کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2011
(2010-08-24 ساعت 11:48)final destination نوشته:  دوستان آيا مي شه اينطور استنباط كرد كه برندگان خانوم يا بك گراند چك نمي خورن و يا مدت كليرنسشون كمتره؟ها؟لطفا جوابتون مثبت باشهTongue

احتیاجی به دلگرمی از طرف ما نیست ، واقعیت همینه خانم عزیز Rolleyes

به جدولی که علی درست کرده نگاه بکنید مشاهده می کنید که معمولاً زیر 2 ماه ، خانم ها کلیر می شوند.

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: final destination ، najibi
(2010-08-23 ساعت 23:10)vahid tavassol نوشته:  دوستان من به . تایلند . عربستان صعودی . ترکیه سفر کردم و در پاسپورت قبلی 6 سال پیش به افغانستان رفتم آیا مشگل ساز میشه ؟؟

خیر فقط شاید یه کم دیرتر کلیر شید ----- افغانستان دیگه رفتی چی کار؟؟؟Sad
تشکر کنندگان: mr.amir
با گذرنامه قبلی رفتم اونجا تو هرات شرکت داشتم تو پاسپورت جدیدم فقط تایلند . عربستان صعودی . ترکیه هست .
تشکر کنندگان: Sooshians
(2010-08-24 ساعت 11:48)final destination نوشته:  دوستان آيا مي شه اينطور استنباط كرد كه برندگان خانوم يا بك گراند چك نمي خورن و يا مدت كليرنسشون كمتره؟ها؟لطفا جوابتون مثبت باشهTongue

دوست عزیز؛ اگه مجرد باشید جوابتون مثبته...ولی اگر متاهل باشید همسر شما F.B.I چک بخوره به شما میگن ویزا شما رو میدیم ولی بابت همسرتون باید صبر کنید جواب بیاد.(( این موقع زندگی شیرین میشودBig Grin))

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، najibi ، funnybluesolea
(2010-08-24 ساعت 18:56)vahid tavassol نوشته:  با گذرنامه قبلی رفتم اونجا تو هرات شرکت داشتم تو پاسپورت جدیدم فقط تایلند . عربستان صعودی . ترکیه هست .

وحید جان؛ شما باید در فرم مربوط به سفارت تمام مسافرتهایی که رفتید رو اعلام کنید. این که بعد چه اتفاقی میفته را فقط خدا میدونه....

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، mavarfan ، najibi ، SH1A2R3
(2010-08-24 ساعت 12:34)sorooshii نوشته:  

به جدولی که علی درست کرده نگاه بکنید مشاهده می کنید که معمولاً زیر 2 ماه ، خانم ها کلیر می شوند.

پس تو اون جدول به آدينه ي بي چاره هم نگاه کنيد که هفتاد و اندي روزه که چشم به راهه عليرغم اين که هم خيلي خانم است و هم مجردTongue
اما فکر نکنيد اميدش رو از دست داده ها! مطمئن است که همين روزا کلير مي شه. تازه اگه نشد هم مشکلي نيست. هفته ي آخر مي ره در سفارت رو از پاشنه در مياره و ويزاشو مي گيره.Smile
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان: rayan.s ، Amir78 ، mavarfan ، najibi ، SH1A2R3
(2010-08-30 ساعت 06:18)rayan.s نوشته:  
(2010-08-30 ساعت 00:09)aadine نوشته:  
(2010-08-24 ساعت 12:34)sorooshii نوشته:  

پس تو اون جدول به آدينه ي بي چاره هم نگاه کنيد که هفتاد و اندي روزه که چشم به راهه عليرغم اين که هم خيلي خانم است و هم مجردTongue
اما فکر نکنيد اميدش رو از دست داده ها! مطمئن است که همين روزا کلير مي شه. تازه اگه نشد هم مشکلي نيست. هفته ي آخر مي ره در سفارت رو از پاشنه در مياره و ويزاشو مي گيره.Smile

دوست عزیز؛ مرسی از جوابتون .اگه امکانش هست با توجه باینکه کیس نامبرتون جزء سری اول کارنت شده های سال پیشه بفرمایید ؛ فکر میکنید دلیل عدم دریافت جواب F.B.I چکتون چیه؟
خواهش مي كنم. عليرغم اين كه مصاحبه ي من 7 اكتبر بود اما به دليل نرسيدن نامه ي دوم و بي اطلاعي از چند و چون ماجراي لاتاري بي خبر موندم تا ماه ها بعد كه از كي سي سي پيگيري كردم و بعد از چند ماه و چند مكاتبه بالاخره يك تاريخ ديگ تو ماه جون براي مصاحبه برام تعيين شد. اما از دليل طولاني شدن F.B.I چك بي اطلاعم. فقط احتمال ميدم به خاطر سابقه ي كار تو سه تا شركت باشه كه يكي اش هم دولتي بوده

2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان: rayan.s ، AmericanHamid ، najibi
(2010-08-30 ساعت 00:09)aadine نوشته:  [/quote

خوش بحالتون چه روحیه خوبی دارید. من تازه اول راهم جواب ایمیلم رو نمیدند اعصابم داغون میشه. خوب شاید هم به خاطر اینه که "خیلی خانمید" Big Grin
تشکر کنندگان: aadine ، Amir78 ، mavarfan ، najibi
دوستان یک سوال داشتم. من یکبار 18 سال پیش و یکبار 11 سال پیش رفتم سوریه. اگر برگه آبی گرفتم می تونم این مسافرتها رو ننویسم؟ چون که ذاتا تو پاسپورتهایی که الان دستم هست هیچکدوم نیستن. راستش رو بخواهید اصلا اون پاسپورتها نمی دونم کجان و اصلا هم نمی دونم که تاریخ دقیق مسافرتهامون کی بوده. مخصوصا که یکیش پنجم دبستان بودم.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 12:00)یاشار و ماری نوشته:  دوستان یک سوال داشتم. من یکبار 18 سال پیش و یکبار 11 سال پیش رفتم سوریه. اگر برگه آبی گرفتم می تونم این مسافرتها رو ننویسم؟ چون که ذاتا تو پاسپورتهایی که الان دستم هست هیچکدوم نیستن. راستش رو بخواهید اصلا اون پاسپورتها نمی دونم کجان و اصلا هم نمی دونم که تاریخ دقیق مسافرتهامون کی بوده. مخصوصا که یکیش پنجم دبستان بودم.

من جوابتون رو نمیدونم ولی فقط میدونم که اصلا نباید دروغ گفت . چون اگه متوجه بشند دیگه هیچی . ولی اگه راست بگیم ممکنه زمان کلیرمون بیشتر بشه.
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، najibi ، SH1A2R3
(2010-06-29 ساعت 20:54)emadziaei نوشته:  
(2010-06-28 ساعت 09:27)lilinejad نوشته:  سلام ميشه لطفاً به من بگيد اين Clearance چطوريه؟ توسط ما بايستي مداركي تهيه شود؟ در سفارت امريكا پرسيده ميشود؟ من كه كاملا گيج شدم

بهتره قبل ازاینکه بیشترگیج بشی یه خلاصه ای از وضعیت خودت تعریف کنی تا برسیم به بحث شیرین کلیرینسWink

من به جاش بگم؟ من اواسط آگوست فهمیدم برنده شدم و هنوز مدارک اولیه‌ام رو به کی سی سی نفرستادم
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 12:00)یاشار و ماری نوشته:  دوستان یک سوال داشتم. من یکبار 18 سال پیش و یکبار 11 سال پیش رفتم سوریه. اگر برگه آبی گرفتم می تونم این مسافرتها رو ننویسم؟ چون که ذاتا تو پاسپورتهایی که الان دستم هست هیچکدوم نیستن. راستش رو بخواهید اصلا اون پاسپورتها نمی دونم کجان و اصلا هم نمی دونم که تاریخ دقیق مسافرتهامون کی بوده. مخصوصا که یکیش پنجم دبستان بودم.

سلام

شک نکنید که باید بنویسید.

تابستان پارسال ما رفتیم دبی. در فرودگاه دبی ، افسری که داشت مهر می زد به والدین من گفت که شما سال 1990 رفتید سوئد . البته منظوری نداشت و از سر کنجکاوی پرسید و پدرم که به کامپیوتر افسره کمی تسلط دید داشت گفت که اطلاعات مشخص بود.

منظور اینکه به پاس سفید بودن ارتباطی نداره و بعداز 4-3 بار پاس عوض کردن والدین من ، چون توی سیستم جهانی هست ، برای همه مشخص می باشد ، ساعت ورود ،خروج ، مدت اقامت ، نوع ویزا و...

حالا این دبی بود ، بنظرتون FBI برایش کاری دارد که بفهمد شما از بدو تولدتون کجا ها رفتین؟؟؟

ریسک نکنید و حقیقت را بگید . پشیمانی دیگه سودی ندارد خدایی نکرده اگر عدم صداقت شما ثابت شود.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: Linspire ، AmericanHamid ، یاشار و ماری ، mavarfan ، najibi ، SH1A2R3

سلام ؛ شما باید تمام مسافرتهایی که از سن 16 سالگی به بعد رفتید رو فقط اعلام کنید.متن زیر در پایین جدول مربوط به اعلام مسافرتهاست:
Please complete this form for each traveling family member over the age of 16

تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، alirezagh ، WIKIMAN ، mahmood_eng ، najibi
(2010-09-04 ساعت 07:20)rayan.s نوشته:  

سلام ؛ شما باید تمام مسافرتهایی که از سن 16 سالگی به بعد رفتید رو فقط اعلام کنید.متن زیر در پایین جدول مربوط به اعلام مسافرتهاست:

رایان جان مرسی از پاسخت، اما منظورش اینجا اعضای خانوادست، برای خود برنده هم همین طوره؟

تشکر کنندگان: pariya2
(2010-09-04 ساعت 11:38)alirezagh نوشته:  
(2010-09-04 ساعت 07:20)rayan.s نوشته:  

رایان جان مرسی از پاسخت، اما منظورش اینجا اعضای خانوادست، برای خود برنده هم همین طوره؟

علیرضا جان! متن فوق زیر قسمت مسافرت ها قید میشه و متن فوق برای مجرد و متاهل و بچه دار فرقی نمیکنه پس شامل برنده هم میشه.یعنی جایی ننوشتن برنده اصلی از سن کمتر از 16 سال رو باید پر کنه.

تشکر کنندگان: alirezagh ، mahmood_eng ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان