کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
این ایمیل را هم اکنون کی سی سی به من داد من متوجه نشدم

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

یعنی چی ؟
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-06-20 ساعت 13:12)beheshteh نوشته:  سلام دوستان

من نامه هامون را با DHL در تاریخ 12 June از اصفهان پست کردم ولی متاسفانه تا امروز 20 June هنوز به KCC نرسیده.توی سایت DHL که چک می کنم در تاریخ 17 June نوشته که Shipment arrived at incorrect facility. Sent to correct destination و Location :Erlanger, KY - USA اما از تاریخ 17 June هیچ اتفاق دیگه ای رخ نداده و Tracking ثابت مونده.
با مرکز اصفهان که تماس گرفتم گفت شما تعهد دادی که اگه نامه نرسید ما جوابگو نباشیم و به ما ربطی نداره بعد هم گفت می تونی یک نامه به kcc بزنی و بهشون بگی برن نامه رو بگیرن.
حالا نمی دونم چی بنویسم؟
اگه کسی می دونه لطفا کمکم کنه

این DHL هم امسال همش رو نروه! دوستان صبر کنید. باز هم کمی بیشتر صبر کنید. شاید همون داستان بازرسی بسته های ارسالی از ایرانه!
فعلن که فقط 10 روز طول کشیده! باز هم صبر کنید.
ایشالا میرسه!
(2010-06-22 ساعت 21:19)vahid tavassol نوشته:  این ایمیل را هم اکنون کی سی سی به من داد من متوجه نشدم

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

یعنی چی ؟

دوست عزیز
این یک جوای اتوماتیک است که کامپیوتر ارسال کرده. و میگه که ایمیل شما به گروه مرتبط ارسال شده. تا بررسی بشه.
و میگه که اگر در زمینه لاتری سوال دارین به اون لینک برین.
موفق باشید
تشکر کنندگان: mr.amir ، elnaz295
http://travel.state.gov/visa/immigrants/...1318.html.
این لینک که خرابه! باز نمیشه اصلا
میگه صفحه مورد نظر موجود نیست
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان:
سلام.
یادتون باشه واسه ایمیل زدن به KCC کل اطلاعات رو بزنید.
من تاریخ تولد یادم رفته بود، گفتن بخاطر مسایل امنیتی جواب نمی دیم!
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: User ، elnaz295
سلام
همسر من امسال برنده شده ولي ما هنوز فرمهاي اوليه را ارسال نكرديم. موقع شركت در قرعه كشي همسرم محل تولد من را كه اهوازه را بصورته ahwaz نوشته در صورتي كه توي پاسپورت من اهواز با v نوشته شده و راستش امكان تغيير پاسپورت را بدلايلي ندارم . حالا ميخواستم ببينم لازمه در هنگام ارسال فرمهاي اوليه اين اشتباه را توضيح بديم. و بايد چي بهشون بگيم.اگه ممكنه راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان: User ، sh-b ، free_free ، elnaz295
(2010-06-24 ساعت 12:12)sabzgoo نوشته:  سلام
همسر من امسال برنده شده ولي ما هنوز فرمهاي اوليه را ارسال نكرديم. موقع شركت در قرعه كشي همسرم محل تولد من را كه اهوازه را بصورته ahwaz نوشته در صورتي كه توي پاسپورت من اهواز با v نوشته شده و راستش امكان تغيير پاسپورت را بدلايلي ندارم . حالا ميخواستم ببينم لازمه در هنگام ارسال فرمهاي اوليه اين اشتباه را توضيح بديم. و بايد چي بهشون بگيم.اگه ممكنه راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز
قبولیتون رو تبریک میگم
عضویت شما رو در سایت هم تبریک میگم.

شما در فرم ها همه اطلاعات رو دقیقا مطابق با پاسپورت پر کنید. تفاوت های در این سطح اصولا مهم نیستند. چون دلیل این نمیشه که بگن اطلاعات رو کتمان کردین.
نظر من اینه که اصلا جای نگرانی نیست. Smile
فقط در پر کردن فرم ها دقت کنید. تاریخ ها و اسامی از مهمترین موارد هستند که حتما باید مطابق با پاسپورت و مدارک ترجمه شده پر بشوند.
برای تکمیل فرم ها از دو تاپیک مربوط به فرم 122 و فرم 230 استفاده کنید.
در ضمن سری هم به این تاپیک بزنید و از وضعیت و اطلاعات (شماره کیس، تاریخ دریافت محل دریافت تاریخ ارسال ..) سایر برندگان امسال آگاه بشید.
میتونید اطلاعات خودتون رو هم به اشتراک بگذارید.

موفق باشید
تشکر کنندگان: sh-b ، ADONIS ، ravian ، sabzgoo ، elnaz295
دوستان سلام
من فرمهايم را در تاريخ 10/6/2010 (20/3/1389) توسط پست DHL وبعداز حدود يک هفته در تاريخ 16/6/2010 به kcc رسيده حالا نميدونم کی تاريخ مصاحبه ام خواهد بودو آيا بايد تو سايت سفارت آنکارا پيگير بشم يا بايد منتظر نامه باشم لطفاً اگر دوستان سايت سفارت آنکارا رادارند در صورت اعلام متشکر خواهم بود
شماره کيس:***2011AS00026
دريافت نامه: 10 خرداد
محل دريافت: اصفهان
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای اول: 20خرداد
با کسب اجازه از مدیر های فروم .ببخشید که پا تو کفشتون کردیم
این هم لینک سفارت آمریکا در آنکارا
http://turkey.usembassy.gov

(2010-06-25 ساعت 20:13)SHNARIMAN نوشته:  دوستان سلام
من فرمهايم را در تاريخ 10/6/2010 (20/3/1389) توسط پست DHL وبعداز حدود يک هفته در تاريخ 16/6/2010 به kcc رسيده حالا نميدونم کی تاريخ مصاحبه ام خواهد بودو آيا بايد تو سايت سفارت آنکارا پيگير بشم يا بايد منتظر نامه باشم لطفاً اگر دوستان سايت سفارت آنکارا رادارند در صورت اعلام متشکر خواهم بود
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: User ، elnaz295
سلام دوست عزیز
شما 2 تا 4 هفته بعد از رسیدن فرم ها با کی سی سی ایمیل بزنید و وضعیت کیس را بپرسید.

نوبت مصاحبه را هم فعلا باید منتظر بمانید تا در در سایت لاتری شماره کیس شما رو کارنت اعلام کنند. و بعد از اون شما رو طی یک نامه به مصاحبه دعوت می کنند. اونوقت شما باید مدارک مورد نیاز رو که نامه دوم اعلام کرده چه مدارکی هستند، به سفارت آنکارا ارسال کنید.
اولین سری کیس نامبرهای 2011 تازه سپتامبر 2010 یعنی مهر آبان امسال کارنت می شوند. پس فعلا باید منتظر بمانید.
در ضمن سری هم به این تاپیک بزنید و از وضعیت و اطلاعات (شماره کیس، تاریخ دریافت محل دریافت تاریخ ارسال ..) سایر برندگان امسال آگاه بشید و اطلاعات کیس و تاریخ ارسال و محل مصاحبه رو هم اونجا وارد کنید.

موفق باشید

(2010-06-25 ساعت 20:13)SHNARIMAN نوشته:  دوستان سلام
سلام دوستان گرامي
من جاي روز و ماه رو در قسمت مربوط به تاريخ تولدم در فرم 230 جابجا نوشته ام مي خوام يه ايميل به كي سي سي بزنم و جريان رو براشون شرح بدم و بپرسم كه بايد چيكار كنم خودم با كمك متن هاي ديگر دوستان اين متن رو آماده كردم ام از عزيزاني كه زبانشون خوبه خواهش مي كنم اين متن رو در صورت صلاحديد اصلاح كنند ممنون:
Case Number: ********
PA Name: Last Name, Firs Name
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
Date of Birth: mm-dd-yyyy

Dear Sir/Madam

According to the Mail Tracking Service I have used, my application forms have been delivered to the KCC. At the time of filling out the form DS-230 (Part I) I made a mistake. In section 4 (Date of Birth) I have written the day instead of the month and the month instead of the day.
I would really appreciate it if it can be corrected and/or be informed about the result that may appear.
My correct Date of Birth is: mm-dd-yyyy

Thank you in advance for your kind cooperation.

Yours truly
Full Name
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
KCC جواب ایمیلم رو امروز فرستاد 9/4/1389
مبنی بر تایید دریافت نامه توسط KCC
اونایی که میخوان ایمیل بزنن و اطمینان حاصل کنند که نامشون رسیده یا نه عجله کنند.
فقط یادتون باشه یک هفته طول میکشه تا جواب بدن

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: elnaz295 ، میناسیان
در ضمن آگاه باشید!!!
در جواب نامه من که از KCC اومده نوشته اولویت بندی بر اساس تاریخ ارسال از شما و دریافت اونهاست.
پس اگر نامه هاتونو نفرستادید بجنبید زودتر بفرستید.
ترجمه ایمیل KCC: " نامه ها بر اساس تاریخ دریافت وارد پروسه میشن،ممنون از ارسال به موقعتون "

BEAVERTON, OREGON

سلام به همه دوستان
من یک عضو جدید هستم و نامه کی سی سی را دریافت کرده ام ولی یک مشکلی دارم اگر کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه
من موقع اپلای کردن طبق پاسپورت سال تولدم را وارد کردم ولی بعد از دریافت نامه کی سی سی موقع پرکردن فرمها متوجه شدم که اداره گذرنامه تاریخ تولدم را یک سال اشتباه کرده البته در فرمهای جدید سال تولد را درست وارد کردم و یک پاسپورت جدید گرفتم ولی نمی دونم حالا با این وضعیت باید به کی سی سی ایمیل بزنم یا نه و چی بنویسم . با تشکر
(2010-06-30 ساعت 12:41)elena نوشته:  سلام به همه دوستان
من یک عضو جدید هستم و نامه کی سی سی را دریافت کرده ام ولی یک مشکلی دارم اگر کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه
من موقع اپلای کردن طبق پاسپورت سال تولدم را وارد کردم ولی بعد از دریافت نامه کی سی سی موقع پرکردن فرمها متوجه شدم که اداره گذرنامه تاریخ تولدم را یک سال اشتباه کرده البته در فرمهای جدید سال تولد را درست وارد کردم و یک پاسپورت جدید گرفتم ولی نمی دونم حالا با این وضعیت باید به کی سی سی ایمیل بزنم یا نه و چی بنویسم . با تشکر

سلام
قبولی تون رو تبریک می گم.
همینطور عضویت شما رو در سایت مهاجرسرا Smile

به نظر من چون اشتباه از جانب شما نبوده، هیچ مشکلی وجود ندارد. شما می بایست کپی پاسپورت اول خود را که ثبت نام با توجه به اون انجام شده، و پاسپورت جدید را همراه خود به مصاحبه ببرید.

اگر هنوز فرم ها را ارسال نکرده اید، طی یک نامه همراه با فرم ها این موضوع را اعلام کنید و هر دو کپی را هم پیوست نامه کنید و بفرستید.

موفق باشید.
سلام خیلی از راهنمایی شما ممنونم
می شه لطفا متنی را که باید بفرستم برای من بنویسید .(متن انگلیسی)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان