کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
با انتشار بولتن سپتامبر 2010 اولین سری از شماره های 2011 برای ماه اکتبر کارنت خواهند شد. پس از آن هر ماه سری جدید شماره ها اعلام می شود. گفتگوهای مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.

ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، cky ، maryamjay ، abnanta ، yek_mosafer ، rayan.s ، آرتين ، sorena ، Serendipity ، mim
سلام

اینطور که بولتن ماه جون نسون میده، هنوز برندگان 2010 در حال کارنت شدن هستن. 2011 ایها از چه ماهی شروع به کارنت شدن می شن؟
تشکر کنندگان: abnanta ، yek_mosafer ، آرتين
فطعا و یقینا از ماه اکتبر مصاحبه بچه های 2011 شروع می شه. توی بولتن ماه سپتامبر که حدود دهم ماه آگوست منتشر می شه، سری نخست Currentهای سال 2011 برای مصاحبه در ماه اکتبر اعلام می شه و دهم ماه بعد، Current های نوامبر. به همین ترتیب جلو می ره تا حدود 10 جولای 2011 که بولتن ماه آگوست و Current های سپتامبر و آخرین سری 2011ای ها رو اعلام می کنن و بعد می رن سراغ برنده های 2012.

نتیجه گیری اخلاقی: بنشین بر لب جوی و گذر عمر ببین!

(2010-05-28 ساعت 09:04)maryams نوشته:  سلام

اینطور که بولتن ماه جون نسون میده، هنوز برندگان 2010 در حال کارنت شدن هستن. 2011 ایها از چه ماهی شروع به کارنت شدن می شن؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: maryams ، loveusa2010 ، goli20 ، Sooshians ، abnanta ، omid77 ، yek_mosafer ، jk2011 ، AMIN3Y ، rayan.s ، aminghshiraz ، آرتين
(2010-05-28 ساعت 09:19)Ashkan78 نوشته:  فطعا و یقینا از ماه اکتبر مصاحبه بچه های 2011 شروع می شه. توی بولتن ماه سپتامبر که حدود دهم ماه آگوست منتشر می شه، سری نخست Currentهای سال 2011 برای مصاحبه در ماه اکتبر اعلام می شه و دهم ماه بعد، Current های نوامبر. به همین ترتیب جلو می ره تا حدود 10 جولای 2011 که بولتن ماه آگوست و Current های سپتامبر و آخرین سری 2011ای ها رو اعلام می کنن و بعد می رن سراغ برنده های 2012.

نتیجه گیری اخلاقی: بنشین بر لب جوی و گذر عمر ببین!

(2010-05-28 ساعت 09:04)maryams نوشته:  سلام

ممنون اشکان

پس با این حساب من با شماره 37 هزار تا سال دیگه کارنت نمی شم. درسته؟! و این کارنت شدن و نامه دوم هم به اینکه اینا کی مدارک اولم رو دریافت کردن و محل مصاحبه رو کجا بندازن هم ربطی نداره؟
سلام به دوستان گلم
پس با این حساب وبا کیس نامبر2400 انشاا.. کی میرم برای محاسبه ( مصاحبه ) .
البته هنوز مدارکم رو نفرستادم .( تا اخر هفته بعد میفرستم ).

سپاس و درود فراوان بر شما
تشکر کنندگان: abnanta ، yek_mosafer
سلام
من و مامانم با هم برنده لاتاری شدیم. آیا من که جزو فرزندان زیر 21 سال هستم باید دو بار از هرکدوم این فرم ها پر کنم؟؟
شماره کیس من 20 و مامانم 40 یعنی میشه با هم بتونیم بریم برای مصاحبه؟؟
برای ویزا باید دو بار مصاحبه بشم و دوبار هزینه پرداخت کنم؟؟
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
تشکر کنندگان: abnanta ، AmericanHamid ، pr.kia ، آرتين ، nastaran86
(2010-05-28 ساعت 09:44)maryams نوشته:  ممنون اشکان

پس با این حساب من با شماره 37 هزار تا سال دیگه کارنت نمی شم. درسته؟! و این کارنت شدن و نامه دوم هم به اینکه اینا کی مدارک اولم رو دریافت کردن و محل مصاحبه رو کجا بندازن هم ربطی نداره؟
احتمالا سال دیگه تابستون کارنت بشید.
هروقت کارنت شدید و زمان مصاحبتون مشخص شد. نامه دوم میاد. تقریبا یک ماه قبل از مصاحبه و به این که کجا مصاحبه میرید و یا کی مدارک می فرستید ربط نداره

(2010-05-28 ساعت 11:06)loveusa2010 نوشته:  سلام به دوستان گلم
پس با این حساب وبا کیس نامبر2400 انشاا.. کی میرم برای محاسبه ( مصاحبه ) .
البته هنوز مدارکم رو نفرستادم .( تا اخر هفته بعد میفرستم ).

سپاس و درود فراوان بر شما
به احتمال خیلی خیلی زیاد اکتبر میری مصاحبه
من متوجه نشدم یعنی شما هردوتون سوا برنده شدین؟؟؟کیس نامبره دوتایی تون 2 رقمیه؟؟؟اگه این جوری باشه که تبریکات ویژه !! راجب سوالتون که خیر هر نفر یک بار مصاحبه میشه .. و برای خودتون سوا یه هزینه توی سفارت ازتون دریافت می کنند و برای مادرتون هم به همین صورت ...
Pir shodim vali bozorg na
(2010-05-30 ساعت 01:36)cky نوشته:  من متوجه نشدم یعنی شما هردوتون سوا برنده شدین؟؟؟کیس نامبره دوتایی تون 2 رقمیه؟؟؟اگه این جوری باشه که تبریکات ویژه !! راجب سوالتون که خیر هر نفر یک بار مصاحبه میشه .. و برای خودتون سوا یه هزینه توی سفارت ازتون دریافت می کنند و برای مادرتون هم به همین صورت ...

سلام
ممنون بابت تبریک ویژه ولی شماره کیس مون:2011AS00020xxx این مدلیه!!
بله ما دو تا نامه و کیس های جداگانه داشتیم یکی به اسم مادرم و یکی به اسم خودم.
تمام خونواده ما تحت حضانت مادرم می تونن برن و منم فرزند زیر 21 سالشون هستم.
هزینه برای هر نفر در مصاحبه به چه میزان اعلام شده است؟ ایا همان هزینه ایی که برای متقاضی اصلی پرداخت میشه برای کسایی که می تونه ببره هم لحاظ میشه؟؟
و اینکه من 20xxx و مادرم 42xxx شماره های کیس نامبرمان است تاریخ مصاحبه حدودا چه زمانی خواهد بود و آیا امکانش هست که من و خانواده ام بتونیم در تاریخ های یکسان برای مصاحبه بریم؟؟؟؟؟

با تشکر
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
خب 20xxx کیس بدی نیست .. اینکه نوشتین درسته و شما می تونین برین ولی پیشنهاد می کنم هر جفتتون هم برای مصاحبه برین.برای اینکه ریسکش بالاس چون کیس نامبره مادرتون خیلی بالاست و اصلا امکان اینکه کیسش رد بشه زیاده.معمولا تا کیس 35000 امید هست(تازه اونا دیگه آخرین سری هاش هستش.شما مصاحبه خودتو برو !!! درباره سوالتون که گفتین کی مصاحبتون میشه اون رو کسی نمی تونه جواب دقیقش رو بهتون بگه.اون بستگی به روند کار KCC داره و باید صبر کنید ببینین کی کیستون کارنت میشه .. در مورد هزینه ها باید بگم $380 دلار آمریکا که در زمان مصاحبه ازتون دریافت می کنن.نگران هزینه ها نباشید اون قدر زیاد نیستن
تشکر کنندگان: goli20 ، abnanta ، yek_mosafer ، AMIN3Y ، آرتين
(2010-05-30 ساعت 18:37)cky نوشته:  خب 20xxx کیس بدی نیست .. اینکه نوشتین درسته و شما می تونین برین ولی پیشنهاد می کنم هر جفتتون هم برای مصاحبه برین.برای اینکه ریسکش بالاس چون کیس نامبره مادرتون خیلی بالاست و اصلا امکان اینکه کیسش رد بشه زیاده.معمولا تا کیس 35000 امید هست(تازه اونا دیگه آخرین سری هاش هستش.شما مصاحبه خودتو برو !!! درباره سوالتون که گفتین کی مصاحبتون میشه اون رو کسی نمی تونه جواب دقیقش رو بهتون بگه.اون بستگی به روند کار KCC داره و باید صبر کنید ببینین کی کیستون کارنت میشه .. در مورد هزینه ها باید بگم $380 دلار آمریکا که در زمان مصاحبه ازتون دریافت می کنن.نگران هزینه ها نباشید اون قدر زیاد نیستن

با تشکر از راهنمایی هاتون..اما این که خبر خوبی به نظر نمیرسه...یعنی از 100 هزار نفر فقط 35000 تا امید هست؟؟
اگه یه نامه به kcc بفرستیم تحت همین موضوع امکان اینکه مشکل حل بشه هست؟؟ اگه ما همه با مدارک بریم ولی با بقیه مصاحبه نکنن چی؟؟ تا به حال با همچین موضوعی برخورد داشتین؟؟
تو معرفی ها خیلیا هستن ک شماره کیسشون حتی بیشتر از مامانمه!! ای کاش کسی نا امید نشه!!
به امید موفقیت همه Wink
یه سوال دیگه هم داشتم..چطور باید متوجه کارنت شدن کیس ها بشیم؟؟؟ یه جایی توی این سایت خوندم که باید تو تاریخ های خاصی به یک سایت که اونجا اعلام شده بود سر بزنیم البته این تاپیک مال سال 2009 بود!!!
تشکر کنندگان: abnanta ، yek_mosafer ، 2112 ، آرتين
هرسال بیشتر از 10 میلیون نفر در جهان توی لاتاری شرکت می کنن.دولت آمریکا میاد 100 هزار برنده اعلام می کنه و از این 100 هزار نفر فقط به 55 هزار نفر ویزا میده.35 هزار نفر هم سهمیه آسیا هستش و بقیش سهمیه اروپا و جاهای دیگه اس.سوالتون هم که گفتین همه با هم بریم و بقیه مصاحبه نکنن رو متوجه نشدم منظورتون چیه.من نمی دونم چه اسراری دارین که با کیس مادرتون ویزا بگیرین !!!
تشکر کنندگان: goli20 ، abnanta ، yek_mosafer ، 2112 ، آرتين
(2010-05-30 ساعت 21:49)cky نوشته:  هرسال بیشتر از 10 میلیون نفر در جهان توی لاتاری شرکت می کنن.دولت آمریکا میاد 100 هزار برنده اعلام می کنه و از این 100 هزار نفر فقط به 55 هزار نفر ویزا میده.35 هزار نفر هم سهمیه آسیا هستش و بقیش سهمیه اروپا و جاهای دیگه اس.سوالتون هم که گفتین همه با هم بریم و بقیه مصاحبه نکنن رو متوجه نشدم منظورتون چیه.من نمی دونم چه اسراری دارین که با کیس مادرتون ویزا بگیرین !!!

شما گفتین برای مصاحبه جفتتون برین!! ( اینجوری متوجه شدم که مصاحبه هرکی زودتر اومد بقیه هم با اون برن!!!)
من اصرار دارم مامانم ویزا بگیره چون در اون صورت همه ی خونواده با هم می تونن برن!!اگه من تنها برم با اینکه فامیلامون اونجا هستن و ساپورت میشم بازم دلم می خواد با خونواده ام باشم Sad ای کاش می شد شماره من و مامانم رو با هم عوض کرد!
سفارت وقتی کیستون کارنت بشه فقط با شما مصاحبه می کنه.توی پست بالا منظور من این بود که شما حتما مصاحبه کیستون رو برین و مادرتون هم اگه ایشالا کیسش کارنت شد سوا بره.به هر حال تصمیم آخر رو شما می گیرین.
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، javidk ، آرتين

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان