کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
راستش من هم نمیدونستم که اینطوره. توی امریکا وکیلی داریم که اون بهمون اینو گفت که مدارکمون رو با TNT یا Globex بفرستیم
تشکر کنندگان: pariya2
سلام وخسته نباشید دوستان
دفتر تی ان تی در تهران کجاست؟
تشکر کنندگان:
نقل قول:ارسال شده توسط loveusa2010 - امروز 07:17 PM
سلام وخسته نباشید دوستان
دفتر تی ان تی در تهران کجاست؟

سلام دوستان عزیز،

بهترین و ارزانترین دفتر TNT در تهران، در میدان ولی عصر قرار داره!
TNT دفتر میدان ولی عصر اشانتیون هم میداد یه زمانی! البته اگر وزن مرسوله پستی از یک مقداری بالاتر می بود! الان نمی دونم.

ارزانترین دفتر DHL در یکی از دفاتر پستی در خیابان انقلاب، خ 12 فروردین رو میرید پایین، اولین کوچه سمت راست، قرار داره.
گرانترین، و البته دفتر مرکزی DHL در عباس آباده، فکر کنم یک کمی جابجا شدن! یعنی رفتن توی خیابون بخارست (اینو دقیقا مطمئن نیستم. شاید هم اسلامبولی بود!) قیمت اینجا تقریبا دو برابره اون دفتر پستی توی خیابون انقلابه! من دو سال پیش رو می دونم قیمتاش اینجوری بود برای زیر 500 گرم: DHL خ. انقلاب 23500 تومان، اما در عباس آباد 42000 تومان!
بین 500 تا 1000 گرم: خ. انقلاب 30000 تومان
عباس آباد 60000 تومان
این هم شماره تلفن دفتر DHL عباس آباد: 88719170، بهشون که زنگ بزنید میان دم در خونتون، مرسوله رو می گیرند، همونجا نقد پرداخت می کنید، و ابدا مجبور نیستید از ترافیک عباس آباد گله کنید و دنبال جای پارک بگردید!

آرامکس هم سریعه! اما نمیدونم دفتر اصلیش کجاست! اما دفترش توی دانشگاه شریف ارزون میگیره! اون هم 4-5 روزه میرسه آمریکا

در مورد اینکه کدوم بهتره و یا سریعتره! راستش باید هر دوشون رو امتحان کرد. بعد هم برای هر منطقه ای کمی فرق می کنه! من برای جنوب فرانسه که میفرستادم، تقریبا کل اروپا رو DHL درو میزد تا برسه مارسی.
برای استرالیا اما یک کمی بیشتر طول می کشید. چون سنگاپور استاپ داشتند.

اما برای آمریکا هنوز نمیدونم.
دوستان من آمریکا و کانادا رو با TNT و DHL و AREMEX فرستاندن، همشون همون 4-5 روزه اعلام می کنند.

مهمترین نکته اینه که شما اولین روز هفته ما یعنی شنبه قبل از ظهر تحویل هر کدوم از این شرکت ها بدهید پاکت رو، اونها نهایتا تا فردا صبح دیگه از ایران میرن بیرون و دوشنبه صبح، یعنی اولین روز کاری هفته آمریکایی ها، از ایران خارج شده اند، بنابراین هیچ وقفه ای نمیوفته به خاطر آخر هفته ها. و می تونید روی 4-5 روز واقعا حساب کنید.

بعدش هم وقتی تفاوت زمان رسیدن فقط یکی دو روزه، دیگه فرق چندانی نمی کنه! از کدوم شرکت استفاده کنید. مگر در مواقع خیلی ضروری.
خود بنده فردا، شنبه 29 می پاکت رو از دفتر میدان ولیعصر TNT میکنم. یه آب هم میریزم پشت سرش که با یک نامه ی دیگه برام برگرده! Tongue

خوش باشید.
تشکر کنندگان: R.F ، ADONIS ، Donkey chance ، farnaz82 ، pariya2
(2010-05-28 ساعت 23:01)saeedproo نوشته:  sarfarash عزیز من پنجشنبه TNT کردم به من یه فاکتور دادن شماره بار کد TNT رو نمیشه تو سایت TNT زد بعد ببینیم بستمون کجاست ؟ مثل DHL

خوب بسیار هم مبارکه!
برو اینجا و شماره مرسوله رو وارد کن consignment number بعد ترک رو بزن و ببین کجاست! امیدوارم زود زود برسه!

موفق باشی
تشکر کنندگان: laili
TNT اگه دانشجو باشید تخفیف هم میده بیشتر از همه به دانشجوهای شریف بعد امیرکبیر بعد بقیه.
DHL هم باجه هایی که تو دانشگاه ها داره تخفیف میدن
تشکر کنندگان: User
دوستان به نظر شما با TNT بفرستم یا DHL؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 13:16)kaveh1979 نوشته:  دوستان به نظر شما با TNT بفرستم یا DHL؟؟؟؟؟؟؟

من پارسال همین موقع ها با DHL از اصفهان فرستادم و 5 روز بعد به دست کی سی سی رسید. TNT هم گزینه خوبیه البته...دو ستان دیگه اگر نظری دارند لطفا راهنمایی کنند
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: kaveh1979
بچه ها خونسردی خودتون را حفظ کنید Big Grin. جفتشون خوبن و من تفاوتی ندیدم. فکر کنید تفاوت هم باشه فوقش 2-3 روزه. انقدر ارزش نداره ذهنتون را به این مسئله مشغول کنید. روی مسائل مهمتر تمرکز کنید.
تشکر کنندگان:
(2010-05-28 ساعت 23:01)saeedproo نوشته:  sarfarash عزیز من پنجشنبه TNT کردم به من یه فاکتور دادن شماره بار کد TNT رو نمیشه تو سایت TNT زد بعد ببینیم بستمون کجاست ؟ مثل DHL

سلام دوستان

اول سخن اینکه سایت ف یلت ر شده؟ چرا من نمیتونم وارد شم؟ الان هم از طریق اپرا مینی موبایل وارد شدم.

امروز من هم مدارک رو دادم تی ان تی کردن. از میدان ولیعصر.
اما یک چیزی، گفته بودند که مرسوله دو روز تو ایران میمونه بعد از ایران خارج میشه!
و کلا 7 روز کاری طول می کشه که برسه مقصد.
البته این سرویس عادیشون بوده که هزینش هم 39500 تومان بوده.
سرویس ویژه هزینش 60000 تومنه و دو روز زودتر میرسه.
شماره ردگیری هم که رو قبض نوشته، فعلا تو سایت که میزنم جواب نمیده. فکر کنم باید دو روز بگذره تا وارد سیستمشون بشه!!
این هم از تی ان تی میدون ولیعصر. البته باز هم در مقایسه با دی اچ ال که به دوستمون گفته بودند یک ماه، بهتره!
حالا یک دوروز که گذشت من چک می کنم ببینم این پاکت ما کجاست.

خوش باشید دوستان
تشکر کنندگان: Donkey chance ، pariya2
سلام به ههمگی. منم امروز فرم ها رو با TNT فرستادم. اکسپرس. گفت 5 روزه میرسه. جمعه میرسه. 60 تومن هم هرینش شد.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: User
(2010-05-31 ساعت 16:17)kaveh1979 نوشته:  سلام به ههمگی. منم امروز فرم ها رو با TNT فرستادم. اکسپرس. گفت 5 روزه میرسه. جمعه میرسه. 60 تومن هم هرینش شد.

مرحله بعد از ارسال فرم ها اینه که آرزو کنی بقیه دوستان نامه قبولیشون زودتر برسه! و بعد هم اینکه هر روز سر بزنی و دوستان تازه وارد رو کمک کنی. تا اونها هم مانند تو بپرسن مرحله بعد از ارسال فرم ها چیه! Big Grin

من هم الان توی این مرحله ام! من 40 تومن دادم و گفتن که 7 روز کاری میرسه!
29 می دادمش تی ان تی
30 می از ایران پرواز کرد رسید فرانکفورت
31 می خروج از فرودگاه فرانکفورت و الان هم در حال انتقال به مقصد بعد!

ببینیم کی میرسه تا یک نتیجه گیری از تی ان تی و سرویس ویژه اش داشته باشیم.
تشکر کنندگان: kaveh1979
میشه مطفا یکی به من بگه کت تو برچسبی که تو پاکت هتی ارسال شده هست دقیقا چه آدرسی از کنتاکی نوشته شده من گمش کردم اون برچسب را ......؟
شماره کیس: 2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 25 می 2010
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جون 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه: 11 می 2011
تاریخ کلیر شدن: 20 جون 2011
تاریخ دریافت ویزا: 27 جولای 2011
تاریخ مهاجرت: آخر آگوست
تشکر کنندگان:
(2010-06-01 ساعت 09:51)gladiator نوشته:  میشه مطفا یکی به من بگه کت تو برچسبی که تو پاکت هتی ارسال شده هست دقیقا چه آدرسی از کنتاکی نوشته شده من گمش کردم اون برچسب را ......؟

سلام دوست عزیز

همون آدرسی که توی نامه ی اصلی اعلام قبولی شما نوشته شده. میتونی اونو تایپ کنی، پرینت کنی و بچسبونی روی پاکت ارسالی.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
خیلی ممنونم ازتون دوست عزیز راستی واسه سه تا سوال که یکیش ای میلم بود و یکی هم توضیحات مدارک تحصیلیم تو فرم جا ی کافی نبود رو یه کاغذ سفید اونها را دوباره تایپ کردم با شماره اون سوالها و اون را ضمیمه میکنم - فکر کنم کارم درسته نه؟ (خودشونم همین را نوشتن بالای فرم ها) الان میخوام با دی اچ ال هماهنگ کنم....
شماره کیس: 2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 25 می 2010
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جون 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه: 11 می 2011
تاریخ کلیر شدن: 20 جون 2011
تاریخ دریافت ویزا: 27 جولای 2011
تاریخ مهاجرت: آخر آگوست
تشکر کنندگان:
(2010-06-01 ساعت 10:37)gladiator نوشته:  خیلی ممنونم ازتون دوست عزیز راستی واسه سه تا سوال که یکیش ای میلم بود و یکی هم توضیحات مدارک تحصیلیم تو فرم جا ی کافی نبود رو یه کاغذ سفید اونها را دوباره تایپ کردم با شماره اون سوالها و اون را ضمیمه میکنم - فکر کنم کارم درسته نه؟ (خودشونم همین را نوشتن بالای فرم ها) الان میخوام با دی اچ ال هماهنگ کنم....

شما می تونید با نرم افزارهای PDF Editor جاهای خالی رو بیشتر کنید. تو تاپیک مربوطه دربارش توضیح داده شده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان