کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام دوستان
من دو هفته ای میشه که به سایت دکتر اونگان مراجعه می کنم برای گرفتن وقت منتها از تاریخ 12 نوامبر تا 17 نوامبر کلا تمام وقت ها ضربدر خورده و از 18 نوامبر به بعد رو هم اصلا نشون نمیده. تاریخ مصاحبه ما 23 نوامبر و می خوام 18یا 19 نوامبر وقت بگیرم. از دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟
یه سوال دیگه هم دارم آمریکن هاسپیتال موقعیتش نسبت به هتل ددمان چطوریه؟ چون اگه دکتر اونگان نشه باید از اونجا وقت بگیرم. مرسی
تشکر کنندگان:
(2010-11-01 ساعت 16:14)msharif8665 نوشته:  یه سوال دیگه هم دارم آمریکن هاسپیتال موقعیتش نسبت به هتل ددمان چطوریه؟ چون اگه دکتر اونگان نشه باید از اونجا وقت بگیرم. مرسی

این بیمارستان در استانبول قرار داره و هتل ددمان در آنکارا ! تنها پزشک معتمد سفارت در آنکارا دکتر اونگان است

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Solitude
(2010-11-01 ساعت 17:40)frozen mind نوشته:  
(2010-11-01 ساعت 16:14)msharif8665 نوشته:  سلام دوستان
من دو هفته ای میشه که به سایت دکتر اونگان مراجعه می کنم برای گرفتن وقت منتها از تاریخ 12 نوامبر تا 17 نوامبر کلا تمام وقت ها ضربدر خورده و از 18 نوامبر به بعد رو هم اصلا نشون نمیده. تاریخ مصاحبه ما 23 نوامبر و می خوام 18یا 19 نوامبر وقت بگیرم. از دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟
یه سوال دیگه هم دارم آمریکن هاسپیتال موقعیتش نسبت به هتل ددمان چطوریه؟ چون اگه دکتر اونگان نشه باید از اونجا وقت بگیرم. مرسی

دوست عزيز، من همين چند روز پيش براي 26 نوامبر وقت مديكال گرفتم. شما چطور مي‌فرمايي كه از 18 نوامبر به بعد رو نشون نميده؟!
ببين، من خودم اولين بار كه وارد سايت دكتر اونگان شدم و خواستم وقت بگيرم، به اون جدول كه رسيدم ديدم تاريخي حدود دو هفته بعد رو نشون ميده در حالي كه من دقيقا تاريخ يك ماه بعد رو مي خواستم (هول بودم!). كمي زمان برد تا متوجه شدم كه بايد تاريخ بالاي جدول رو عوض كنم تا به تاريخي كه مي خوام برسم.
نكنه شما هم مثل من كمي حواست پرت بوده و متوجه نشدي؟ لطفا يك بار ديگه چك كن.

سلام
من حواسم به این قضیه کاملا بود و تاریخ رو دقیقا از همون باکس انتخاب کردم و با فلش ها جلو عقب کردم ولی اصلا وقت 18 نوامبر به بعد رو نشون نمیده.
باور کتید بیشتر از 20 بار من این سایت رو چک کردم. شاید مشکل browser باشه. ممنون
تشکر کنندگان: frozen mind
سلام
ظاهرا دکتر از 12 تا 22 نوامبر تعطیله (طبق ایمیلی که از دکتر دریافت کردم الان)، منم وقتی تاریخ مصاحبه رو 23 نوامبر وارد می کنم دیگه تاریخ بعد از 20 نوامبر رو نشون نمیده و اگه من بخوام روز دوشنبه 22 نوامبر وقت بگیرم باید تاریخ مصاحبه رو دروغ وارد کنم که با توجه به مطالبی که در سفرنامه ها خونده بودم کار درستی نیست. دوستان میشه منو راهنمایی کنن که چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟ ممنون میشم از کمکتون.
تشکر کنندگان:
سلام

مطب دکتر آنکارا از تاریخ 12.11.2010 تا 22.11.2010 تعطیل می باشد.از سایت سفارت می تونید ببینید.
تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 00:00)msharif8665 نوشته:  سلام
ظاهرا دکتر از 12 تا 22 نوامبر تعطیله (طبق ایمیلی که از دکتر دریافت کردم الان)، منم وقتی تاریخ مصاحبه رو 23 نوامبر وارد می کنم دیگه تاریخ بعد از 20 نوامبر رو نشون نمیده و اگه من بخوام روز دوشنبه 22 نوامبر وقت بگیرم باید تاریخ مصاحبه رو دروغ وارد کنم که با توجه به مطالبی که در سفرنامه ها خونده بودم کار درستی نیست. دوستان میشه منو راهنمایی کنن که چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟ ممنون میشم از کمکتون.

سلام

به نظر من باید بریم استامبول که استرس سفر کم بشه.
تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 10:14)inekoee نوشته:  سلام

مطب دکتر آنکارا از تاریخ 12.11.2010 تا 22.11.2010 تعطیل می باشد.از سایت سفارت می تونید ببینید.

من توی سایت سفارت دیدم نوشته بود از 15 نوامبر تا 19 نوامبر نوامبر اما دکتر گفت از 12 تا 22 تعطیله.
(2010-11-02 ساعت 10:30)inekoee نوشته:  

سلام

سلام
آخه مگه استانبول تعطیل نیستن؟ وقتی آنکارا تعطیل باشه استانبول هم تعطیله حتما.
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

درخواست کمک فوری

مصاحبه من روز سه شنبه 30 نوامبره
چند تا سوال کوچولو دارم لطفاً :-)
1. بین روز مصاحبه و روز معاینه پزشکی برای یک نفر چند روز کاری باید فاصله باشه ، یعنی چند روز کاری قبل از روز مصاحبه وقت بگیریم برای دکتر؟
2. با توجه به اینکه شنبه ها و یکشنبه ها تعطیله من که سه شنبه 30 نوامبر مصاحبه دارم برای چه روزی وقت بگیرم؟
3. تو فرم دکتر از تاریخ رفت و برگشت سفر پرسیده درحالی که من هنوز بیلیطم رو نگرفتم . آیا این قسمت فرم الزامیه و اول باید بلیط بگیرم بعد وقت دکتر؟ یا اینکه نه ، میشه جاشو خالی گذاشت و بعد بلیط گرفت؟

ممنونم ازتون
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان:
(2010-11-03 ساعت 10:27)frozen mind نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 09:43)smsaipa نوشته:  دوستان سلام

درخواست کمک فوری

مصاحبه من روز سه شنبه 30 نوامبره
چند تا سوال کوچولو دارم لطفاً :-)
1. بین روز مصاحبه و روز معاینه پزشکی برای یک نفر چند روز کاری باید فاصله باشه ، یعنی چند روز کاری قبل از روز مصاحبه وقت بگیریم برای دکتر؟
2. با توجه به اینکه شنبه ها و یکشنبه ها تعطیله من که سه شنبه 30 نوامبر مصاحبه دارم برای چه روزی وقت بگیرم؟
3. تو فرم دکتر از تاریخ رفت و برگشت سفر پرسیده درحالی که من هنوز بیلیطم رو نگرفتم . آیا این قسمت فرم الزامیه و اول باید بلیط بگیرم بعد وقت دکتر؟ یا اینکه نه ، میشه جاشو خالی گذاشت و بعد بلیط گرفت؟

ممنونم ازتون

سلام دوست عزيز
اميدوارم شما رو اونجا ببينم!

1- اگر فرزند بين 2 تا 12 سال دارين بايد حداكثر براي روز جمعه 26 نوامبر وقت دكتر بگيرين. در غير اين صورت نمي دانم كه بايد براي شنبه 27 نوامبر وقت دكتر بگيرين يا براي دوشنبه 29 نوامبر.

2- درج تاريخ پرواز در فرم رزرو وقت دكتر الزامي نيست و ميشه جاشو خالي گذاشت.

خیلی ممنونم ازتون
نینیکه ندارم و خودم تنهام
مشکلم اینهکه اگه دوشنبه وقت بگیرم نتیجه سه شنبه آماده میشه اما من سه شنبه اول وقت مصاحبه دارم.
شما کی میرین
اینجا اگهبشه یک همپا پیدا کرد خیلیخوبه
همبرای مراحل کار همبرای هزینه ها
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 16:27)msharif8665 نوشته:  
(2010-11-02 ساعت 10:14)inekoee نوشته:  سلام

من توی سایت سفارت دیدم نوشته بود از 15 نوامبر تا 19 نوامبر نوامبر اما دکتر گفت از 12 تا 22 تعطیله.
(2010-11-02 ساعت 10:30)inekoee نوشته:  

سلام

سلام
آخه مگه استانبول تعطیل نیستن؟ وقتی آنکارا تعطیل باشه استانبول هم تعطیله حتما.
سلام
بله استامبولم تعطیله.هم استامبول و آنکارا به من 11.11.2010 وقت دادن.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من مصاحبه ام 23 نوامبره، ولی اینطور که به نظر میاد دکتر از 12 تا 22 تعطیله. چکار باید کرد؟
تشکر کنندگان:
به سفارت مربوطه ( ابوظبی یا آنکارا ) و مطب دکتر ایمیل زده حتما اطلاع دهید و بگویید که در این تاریخ مصاحبه دارید و باید چکار بکنم .
تشکر کنندگان:
تو سایتِ دکتر اونگان ایمیلشو پیدا نکردم، کسی داره ایمیلشو بهم بگه؟
تشکر کنندگان:
(2010-11-03 ساعت 23:00)Shervindv نوشته:  تو سایتِ دکتر اونگان ایمیلشو پیدا نکردم، کسی داره ایمیلشو بهم بگه؟

این ایمیل ادرس اونگان دکترنما! هست :
mungan@duzen.com.tr

تشکر کنندگان: rayan.s ، armido
(2010-11-03 ساعت 18:47)Shervindv نوشته:  سلام دوستان، من مصاحبه ام 23 نوامبره، ولی اینطور که به نظر میاد دکتر از 12 تا 22 تعطیله. چکار باید کرد؟
میتونید کارهای پزشکی رو بعد از مصاحبه انجام بدید و مدارک رو بعدش تحویل بدید. نگران نباشید خیلیها مثل شما هستن
تشکر کنندگان: Solitude

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان