کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نامه برنده شدن در لاتاری ۲۰۱۱ را کجا دریافت کرده اید؟
نامه را در ایران دریافت کردم.
74.68%
59 74.68%
نامه را در خارج از ایران دریافت کردم.
21.52%
17 21.52%
نامه را بعد از مکاتبه با کی سی سی با ایمیل دریافت کردم.
3.80%
3 3.80%
مجموع 79 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محل دریافت نامه قبولی
(2010-06-15 ساعت 19:37)omid77 نوشته:  سلام بر تمامی دوستان.
من نامه قبولی را دیروز دریافت کردم. نامه به آدرس منزل پدری در اراک ارسال شده بود. الان خودم ایران نیستم و تازه یک ماه نشده که اومدم سیدنی ویزای دانشجویی دارم. حالا دقیقا نمیدونم که شرایط اینجا بهتره واسه موندن یا امریکا؟ هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی با یکی از دوستانم که مشورت کردم گفت پیگیر کارات باش نهایتا تا زمان مصاحبه یا اگه موفقیت آمیز باشه زمان صدور ویزا میتونی تصمیم درستی بگیری؟!!!! امیدوارم که همه دوستان به آرزوشون برسن.
با تشکر
امید

دوست عزیز شرایط آمریکا به مراتب بهتر از استرالیا است. در ضمن شما توی استرالیا در حال حاضر ویزای دانشجوئی داری و اصلا قابل مقایسه با گرین کارت آمریکا نیست.
من اگه جای شما بودم این شانس رو از دست نمیدادم .در حالی که تازه هنوز یک ماه نشده که رفتید و هنوز جا نیوفتاده اید که بگید هجرت دوباره براتون سخته.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: mh_hshk ، Ashkan78 ، omid77
دوست خوبم...

من براي ويزاي اقامت دائم استراليا اقدام كردم و هزينه زيادي دادم. اما اگه آمريكا جور بشه، ديگه اون پرونده رو پيگيري نمي كنم. پرونده من براي استراليا قراره سال 2012 بررسي بشه.

نمي تونم دقيق و مستند بگم كدوم بهتره. اما احساس شخصيم اينه كه تصميم درستي گرفتم.

ضمنا همون طور كه ليلي مي گه، شرايط ويزاي دانشجويي خيلي با شرايط Green Card متفاوته. به نظر من شما خوبه پيگير كار Green Card باشيد. بعد از درست شدنش سعي كنيد از يك دانشگاه معتبر آمريكايي پذيرش بگيريد و تحصيلتون رو اونجا ادامه بديد (سطح اعتبار ميانگين دانشگاه هاي آمريكا به مراتب بالاتر از دانشگاه هاي استراليا هست). اگر اي كار براتون انجام شدني نبود، درستون رو در همون استراليا به اتمام برسانيد و بعد بريد آمريكا. فقط با مطالعه سايت، بام فررات ورود و خروج به آمريكا براي دارندگان Green Card و همچنين گرفتن پاس سفيد يا همون Re-Entry Permission آشنا بشيد.

(2010-06-15 ساعت 19:37)omid77 نوشته:  سلام بر تمامی دوستان.
من نامه قبولی را دیروز دریافت کردم. نامه به آدرس منزل پدری در اراک ارسال شده بود. الان خودم ایران نیستم و تازه یک ماه نشده که اومدم سیدنی ویزای دانشجویی دارم. حالا دقیقا نمیدونم که شرایط اینجا بهتره واسه موندن یا امریکا؟ هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی با یکی از دوستانم که مشورت کردم گفت پیگیر کارات باش نهایتا تا زمان مصاحبه یا اگه موفقیت آمیز باشه زمان صدور ویزا میتونی تصمیم درستی بگیری؟!!!! امیدوارم که همه دوستان به آرزوشون برسن.
با تشکر
امید
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: laili ، omid77
از راهنمایی همه دوستان ممنونم. امیدوارم که بتونم در این زمینه از تجربیات مفید شما دوستان به بهترین نحو استفاده کنم.
با سپاس
امید
شماره کیس: 2011AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 14June 2010
کنسولگری: Sydney
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 5August 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: March 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 02MArch 2011
تاریخ مصاحبه: 19April2011
تاریخ دریافت ویزا: 20April2011
جمع تقریبی هزینه ها: 1600 دلار
تشکر کنندگان:
(2010-05-26 ساعت 16:21)joseph نوشته:  قابل توجه شهرستانی های عزیز،
طی خبری که از همدان دارم، دیروز نامه دریافت کردند.
ولی کیس نامبرش رو نمیدونم.
به امید برنده شدن تمام شهرستانی های مهاجرسرا

منم همدانم برام نامه نيومده....پس يعني قبول نشدم.....خدايا....Sad
تشکر کنندگان:
(2010-06-28 ساعت 18:27)baran2020 نوشته:  
(2010-05-26 ساعت 16:21)joseph نوشته:  قابل توجه شهرستانی های عزیز،
طی خبری که از همدان دارم، دیروز نامه دریافت کردند.
ولی کیس نامبرش رو نمیدونم.
به امید برنده شدن تمام شهرستانی های مهاجرسرا

منم همدانم برام نامه نيومده....پس يعني قبول نشدم.....خدايا....Sad

باران عزیز هنوز برای نا امید شدن خیلی زوده Smile بعضی وقتها نامه برندگان به دلایل مختلفی به دستشون نمیرسه ولی میتونن در تاریخ مشخص شده از روی سایت ببینن که برنده شدن یا نه.
شما هم تا 10 تیر ماه صبر کنید بعد از طریق خود سایتی که ثبت نام کردید با وارد کردن کانفیرم نامبر ، نام و فامیلتون میتونید از برنده شدنتون اطلاع پیدا کنید.برای آگاهی بیشتر اینجا کلیک کنید.
امیدوارم که جزو برندگان باشید.
با آرزوی شادی و پیروزی برای شما.
تشکر کنندگان: User ، mh_hshk ، Xman ، honareirani
SadSadSadSad
هنوز نامه ای نیومده
شماره کیس :
تاریخ مشاهده قبولی :
کنسولگری :
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت زمان مصاحبه :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت کلیرنس :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تشکر کنندگان:
(2010-06-30 ساعت 19:49)Tara2007 نوشته:  SadSadSadSad
هنوز نامه ای نیومده

تارا جان توهم نا امید نباش انشاالله بعد از 10 تیر ماه توی سایت اسمتو توی لیست برنده ها میبینی و به هممون شیرینی میدی Big Grin
تشکر کنندگان: User ، mh_hshk
من برنده نشدم.یعنی رفت تا سال بعد؟SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 12:20)mh_hshk نوشته:  من برنده نشدم.یعنی رفت تا سال بعد؟SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

دقیقا!
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیزم،من تازه وارد هستم اسمم در سایت هست اما هنوز هیچ نامه‌ای دریافت نکردم،البته من ایران نیستم و مالزی هستم،یعنی‌ پست اینجا از پست در پیت ایران بدتره؟حالا چیکار کنم؟ترو خدا کمک کنید ممنونم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
شما تا August 1 صبر کنید. خدا کنه بیاد.

اگه نیومد، مهم نیست... یه E-Mail بفرستید به kccdv@state.gov، بالای E-Mail همون اطلاعاتی رو که تو سایت وارد می کنید (Confirmation Number، نام خانوادگی که خودتون نام کوچک رو هم بهش اضافه کردید، و تاریخ نولد کامل) رو بنویسید.

بعدش هم با یکی دو جمله ساده توضیح بدید چی شده، و نامه تون رو نگرفتید. K.C.C بعد از مدتی P.D.F نامه تون رو E-Mail می کنه.

نتیجه گیری اخلاقی: هر خارجی شد، لزوما از اون چه تو مملکت خودمون وجود داره بهتر نیست. بیاید برای ایران عزیزمون احترام قائل بشیم و اون رو با کشورهای پبشرفته تر مقایسه کنیم.

(2010-07-07 ساعت 19:41)farnaz82 نوشته:  سلام دوستان عزیزم،من تازه وارد هستم اسمم در سایت هست اما هنوز هیچ نامه‌ای دریافت نکردم،البته من ایران نیستم و مالزی هستم،یعنی‌ پست اینجا از پست در پیت ایران بدتره؟حالا چیکار کنم؟ترو خدا کمک کنید ممنونم
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: zara man ، ParsTrader ، Hossein81
من يه سوال دارم..ممكنه كسي از طريق ايميل بهش خبر بدن كه برنده شده؟؟؟؟ يكي از آشناههاي ما ميگه به من ايميل زدن كه لاتاري برنده شدم...هر جي ما ميگيم نامه مياد به خرجش نميره...ميگه من آدرس خونه ام عوض شده برا همين ايميل زدن بهم!!
تشکر کنندگان:
(2010-07-11 ساعت 19:59)baran2020 نوشته:  من يه سوال دارم..ممكنه كسي از طريق ايميل بهش خبر بدن كه برنده شده؟؟؟؟ يكي از آشناههاي ما ميگه به من ايميل زدن كه لاتاري برنده شدم...هر جي ما ميگيم نامه مياد به خرجش نميره...ميگه من آدرس خونه ام عوض شده برا همين ايميل زدن بهم!!

دوست عزیز قبولی توی لاتاری رو به هیچ وجه از طریق ایمیل نمیگن.
یا نامش میاد(یا خبر...Big Grin)یا از طریق سایت با داشتن CON NUMBER/FAMILY NAME/YEAR OF BIRTH
تشکر کنندگان:
یه سوال
یعنی من که هنوز ایمیلی دریافت نکردم باید برم اوت دیگه
چون ظاهرا همه مدارک روهم ارسال کردند
من فکر نکنم بهم ویزا برسه
(2010-07-11 ساعت 21:13)zara man نوشته:  
(2010-07-11 ساعت 19:59)baran2020 نوشته:  من يه سوال دارم..ممكنه كسي از طريق ايميل بهش خبر بدن كه برنده شده؟؟؟؟ يكي از آشناههاي ما ميگه به من ايميل زدن كه لاتاري برنده شدم...هر جي ما ميگيم نامه مياد به خرجش نميره...ميگه من آدرس خونه ام عوض شده برا همين ايميل زدن بهم!!

دوست عزیز قبولی توی لاتاری رو به هیچ وجه از طریق ایمیل نمیگن.
یا نامش میاد(یا خبر...Big Grin)یا از طریق سایت با داشتن CON NUMBER/FAMILY NAME/YEAR OF BIRTH

دست عزیز
من هم همین طور
من از طریقی که گفتید رفتم تو سایت وو چک کردم دیدم که قبول شدم اما هنوز نامه ای نیومده البته خودش تو سایت گفته ایمیل اما گفته از 1 اگوست ایمیل بزنم و درخواست ایمیل قبولی بکنم
تشکر کنندگان: zara man
دست عزیز
من هم همین طور
من از طریقی که گفتید رفتم تو سایت وو چک کردم دیدم که قبول شدم اما هنوز نامه ای نیومده البته خودش تو سایت گفته ایمیل اما گفته از 1 اگوست ایمیل بزنم و درخواست ایمیل قبولی بکنم
[/quote]

خوشحالم از اینکه قبول شدی.بهت تبریک میگم.نامه اولیه که حاوی خبر قبولیتونه زیاد مهم نیست که بیاد یا نه.همونطوری که تو سایت نوشته شما باید تا 1اگوست صبر کنید.پیشنهاد من اینه که سایت رو با دقت مطالعه کنید جواب خیلی از سوالاتتونو میگیرید
تشکر کنندگان: boshra

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان