کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2010-07-06 ساعت 21:56)User نوشته:  
(2010-07-06 ساعت 11:40)farshad_sh نوشته:  سلام به همه . من تو لاتاری 2011 برنده شدم اما 2 تا مشکل خیلی بزرگ دارم. اگه امکان داره راهنماییم کنین.

اول اینکه تاریخ دقیق تولد من 11/1/1356 هست که توی توضیحات شناسنامه اومده اما پدر من شناسناممو 6 ماه بزرگتر گرفته و توی صفحه اول شناسنامه تاریخ 30/6/1355 خورده. حالا من طبق عادت ثبت نام اولیه رو (که توی سایت بصورت آن لاین پر کردیم) زدم 30 مارس 1976 که میشه 11 فروردین 1355 یعنی سال با صفحه اول شناسنامه جور در میاد اما ماه و روز خیر!

البته هنوز نامه ای که kcc برای من میفرسته به دستم نرسیده و من هم هیچ فرم دستی رو پر نکردم و نفرستادم واسه اونا. آیا این منو دچار مشکل میکنه؟
لطفا بهم بگین چون خیلی خیلی نگرانم.

مورد دوم اینکه توی ثبت نام اولیه اسم و مشخصات خانونمم رو هم ثبت کردم اما الان خانومم منصرف شده و میگه من نمیام!
آیا خود من میتونم تنها برم برای مصاحبه یا باید حتما افرادی که توی ثبت نام اینترنتی اولیه بودن، اونجا باشن؟
مرسی از لطف همگی

سلام دوست عزیز
عجب داستانیه! تاریخ تولدی که توی پاسپورت ثبت شده ملاک هستش.
اگر 11 مارس تاریخ پاسپورتی شماست که کلا قضیه را نادیده بگیرید Smile

اگر 11 مارس تاریخ پاسپورتی شما نیست (و یا اگر تا جالا پاسپورت نگرفته اید) موضوع را طی یک نامه همراه با فرم ها ارسال کنید. می توانید همراه با نامه یک ترجمه رسمی از شناسنامه هم (همراه با ترجمه صفحه آخر) ارسال کنید.

در مورد مشکل دوم فکر می کنم اگر ایشون نیان خوب مسلما بهشون ویزا تعلق نمی گیره، اما برای شما مشکلی پیش نمیاد. فقط این موضوع را باید در فرم ها اعلام کنید. در قسمتی که نوشته چه کسانی همراهی می کنند شما را در ورود به آمریکا. چه همراه با شما چه بعدا.

موفق باشید

آره واقعاً اين مشکل منه ديگه که گيج زدم وقتي فرم رو پر ميکردم.
اگه اين موضوع رو توي نامه به KCC بگم ممکنه که سخت گيري نکنن و موضوع رو ناديده بگيرن؟ آيا کسي تا حالا اين مشکل يا شبيه به اينو داشته که قضيه حل شده باشه؟
به هر حال اميدوارم اينطور باشه. در مورد سوال دوم اين خيلي خوبه که خودم بتونم تنها برم اما بعد از رسيدن به آمريکا و اخذ گرين کارت آيا ميتونم براي خانومم اقدام کنم؟
مرسي از اينکه وقت ميذارين و سوالاي مارو جواب ميدين
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-07-07 ساعت 08:31)farshad_sh نوشته:  در مورد سوال دوم اين خيلي خوبه که خودم بتونم تنها برم اما بعد از رسيدن به آمريکا و اخذ گرين کارت آيا ميتونم براي خانومم اقدام کنم؟

دوست عزیز این تنها شانس شماست که بتونید همسرتون رو همراهتون ببرید. اگر الان ایشون تشریف نیارن کیسشون باطل میشه و وقتی شما گرین کارت بگیرید باید 5 سال صبر کنند تا بتونن وارد آمریکا بشن.
تشکر کنندگان: farshad_sh ، elnaz295 ، امیر مهاجر
من تو لاتاري 2011 برنده شده ام. بعد از ارسال فرم ها متوجه شدم كه چند اشتباه داشتم كه بعدا فرم ها رو دوباره پر كردم و براشون فرستادم. اما حالا كه ترجمه ديپلم رو كرفتم و كمي دقت كردم تازه متوجه شدم كه دو اشتباه ديگر نيز دارم. محل تحصيل رو به جاي شهريار زدم كرج و عنوان تحصيلي رو به جاي علوم انساني نوشتم ادبيات. ( اين دومي تقصير مترجمه، چون عنوان تحصيلي واقعاً ادبيات و علوم انساني هستش)
حالا لطفاً اساتيد من رو راهنمايي كنند كه:
آيا دوباره طي ايميل اشتباهات رو تصحيح كنم و براشون بفرستم؟ يا با توجه با اينكه مدرك كارشناسي و ترجمه اش رو با خودم ميريم براي مصاحبه به اين دو اشتباه ديپلم گير نميدن.
دوستان من تاریخ انفصال از آخرین شغلم رو چند روز قبل از ارسال نامه های سری اول زدم ولی مراحل تسویه حساب من ارپز اون کار حدود 1 ماه بیشتر طول کشید.
بنظر شما این موضوع رو به kcc ایمیل کنم یا نه؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2010-07-07 ساعت 18:27)free_free نوشته:  دوستان من تاریخ انفصال از آخرین شغلم رو چند روز قبل از ارسال نامه های سری اول زدم ولی مراحل تسویه حساب من ارپز اون کار حدود 1 ماه بیشتر طول کشید.

سلام
اصلا نیازی نیست اطلاع بدین!
حالا چرا انفصال از خدمت؟ بابا اینقدر بی گدار با آب نزن! همیشه با مسائل با سطح اطمینان 90 درصد برخورد کن!
موفق باشید
(2010-07-07 ساعت 13:12)ahmadzareii نوشته:  من تو لاتاري 2011 برنده شده ام. بعد از ارسال فرم ها متوجه شدم كه چند اشتباه داشتم كه بعدا فرم ها رو دوباره پر كردم و براشون فرستادم. اما حالا كه ترجمه ديپلم رو كرفتم و كمي دقت كردم تازه متوجه شدم كه دو اشتباه ديگر نيز دارم. محل تحصيل رو به جاي شهريار زدم كرج و عنوان تحصيلي رو به جاي علوم انساني نوشتم ادبيات. ( اين دومي تقصير مترجمه، چون عنوان تحصيلي واقعاً ادبيات و علوم انساني هستش)
آيا دوباره طي ايميل اشتباهات رو تصحيح كنم و براشون بفرستم؟ يا با توجه با اينكه مدرك كارشناسي و ترجمه اش رو با خودم ميريم براي مصاحبه به اين دو اشتباه ديپلم گير نميدن.

سلام
یعنی دوبار فرم ها رو ارسال کردید؟ (قبلش با کی سی سی مکاتبه کرده بودید و اونها ازتون خواسته بودند که دوباره بفرستید یا خودتون تصمیم گرفتید بفرستید؟)

این اشتباه ها زیاد هم مشکلی نیست!
کلا این جور اشتباه های جزیی رو خیلی بهش اهمیت ندید!
موفق باشید
تشکر کنندگان: free_free ، elnaz295
(2010-07-08 ساعت 20:58)User نوشته:  آخرین مدرک رو داشته باشین دیگه حتا نیازی نیست بقیه مدرک ها رو نشون بدین.

sarfarash عزیز(ببخشید باید بگم user)
چند جا در تاپیک های دوستان سال بالایی خواندم که با اینکه مدارک بالاتر را ارائه داده بودند ولی آفیسر از آنها مدرک دیپلم را هم خواسته.کار از محکم کاری عیب نمیکنه پس اگه همه ی مدارک موجود را ترجمه کنیم و با خودمون ببریم خیالمون راحتتره.
البته ببخشید جسارت من را.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User ، elnaz295
(2010-07-08 ساعت 22:49)b!ta نوشته:  
(2010-07-08 ساعت 20:58)User نوشته:  آخرین مدرک رو داشته باشین دیگه حتا نیازی نیست بقیه مدرک ها رو نشون بدین.

sarfarash عزیز(ببخشید باید بگم user)
چند جا در تاپیک های دوستان سال بالایی خواندم که با اینکه مدارک بالاتر را ارائه داده بودند ولی آفیسر از آنها مدرک دیپلم را هم خواسته.کار از محکم کاری عیب نمیکنه پس اگه همه ی مدارک موجود را ترجمه کنیم و با خودمون ببریم خیالمون راحتتره.
البته ببخشید جسارت من را.

ممنونم که یادآوری کردید.
خوبی مطرح شدن سوال در تالار همینه که یک پاسخ نادرست رو سریع میشه پیدا کرد و تصحیحش کرد.
هرچند که همراه داشتن همه مدارک (و ترجمه هاشون) حتما توصیه میشه، اما الزامی نیست در نشون دادن اونها! مگر درخواست کنند.
بازم ممنونم Smile
تشکر کنندگان: b!ta ، Donkey chance ، elnaz295
(2010-07-08 ساعت 20:58)User نوشته:  
(2010-07-07 ساعت 18:27)free_free نوشته:  دوستان من تاریخ انفصال از آخرین شغلم رو چند روز قبل از ارسال نامه های سری اول زدم ولی مراحل تسویه حساب من ارپز اون کار حدود 1 ماه بیشتر طول کشید.

سلام
اصلا نیازی نیست اطلاع بدین!
حالا چرا انفصال از خدمت؟ بابا اینقدر بی گدار با آب نزن! همیشه با مسائل با سطح اطمینان 90 درصد برخورد کن!
موفق باشید
(2010-07-07 ساعت 13:12)ahmadzareii نوشته:  من تو لاتاري 2011 برنده شده ام. بعد از ارسال فرم ها متوجه شدم كه چند اشتباه داشتم كه بعدا فرم ها رو دوباره پر كردم و براشون فرستادم. اما حالا كه ترجمه ديپلم رو كرفتم و كمي دقت كردم تازه متوجه شدم كه دو اشتباه ديگر نيز دارم. محل تحصيل رو به جاي شهريار زدم كرج و عنوان تحصيلي رو به جاي علوم انساني نوشتم ادبيات. ( اين دومي تقصير مترجمه، چون عنوان تحصيلي واقعاً ادبيات و علوم انساني هستش)

سلام
یعنی دوبار فرم ها رو ارسال کردید؟ (قبلش با کی سی سی مکاتبه کرده بودید و اونها ازتون خواسته بودند که دوباره بفرستید یا خودتون تصمیم گرفتید بفرستید؟)

این اشتباه ها زیاد هم مشکلی نیست!
کلا این جور اشتباه های جزیی رو خیلی بهش اهمیت ندید!
موفق باشید

سلام
ممنون از راهنمایی هاتون. من بار اول که مدارک رو آماده میکردم بدون مراجعه به مدارک بود و بیشتر ذهنی فرم ها رو پر کردم. این شد که چند تا اشتباه داشتم و فکر هم نمی کردم که زیاد مهم باشن. اما پس از اون تازه با سایت وزین مهاجر سرا آشنا شدم و فهمیدم که بایستی فرمها رو با دقت زیادی پر میکردم. و طی یک ای میل شرایط رو توضیح دادم وKCC هم این جواب رو برام فرستاد:
Thank you for your inquiry.

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.

من هم بهتر دیدم که فرم ها رو دوباره بفرستم. البته بیشتر نگران این هستم که وقت مصاحبه آفیسر فکر نکنه که من عمدا اطلاعات رو اشتباه وارد کردم. امیدوارم که همگی شاد و موفق باشید.
تشکر کنندگان: elnaz295 ، hasti_rara
سلام
دوستان من عکسهامو فراموش کردم با پاکت اول بفرستم و چند روز بعد پست کردم ایا مشکلی پیش میاره ؟به kcc هم mail زدم اینو جواب دادن

dear sir

i am a winner of dv lottery 2011

i sent my application forms (and some days later my photos) to kcc.

would u please aknowledge the receipt of my forms and photos

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

این معنیش چیه ؟
این یک نامه آماده است که برای سوال شما فرستاده شده. بخشهای مختلف اداره مهاجرت ، بسته به نوع سوالی که ازشون پرسیده میشه در اکثر موارد جواب از پیش آماده دارن که ارسال می کنن. برای شما هم یعنی به عبارت ساده، نامه تون رو دریافت کردند و در دست اقدامه. و چون معمولا افرادی که ابتدای راه لاتاری هستند سوالات مشابه می پرسن ، شما رو ارجاع دادن به بخش سوالات پرتکرار تا احتمالا جواب سوالتون رو بتونید اونجا پیدا کنید. اگر سوالتون جواب خاصی داشته باشه ظرف چند روز آینده بهتون باز یه نامه آماده دیگه تحویل می دن مبنی بر اینکه اطلاعات شما دریافت شد و در پرونده تون قرار گرفت.
تشکر کنندگان: User ، elnaz295 ، امیر مهاجر
(2010-07-09 ساعت 10:25)shahtab1345 نوشته:  سلام
دوستان من عکسهامو فراموش کردم با پاکت اول بفرستم و چند روز بعد پست کردم ایا مشکلی پیش میاره ؟به kcc هم mail زدم اینو جواب دادن

دوست عزیز شما پاسخ منو ملاحظه نکردید؟!
تشکر کنندگان: shahtab1345 ، elnaz295 ، امیر مهاجر
سلام
من دو تا اشتباه کوچیک تو فرمام بود که با Email به KCC خبر دادم، اما KCC این جوابو داده که متنشو می زارم . لطفاً راهنمایی کنید چیکار کنم ؟

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Interviews for the DV 2011 program will begin in October 2010 and conclude on September 30, 2011. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2010, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.

Kentucky Consular Center/rch

Email: KCCDV@state.gov
Phone: (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
(2010-07-09 ساعت 10:36)hasti_banoo نوشته:  
(2010-07-09 ساعت 10:25)shahtab1345 نوشته:  سلام

دوست عزیز شما پاسخ منو ملاحظه نکردید؟!

hasti
mamnoonam

هستی ممنونم

نوشتن به فارسی در تمامی تاپیک های مهاجرسرا الزامیست.
User
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، elnaz295
(2010-07-09 ساعت 10:39)Hornet نوشته:  سلام
من دو تا اشتباه کوچیک تو فرمام بود که با Email به KCC خبر دادم، اما KCC این جوابو داده که متنشو می زارم . لطفاً راهنمایی کنید چیکار کنم ؟

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Interviews for the DV 2011 program will begin in October 2010 and conclude on September 30, 2011. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2010, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

دوست عزیز اینا همه نامه های آماده ای هست که برای شخص خاص شما نیست و این متن رو برای همه میفرستن
تو این نامه در واقع کی سی سی گفته که نامتون رو گرفته و اگر واجد شرایط زمانی برای مصاحبه باشید بزودی با یک نامه خبردار میشید(نامه دوم) و بعدش یه مفاهیمی درباره نحوه کارنت شدن و زمان هاش نوشاه ، چیز خاصی نیست در کل منظورش این بوده که فرم های شما رو گرفتن و درست بودهShy
بعدشم یه چیزایی در مورد رعایت کردن موارد امنیتی در مکاتبات با کی سی سی گفته که به هر ایمیلی در این مورد جواب ندید و اطلاعاتتون در اختیار مراجع بی صلاحیت نذارید.

Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Shahoo52 ، Hornet ، Donkey chance ، elnaz295
(2010-07-09 ساعت 10:57)free_free نوشته:  
(2010-07-09 ساعت 10:39)Hornet نوشته:  سلام

دوست عزیز اینا همه نامه های آماده ای هست که برای شخص خاص شما نیست و این متن رو برای همه میفرستن
تو این نامه در واقع کی سی سی گفته که نامتون رو گرفته و اگر واجد شرایط زمانی برای مصاحبه باشید بزودی با یک نامه خبردار میشید(نامه دوم) و بعدش یه مفاهیمی درباره نحوه کارنت شدن و زمان هاش نوشاه ، چیز خاصی نیست در کل منظورش این بوده که فرم های شما رو گرفتن و درست بودهShy
بعدشم یه چیزایی در مورد رعایت کردن موارد امنیتی در مکاتبات با کی سی سی گفته که به هر ایمیلی در این مورد جواب ندید و اطلاعاتتون در اختیار مراجع بی صلاحیت نذارید.

Smile

ممنونم دوست عزیز Smile
من هم با شما موافق هستم که این نامه Typical است، ولی دوستان kcc نگفتن که آیا اصلاحات منو که با ایمیل زدم به پروندم اضافه می کنن یا من دوباره فرمها رو بفرستم !!Cool ، از این جهت من هنوز نمی دونم چه بکنم، فکر کنم بزارم وقتی کارنت شدن 2011 شروع شد اون وقت دوباره یک ایمیل برای اشتباهام بفرستم. نظر شما چیه ؟Rolleyes
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: free_free ، elnaz295

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان