کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها (به جز امارات و ترکیه)
اگر برای مصاحبه به سفارت آمریکا در کشوری به غیر از امارات یا ترکیه مراجعه کرده اید نکات مهم سفر و مصاحبه خود را در این تاپیک در اختیار سایر اعضاء قرار دهید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: abnanta ، upm2006 ، gadfly ، msar
سلام
من و همسرم در سیدنی استرالیا مصاحبه داشتیم. روز مصاحبه اول 16 نوامبر بود و ما به 23 نوامبر تغییرش دادیم. ساعت 8 درب سفارت در طبقه 10 MLC Centre باز میشد که ما 7:30 اونجا بودیم. نفر 4 ام . بعد از بازرسی و نشان دادن ایمیل سفارت منتظر شدیم که همراه 4 نفر دیگه با آسانسور اختصاصی کنسول آمریکا به طبقه 59 رفتیم و شماره گرفتیم. شماره ما 1 بود و خانومی که مدارک ما را چک میکرد ما را به یک باجه دیگر برای پرداخت پول هدایت کرد. نفری 819 دلار آمریکا پرداخت کردیم و برگشتیم به باجه همان خانم که تقریبا چک کردنش تمام شده بود و فقط بعضی از شماره ها رو که روی پاسپورت فارسی رود دبل چک کرد با ما. بعد هم اصل ها رو برگردوند و گفت منتظر باشین بعد از 10 دقیقه آفیسر ما رو صدا کرد و شروع کرد به ورق زدن پرونده . سوال خاصی نکرد فقط راجع به کار الان من در استرالیا و مدارک من و همسرم سوال کرد و راجع به کشورهایی که اقامت داشتیم . انگشت نگاری هم همون خانم اولی انجام داده بود که یادم رفت بگم . آفیسر هم یه بار دیگه انگشت نگاری کرد که مطمئن بشه ما خود همونهایی هستیم که مدارک رو دادیم و بعدش هم امضای روی فرمها رو از جفتمون گرفت .
بعد هم گفت تبریک میگم ویزای شما اپروو شده و براتون پست میشه.
همین
خیلی ساده خیلی راحت
جالب بود یه زوج استرالیایی اونجا بودن و اصلا تدارکی که ما دیده بودیم هم نداشتن. مثلا پرداخت پول که من دقیقا 1638 دلار دادم و اونها اصلا نمیدونستن چقدر باید بدن.
به امید اینکه دوستان ویزا هاشون رو زود دریافت کنن.
شماره کیس: 2011AS000070XX
تاریخ دریافت: 21 می
محل دریافت: صندوق پستی منزل ( استرالیا )
کنسولگری: سیدنی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 جون
تاریخ کارنت شدن کیس: اکتبر 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 اکتبر 2010
تاریخ مصاحبه تعیین شده: 16 نوامبر
تغییر تاریخ مصاحبه: 23 نوامبر
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبه
(2010-12-27 ساعت 17:59)gadfly نوشته:  سلام
با خودم دارم میگم به این تاپیک که کسی سر نمی زنه ، خودم تنهای تنها هستم پس به کی سلام می کنم Big Grin ولی شاید تو این غربت خود ساخته ! غریبه ای یا رهگذری بخواد از من تنها خبری بگیره ! باز بدون سلام که نمیشه گذاشتش Smile ولی برای همه دوستانیکه ممکنه هوس کنند و مثل من بخواهند سفارت محل مصاحبه شون رو عوض کنند عرض می کنم که :
در صورتیکه زمان برایتان مهم می باشد در جریان باشید تغییر مکان مصاحبه زمان آنرا نیز تغییر خواهد داد و سفارت جدیدی که پرونده شما را قبول می کند زمان جدیدی برای مصاحبه تعیین خواهد نمود .

سلام به شما دكتر جان
منظورتون اينه كه تاريخ 27 دسامبري كه اعلام كرديد پريد؟
اگر اينطوره بهش مي ارزيد جاتون رو عوض كنيد. البته فكر كنم از لحاظ كليرنس در شرايط بهتري قرار بگيريد.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: msar
من هم استکهلم مصاحبه دارم.کسی میدونه لیست کلینیک های مربوط به است پزشکی رو از کحا میشه پیدا کرد؟
شماره کیس: ***2011AS00024
تاریخ دریافت نامه قبولی:20 می 2010
کنسولگری:آنکارا تغییر به استکهلم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 ژوئن 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: آپریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 29 آپریل 2011
تاریخ مصاحبه: 7 ژوئن 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 جولای
دكترجان تبريك وتشكربخاطرسفرنامه ات
نفهميدم اخر مدارك سربازي رو گرفت يا نه واينكه شماهم به سايتشون بايدسربزني يا اي ميل ميدن؟
در هرحالusmle رو درياب كه بقيه اش حله!
شيريني دانماركي !! ما هم هستيم!
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: gadfly ، User ، free_free ، msar
(2011-01-19 ساعت 20:13)gadfly نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 17:57)drmahmoodi نوشته:  دكترجان تبريك وتشكربخاطرسفرنامه ات
نفهميدم اخر مدارك سربازي رو گرفت يا نه واينكه شماهم به سايتشون بايدسربزني يا اي ميل ميدن؟
در هرحالusmle رو درياب كه بقيه اش حله!
شيريني دانماركي !! ما هم هستيم!
دکتر عزیز سلام
ممنونم به خاطر پیامت . نه بابا اون دخترک بیچاره اونقدر خسته شده بود و به اندازه دو تا زونکن مدرک از من گرفته بود که دیگه حوصله گرفتن مدرک بی ارزش سربازی ! Wink از من رو نداشت . در آخر هم نه صحبتی از سربازی کرد و نه مدارک پایان خدمت من رو گرفت .
برای خبر دادن نتیجه هم لازم نیست از سایتشون خبر بگیرم ، خودشون ایمیل خواهند زد . شیرینی دانمارکی که قابلی نداره ، شما تشریف بیارید اینجا رستوران در خدمتیم .

دكتر جان بنظر من مدارك سربازي رو بزور هم كه شده بهشون بده چون ممكنه بعدا يادشان بيفته بخصوص اگر در فرمهاي ارسالي ذكر كردي.
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: gadfly ، DLT ، maaref ، Championking ، msar
سلام به همه دوستای خوب خوش شانس خودم.

آیا کسی از میان شما دوستان کسی هست که تو مالزی باشه و مصاحبش هم همینجا باشه، خیلی خوشحال می شم که یکیو داشته باشم تا ببینم شرایط چجوریه

دم همتون گرم
[سلام،
شما هم در مالزی هستیر چه جالب، منم مالزی هستم و شمارم ***40 هستش شما شمارت چنده؟
تشکر کنندگان: maaref ، SANI HAGHIGHI ، msar
(2011-01-28 ساعت 14:43)nimahoboot نوشته:  سلام به همه دوستای خوب خوش شانس خودم.

آیا کسی از میان شما دوستان کسی هست که تو مالزی باشه و مصاحبش هم همینجا باشه، خیلی خوشحال می شم که یکیو داشته باشم تا ببینم شرایط چجوریه

دم همتون گرم
[سلام،
شما هم در مالزی هستیر چه جالب، منم مالزی هستم و شمارم ***40 هستش شما شمارت چنده؟

منم مالزی هستم دوستان و تازه کیسم را گرفتم،میخواستم بدونم همین جوری بریم واسه سو پیشینه به اداره مربوطه یا باید از سفارت چیزی بگیریم؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: maaref ، msar
(2011-03-04 ساعت 12:41)farnaz82 نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 14:43)nimahoboot نوشته:  سلام به همه دوستای خوب خوش شانس خودم.

دم همتون گرم
[سلام،

منم مالزی هستم دوستان و تازه کیسم را گرفتم،میخواستم بدونم همین جوری بریم واسه سو پیشینه به اداره مربوطه یا باید از سفارت چیزی بگیریم؟

اگه دانشجو هسنی لازمه که یه نامه بگیری بعد برا گرفتن سوپیشینه باید به امور حارجه مالزی در پوترا چایا مراجعه کنی

تشکر کنندگان: maaref ، msar
یه ذره جواب سوالم را میدونم اما ببخشید که میپرسم واسه سو پیشینه حتما پاسپورت باید باشه؟پاس شوهرم دست اداره ویزا است و فکر نمیکنم حالا حالا بهمون پسش بدند،فکر کنید بتونیم با گواهینامه یا کارت دانشجوئی واسش اقدام کنیم؟دقیقا چقدر طول میکشه بیاد؟
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم،حتما باید بریم پوترا جایا ؟دامن سرا نمیشه بریم؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
(2011-03-09 ساعت 16:30)farnaz82 نوشته:  یه ذره جواب سوالم را میدونم اما ببخشید که میپرسم واسه سو پیشینه حتما پاسپورت باید باشه؟پاس شوهرم دست اداره ویزا است و فکر نمیکنم حالا حالا بهمون پسش بدند،فکر کنید بتونیم با گواهینامه یا کارت دانشجوئی واسش اقدام کنیم؟دقیقا چقدر طول میکشه بیاد؟
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم،حتما باید بریم پوترا جایا ؟دامن سرا نمیشه بریم؟

حتما باید پاسپورت داشته باشید.
بین 30 تا 50 روز طول میکشه.
امور حارجه در پوترا جایا.

تشکر کنندگان: farnaz82 ، msar
با عرض سلام خدمت دوستانی که در مالزی مصاحبه دارن، لطفا روند کار و گرفتن ویزا رو برای ما توضیح بدید...
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: farnaz82 ، SANI HAGHIGHI ، msar
تبربک میگم جناب GODFLY . من هم با توجه به شماره کیسم فکر کنم ماه جون تو استکهلم مصاحبه دارم. یه چیز نگرانم کرده و اون اینه اکثر ایرانیهایی که از سوئد برای ویزای دانشجویی امریکا اپلای کردند، متاسفانه ریجکت شدند و دلیلش گویا اشنا نبودن مسئولان سفارت با کیسهای ایرانیها ذکر شده. البته من فکر میکنم کیس لاتاری یه جورایی اینترنشناله و امیدوارم این مشکل شامل حال ما نشه. درست میگم؟
شماره کیس: ***2011AS00024
تاریخ دریافت نامه قبولی:20 می 2010
کنسولگری:آنکارا تغییر به استکهلم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 ژوئن 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: آپریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 29 آپریل 2011
تاریخ مصاحبه: 7 ژوئن 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 جولای
تشکر کنندگان: tamanna ، msar
با سلام به دوستای خوش شانسم
قبله تواجهه اونایی که مالزی حسن و میخوان ادامه سوء سابقه بگیران
این کار حتمن باید در پوتراجایا انجام بشه و باید از طریقه نت فورمهاش پوربشه و ارسال مارهالاش ی کم پیچده هاست که توصیه میکنم برا اینکه شکی نمونه حضوری برین انجا من دیروز انجا بودم و انجام دادم مصاحبی خودم هم ابوظبی حسش و ۲۲ مارچ که این نامه به دسام نرسید چون ۳۰ روزه کاری طول میکشه البته گفتن بیا مصاحبه اونا پست کن .
لینکه سبته نامه ونلینشو میزارم برین سبته نام کونینو پروفیلتونو با هرچه که میخاد انجام بدین و ی پرینت ازش بگیرین برین پوتراجایا .
این تجربه منه چون پست کردم و باد از ۲۰ روز که وقتما کشتن جواب وماد که باید اول online regester کنی...چون ملایا یکم خنگ....)))
http://www.kln.gov.my/web/guest/ekonsular
برای من دعا کنید کارم حل بشه ۲۲ مارچ و با دست پر برگردم مالزی
به امیده موافقیاته همتون
تشکر کنندگان: farnaz82 ، msar
دوستانی که مالزی هستند میشه کمک کنند بگند واسه واکسن ها باید کجا رفت چیکار کنیم؟من کارت واکسن بچگی را ندارم میشه کمی راهنمایم کنید ممنونم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان