کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا
Tongue
(2010-10-08 ساعت 22:43)User نوشته:  مرسی مریم جان
من همش منتظر بودم اون خانم انرژی منفی رو ببینی و بهش بگی به عکسم ایراد گرفتند و گفتند برو دوباره عکس بگیر و همینطور کلیرنس 4 ماهه خوردم. بعد که خوشحال شد برگه ups رو نشونش بدی Tongue Big Grin

خواهش می کنم م م م مSmile
والا منم دنبالش گشتم ولی نبودBig GrinBig Grin
که کمال تشکر رو به جا بیارم چون میدونید که بی ادبی بود اگر به جا نمی اوردم ولی خب نبود دیگهTongue

تازه دوستان ایرانی بیرون سفارت هم اشاراتی کردن بخاطر انرژی منفی این خانم بزرگوارCool

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان: User ، free_free ، rayan.s ، b!ta ، sare ، mavarfan ، mitr.p ، elnaz295 ، sorena ، moeen ، Donantonio
(2010-10-08 ساعت 15:49)Nazem نوشته:  از آنجاییکه این تاپیک مربوط به سفرنامه و تجربه مصاحبه است کلیه پست های تبریکی و سوالی حذف شد.

لطفا سوالات خود را در تاپیک های مربوطه بپرسید تا نظم انجمن حفظ شود.

چشم ناظم عزیز.
این ارسال ها موقتی هستند و خود بنده حتما تاپیک رو پاکسازی خواهم کرد.
تشکر کنندگان: b!ta ، Ali Sepehr ، R.F ، seravin ، elnaz295
(2010-10-08 ساعت 23:17)maryam_goli نوشته:  Tongue
من همش منتظر بودم اون خانم انرژی منفی رو ببینی و بهش بگی به عکسم ایراد گرفتند و گفتند برو دوباره عکس بگیر و همینطور کلیرنس 4 ماهه خوردم. بعد که خوشحال شد برگه ups رو نشونش بدی Tongue Big Grin

که کمال تشکر رو به جا بیارم چون میدونید که بی ادبی بود اگر به جا نمی اوردم ولی خب نبود دیگهTongue

تازه دوستان ایرانی بیرون سفارت هم اشاراتی کردن بخاطر انرژی منفی این خانم بزرگوارCool

خیلی مبارک باشه ویزاتون، ایشالا همیشه موفق باشین. میخواستم بدونم قبلاً اعلام کرده بودین فوق میخونین که ریز نمرات ارائه دادین؟ آخه من تازه فوق قبول شدم اما زمانی که فرمهامو فرستادم هنوز معلوم نبود. میخواستم ببینم زمان مصاحبه اعلام کنم بهشون یا از الان باید دوباره مکاتبه کنم باهاشون و بگم فوق دارم میخونم؟ مرسی
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان: maryam_goli ، mavarfan ، elnaz295
دوستان گل کسی میدونه برای رفتن به ترکیه باید ویزای خاصی اخذ کرد یا نه؟من خودم بلیط گرفتم و هتلم خودم رزرو کردم.ولی یه ادم بی انصافی بهم گفته جدیدا واسه ترکیه باید ویزا گرفت.این درسته؟
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
تشکر کنندگان: maryam_goli ، mavarfan ، elnaz295 ، goli20 ، Donantonio
(2010-10-09 ساعت 10:45)bbboys1981 نوشته:  دوستان گل کسی میدونه برای رفتن به ترکیه باید ویزای خاصی اخذ کرد یا نه؟من خودم بلیط گرفتم و هتلم خودم رزرو کردم.ولی یه ادم بی انصافی بهم گفته جدیدا واسه ترکیه باید ویزا گرفت.این درسته؟

ایرانیان برای ورود به ترکیه احتیاج به ویزا ندارند و با مهر ورودشون تا سه ماه می تونند بمونند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: bbboys1981 ، Ashkan78 ، maryam_goli ، kiarash86 ، mavarfan ، Kaveh90 ، elnaz295 ، nastaran86 ، goli20 ، Donantonio
دوستان عزیزی که در ماه اکتبر مصاحبه دارید این ماه دارای 5 جمعه؛5 شنبه و 5 یکشنبه هست که هر 823 سال امکانپذیره ببینید چه خوش شانسید 823 سال دیگه به خانوادتون میگین که شما در ماهی مشابه ویزا گرفتید.Big Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، suntino ، User ، maryam_goli ، b!ta ، 1979SAM ، kaveh1979 ، shaan ، kianoush ، has55 ، narcis_ala ، mavarfan ، free_free ، peyman74 ، Kaveh90 ، elnaz295 ، alirezagh ، goli20 ، Donantonio ، amiry
(2010-10-09 ساعت 00:19)peyman2011 نوشته:  
(2010-10-08 ساعت 23:17)maryam_goli نوشته:  Tongue

خیلی مبارک باشه ویزاتون، ایشالا همیشه موفق باشین. میخواستم بدونم قبلاً اعلام کرده بودین فوق میخونین که ریز نمرات ارائه دادین؟ آخه من تازه فوق قبول شدم اما زمانی که فرمهامو فرستادم هنوز معلوم نبود. میخواستم ببینم زمان مصاحبه اعلام کنم بهشون یا از الان باید دوباره مکاتبه کنم باهاشون و بگم فوق دارم میخونم؟ مرسی

سلام آقا پیمان

خیلی ممنونم از لطفتونSmileان شاء الله شما هم به این زودیا بگیری

من در قسمت occupation زده بودم student و همچنین در قسمتی از فرمها که در ارتباط با مدرک بود رشته فوقم رو نوشتم و تاریخ شروع دوره زدم ولی چون مدرک اصلی دستم نبود زدم NOT GRATUATED الیته
در فرم های سری دوم که فرستادم چون فرم های سری اول که فرستادم ایراد داشت بعد از مکاتبه با kcc گفتند دوباره بفرست و من این موارد رو اضافه کردم ولی لازم نبود.
من فوقم اون زمان تقریبا تموم کرده بودم ولیکن چون سیستم اموزشی هندوستان با ایران فرق میکنه ترجیح دادم بنویسم که فوق ندارم به جای اون در قسمتی از اون اگر درست یادم مونده باشه قسمتی داشت به نام other
منم نوشتم:

I will have my master degree at the end of 2010,
تا دروغ فرض نشه یک نامه از کالج هم گرفتم چون هنوز به من certificate پایان دوره رو نداده بودن....ریز نمرات چهار ترم هم بردم برای تایید اون نامه...

لازم نیست بنویسید چون شما تازه قبول شدید من تقرییا تموم کرده بودم البته این موارد زیاد مهم نیستند تنها مواردی که بسیار مهمه :نام...نام خانوادگی ....تاریخ تولد که تا جایکه تجربه داریم اینا باعث رد شدن میشه اگر یا کی سی سی مکاتبه نشه.
.می تونید موقع مصاحبه بگید من چون نوشتم مجبور شدم مدرک ببرم

تشکر کنندگان: mavarfan ، elnaz295 ، sorena ، Donantonio
(2010-10-09 ساعت 01:36)b!ta نوشته:  سپاس مریم عزیز و تبریک،امکانش هست در مورد آن مورد جزیی که کی سی سی خواسته بود دوباره مدارک را بفرستی توضیح بدی که چی بود؟

کاش آقای ناظم آنقدر در حذف ارسال ها عجله نکنند غیر از تبریک به موارد دیگه اشاره شده بود یه موضوعی مثل سوالی که پرسیدم،چون سوال مشخصا به سفرنامه ی مریم گلی عزیز مربوط میشه و ممکنه در تاپیک های دیگه ایشون سوال را نبینند.بعد از گرفتن پاسخ پستم را حذف میکنم.

سلام بیتا جان
ممنونم از لطفت خانم Smile

ایراد من این بود که اون آقایی که برای من نامه ها رو تایپ کرد جای Family Name و First Name رو جابجا زد منم چون شماره کیسم پایین بود با عجله چک کردم پست کردم اومدم خونه تازه متوجه شدم...البته این نظر دوستان پیش کسوت بود که مورد من جرییه ....
خیلی ناراحت شدم با کی سی سی که مکاتبه کردم گفتند دو باره بفرست
حالا لازم نیود چون تو یکی از فرم ها بود و بعد موارد دیگرو خودم رو در مورد مدارک تحصیلی اضافه کردم....
تشکر کنندگان: rayan.s ، b!ta ، has55 ، mavarfan ، elnaz295 ، sorena ، Donantonio
(2010-10-09 ساعت 10:48)Nazem نوشته:  
(2010-10-09 ساعت 10:45)bbboys1981 نوشته:  دوستان گل کسی میدونه برای رفتن به ترکیه باید ویزای خاصی اخذ کرد یا نه؟من خودم بلیط گرفتم و هتلم خودم رزرو کردم.ولی یه ادم بی انصافی بهم گفته جدیدا واسه ترکیه باید ویزا گرفت.این درسته؟

ایرانیان برای ورود به ترکیه احتیاج به ویزا ندارند و با مهر ورودشون تا سه ماه می تونند بمونند.

سلام
همون طور که جناب ناظم گفتند ویزا لارم ندارید
ولیکن 50000 تومان عوارضی فراموش نشه که به بانک ملی موجود در فرودگاه پرداخت می کنید,محض احتیاط گفتم تا کسری نیارید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User ، Ali Sepehr ، shaan ، b!ta ، has55 ، Kaveh90 ، elnaz295 ، alirezagh ، Donantonio
سلام
از بچه های مهاجرسرا dv 2011غیر از 2 نفر کسی دیگه رفته مصاحبه؟
از دوستان عزیز تقاضا میکنم اونهای که تازه رفتن مصاحبه سفر نامه هاشون رو هر چه سریعتر بنویسن تا بقیه از تجربیاتشون استفاده کنن.
ممنون
تشکر کنندگان: rayan.s ، success ، maxsupermax ، elnaz295
(2010-10-14 ساعت 13:22)saeedproo نوشته:  بچه ها رسیدم ایران یه سفرنامه ی خوب می نویسم.
آقا سعيد سلام
شنيدم شما هم يك ضرب ويزاتون را گرفتيد. بهتون تبريك مي گم. واقعا خوشحالمون كرديد.
موفق باشيد

درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: mavarfan ، elnaz295
دوستان عزیز
درود بر شما
لطفا" از کلیه دوستانی که مصاحبه رفتن و میتونن به نوعی کمک دوستان جدید باشند، خواهش میکنم که سفرنامه هاشون رو هر چه سریعتر ارسال کنند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، mavarfan ، elnaz295
دوستان عزیزکسی میدونه از بچه های مهاجرسرا چند نفر تا حالا رفتن مصاحبه(2011)؟؟؟
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-10-14 ساعت 11:06)has55 نوشته:  سلام
از بچه های مهاجرسرا dv 2011غیر از 2 نفر کسی دیگه رفته مصاحبه؟
از دوستان عزیز تقاضا میکنم اونهای که تازه رفتن مصاحبه سفر نامه هاشون رو هر چه سریعتر بنویسن تا بقیه از تجربیاتشون استفاده کنن.
ممنون

دوست عزیز بد نیست یه سری به آرشیو سفرنامه های بچه های 2009 و 2010 بزنید به نظر من کلی مطلب و تجربه میتونید کسب کنید.
شاد باشید.

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: emankh101 ، mavarfan ، elnaz295
دوستان 2011 بعد از مصاحبه يا كلا ناپديد ميشوند يا خسته اند يا كار دارند يا......من هم فكر ميكنم براي كسب تجربه بايد به آرشيو سفرنامه هاي سالهاي قبل قناعت كنيم.خلاصه اينجورياست.
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ashkan78 ، has55 ، farzad.s ، panjere77 ، User ، frozen mind ، success ، javidk ، narcis_ala ، mavarfan ، elnaz295 ، Donantonio

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان