کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
مباحث مربوط به تعیین وقت برای معاینات پزشکی بعد از کارنت شدن را اینجا دنبال کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، sorena ، bfarhadm ، Sarkras
سلام دوستان
من میخوام بدونم که کجا باید معاینه پزشکی رفت و چگونه وقت گرفت و تایید پزشک چند ماه اعتبار داره؟
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
(2010-05-14 ساعت 19:24)ashoury نوشته:  سلام دوستان
من میخوام بدونم که کجا باید معاینه پزشکی رفت و چگونه وقت گرفت و تایید پزشک چند ماه اعتبار داره؟
باید از همون دکترهای مورد تایید سفارت که تو تاپیک واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی هست وقت بگیرید. مدارک مدیکال 6 ماه اعتبار دارند.
تشکر کنندگان: sh-b ، mohajerusa2011 ، Donkey chance ، User ، Lamborghini ، AMIN3Y ، Solitude
سلام بر همه

با توجه به اینکه تاریخ مصاحبه من مشخص شدهَََََ دوستان کی باید از دکتر در انکارا وقت بگیریم؟؟
چه ایمیلی بدیم؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 17:12)kaveh1979 نوشته:  سلام بر همه

با توجه به اینکه تاریخ مصاحبه من مشخص شدهَََََ دوستان کی باید از دکتر در انکارا وقت بگیریم؟؟
چه ایمیلی بدیم؟
از سایتش باید وقت بگیرید وقتی برید توی سایت متوجه میشید چکار کنید و یک ماه قبل از مصاحبه میتونید وقت بگیرید قبل از اون نمیشه

تشکر کنندگان: kaveh1979 ، bluelady ، maaref ، Solitude
(2010-08-15 ساعت 17:12)kaveh1979 نوشته:  سلام بر همه

چه ایمیلی بدیم؟

دوست عزیز برای گرفتن وقت دکتر وارید سایت http://www.doctorun.com میشوید و در صفحه اول توضیح داده شده که چگونه مراحل گرفتن نوبت را طی کنید.زمان گرفتن وقت تا روزی که قصد نوبت گرفتن دارید باید کمتر از یک ماه باشد یعنی گرفتن وقت برای بازه زمانی کمتر از یک ماه باز است.پس از آن یک ایمیل تایید وقت برای شما می آید که باید آنرا پرینت بگیرید.البته اگر مطب خلوت باشد از شما وقت را نمیخواهد اما ریسک نکنید.آدرس مطب دکتر و شماره ساختمان را حتما همراه داشته باشید چون مردم آنکارا اصلا انگلیسی بلد نیستند و مطب دکتر را ممکن است به سادگی پیدا نکنید هرچند مسیر سر راستی هست.
موفق باشید Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

سلام به دوستان عزیز و خوش شانس
می شه کسی ماروهم راهنمایی کنه که توی دبی کجا میشه رفت دکتر؟؟؟؟؟ ایا اونجام سایتی داره که ازش وقت بگیریم؟ ماه دیگه ما کارنت میشیم انشالله ولی خیلی نگران این موضوعم.ما بچه کوچیک هم داریم واین کارمونو یه کم طولانی تر میکنه. میشه خواهش کنم یکی مارو راهنمایی کنه؟ Sad
تشکر کنندگان:
تو تاپیک واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی که دوست عزیزمون atm849 تو پست های بالا اشاره کردند نام و شماره تلفن کلینیک های مورد تأیید سفارت وجود داره. اون ها تو سایتشون وقت نمیدن ولی با تماس تلفنی باهاشون میتونید وقت بگیرید ولی بدون وقت قبلی هم پذیرش می کنن. من خودم ریسک نکردم و تو چند دقیقه وقت خیلی راحت و بی دردسر وقت گرفتم.

نگرانی برای چی؟ همه چی داره سر جای خودش و سر وقت خودش پیش میره و دیگه جای نگرانی نداره.
تشکر کنندگان: Miss Delay ، maaref ، Solitude
(2010-10-01 ساعت 21:29)Miss Delay نوشته:  سلام به دوستان عزیز و خوش شانس
می شه کسی ماروهم راهنمایی کنه که توی دبی کجا میشه رفت دکتر؟؟؟؟؟ ایا اونجام سایتی داره که ازش وقت بگیریم؟ ماه دیگه ما کارنت میشیم انشالله ولی خیلی نگران این موضوعم.ما بچه کوچیک هم داریم واین کارمونو یه کم طولانی تر میکنه. میشه خواهش کنم یکی مارو راهنمایی کنه؟ Sad
سلام، نگران نباشيد .با بچه كوچيك ابوظبي بهتر از آنكاراست چون در دبي جواب مديكال رو حداكثر يه روزه ميدن ولي آنكارا چون تست سل ميگيرن از بچه ها افراد بايد 4 روز جلوتر از مصاحبه اونجا باشيد كه كمي سخته.در دبي چند تا مركز وجود داره كه فكر كنم پلي كلينيك از همه بهتره.شما ميتونيد از تاپيك برندگان 2010 درين مورد استفاده كنيد.
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: Miss Delay ، maxsupermax ، AMIN3Y ، maaref ، Solitude
(2010-10-03 ساعت 11:29)naeiji1974 نوشته:  
(2010-10-01 ساعت 21:29)Miss Delay نوشته:  سلام به دوستان عزیز و خوش شانس
سلام، نگران نباشيد .با بچه كوچيك ابوظبي بهتر از آنكاراست چون در دبي جواب مديكال رو حداكثر يه روزه ميدن ولي آنكارا چون تست سل ميگيرن از بچه ها افراد بايد 4 روز جلوتر از مصاحبه اونجا باشيد كه كمي سخته.در دبي چند تا مركز وجود داره كه فكر كنم پلي كلينيك از همه بهتره.شما ميتونيد از تاپيك برندگان 2010 درين مورد استفاده كنيد.

منظور از بچه کوچیک 2 تا 15 ساله.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Miss Delay ، maaref
دوستان 2011 يه مطلب مهمي به نظرم اومد كه حتما بايد مطرح مي كردو و اون اينه كه
براي گرفتن وقت دكتر دقت كافي براي وارد كردن تاريخ مصاحبتون داشته باشيد و به هيچ وجه تاريخ اشتباه وارد نكنيد حتي اگر مي خواهيد يك روز قبل از مصاحبه وقت بگيريد .به هيچ عنوان عدد اشتباهي رو وارد نكنيد چون دكتر توي وقتها يه آلارم مي گيره و بعد به شما كلي سخت مي گيره پس اگر خواستيد 1 روز زودتر از مصاحبه بريد براي دكتر لطفا وقت نگيريد همين طوري بريد
اين مشكل براي من ايجاد شده بود و دكتر كلي منو ترسوند كه بابت يك روز اشتباه در ثبت تاريخ مصاحبه امكان داره كيست رد بشه من تو اون لحظه خيلي ترسيدم و اصلا زبونم بند اومد كه بگم به من واكسن آبله مرغان رو نزن .و مجبور شدم پول واكسن رو بدم تا 2 ساعت شوكه بودم ولي بعد منشي دكتر منو مطمئن كرد كه اين ماجرا رو دكتر سخت گيري مي كنه چون يه تعداد ديگه از بچه هاي لاتاري هم اين كارو كردن و اون مي خواد كه اين ماجرا تكرار نشه .
شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

تشکر کنندگان: rayan.s ، success ، mavarfan ، maaref ، mim ، mohammadm64 ، Solitude
دوستان عزیز - برا ازمایشات پزشکی باید ناشتا رفت یا میشه صبحونه خورد؟

تشکر کنندگان: has55 ، maaref
(2010-10-04 ساعت 18:25)upm2006 نوشته:  دوستان عزیز - برا ازمایشات پزشکی باید ناشتا رفت یا میشه صبحونه خورد؟

سلام
صبحانه را تمام و کمال بخورید نمی خواد ناشتا برید
تشکر کنندگان: User ، upm2006 ، success ، has55 ، Solitude
(2010-10-04 ساعت 18:25)upm2006 نوشته:  دوستان عزیز - برا ازمایشات پزشکی باید ناشتا رفت یا میشه صبحونه خورد؟

آزمایشات شامل گرفتن خون و عکس از قفسه سینه هست.بعدشم توی مطب ممکنه الاف شید.صبحانه مفصل بخورید و سعی کنید قرص استامینوفن کدئین توی سه روز آخر نخورید.
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان: success ، maaref ، mohammadm64 ، Solitude
دوستان سلام ميشه متن تقاضاي وقت گرفتن برام بنويسين آخه نميدونم چطوري بايد بنويسم همونطوري كه بايد بنويسيم بگين لطفا انگليسي ديگه
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان: maaref ، mohammadm64

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان