipt of my shipment.
Case Number: 2011AS********
FIRSTNAME: ******
LASTNAME: ******
Date of Birth: (Month/Day/Year)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,
According to the Mail Tracking Service I have used, my application forms have been delivered to the KCC. I will appreciate if you would acknowledge the receipt of the shipment.

Kind Regards,
YOUR NAME
با سلام
من این متن را ارسال کردم ولی جوابی برام ارسال نکردن....کسی از دوستان می دونه چقدر طول میکشه جواب بدن...

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mh_hshk ، elnaz295 ، سامان صفایی
(2010-06-08 ساعت 22:53)sarfarash نوشته:  سلام دوستان
من دو روز پیش ایمیل زدم ببینم این فرمهای من رسیدند یا نه!
کی سی سی جواب داد که یه دو تا چهار هفته ای به ما مهلت بدید! نمیتونیم دونه دونه فرم ها رو بررسی کنیم و بگیم فرم ها تون رسیده یا نه! میگن سرمون شلوغه! و ما به ترتیب زمان فرم های دریافت شده رو بررسی می کنیم. پس اگر نفرستادین فرم ها رو، بفرستین!

نقل قول:Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

موفق باشید

سلام دوستان.. برای منم دقیقآ همین متن رو فرستادند...
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: mh_hshk
من به KCC بعد از ارسال فرم هام ایمیل زدم و ازشون پرسیدم با توجه به کیس نامبرم چه تاریخی را برای محصاحیه مشخص می کنن و اینکه کلا زمان مصاحیه ها از کی آغاز می شه؟
آنها در پاسخ گفتند که بعد از 25 مرداد به بعد بایدcase number را در سایت bulletin at www.travel.state.gov چک کنید تا از زمان دقیق مصاحبه مطلع شوید در ضمن برای اونایی که زمان مشخص می شه یه نامه به آدرس پستیشون ارسال می شه بعدشم اینکه ......
مصاحبه ها همه از 8 مهر ماه آغاز می شه دیگه چی بگم همین دیگه آها سه هفته یا چهار هفته بعد از ارسال فرم ها می تونید یه نامه به KCC بزنید ازشون تایید بگیرید که نامتونو دریافت کرده اند یا خیر برای اینکار هم من براتون یک نامه رسمی ترتیب دادم که براتون می زارمش تو سایت [/align]
[/align][align=left]Case Number:
Date of Birth:
Name and Surname:

Subject: Inquiry about confirmation for forms arrival
Dear Sir,

Pursuant to the DHL/TNT arrival confirmation, please confirm my forms arrival. In case The KCC has not received my forms, please inform me in order to take necessary action for submission of the forms.
With Regards
تشکر کنندگان: Hornet ، elnaz295 ، AMIN3Y
مخلص همه ی برندگان با وفا و با مرام 2011
از یک بگیر تا 100000
راستی اینم بگم فقط ایرانی هاشونا
اقایون و خانوم ها
همیشه این را از من حقیر که با کیس نامبر 28xxx از اصفهان قبول شدم به شما دوستان خوش شانسم نصیحت
بچه ها اینا بدونید که توی یکی از بزرگترین قرعه کشی های زندگیمون برنده شدیم و از این بابت نه تنها خوشحالیم و خدا را شکر میکنیم بلکه به خودمان میبالیم
و با هم این شعار معروف را سر میدهیم
امریکا ما داریم میاییم.
با تشکر از مدیران عزیز سایت مهاجر سرا
با تشکر فراوان از همگی
امیر
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mr.amir ، Sooshians ، AmericanHamid ، KHV ، free_free ، elnaz295 ، ouife ، nilaaa ، lighter ، r.bazargan
(2010-06-15 ساعت 12:35)kaveh1979 نوشته:  
کی سی سی جواب داد که یه دو تا چهار هفته ای به ما مهلت بدید! نمیتونیم دونه دونه فرم ها رو بررسی کنیم و بگیم فرم ها تون رسیده یا نه! میگن سرمون شلوغه! و ما به ترتیب زمان فرم های دریافت شده رو بررسی می کنیم. پس اگر نفرستادین فرم ها رو، بفرستین!

نقل قول:Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

موفق باشید

سلام دوستان.. برای منم دقیقآ همین متن رو فرستادند...

سلام
منم هفته ی پیش همین پاسخ را گرفتم.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: elnaz295
دوست خوبم...

اجازه بده ترافيك بالاي پاسخگويي به برندگان 2011 تموم شه و بيشتر فرم ها ارسال بشه، بعد تاپيك 2012 رو هم راه مي اندازيم.

(2010-06-08 ساعت 23:18)mh_hshk نوشته:  اینجانب از همه مدیران و دست اندکاران این بخش Ali-J, Ashkan78, hvm, laili, MajidShirzadeh, Monica, msnazi, payam_prz, R.F, sadra_sepehr, saeedhei, seravin, sh-b عذر میخوام که پا برهنه وارد بحث شدم ولی عاجزانه تقاضا دارم که برای قرعه کشی سال آینده 2012 یا تاپیک باز کنند یا یک بحث راه بندازند، آقا ما هم دلمون میخواد دیگه!!!!!!!!!!!!!!!SmileSmileSmileSmile
دوستانی که این نظر من را میخونند همراهی کنند با اینجانب

سلام

پارسال حدود يك ماه بعد از اين كه فرم هام رو براشون فرستادم، جواب مشابهي به من دادند.

[عکس: attachment.php?aid=1358]

موفق باشید

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، mh_hshk ، User ، elnaz295
امروز فکر کنم 17 junباشه ولی سایت به روز نشده و هنوز مربوط به 2010 است اگر مقدوره نمونه نامه برای kcc که ببینیم تو لاتاری برنده شدیم یا نه رو روی سایت بگذارید
با تشکر
تشکر کنندگان: mh_hshk ، elnaz295
سلام بچه های گل
به چه آدرسی باید ایمیل زد جهت پرسیدن برای رسیدن نامه؟
به چه آدرسی باید ایمیل زد؟
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

(2010-06-19 ساعت 12:58)javidk نوشته:  سلام بچه های گل
به چه آدرسی باید ایمیل زد جهت پرسیدن برای رسیدن نامه؟
به چه آدرسی باید ایمیل زد؟

سلام.به این آدرس:KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان: elnaz295 ، sib 24
لطفا جواب بنده را بدهید
با تشکر
(2010-06-15 ساعت 16:27)alirahimzadeh نوشته:  راستی بچه ها من یادم رفت خودمو معرفی کنم.................
0000000000000

سلام و خسته نباشد ، میخواستم بپرسم من یک اشتباه جدی دارم تو فرمهای ارسال شده ام ، شماره کیس ام رو بالای برگه های ارسالی نزدم ، بنظر شما باید چیکار کنم ؟ آیا ممکن هست ردم کنند؟ لطفآ راهنماییم کنید
(2010-06-20 ساعت 12:13)babak2010 نوشته:  
(2010-06-15 ساعت 16:27)alirahimzadeh نوشته:  راستی بچه ها من یادم رفت خودمو معرفی کنم من تو کار دارالترجمه هستم هر یکی که خواست کاراش برای KCC ترجمه کنه می تونه بیاد پیش من خودم کارشو را می اندازم اینم شمارمه:
09126750800
علی رحیم زاده

سلام و خسته نباشد ، میخواستم بپرسم من یک اشتباه جدی دارم تو فرمهای ارسال شده ام ، شماره کیس ام رو بالای برگه های ارسالی نزدم ، بنظر شما باید چیکار کنم ؟ آیا ممکن هست ردم کنند؟ لطفآ راهنماییم کنید
اشتباهتون اونقدر که شما نگرانید جدی نیست...هیچ اتفاقی نمی افته....بهتره کیس نامبر بالای همه صفحات باشه ولی اگر نباشه هیچ مشکلی پیش نمی آید و کسی شما را به خاطر این مورد رد نمی کنه
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: babak2010 ، elnaz295
[/quote]

[/quote]

شما بهتر بود که می نوشتید، ولی اصلا اشتباه بزرگی نیست و در حد محاله که بخوان به خاطر همچین چیزی کسی رو رد کنند.
سوالتون رو باید در اینجامطرح می کردید

تشکر کنندگان: User ، free_free ، elnaz295 ، maahtab
سلام دوستان

من نامه هامون را با DHL در تاریخ 12 June از اصفهان پست کردم ولی متاسفانه تا امروز 20 June هنوز به KCC نرسیده.توی سایت DHL که چک می کنم در تاریخ 17 June نوشته که Shipment arrived at incorrect facility. Sent to correct destination و Location :Erlanger, KY - USA اما از تاریخ 17 June هیچ اتفاق دیگه ای رخ نداده و Tracking ثابت مونده.
با مرکز اصفهان که تماس گرفتم گفت شما تعهد دادی که اگه نامه نرسید ما جوابگو نباشیم و به ما ربطی نداره بعد هم گفت می تونی یک نامه به kcc بزنی و بهشون بگی برن نامه رو بگیرن.
حالا نمی دونم چی بنویسم؟
اگه کسی می دونه لطفا کمکم کنه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان