کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
دوستان من با اجازتون چند تا مطلب رو درباره گردهمایی مطرح کنم

جایی که قرار می ذاریم بهتر یه جایی ساده و عمومی باشه یا هرتعداد که خواستند بیان و مشکل جا نداشته باشیم.پارکهای مثل(طالقانی,ملت,ولنجک)گزینه های خوبی هستند.زمان گردهمایی بهتره زمانی باشه که کسایی که شاغل هستن و یا مشکل زمان دارن بتونن بیان.به نظر من جمعه زمان بین 5 تا 7 وقت مناسبی است.از یک هفته قبل هم روزش رو اعلام کنیم خوبه,که کسایی که می خوان بیان مطلع بشن.ساعت و محل دقیق رو با پیام خصوصی مشخص کنیم.برگزاری این گردهمایی کسی رو می خواد که بتونه اینا رو برنامه ریزی و فراهم کنه که بازم من میگم اگه صدرا باشه خوبه.برای گردهمایی هم به هیچ عنوان عجله نکنید.هرچی به تیرماه نزدیک شیم و برنده ها بیشتر باشه
بهتره

خب دیگه ببخشین اگه بد بود. این ها نظرهای شخصی من بود که گفتم بگم شاید مفید باشه.دوستان عزیز اگه کسی ایده دیگه ای داره بگه.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: User ، California ، arash004 ، elnaz295
(2010-05-24 ساعت 10:34)cky نوشته:  هرچی به تیرماه نزدیک شیم و برنده ها بیشتر باشه
بهتره

سلام منم فكر ميكنم گردهمايي اواخر خرداد باشه بهتره.
چون تا اون موقع هم يه تعداد ديگه نامشون اومده هم مسايل ديگه‌اي مطرح شده كه باهم ردو بدل اطلاعات كنيم.
الان كه همه سوالا رو تو فروم پاسخ گرفتيم.
از همه مهمتر آخراي خرداد امتحاناي بچه ها هم تموم شده .
بهترين روز :
تاريخ : جمعه 28 خرداد
زمان : ساعت 10 صبح
مكان : ..................
فعلاً اون روزتونو خالي بزاريد تا بعد
ها نظرتون چيه ؟
تشکر کنندگان:
سلام،

من فكر مي كنم با توجه به اين كه تعدادي از بچه هاي 2010 هنوز مصاحبه نرفتن، بد نيست اگه اسم 2010 يا 2011 روي گردهمايي نگذاريم. يه گردهمايي مشترك باشه.

مديران و Admin عزيز، آيا امكانش هست اين Topic پس از Rename شدن عنوانش به طور همزمان هم توي انجمن برندگان 2010 و هم 2011 قابل رويت باشه؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: User ، ساشا ، California
گرد همایی اصلش خوبه ولی الان با این جور گرهمایی ها برخورد میشه . . . . .یهو دیدید همه رو بردن آبخنک خوری . . . تا بیای بیرون باید برای 2015 ثبت نام کنی. بهترین چیز ایمیل های خصوصی هستش.
تشکر کنندگان: human ، honareirani ، yazdan
هر کس ای شانس رو داره که قبول بشه - ما هم سال های پیش حسرت می خوردیم که چرا قیول نمیشیم - شما باید منتظر اتفاقات در بهترین زمان باشید و اگر به این اعتقاد داشته باشید همیشه در زمان مناسب اتفاقات مناسب خواهد افتاد
تشکر کنندگان: cky ، honareirani ، Ashkan78 ، laili ، mehran61 ، goli20 ، WIKIMAN
داستان Saint تقريبا شبيه به خود منه...

اين آقا مدت ها پيش عضو سايت شده و احتمالا تو اين مدت فقط خواننده بوده. الان كه برنده شده شروع كرده به پست زدن!

ضمنا باهاش موافقم. من به دليل شرايط كاري خاصي كه دارم، اگه به جاي سال 2010، اگه سال هاي قبل برنده شده بودم يا حتي توي همين 2010 Case Number پاييني داشتم و زود مي رفتم مصاحبه، مشكلاتم چند برابر مي شد..

(2010-05-24 ساعت 22:56)saint نوشته:  هر کس ای شانس رو داره که قبول بشه - ما هم سال های پیش حسرت می خوردیم که چرا قیول نمیشیم - شما باید منتظر اتفاقات در بهترین زمان باشید و اگر به این اعتقاد داشته باشید همیشه در زمان مناسب اتفاقات مناسب خواهد افتاد
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ساشا ، honareirani ، mehran61 ، goli20 ، California
ادام با امید زنده است سال های پیش من مشکل مدرک و خدمت رو داشتم - امسال همه اونها تمام شده بودن و بهترین موقعیت بود -
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mehran61 ، laili ، R.F ، cky ، free_free
لطفا کی وکجاشو زودتر هماهنگ کنید من یه عالمه سوال دارم که باید حضوری بپرسم!
دريافت نامه قبولي: پنجشنبه 6خرداد1389
دریافت ویزا:19 شهریور1390
تاریخ ورود به امریکا:1 اسفند 1390
تشکر کنندگان: California ، Ashkan78
منم با 5شنبه یا جمعه موافقم هر جا باشه
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
سلام به همگی !!!
من 6 ماه داشتم مطالب مهاجرسرا رو میخوندم و آرزو میکردم یه روز برنده بشم و بیام اینجا به همه بگم !!! ( به این میگن عقققققققققققققققده Smile )
چند روز پیش نامه برنده شدن خواهرمو دریافت کردیم !
حالا هر جا و هر روز به توافق رسیدین ما رو هم خبر کنین بیایم .
مرسی !
تشکر کنندگان: ADONIS ، mohsen324 ، honareirani ، California ، Ashkan78 ، User ، m.memari
سلام ،
همسر من هم برنده شده
ما هم تو گرد همایی شرکت می کنیم
خبر با شما
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: honareirani ، California ، Ashkan78 ، User ، m.memari
سلام به نظر من خیلی عالیه قرارشو بذارین آخه خیلی از بچه ها تنها هستن خوبه از همین الان با هم دوست شن تا آمریکا تنهایی نکشن
سلام به نظر من خیلی عالیه که همه با هم آشنا بشیم اینجوری کمتر احساس تنهایی می کنیم و می تونیم به هم روحیه بدیم
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2010-06-01 ساعت 20:51)free_free نوشته:  سلام به نظر من خیلی عالیه قرارشو بذارین آخه خیلی از بچه ها تنها هستن خوبه از همین الان با هم دوست شن تا آمریکا تنهایی نکشن
سلام به نظر من خیلی عالیه که همه با هم آشنا بشیم اینجوری کمتر احساس تنهایی می کنیم و می تونیم به هم روحیه بدیم

به نظر من ایده خوبیه چون من هم مثل خیلی ها کسی رو اونجا ندارم بهتره از همین الان شروع به آشنا شدن با هم دیگه بکنیم تا تو غربت تنهایی نکشیم برای شروع دوستان می تونن منو به لیست دوستاشون اضافه کنن
یا اگه از yahoo استفاده میکنید id منو add کنین
yahoo id: kafshhayamkoo
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Linspire ، cky
Sad 
سلام به همه راستش منم قبول شدم اما خیلی میترسم به خاطر تنهایی و خیلی چیزا دیگه اگه بشه منم میام تو جمع دوستان شاید یه خورده ترسم بریزه
شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر
تاریخ کلیرنس:27 agust
دریافت ویزا:08 sep
عزیمت:22 nov
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User ، California
(2010-06-05 ساعت 03:05)manoch نوشته:  سلام به همه راستش منم قبول شدم اما خیلی میترسم به خاطر تنهایی و خیلی چیزا دیگه اگه بشه منم میام تو جمع دوستان شاید یه خورده ترسم بریزه

تبریک میگم

به تاپیک های برندگان 2011 بروید و اطلاعات خود را وارد کنید. این بهترین نقطه برای شروع است. هم از وضعیت دیگران آگاه می شویدو هم دیگران با مشاهده اطلاعات شما می توانند برآوردی از احتمال دریافت نامه قبولی داشته باشند:

خلاصه کار پیشرفت برندگان 2011

اعلام دریافت نامه قبولی

آمارگیری محل مصاحبه برندگان 2011

شماره کیس برندگان 2011

محل دریافت نامه قبولی

و نهایتا به اینجا هم سر بزن و اطلاعات لازم را کسب کن: سوالات مطرح شده برندگان 2011

پست های دوستان را مطالع کنید ، سوالاتتان را بپرسید و در پر کردن فرم ها دقت کنید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان