کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
قناری عزیز
براتون آرزوی موفقیت می کنم. ما همچنان منتظر گزارش شما از مصاحبه اتان هستیم.

پ.ن.: جواب دادن به درخواست همسفر شدن و یا یک پیام خصوصی از حقوق اولیه کاربران است. کسی را نمی توان به دلیل پاسخ ندادن به این چنین درخواستی مواخذه کرد و در فضای عمومی انجمن آن را مطرح کرد.
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ashkan78 ، AmericanHamid ، R.F ، GHANARI
من 8 تا 10 ژانویه 2011 میرم دوبی وقت اوظبی دارم اگه کسی مایل بود پیغام بده هماهنگ کنیم.
برای پایبندی به اخلاقیات نیازی به مذهب نیست.
اگر خداوند آرزویی در دلت انداخت بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است پس به راهت ادامه بده ....
تشکر کنندگان: coming soon
سلام دوستان
امروز قناری به من اطلاع داد که : ......

لطفا پیش از سفر حتما با پلی کلینیک تماس بگیرید و هماهنگ کنید.

GHANARI نوشته: دوست عزیز سلام
در مورد پلی کلینیک اطلاعات مهمی دارم اما نمی دونستم کجا بنویسم .فکر کردم برای شما ارسال کنم تا خودتون تصمیم بگیرید کجا بذارینش تا همه کسانی که در ابو ظبی مصاحبه دارن بدونند.
من روز یکشنبه پلی کلینیک بودم و ازمایش ها رو انجام دادم با هزینه 500 درهم . 2 روز بعد که ویزا رو از سفارت گرفتم ..............
نکته اینکه بعد از فردای روزی که من ازمایش هامو انجام داده بودم از سفارت به دکتر اطلاع داده بودند که دیگه اجازه انجام ازمایش پزشکی برای سفارت رو نداره و فقط میدیست این کار رو انجام می ده.
فکر کنم دلیلش اینه که نصف قیمت همه جا میگیرفتند و جواب ازمایش رو 3 ساعت بعد میدادند.
من شانس اوردم چون یک روز قبل از مصاحبم رفته بودم کلینیک البته با دکتر هماهنگ کرده بودم چون اگر یک روز مصاحبم دیرتر بود با مشکل وقت مواجه میشدم.خدا رو شکر
بچه های ابوظبی باید 3 روز وقت برای کلینیک بذارن چون میدیست 48 ساعت بعد جواب میده و هزینه ازمایش بدون واکسن 950 درهم میباشد.موفق باشید
تشکر کنندگان: rayan.s ، mehdi_behzadi ، naeiji1974 ، armido ، maryam sadafi
(2010-12-31 ساعت 21:30)User نوشته:  سلام دوستان
امروز قناری به من اطلاع داد که : ......

لطفا پیش از سفر حتما با پلی کلینیک تماس بگیرید و هماهنگ کنید.

GHANARI نوشته: دوست عزیز سلام
در مورد پلی کلینیک اطلاعات مهمی دارم اما نمی دونستم کجا بنویسم .فکر کردم برای شما ارسال کنم تا خودتون تصمیم بگیرید کجا بذارینش تا همه کسانی که در ابو ظبی مصاحبه دارن بدونند.
من روز یکشنبه پلی کلینیک بودم و ازمایش ها رو انجام دادم با هزینه 500 درهم . 2 روز بعد که ویزا رو از سفارت گرفتم ..............
نکته اینکه بعد از فردای روزی که من ازمایش هامو انجام داده بودم از سفارت به دکتر اطلاع داده بودند که دیگه اجازه انجام ازمایش پزشکی برای سفارت رو نداره و فقط میدیست این کار رو انجام می ده.
فکر کنم دلیلش اینه که نصف قیمت همه جا میگیرفتند و جواب ازمایش رو 3 ساعت بعد میدادند.
من شانس اوردم چون یک روز قبل از مصاحبم رفته بودم کلینیک البته با دکتر هماهنگ کرده بودم چون اگر یک روز مصاحبم دیرتر بود با مشکل وقت مواجه میشدم.خدا رو شکر
بچه های ابوظبی باید 3 روز وقت برای کلینیک بذارن چون میدیست 48 ساعت بعد جواب میده و هزینه ازمایش بدون واکسن 950 درهم میباشد.موفق باشید
با سلام به همه دوستان.من هفته قبل از سايت پلي كلينيك بازديد كرده بودم و در قسمت clinic medical check-up packages نوشته شده بود كه مديكال لاتاري رو انجام ميدهند ولي الان با توجه به گفته خانم قناري دوباره سايت رو بازديد كردم ديدم بله...ديگه از مديكال لاتاري خبري نيست و اون آيتم رو حذف كردند.خيلي متاسفم شدم چون خودم هم ميخواستم برم اونجا.هم قيمتش مناسب تر بود،هم سرعت پاسخ دهي و همچنين يكساله بودن تاريخ اعتبار مديكال

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
با این خبر که پولی کلینیک اجازه انجام ازمایش رو نداره ما باید به میدایست یا nmc مراجعه کنیم . من چون سه شنبه میرم و پنج شنبه مصاحبه دارم برای انجام ازمایش واسه پلی کلینیک برنامه ریزی کرده بودم و فقط یک روز وقت دارم .
از دوستان مطلع می خوام بپرسم
ایا nmc یه روزه جواب میده ؟ خوشحال می شم اگه سریع جوابم رو بدین
با تشکر
تشکر کنندگان: Ashkan78
خیلی بد شد چون منم تمام برنامه هامو (بلیط . هزینه و....) روی پلی کلینیک تنظیم کرده بودم ولی بچه ها هدف تغییری نکرده فقط یکم مسیر عوض شده .فرض میکنیم که از اول هم پلی کلینیک نبوده .
اینم آدرس مید ایست http://yp.theemiratesnetwork.com/map/Uni...10455.html

به امید موفقیت همه Smile
تشکر کنندگان: maxsupermax
من در سفرنامه بچه هاي 2010 نگاه كردم فرداي روز معاينه جواب مي ده .
(2011-01-01 ساعت 12:28)amir1345 نوشته:  دوستان عزیز
با این خبر که پولی کلینیک اجازه انجام ازمایش رو نداره ما باید به میدایست یا nmc مراجعه کنیم . من چون سه شنبه میرم و پنج شنبه مصاحبه دارم برای انجام ازمایش واسه پلی کلینیک برنامه ریزی کرده بودم و فقط یک روز وقت دارم .
از دوستان مطلع می خوام بپرسم
ایا nmc یه روزه جواب میده ؟ خوشحال می شم اگه سریع جوابم رو بدین
با تشکر

شماره کیس: 2011AS00005XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:31july2010
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2AUGUST2010
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT.2010
تاریخ دریافت نامه دوم:29JAN2011
تاریخ مصاحبه:3FEB2011
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
الان با تماس تلفنی که با nmc در دبی داشتم فهمیدم که :
شنبه ها باز هستن
برای انجام آزمایش باید قبل از 8 صبح آنجا باشید
جواب آزمایش را 1.5 تا 2 روز کاری بعد میدن (یعنی اگه امروز صبح آزمایش بدید میشه فردا عصر یا پس فردا صبح ،اگه تعطیلی وسطش نباشه)
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: User ، Vahid-DV2011
(2011-01-01 ساعت 16:27)armido نوشته:  الان با تماس تلفنی که با nmc در دبی داشتم فهمیدم که :
شنبه ها باز هستن
جواب آزمایش را 1.5 تا 2 روز کاری بعد میدن (یعنی اگه امروز صبح آزمایش بدید میشه فردا عصر یا پس فردا صبح ،اگه تعطیلی وسطش نباشه)
سلام
آرمیندو جان میشه لطفا آدرس و شماره nmc رو به اعلام کنید
مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-01-01 ساعت 17:11)Vahid-DV2011 نوشته:  
(2011-01-01 ساعت 16:27)armido نوشته:  الان با تماس تلفنی که با nmc در دبی داشتم فهمیدم که :
شنبه ها باز هستن
سلام
مرسی

بفرمایید وحید جان اینم رو چشم:
New Medical Center
P. O. Box 7832
DUBAI TEL. NO: 009714-2683131
دوبی-تقاطع ابو هیل و صلاح الدین-جنب هتل رامادا کنتیننتال

راستی آرمیندو نه ، آرمیدوCool

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: Vahid-DV2011 ، rayan.s ، maxsupermax ، emankh101 ، najibi
(2011-01-01 ساعت 17:39)armido نوشته:  
(2011-01-01 ساعت 17:11)Vahid-DV2011 نوشته:  
شنبه ها باز هستن
سلام
مرسی

بفرمایید وحید جان اینم رو چشم:
New Medical Center
P. O. Box 7832
DUBAI TEL. NO: 009714-2683131
دوبی-تقاطع ابو هیل و صلاح الدین-جنب هتل رامادا کنتیننتال

راستی آرمیندو نه ، آرمیدوCool
مرسی آرمیدو جان مگه این سفارت برای آدم هوش و حواس میزاره Big Grin
من تماس گرفتم nmc گفت حتما باید 2 روز قبل اونجا باشیم تازه با وقت قبلی . خواست وقت قبلی بگیرم گفت یک شماره تلفن دبی میخواد در هر حال خیلی بد شد چون من بلیط گرفتم و 1/5 روز قیل از مصاحبه اونجام فکر کنم باید هزینه بیشتری بدم و برم میدایست Sad
تشکر کنندگان: armido
وحید خان من هم مشکل شما رو دارم .حالا چکار می شه کرد ؟
ایا مید ایست یک روزه جواب می ده ؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-01-01 ساعت 17:55)amir1345 نوشته:  وحید خان من هم مشکل شما رو دارم .حالا چکار می شه کرد ؟
با تشکر

من چند وقت پیش با میدایست تماس داشتم اکثر پرسنل اونجا ایرانی هستند به من گفتن اگر صبح اول وقت بیایی همون روز نتیجه رو میدیم البته اگر مشکل خاصی پیش نیاد ولی بهتره که دو روز قبل بیایید در ضمن در مورد هزینه 950 درهم برای هر نفر بدون واکسن Sad چه میشه کرد .
راستی سفارتی که شما در جدول معرفی کردی آنکاراست ؟
تشکر کنندگان:
(2011-01-01 ساعت 17:47)Vahid-DV2011 نوشته:  من تماس گرفتم nmc گفت حتما باید 2 روز قبل اونجا باشیم تازه با وقت قبلی . خواست وقت قبلی بگیرم گفت یک شماره تلفن دبی میخواد در هر حال خیلی بد شد چون من بلیط گرفتم و 1/5 روز قیل از مصاحبه اونجام فکر کنم باید هزینه بیشتری بدم و برم میدایست Sad
وحید جان در مورد وقت قبلی چیزی به من نگفت .ولی محض اطمینان اگه با وقت قبلی بریم شاید بهتر باشه.

(2011-01-01 ساعت 18:03)Vahid-DV2011 نوشته:  
(2011-01-01 ساعت 17:55)amir1345 نوشته:  وحید خان من هم مشکل شما رو دارم .حالا چکار می شه کرد ؟
با تشکر

من چند وقت پیش با میدایست تماس داشتم اکثر پرسنل اونجا ایرانی هستند به من گفتن اگر صبح اول وقت بیایی همون روز نتیجه رو میدیم البته اگر مشکل خاصی پیش نیاد ولی بهتره که دو روز قبل بیایید در ضمن در مورد هزینه 950 درهم برای هر نفر بدون واکسن Sad چه میشه کرد .

شما میتونید جواب آزمایش رو بعد از مصاحبه هم ببرید. همون روز که رسیدید دبی یا فرداش صبح زود برید برای مدیکال. مصاحبه رو هم سر وقت انجام بدید . یه برگه نقص مدرک آخر مصاحبه بهتون میدن که وقتی جواب آزمایش رو گرفتید باید دوباره برید ابوظبی تحویلش بدید.
تشکر کنندگان: rayan.s ، najibi
سلام
من 7 صبح دارام میرم دبی برای پلیکلینک برنامه ریزی کرده بودم چکار کنم
الان متوجه شدم
4 ژانویه هم مصاحبه دارم دوستان دعا کنید
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: rayan.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان