کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2010-05-30 ساعت 18:37)cky نوشته:  خب 20xxx کیس بدی نیست .. اینکه نوشتین درسته و شما می تونین برین ولی پیشنهاد می کنم هر جفتتون هم برای مصاحبه برین.برای اینکه ریسکش بالاس چون کیس نامبره مادرتون خیلی بالاست و اصلا امکان اینکه کیسش رد بشه زیاده.معمولا تا کیس 35000 امید هست(تازه اونا دیگه آخرین سری هاش هستش.شما مصاحبه خودتو برو !!! درباره سوالتون که گفتین کی مصاحبتون میشه اون رو کسی نمی تونه جواب دقیقش رو بهتون بگه.اون بستگی به روند کار KCC داره و باید صبر کنید ببینین کی کیستون کارنت میشه .. در مورد هزینه ها باید بگم $380 دلار آمریکا که در زمان مصاحبه ازتون دریافت می کنن.نگران هزینه ها نباشید اون قدر زیاد نیستن

خواهش مي کنم در جواب دادن سوالها دقت کنيد و اطلاعات اشتباه نديد.
اولا که هيچ جا عنوان نشده که تا کيس 35000 براي کارنت شدن اميد هست و شماره هاي بعدي خير.امسال نسبت به سالهاي قبل چيزي که ديده ميشه اينه که برندگان ايراني داراي کيس نامبرهاي بالاتري نسبت به سالهاي قبل بودن که تا حالا حداقل تو اين سايت ديده نشده.
دوما فقط هزينه مصاحبه براي هر نفر 775$ هست که در سفارت اخذ ميشود و هزينه ها بيشتر از اين است ( با احتساب هزينه معاينه پزشکي و هتل و بليط و ....) بنابراين از حالا فکرشو بکنيد.

گلي عزيز و اما پيشنهاد من هم اين است که شما چو ن کيس نامبرت پايين تر هست و زودتر به مصاحبه دعوت مي شي فعلا به فکر خودت باش، چون اين ريسکه که مصاحبتو يا عقب بندازي يا اينکه کلا کيستو کنسل کني و با کيس مادرت همراه بشي ( به خاطر کيس نامبر بالاي مادرت) البته کلا هيچکس سر از کار کي سي سي در نمي ياره يه موقع ديدي تا کيس 50000 هم کارنت شد .
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان: R.F ، kianoush ، m.amjadi ، Ali Sepehr ، free_free ، abnanta ، yek_mosafer ، alirezagh ، mavarfan ، pr.kia ، nastaran86 ، sinswimer
سال های پیش من بیشتر از 35000 هزار ندیدم که کارنت بشن و ویزا بگیرن.بعدم من نگفتم که تا چقدر امید هست یا نیست فقط گفتم احتمالش خیلی زیاده که کیس مادرشون رد بشه و پیشنهاد کردم که مصاحبه خودشون رو برن.بجای اینکه روی فرض ها و احتمالات پست بدین از روی تجربه بچه ها توی سال های گذشته حرف بزنین.شما از کجا میدونین امسال تا 50000 نفر به آسیا ویزا بدن.اگر فرمایش شما صحیح باشه با این اوصاف بقیه قاره ها فقط 5000 نفر سهمیه براشون میمونه؟!!

مطلب بعدی من رو نمی دونستم هزینه ها بالاتر رفته(پست تصحیح شد و عذر می خواهم) بعدم شما سوال Goli رو اول درست بخونین بعد اینجا مچ گیری کنید.ایشون گفتن فقط هزینه ای که توی سفارت ازمون پرداخت می کنن چقدره! شما پرانتز باز کردی (هتل.بلیط.آزمایشهای پزشکی) خودم می دونستم اونا رو لازم بود می گفتم.به هر حال ممنون الیزای عزیز
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: usa.lover ، abnanta ، yek_mosafer
(2010-05-31 ساعت 17:03)cky نوشته:  سال های پیش من بیشتر از 35000 هزار ندیدم که کارنت بشن و ویزا بگیرن.بعدم من نگفتم که تا چقدر امید هست یا نیست فقط گفتم احتمالش خیلی زیاده که کیس مادرشون رد بشه و پیشنهاد کردم که مصاحبه خودشون رو برن.بجای اینکه روی فرض ها و احتمالات پست بدین از روی تجربه بچه ها توی سال های گذشته حرف بزنین.شما از کجا میدونین امسال تا 50000 نفر به آسیا ویزا بدن.اگر فرمایش شما صحیح باشه با این اوصاف بقیه قاره ها فقط 5000 نفر سهمیه براشون میمونه؟!!

مطلب بعدی من رو نمی دونستم هزینه ها بالاتر رفته(پست تصحیح شد و عذر می خواهم) بعدم شما سوال Goli رو اول درست بخونین بعد اینجا مچ گیری کنید.ایشون گفتن فقط هزینه ای که توی سفارت ازمون پرداخت می کنن چقدره! شما پرانتز باز کردی (هتل.بلیط.آزمایشهای پزشکی) خودم می دونستم اونا رو لازم بود می گفتم.به هر حال ممنون الیزای عزیز

اولا که من روي فرض و احتمال پست ندادم بلکه دقيقا اشاره کردم هيچ چيز کي سي سي حساب و کتاب نداره و من خودم فکر مي کنم از شما باتجربه تر باشم البته ادعايي ندارم اما چون شما عنوان کرديد گفتم. بعد هم اگه شما بري تالار 2008-2009 و 2010 را بخوني ميبيني که هزينه سفارت سالها همين 775 دلار بوده. در ثاني من فقط گفتم درست راهنمايي کنيد ، چرا شما انقدر جبهه ميگيريد؟؟؟؟ مگر همه اينجا جمع نشديم که تجربياتمون را به اشتراک بذاريم ها ؟؟؟
تشکر کنندگان: abnanta ، yek_mosafer
با تجربه عزیز من بالا گفتم که از دوستان به خاطر اشتباهم در هزینه دریافتی عذرخواهی می کنم.من جبهه نگرفتم فقط مثل اینکه شما پیاز داغش رو خیلی زیاد کردی!
تشکر کنندگان: usa.lover ، abnanta ، yek_mosafer ، nastaran86
واقعا براي بعضي رفتارها بايد متاسف بود
دوستان به نظر من بحث رو همینجا تموم کنید و کدورتی از هم به دل نگیرید، دنیا کوچکتر از این حرفهاستSmile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: cky ، saeed53 ، sh-b ، kianoush ، اليزا ، goli20 ، free_free ، abnanta ، yek_mosafer ، Ashkan78 ، mh_hshk ، sinswimer
sadra جان از حضور به موقع شما ممنونیم من خانم الیزا رو به اتفاق همسرشون از نزذیک دیدم . ایشون انصافا ذختر صبور و دلسوزیه .من از اقای cky خواهش میکنم یه کم ملایمتر با اهالی مهاجر سرا گفتگو کنن .حالا حالا ها با اینجا کار دارین . cky عزیز امیدوارم تو میتینگ 4 تیر ببینیمت
تشکر کنندگان: sh-b ، اليزا ، Ali Sepehr ، abnanta ، yek_mosafer
مشکلی نیست دوست من ...
من همیشه سعی می کنم توی پست هام کسی رو ناراحت نکنم و فکر نمی کنم تا امروز کسی خدای ناکرده ازم دلگیر یا ناراحت شده باشه.ناراحت یا عصبانی هم باشم پستی نمیدم که کسی ازم رنجیده بشه.بچه ام نیستم که سریع از یک چیز کوچیک ناراحت بشم.امروز الیزای عزیز طوری پست دادن که یه لحظه فکر کردم با یک دختر بچه دارم حرف میزنم.با توجه به اینکه یکی از دوستان راهنمایی سریع نیاز داشت و من از تاپیک پارسال هزینه رو که در سفارت خونه می گیرن Paste کردم اینجا.گویا یه 200 دلاری اختلاف قیمت داشت.الیزای عزیز اومدن این مورد رو گوشزد گردن و منم قبول کردم و به خاطر اطلاع رسانی نادرست معذرت خواهی کردم.ولی ایشون اومدن گفتن که کلا چیزهایی که گفتین درست نیست و تجربه من از شما بیشتره و ... در پایان هم گفتن که زود جبهه می گیرم و باید برای این اخلاق ها متاسف بود !!!! حقیقش یه خورده کم لطفی کردن و من بیشتر از این ناراحت شدم که چرا باید این طوری بشه.من و شما و همه کسایی که اینجا عضو هستیم.هممون دنبال یک هدف هستیم و بیشتری دلیلی که باعث میشه بیایم اینجا کمک کردن به دوستان خودمون و درمیون گذاشتن سوالات خودمون هست.به هر حال هرچی بود تموم شد.صدرای عزیز از شما هم ممنون هستم که گوشزد کردین و هر موقع صلاح دونستین پستهای اضافی رو پاک کنید.سعید جان از شما هم ممنونم و منم امیدوارم تیر ماه زیارتتون کنم.شاد و پیروز باشین
تشکر کنندگان: kianoush ، saeed53 ، usa.lover ، ADONIS ، laili ، Monica ، Ali Sepehr ، abnanta ، yek_mosafer ، nastaran86
ای وای من دیر رسیدم! Big Grin

به نظر من این بحث باید ادامه پیدا کنه! بالاخره یا باید کدورتها از بین بروند یا یکی از دو طرف! Big Grin

راستی از من هم به خاطر حضور به موقع تشکر کنید... Big Grin

دیدار به قیامت...
تشکر کنندگان: cky ، abnanta ، yek_mosafer
سلام با توجه به کیس نامبر من زمان مصاحبه رو کسی میتونه تخمین بزنه ببینیم چیکار کنیم
(2010-06-01 ساعت 01:44)saint نوشته:  سلام با توجه به کیس نامبر من زمان مصاحبه رو کسی میتونه تخمین بزنه ببینیم چیکار کنیم

اگه با 2010 مقایسه کنیم میفته اوایل تابستون
تشکر کنندگان: Linspire ، abnanta ، yek_mosafer
ااین امکان وجود داره که به من ویزا نرسه با توجه به کیس نامبر من ؟؟ ؟ اگه باقی مراحل رو گذروندم ؟؟Sad
با شماره كيس من 398XX هست آيا فكر مي كنيد كه كيس من كارنت مي شود . و آيا ارسال مدارك با شماره كيس رابطه اي دارد؟ همچنين من بولتن سال قبل را نگاه مي كردم از يك شماره كيس به بعد در تاريخ هاي آخر فقط عنوان كارنت درج ميشه اين يعني چي؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

دوست عزیز امسال یک مقدار شماره ها عجیب و غریبه....دقیقا مثل دو سال پیش و زمان ما....که سال قبلش تا 14000 شماره بود و زمان ما تا 34000 که خودم بودم و از این بیشتر رو من توی این سایت ندیدم ....حالا امسال هم تا 44000 هست....فکر کنم کی سی سی داره میزان اعصاب شرکت کننده ها رو میسنجه....ولی چیزی که مشخص و واضحه اینه که چه زمان ما و چه زمان شما با این کیس نامبرهای بالا همه کارنت میشن....و فکر نمیکنم که بیکار باشند و اینهمه شماره ی بالا اعلام کنند و بعد برای مصاحبه اعلامشون نکنند..........
حالا کارنت چیه؟ هر ماه طبق بولتن ویزا کی سی سی تعدادی شماره اعلام میکنه که طبق اون شماره ها به شما وقت مصاحبه میدند به این شماره ها میگن کارنت شده ها........بولتن سال قبل هم که ماههای آخر رو شما دیدید که کارنت شده بودند یعنی شماره هائی که اعلام نشدند دیگه میتونند بروند برای مصاحبه و همه کارنت هستند...........امضای من رو هم اگه نگاه کنید یه لینک گذاشتم میتونه کمکتون کنه......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: اليزا ، maryams ، User ، american ، omid1360 ، manoch ، free_free ، omid77 ، najibise ، abnanta ، yek_mosafer ، alirezagh ، aminaran ، pr.kia ، nastaran86 ، sinswimer
LAILI جان ممنون از راهنماييت وقتي كه در سايت مي گه كه همه كارنت شدن آيا بايد به KCC نامه زد و از اونها تاريخ مصاحبه را جويا شد. يا بايد منتظر نامه دوم بشيم؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان