کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
كسي نميتونه سوال منو جواب بده لطفا متن ايميلي كه براي وقت گرفتن از دكتر حالا چه آنكارا چه ابوظبي باشه برام بنويسين متشكرم
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
(2010-10-21 ساعت 11:06)daryadelan نوشته:  كسي نميتونه سوال منو جواب بده لطفا متن ايميلي كه براي وقت گرفتن از دكتر حالا چه آنكارا چه ابوظبي باشه برام بنويسين متشكرم

دوست عزیز؛ شما برنده لاتاری 2011 هستید؟ محل مصاحبه شما کجاست؟ آنکارا ازسایت دکتر باید بری وقت بگیری و تا تاریخ مصاحبت معلوم نباشه و قبل از 1 ماه نمیتونی وقت بگیری برای ابوظبیم وقت نمیخواد بگیری. حالا شما هم لطفا" اگه اطلاعاتتون را برای درج در جدول 2011 برای free-free عزیز ارسال نکردید زحمت بکشید ارسال کنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: daryadelan ، laili ، maxsupermax ، AMIN3Y
rayan.s عزيز خيلي متشكرم از جوابتون اما من خودم اينارو كه فرمودين ميدونستم و منظورم متن انگليسي بود چون زبانم خيلي خوب نيست گفتم اگه كسي بلده براي اونهايي كه زبانشون خوب نيست اين درخواست بزاره
در ضمن من جزء قبول شدگان 2012 هستم بله

بازم تشكر
تشکر کنندگان:
اين يه نوع تلپاتيه با كامپيوتر kcc خوب تا رفيق بشيم و بخواد پارتي بازي كنه برام يه مدتي طول ميكشه ديگه خوب منم از الان شروع كردم بله
اما خواهشن اينو به كسي نگين چون سرش شلوغ ميشه به ما نميرسه

درود
تشکر کنندگان:
(2010-10-21 ساعت 13:34)daryadelan نوشته:  اين يه نوع تلپاتيه با كامپيوتر kcc خوب تا رفيق بشيم و بخواد پارتي بازي كنه برام يه مدتي طول ميكشه ديگه خوب منم از الان شروع كردم بله
اما خواهشن اينو به كسي نگين چون سرش شلوغ ميشه به ما نميرسه

درود

دوست عزیز متاسفم که با ارسال مطالب و ارسالهای نامربوط و بچگانه وقت خودتون و دیگران رو میگیرید. شما هنوز قبول هم نشدید و دارید در مورد گرفتن وقت دکتر سوال میکنید.

جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: rayan.s ، seravin ، hasti_banoo ، satusa ، kianoush ، اليزا ، frozen mind ، User ، R.F ، maxsupermax ، AMIN3Y ، Solitude
سلام به laili عزيز
دوست عزيز اينو به شما ميگم و به همه دوستان عزيز ديگه حيف تو اين مهاجرسرا عزيز كه واقعا هر وقت من ميام و مطالعه ميكنم تايپكهارو لذت ميبرم با عصبانيت بخوايم با هم صحبت كنيم و از همديگه راهنمايي بخوايم نميدونم شايد من چون خودم آدم شوخي هستم و دوست دارم از زندگيم لذت ببرم ( البته در حد معقولش ) فكر ميكردم در يك جمع دوستانه ميشه بين اطلاعات دادن و اطلاعات گرفتن يه نيمچه شوخي هم كرد ولي ظاهرا دوستان ناراحت ميشن ok من از همه دوستان كه از شوخي من ناراحت شدن طلب بخشش ميكنم اما لبخند فراموش نشه خوش باشين

درود
تشکر کنندگان:
(2010-10-23 ساعت 10:28)daryadelan نوشته:  سلام به laili عزيز
دوست عزيز اينو به شما ميگم و به همه دوستان عزيز ديگه حيف تو اين مهاجرسرا عزيز كه واقعا هر وقت من ميام و مطالعه ميكنم تايپكهارو لذت ميبرم با عصبانيت بخوايم با هم صحبت كنيم و از همديگه راهنمايي بخوايم نميدونم شايد من چون خودم آدم شوخي هستم و دوست دارم از زندگيم لذت ببرم ( البته در حد معقولش ) فكر ميكردم در يك جمع دوستانه ميشه بين اطلاعات دادن و اطلاعات گرفتن يه نيمچه شوخي هم كرد ولي ظاهرا دوستان ناراحت ميشن ok من از همه دوستان كه از شوخي من ناراحت شدن طلب بخشش ميكنم اما لبخند فراموش نشه خوش باشين

درود

کسی با شوخی کردن شما توی سایت مشکلی نداره اگر همونطوری که خودتون میگید تاپیکها رو مطالعه کرده باشید باید تا الان متوجه شده باشید که دوستان شوخی های زیادی انجام میدند و هیچوقت هم تذکر دریافت نکرده اند و بارها تشکر من و دیگر عزیزان رو زیر پستهاشون دیده اید ولی این کاری که شما میکنید از شوخی یه مرحله فراتر رفته .
شما هنوز قبول هم نشدید دارید در مورد گرفتن وقت دکتر و نوشتن متن به انگلیسی و گرفتن عکس از قفسه ی سینه از دوستان راهنمائی میخواهید.
تصور کنید اگه توی این سایت فقط 5 نفر مثل شما باشه تا چه حد ارسالهای بی معنی و سوالهای بیمورد پرسیده میشه و بعد از مدتی دیگه هیچ کاربری علاقه به کمک و راهنمائی نداره.
اگه میخواهیم این سایت از این محتوی و جو دوستانه خارج نشه باید تک تک ما مراعات کنیم نه اینکه با پستهای بیهوده باعث گرفتن وقت و اعتماد دیگران بشیم.
هیچ کسی از شوخ بودن شما ناراحت نیست ولی مطمئنم شما این جمله ی معروف "هر سخن جائی و هر نکته مکانی دارد " رو شنیده اید. 

تشکر کنندگان: اليزا ، rayan.s ، satusa ، javidk ، frozen mind ، hasti_banoo ، R.F ، kianoush ، seravin ، shamim ، AMIN3Y ، dalton ، moeen ، mim ، Solitude
ok پس هر وقت قبول شدم ميام و سوالاتم ميپرسم ببخشيد آخه نميدونستم مهاججرسرا براي كسايي هست كه قبول شدن بازم منو ببخشين

درود
تشکر کنندگان:
(2010-10-23 ساعت 11:58)daryadelan نوشته:  ok پس هر وقت قبول شدم ميام و سوالاتم ميپرسم ببخشيد آخه نميدونستم مهاججرسرا براي كسايي هست كه قبول شدن بازم منو ببخشين

درود

مطمئنا همینطوره.....مهاجرسرا همونطوری که از اسمش پیداست برای کسانی است که قصد مهاجرت دارند نه فروم و محلی برای وقت گذرونی.
من در جایگاه یک کاربر از هزاران کاربری که خودشون رو مدیون این سایت با اطلاعات مفید و کاربران ارزشمندش میدونند اجازه نمیدم که این محیط تبدیل بشه به مکانی برای وقت گذرونی و خوشمزه بازی افراد و این سایت در حد سایتهای بی محتوی و چت رومهای اینترنتی تنزل پیدا کنه.

تشکر کنندگان: satusa ، R.F ، kianoush ، seravin ، maxsupermax ، moeen ، Solitude
شما مدير خوبي هستين و در اين شكي نيست اما متاسفم كه اينقدر ديدتون كمه و يه موضوع كوچيك اينقدر بزرگ ميكنين
يه خواهشي هم دارم مهاجرسرا براي همه هموطناي عزيز و لطفا نظر خودتونو به بقيه القا نكنين اينجا براي همست نه كساي كه قبول شدن براي همه كسايي كه آرزوي مهاجرت دارن اما تا الان قصمتشون نشده من مطمئنم ديد جناب admin خيلي بهتر از اين هست و با ديد باز به همه افراد مهاجرسرا نگاه ميكنن نه فقط اوناي كه خدا بهشون لطف كرده و قبول ميشن ارزش مهاجرسرا به اينه كه درش به رويه همه بازه

درود
تشکر کنندگان: moeen
(2010-10-23 ساعت 12:24)daryadelan نوشته:  شما مدير خوبي هستين و در اين شكي نيست اما متاسفم كه اينقدر ديدتون كمه و يه موضوع كوچيك اينقدر بزرگ ميكنين

ممنونم از لطفتون ....متاسفم که این تذکر من رو ازش برداشت مدیریتی کردید!!!
در مورد وسعت دیدم هم خوشبختانه من آدم انتقاد پذیری هستم ولی نه از طرف کسی که عمر فعالیتش توی سایت کمتر از دو هفته است و هیچ آشنائی با فضای اینجا نداره.این موضوع کوچیکی که شما بهش اشاره کردید میتونه جزو یکی از بزرگترین مشکلات سایت بشه.
من اگه جای شما بودم و ذره ای به خودم و دیگر کاربران احترام میذاشتم با دیدن تعداد تشکرهائی که زیر پست من شده و فهمیدن نارضایتی دیگر کاربران از پستهای شما دیگه این بحث رو ادامه نمیدادم !!!
من حرفهائی که باید میزدم رو زدم و دیگه بیشتر از این ادامه ی این بحث رو لازم نمیدونم.

مطمئنا در مورد اقداماتی که مدیران سایت انجام میدن و ادمین سایت هماهنگیهای لازم انجام میشه و تقریبا همه از یک نظر واحد برخوردارند.

تشکر کنندگان: اليزا ، daryadelan ، frozen mind ، satusa ، R.F ، kianoush ، rayan.s ، seravin ، WIKIMAN ، success ، AMIN3Y ، free_free ، moeen ، mim
كاملا درسته البته بنده يه چيزو ياد آوري كنم من بيش از 2 ساله كه مهاجرسرا ميام اما سعادت اينكه جزئي از اين خانواده باشم نداشتم ايكاش همونموقع عضو ميشدم چون الان ديگه حتما سرهنگ بودم درسته تيمسار اين ديگه شوخي بود

من از تمام دوستان اليزا، rayan.s، satusa، javidk، frozen mind طلب بخشش ميكنم و قول ميدم پسر خوبي باشم

درود به دوستان دريادل
تشکر کنندگان: javidk
سلام دوستان
من الان با KCC تماس گرفتم و وقت مصاحبه ام را پرسيدم. بهم گفتن 2 دسامبر كه روز پنجشنبه ميشه. ار آنجائيكه من يك دختر 4 ساله دارم و دوستان در ارسال هاي قبل گفته اند كه كساني كه بچه دارند بايد 4 روز قبل براي معاينه بروند و 4 روز قبل روز يكشنبه است آيا فكر مي كنيد كه اگر من روز دوشنبه براي معاينات پزشكي تركيه باشم دير است و بايد شنبه براي معاينه بروم؟
قبلا از راهنمايي دوستان با تجربه متشكرم
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان:
(2010-10-27 ساعت 01:13)success نوشته:  سلام دوستان
من الان با KCC تماس گرفتم و وقت مصاحبه ام را پرسيدم. بهم گفتن 2 دسامبر كه روز پنجشنبه ميشه. ار آنجائيكه من يك دختر 4 ساله دارم و دوستان در ارسال هاي قبل گفته اند كه كساني كه بچه دارند بايد 4 روز قبل براي معاينه بروند و 4 روز قبل روز يكشنبه است آيا فكر مي كنيد كه اگر من روز دوشنبه براي معاينات پزشكي تركيه باشم دير است و بايد شنبه براي معاينه بروم؟
قبلا از راهنمايي دوستان با تجربه متشكرم

من نمیدونم چرا دوستان عزیز خیلی دوست دارند دقیقه نود همه کارهای خودشون را انجام بدند.
دوست عزیز شما اگه میخوای با پرواز ایران ایر برید آنکارا بهترین انتخاب که هم بدون دلهره و استرس هم سر فرصت و با دقت همه کارهات انجام بشه این هست که روز چهارشنبه بلیط بگیرید و روز 5 شنبه برید برای دکتر و آزمایشات پزشکی خودتون و دخترتون، چند روزی هم آزاد دارید که با خانواده بگردید. بعد هم انشالله یکضرب ویزا بگیرید و با دست پر برگردید.
یادتون نره این سفر و این راهی که دارید میرید خیلی با دقت و حساب شده باید قدم بردارید، چون با یه بی دقتی تمام فرصتی را که بدست آوردید خدای نکرده ممکنه از دست بدید.، پس آدم اگه یه کم خرج بیشتر بکنه حسنه اش این هست که همه خطا ها را به حداقل رسونده و به هدف نزدیکتر میشه.
موفق باشی ....
تشکر کنندگان: rayan.s ، success ، AmericanHamid ، satusa ، parastoo2011 ، Solitude
(2010-10-21 ساعت 11:06)daryadelan نوشته:  كسي نميتونه سوال منو جواب بده لطفا متن ايميلي كه براي وقت گرفتن از دكتر حالا چه آنكارا چه ابوظبي باشه برام بنويسين متشكرم

دریادل عزیز
سلام
تا جایی که من متوجه شدم احتیاجی به ایمیل زدن نیست
باید بری تو سایت دکتر و تمام کارا اونجا سیستمی انجام میشه
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان: daryadelan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان