کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا

فروزن عزيز
البته كه دلار رو نبايد با ريال مقايسه كرد!
اما من با دلاري 1050 توماني (دلار يارانه اي!!) مي تونستم مقدار بيشتري لير بخرم تا دلار آزاد:
حساب كه كنيم: 105000 تومان =100 دلار=141 لير در تركيه
اما با دلار آزاد (دلار 1200 توماني اگر گير بيايد) 120000 تومان=100 دلار = 141 لير در تركيه

اما خريد لير در ايران هر لير 765 تومان:
105000 تومان= 137.2 لير در ايران
150000 نومان= 156.8 لير در ايران

نتيجه گيري: اگر با دلار يارانه اي سفر مي رويد خريد دلار در تركيه بهتر است
اگر با دلار آزاد (دلار 1200 توماني آزاد) سفر مي رويد همينجا لير 765 توماني بخريد بهتر است.

[/quote]

دلار يارانه‌اي ... Cool
اصلا ياد اين نوع دلار نبودم!
به هر حال، محاسبه‌ي شما كاملا صحيحه و حرفي توش نيست. قبلا تلگرافي بود و حالا تفصيلي! Wink

يوزر جان، ارادتمندتان هستم. (توي اين جدول آيكن‌ها جاي آيكن گل خاليه!)
[/quote]

فروزن عزیز
شما خودتون گل هستین! آیکن می خواین چکار؟ Wink
تشکر کنندگان: frozen mind ، SH1A2R3
دوستان عزیزمن الان آنکارا هستم و دوشنبه مصاحبه دارم.دیروز آزمایشات رو انجام دادم و با یک زوج بسیار مهربان و ارجمند, روزبه و هنگامه عزیز آشنا شدم.سر فرصت یک سفرنامه مفصل مینویسم.فقط این رو بگم که اگه کارت واکسنتون کامل باشه هیچ واکسنی نوش جان نمیکنید.دکتر اونگان انسان مهربون و آرومو خوش برخوردی هستش.
نسبت به هفته پیش هوای آنکارا گرمتر شده فقط شبها سرد میشه.فعلا تا دوشنبه با روزبه و هنگامه عزیز میخوایم همه خیابونای آنکارا رو بگردیم.
به امید موفقیت همه دوستان
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
تشکر کنندگان: saman33 ، kaveh1979 ، maaref ، sorena ، SH1A2R3
سلام.بچه ها بلاخره من هم وارد بازي و عداي دين شدم.من ديروزصبح رسيدم و آرگن هستم .كارهاي پزشكيمو ديروز تمام كردم .فردا بايد جواب رو بگيرم.راستي يكي رو پيدا كردم با 100 دلار تمام كارهارو انجام ميده (شما رو از فرودگاه با ماشين خودش به هتلي كه خودتون انتخاب ميكنين ميبره و مياد دنبالتون و تمام كارهاي پزشكيتونو انجام ميده و روز مصاحبه ميبرتتون سفارت و برتون ميگردونه و موقع برگشت هم ميرسونتتون فرودگاه.)من كه ازش خيلي خوشم اومد تو روز اول.
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، mavarfan ، Kaveh90 ، sorena ، SH1A2R3
(2010-11-05 ساعت 14:58)SNAGHIAN نوشته:  سلام.بچه ها بلاخره من هم وارد بازي و عداي دين شدم.من ديروزصبح رسيدم و آرگن هستم .كارهاي پزشكيمو ديروز تمام كردم .فردا بايد جواب رو بگيرم.راستي يكي رو پيدا كردم با 100 دلار تمام كارهارو انجام ميده (شما رو از فرودگاه با ماشين خودش به هتلي كه خودتون انتخاب ميكنين ميبره و مياد دنبالتون و تمام كارهاي پزشكيتونو انجام ميده و روز مصاحبه ميبرتتون سفارت و برتون ميگردونه و موقع برگشت هم ميرسونتتون فرودگاه.)من كه ازش خيلي خوشم اومد تو روز اول.
دوست عزیز کارهای پزشکی و سفارت کار خاصی نداره
لطفا به این اشخاص پول ندهید

تشکر کنندگان: mavarfan ، SH1A2R3
dostan salam,
az hotel dedeman in payam ro baraye shoma mizaram.(vase hamin farsi nist_) (
1-karhaye pezeshki vaghean kari nadareh va aslan pole alaki nadid be in adama
2- hatman hatman karte vaksan ro peigiri konid.khoda ro shokr na be man va na be hamsaram vaksan nazad dr mongan vali ye bande khoda ke yek khanevadeye 4 nafari bodan hazinashon shod 800 dollar!
taze karte vaksan ham dasht
hava inja rozash khobe vali shabash yekam khonake
felan bye.mikham beram chay benosham Smile)

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: lale ، kaveh1979 ، sorena ، SH1A2R3
(2010-10-29 ساعت 19:13)sare نوشته:  شاهکار کردی یوزر عزیز , واقعاً دست مریزاد

يوزر عزيز
سلام و تشكر از زحمت زيادي كه در نقل قول تجربه ات كشيدي.
اشاره كردي به فرم آنكارا.
اين فرم آنكارا چيه؟ من نشنيدم يا نخوندم در موردش!
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-11-01 ساعت 16:08)آزاده رها نوشته:  پاسخها:
1- هر دومون در شرکت خصوصی کار می کنیم. شرکت خودمون.
2- دقیقا نمی دونم. من چیزایی که فکر می کنم را می نویسم شما خودتون برداشت کنید ببینید اینا می تونه دلیل FBI CHECK باشه.
یکی این که ما شرکتمون مربوط میشه به کارهای گازرسانی. من فوق لیسانس دارم و همسرم حقوق خونده. دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه. آخه افیسر هم هیچی نپرسید. اصلا نگفت چرا رشته تحصیلیتون با کارتون جور در نمیاد. چون ما رشته هامون علوم انسانی است. فقط گفت شغلتون را توضیح بدین. یه چیز دیگه هم این که فکر کنم خیلی درست نفهمید ما چی کار می کنیم چون یه بار گفت نمیفهمم و ما آن قسمت را به انگلیسی یه مقدار توضیح دادیم. ولی هیچ چیز دیگر هم نگفت و چیزی هم برای توضیح نخواست . کلا 2 دقیقه هم طول نکشید. لباسمونم کاملا رسمی بود. هر دو کت شلوار. یه خانم دیگه هم که فقط دانشجوی دکتری بود بهش FBI CHECK خورد بعضی ها می گفتن هر چقدر تحصیلات بالاتر بره شانس FBI CHECK هم بالا میره. یک خانواده 4 نفره هم لاتاری بودن که همانجا ویزا گرفتن و از همانجا هم رفتند امریکا. آقاهه گفت بیکارم. خانمش هم گفت خانه دارم . از آنها هم همین 2 تا سوال پرسیده شد.
3- ما اسپانسر نداشتیم هیچ سوالی هم در مورد این که چرا ندارید نپرسیدن. یا کجا می خواهید بروید هیچی. مدارکی هم که فرستاه بودم (ترجمه هاشو) : مدارک تحصیلی از دیپلم به بالا . مدرک فوقم اماده نیست ریز نمرات دادم تازه ریز نمرات را هم روز مصاحبه برده بودم. دیپلم حتما باید باشه. شناسنامه. کارت ملی. کارت پایان خدمت. سند ازدواج. سند خانه و زمین و حساب بانکی. ما سند خانه را هم ارزش گذاری نکردیم. دیگه همین. اگه چیزی یادم میره بگم یاداوری کنید بنویسم

آزاده جان سلام
شما تو پاسخ به امير 78 يك جا اشاره كرديد كه ديپلم حتماً بايد باشه.
من ديپلمم رو هنوز پيدا نكردم . داستانش طولانيه. خودم تهرانم خونه پدريم شهرستانه 4 تا دانشگاه عوض كردم و 3 تا مقطع بعد ديپلم خوندم و خلاصه كه ديپلمم خيلي ناپديده الان :-) و فرصت كافي براي پيدا كردنش و ترجمه و ارسال و رسيدنش 15 روز قبل مصاحبه ندارم.
اگه ليسانس و گواهي دانشجويي فوق ليسانس رو ببرم يا بفرستم كافيه يا حتماً ديپلم رو مي خواد؟

(2010-11-06 ساعت 00:26)smsaipa نوشته:  آزاده جان سلام
من ديپلمم رو هنوز پيدا نكردم . داستانش طولانيه. خودم تهرانم خونه پدريم شهرستانه 4 تا دانشگاه عوض كردم و 3 تا مقطع بعد ديپلم خوندم و خلاصه كه ديپلمم خيلي ناپديده الان :-) و فرصت كافي براي پيدا كردنش و ترجمه و ارسال و رسيدنش 15 روز قبل مصاحبه ندارم.
اگه ليسانس و گواهي دانشجويي فوق ليسانس رو ببرم يا بفرستم كافيه يا حتماً ديپلم رو مي خواد؟

دوست عزیز من اصلا مدرک دیپلومم نمی دونم چه شکلیه و ویزامو هم گرفتم مدرک لیسانس یا فوق کافیه برای من که بود و هیچ کسی رو هم ندیدم که غیر از آخرین مدرک چیزی ازش خواسته باشن نگران نباش

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: mavarfan ، amiry ، SH1A2R3
(2010-11-06 ساعت 03:49)behzadb57 نوشته:  

دوست عزیز من اصلا مدرک دیپلومم نمی دونم چه شکلیه و ویزامو هم گرفتم مدرک لیسانس یا فوق کافیه برای من که بود و هیچ کسی رو هم ندیدم که غیر از آخرین مدرک چیزی ازش خواسته باشن نگران نباش

بهزاد جان سلام و ممنونم از جوابت.

تشکر کنندگان: behzadb57 ، SH1A2R3
(2010-11-05 ساعت 21:15)has55 نوشته:  
(2010-11-05 ساعت 14:58)SNAGHIAN نوشته:  سلام.بچه ها بلاخره من هم وارد بازي و عداي دين شدم.من ديروزصبح رسيدم و آرگن هستم .كارهاي پزشكيمو ديروز تمام كردم .فردا بايد جواب رو بگيرم.راستي يكي رو پيدا كردم با 100 دلار تمام كارهارو انجام ميده (شما رو از فرودگاه با ماشين خودش به هتلي كه خودتون انتخاب ميكنين ميبره و مياد دنبالتون و تمام كارهاي پزشكيتونو انجام ميده و روز مصاحبه ميبرتتون سفارت و برتون ميگردونه و موقع برگشت هم ميرسونتتون فرودگاه.)من كه ازش خيلي خوشم اومد تو روز اول.
دوست عزیز کارهای پزشکی و سفارت کار خاصی نداره
لطفا به این اشخاص پول ندهید
درسته من با حرف شما موافقم ولي من كه كرايه ماشين و راحتي كارها رو درنظر گرفتم به اين نتيجه رسيدم كه كارهامو به اون بدم. يك مرد متاهل ترك كه فارسي رو خوب بلده با لهجه غليظ و بيشتر بچه ها هم تو سفر نامه هاشون بهش اشاره كردن (عباس).من وقت دكترو براي جمعه گرفته بودم ولي اون با پارتي بازي همون 5 شنبه كارها رو انجام داد . من ميديدم كه ميرفت اون پشت و پاسپورتهاي مارو ميزاشت رو كه زودتر نوبتمون بشه Big Grin .البته ما چاكر حقوق ديگران هم هستيم .خلاصه 47.5 دلار پرداخت كرديم و وقتي آزمايش و عكس رو گرفتيم سريع مارو به هتل رسوند تا ناهار بخوريم و گفت سر 12 پايين تو لابي باشيد تا بريم براي معاينه .ساعت 1 بود كه رفتيم پيش خانم دكتر و ايشون 1 واكسن آبله مهمونمون كرد و 130 دلار بهش دادم بابت معاينه و واكسن.من بقيه واكسن هامو ايران زده بودم.

*واكسن آبله در ايران اگر گير بياد 90 هزار تومانه اما اينجا ارزونتر بود.

راستي در ادامه بحث چنج كردن لير بگم كه اينجا الان هردلار 1.37 لير هست كه نسبت به اون موقع كه يوزر اينجا بود رفته بالا. قيمت ها هم نسبتا بالا هستش.مثلا آب معدني 1.5 ليتري 1 لير ميشه.

تشکر کنندگان: sorena ، SH1A2R3
(2010-11-05 ساعت 23:48)smsaipa نوشته:  
(2010-10-29 ساعت 19:13)sare نوشته:  شاهکار کردی یوزر عزیز , واقعاً دست مریزاد

يوزر عزيز
سلام و تشكر از زحمت زيادي كه در نقل قول تجربه ات كشيدي.
اشاره كردي به فرم آنكارا.
اين فرم آنكارا چيه؟ من نشنيدم يا نخوندم در موردش!

سلام
منظورم فرمی است که آنکارا از ما م یخواهد پر کنیم و همراه با سایر مدارک پیش از مصاحبه پست کنیم.
در امضای من لینک "چه مدارکی ارسال کنیم" را ببینید.
(2010-11-06 ساعت 03:49)behzadb57 نوشته:  

دوست عزیز من فقط تجربه شخصی خودم را می گویم. ممکنه هرکسی یه تجربه ای داشته باشه. من خودم فوق لیسانس دارم. نکته این است که من قبل از مصاحبه ترجمه تمام مدارکم را برایشان فرستادم. آنها هم برایم email زدند که مدارک شما دریافت شد. لطفا اصل مدارکی که در زیر به آنها اشاره می شود را روز مصاحبه همراه بیاورید که یکی از آنها دیپلم بود. روز مصاحبه هم من اصل مدرک فوق لیسانسم را نداشتم چون حاضر نبود ولی نکته این است که اصلا به من نگفتند تو که گفتی فوق داری چرا اصل مدرک را نیاوردی. راستی شما قبل از این که وارد اتاق مصاحبه بشید اصل تمام مدارک را تحویل یک خانمی میدهید که تا زمان فرارسیدن نوبتتون مدارکتون را بررسی می کنن. اگه دوست داشتید میتونید ادرس email تون را بگذارید تا emailی که برام فرستادند را براتون بفرستم. مسئله بعدی هم این است که اگه نقص مدرک داشته باشید اتفاقی نمی افته بهتون میگن چرا فلان مدرکتون را نیاوردین دفعه بعد بیارین همین. چون به هر حال به بیشتر ادمها چک شدن میخوره نگرانی نداره دفعه بعد که رفتید می تونید هر چی کم بوده با خودتون ببرید. از الان استرس نداشته باشید. من فکر می کنم شانس هر کسی فرق می کنه . که روز مصاحبه برای آن افسر چی مهم باشه. شاید اصلا به شما نگه چرا دیپلم نداری. به هر حال اینا تجربه شخصی منه.
تشکر کنندگان: smsaipa ، frozen mind ، Ashkan78 ، megaholding ، behzadb57 ، sorena ، SH1A2R3
دوستان سلام/ من و همسرم آنکارا هستیم/

اگه کسی‌ اینجاست بگه که همدیگرو ببینیم

هتل ددمن

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
(2010-11-08 ساعت 01:50)javidk نوشته:  دوستان سلام/ من و همسرم آنکارا هستیم/

اگه کسی‌ اینجاست بگه که همدیگرو ببینیم

هتل ددمن

کدوم اتافی جاوید عزیز؟من هتل ارگن هستم و دو تا از دوستام ددمن هستن.فردا مصاحبه داریم.یه وقت بزارین همدیگه رو ببینیم
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
تشکر کنندگان:
با سلام؛ دوستان گرامی من تمام تجربیات خودم و قسمتی از تجربیات دوستان عزیز همسفرم را از زمان ارسال مدارک تا روز مصاحبه خدمتتان ارائه میکنم شاید ذره ایی از دینم را به سایت ادا کرده باشم.
من اصل نامه های تمکن مالی و کپی رنگی ترجمه کلیه مدارک خواسته شده و اصل آنها را در تاریخ 27 سپتامبر برای سفارت ارسال کردم که 30 سپتامبر بدستشان رسید (تاریخ مصاحبه من 3 نوامبر بود ) من علاوه بر مدارک فوق کپی رنگی تمام صفحات دو پاسپورت قبلی خودم و همسرم را که نوشته یا مهر ورود و خروج یا ویزا بود را ضمیمه لیست مسافرتهام ارسال کردم . همچنین کپی رنگی ترجمه و اصل کارت پایان خدمتم براشون فرستاده بودم.
در مورد اسپانسر:
DLT عزیز اسپانسر داشت به همراه 35 میلیون پول ؛ Sohrab-p فقط اسپانسر داشت ؛ Peyman74 اسپانسر و 11 میلیون پول و منم بدون اسپانسر و نامه تمکن مالی از بانک صادرات و پارسیان به میزان 101 میلیون داشتیم که از هیچکدوممون در مورد مسائل اسپانسر سوال نشد.
کیس من و DLT بچه دارشدن بعد شرکت تو لاتاری بود که مدارک و فرم ها رو براشون فرستاده بودیم و هیچ مشکلی نبود Sohrab-p عزیزم کیسش ازدواج بعد قبولی بود که ازشون در این مورد سوال کرده بود که با توضیح مسئله ازدواج مسعجل شد و ویزای همسرشان صادر گردید .

در مورد دکتر اونگان :
روز مراجعه ما دوشنبه بود که وقت ما و Sohrab-p اولین وقتها بود یعنی 9 تا 9:20 دقیقه و ما ساعت 8:50 اونجا بودیم و با صف منتظران که 5-6 نفری بودن مواجه شدیم و اونجا متوجه شدیم وقت گرفتن از دکتر امری الکی میباشد و وقتی به منشی گفتیم بابا جان مگه توسایت نگفتی حتما" باید وقت گرفت؟ گفت: ها ! ای که گفتی یعنی چه؟ خلاصه تو مطب اول ترکها بعد مریضای کارچاق کن ( که این کار متاسفانه تضیع حقوق دیگران است ) و بعد سایرین که پروسه عکس و خون هم بیش از 1 ساعت در شلوغ ترین روز طول نکشید و بعد از گرفتن وقت عصر برای 16:20 دقیق و مراجعه در ساعت 16:15 پی بردم اینم کشکه و باید زود رفت که البته باز هم زمانش کمتر از 1 ساعت شد.
اما ملاقات با این جانور گرامی دکتر اونگان؛ ایشون یه متن انگلیسی رو حفظه و وقتی متوجه میشه شما کمی انگلیسی متوجه هستید براتون بلغور میکنه. ... شما ایرانیا با ما ترکا خوبید من اگه با خودم بود به کسی واکسن نمیزدم ... این آمریکایها سخت گیرن ( حالا پول واکسنها رو خودش میگیره ولی آمریکایها سخت گیرن) ...ایرانیا دروغ میگن و...انیستیتو پاستور شما حالیش نیست چه واکسنایی باید بزنید و ...
بگذریم، برای پسر 8 ماهه من که تمام واکسناش رو زده بود بعد اینکه به مادرش در اطاق بغل گفته بود واکسن لازم نداره از من پرسید شغل چیه گفتم مهندس ساختمانم گفت : جانمی جان! (رشته تحصیلی در میزان واکسن اضافی تاثیر داره چون کسایی که مثل من سر رشته ایی از علم پزشکی ندارن هرچی بخواد بهشون میگه) دو تا وکسن به پسرم زد که یکیش هپاتیت بود و به من که قبلا" آبله مرغون گرفته بودم واکسنش رو بدون اینکه بپرسه بهم زد و واکسن نوبت سوم MMR رو که نزده بودم رو اصلا" چیزی نگفت و به خانومم هم که آنتی بادی آبله مرغان تو خونش بود و بچه هم شیر میداد به ادعای خودش واکسن آبله رو زد.
به Sohrab-p که آزمایش خونش اشتباه شده بود و روز اول گفته بود واکسناتون کامله و آزمایش مجدد هزینه ایی نداره فرداش دوباره که رفته بود به Sohrab-p یه واکسن زد!!!
خلاصه: این دکتر هر کاری دلش بخواد میکنه و تو مطبش وقت گرفته از سایت و نگرفته فرقی ندارن و کلا" وقت اهمیت نداره و تو روز دوشنبه که شلوغ ترین بود دو تا 1 ساعت وقت برد.
روز مصاحبه:
اگه بچه دارید و کالسکه هم با خودتان میبرید لازم نیست تو صف وایسید بخاطر سرمای هوا مامور دم در شما را بدون صف و حتی قبل از ترکها به داخل راه میده ( مجدد میگم به خاطر سرما و بچه کوچک لازم به صف ایستادن نیست) . در هنگام تحویل مدارک با اونکه ایمیلی برام اومده بود خواسته بود مدرک دیپلم رو ببرم مسئول تحویل مدارک گفت لازم نیست دم دستت باشه اگه کنسول خواست موقع مصاحبه بهش بده که ایشونم نخواست.کارت پایان خدمتم ازم نگرفتن.ضمنا" ازم تو همون ایمیل خواسته بودن رای دادگاه رو که تو توضیحات شناسنامه بهش اشاره شده رو هم ببرم که به مسئول تحویل مدارک تحویل دادم.
من چون زود وارد شده بودم تونستم مصاحبه چند نفر از ایرانی های عزیز که کیسشون مهاجرت بود ولی نه از جنس لاتاری رو ببینم . به همه حتی اونی که 40 سال پیشم خدمت کرده بود و یا بازنشسته دولتی بود یا رشته خاص (برق,کامپیوتر, مکانیک و میکروبیولوژی ...لیسانس به بالا- Peyman74 فوق دیپلم برق بود برای همین برگه سوالات رو دریافت نکرد)بدون استثناء کارت آبی و فرم 9 سوالی (رشته خاص) رو بهشون دادند.
کسی هم بود که اسپانسرش باباش بود و چون مالیات 2009 رو پیچونده بود گفتن بهش تا دلایل ندادن مالیات رو نیاری کیست به جریان نمیفته!
پس حتما" دوستان اسپانسر دار مطمئن بشن اسپانسرشون مالیات داده باشه.
بعد از انگشت نگاری و هنگام پرداخت وجه برگه آبی رو تو پروندم روئیت کردم
اما مصاحبه ، بدون هرگونه توضیحی بابت توضیحات شناسنامه و با علم به اینکه تمام فرمهام رو درست پر کردم و مدارکم صحیح قسم رو خوردم و خانم کنسول یا همون آفیسر سوالاتش رو شروع کرد.
آفیسر: کار میکنی؟ گفتم: بله گفت: رشته ساختمانی؟ گفتم : بله گفت: ساختمان سازی میکنی؟ گفتم: بله گفت: شرکت چی؟ خصوصیه؟ گفتم: شرکت ... خصوصیه. گفت سربازی کردی؟ گفتم: بله. رو به خانومم , گفت: کار میکنی؟ گفت : نه گفت : قبلا" هم کار نمی کردی؟ گفت: نه.
گفت: بچه (البته به اسم ) ماه چقدر؟ گفتم : 8 ماه بعد رو به خانومم, در مورد شناسنامه به زبان انگلیسی سوال کرد و ایشونم انگلیسی جواب داد و بعد از دادن برگه آبی گفت: شما پرونده تان کامله فقط 1 تا 2 ماه آینده جوابتون میاد. همین و بس. به امید موفقیت تمام عزیزان.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: admin ، Vahid-DV2011 ، arshida ، hasti_banoo ، R.F ، satusa ، User ، frozen mind ، naeiji1974 ، shamim ، b!ta ، behzadb57 ، kianoush ، success ، bita-p ، Kaveh90 ، mitr.p ، sorena ، shahrooz59 ، Sooshians ، amiry ، SH1A2R3 ، tata63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان