کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: تحصیلات برنده اصلی لاتاری ۲۰۱۱ کدام یک از موارد زیر است؟
زیردیپلم
1.87%
5 1.87%
دیپلم
8.21%
22 8.21%
لیسانس(دانشجو یا فارغ التحصیل)
47.01%
126 47.01%
فوق لیسانس(دانشجو یا فارغ التحصیل)
21.27%
57 21.27%
دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته های پزشکی
8.21%
22 8.21%
دانشجو یا فارغ التحصیل PhD
4.85%
13 4.85%
فوق ديپلم
8.58%
23 8.58%
مجموع 268 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان 2011
سلام دوستان از همه شما كه جواب داديد ممنونم.
واقعا از همه شما متشكرم.اگر دوستان مهاجر سرا نبودن من چكار ميكردم؟؟؟؟
من گفتم تو 2 سال 7 يا 8 تومن در ميارم و با 8 تومان ديگه كه دارم ميشه حدود 16 ميليون.
در ضمن من منظورم اين بود كه با لاتاري برنده بشم(گرين كارت)
چون تو تاپيكهاي ديگه خوندم مثلا فردي كه در ايران مدركي داشته و جراح يا دكتر خوبي بوده اونجا امريكا بايد از صفر شروع كنه..پس بهتر نيست همين كارداني(فوق ديپلم)بسنده كنم و به جاي اين 2سال درس پولمو به 16 ميليون برسونم؟
يك سوال فرعي لطفا جواب بديد(ممنونم)=
يكي از دوستانم امريكا هستند و چند روز پيش اومدن ايران و چند تا سكه يادگاري بهم دادن كه روي اونا نوشته بود cent-dime
و عكس فكر كنم يك گاو وحشي هم روي اون بود و واقعا خيلي سكه هاي باحالي بودن و تو اون لحظه حس كردم امريكا هستم و برم با اون 60 سنت يه چيز بخرم(مزاح)
سوالم اينه كه ميشه از طريق اون دوست اقدامي كرد اگر لاتاري برنده نشم؟
در اخر خواهشا بگيد ادامه درس يا برم دنبال اون مقدار پول؟
(نظر خودم اينه كه درس هدر دادن زمان هست چون تو امريكا ارزشي احتمالا نداره مدرك و اگر هم نرفتم نهايتش اينه كه به جاي ليسانس يه پولي در اوردم)
لطفا كمكم كنيد..ممنون و سپاسگزارم...
تشکر کنندگان: ParsTrader ، tamanna
(2011-07-21 ساعت 22:38)123arash نوشته:  سلام دوستان از همه شما كه جواب داديد ممنونم.
من گفتم تو 2 سال 7 يا 8 تومن در ميارم و با 8 تومان ديگه كه دارم ميشه حدود 16 ميليون.
چون تو تاپيكهاي ديگه خوندم مثلا فردي كه در ايران مدركي داشته و جراح يا دكتر خوبي بوده اونجا امريكا بايد از صفر شروع كنه..پس بهتر نيست همين كارداني(فوق ديپلم)بسنده كنم و به جاي اين 2سال درس پولمو به 16 ميليون برسونم؟
يكي از دوستانم امريكا هستند و چند روز پيش اومدن ايران و چند تا سكه يادگاري بهم دادن كه روي اونا نوشته بود cent-dime
و عكس فكر كنم يك گاو وحشي هم روي اون بود و واقعا خيلي سكه هاي باحالي بودن و تو اون لحظه حس كردم امريكا هستم و برم با اون 60 سنت يه چيز بخرم(مزاح)
(نظر خودم اينه كه درس هدر دادن زمان هست چون تو امريكا ارزشي احتمالا نداره مدرك و اگر هم نرفتم نهايتش اينه كه به جاي ليسانس يه پولي در اوردم)

سلام
دوست عزیز شما نوشته من را نخوندید لطفا یکبار دیگر بخونید
من یکبار گفتم که اولا اومدیم شما هم مثل خیلی های دیگه تا 10 سال دیگه هم لاتاری برنده نشدید ان وقت می خواهید چه کار کنید ؟ ادم زندگی اش را که روی لاتاری نمی گذارد
و گفتم که مهاجرت فقط امریکا و لاتاری نیست اگر شما واقعا قصد مهاجرت دارید از طریق کشورهای مهاجر پذیر که برنامه دارند وشما با کسب امتیاز لازم میتوانید مهاجرت نمایید مانند کانادا و استرالیا و... که شما حتما به لیسانس خود احتیاج خواهید داشت
لطفا پستها را با دقت بخونید و در مورد اینده خودتون خوب فکر کنید
با ارزوی موفقیت برای شما
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: gadfly ، AmericanHamid ، zohreh36 ، tamanna ، alirezagh
لطفا یک نفر به من کمک کنه برای من یک میل مبنی بر قبولی اومده چطور میتونم چک کنم درسته یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-31 ساعت 00:07)ramtin84 نوشته:  لطفا یک نفر به من کمک کنه برای من یک میل مبنی بر قبولی اومده چطور میتونم چک کنم درسته یا نه؟

دوست عزيز تا اونجايي كه من ميدونم براي قبولي هيچ ميلي نمياد و شما براي اطمينان بيشتر فقط به سايت مراجعه كنيد و اونجا اسمتان را چك كنيد در غير اينصورت هيچ چيز ديگري رسميت ندارد
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: tamanna ، final destination
(2011-07-21 ساعت 22:52)ParsTrader نوشته:  
(2011-07-21 ساعت 22:38)123arash نوشته:  سلام دوستان از همه شما كه جواب داديد ممنونم.

سلام
دوست عزیز شما نوشته من را نخوندید لطفا یکبار دیگر بخونید
من یکبار گفتم که اولا اومدیم شما هم مثل خیلی های دیگه تا 10 سال دیگه هم لاتاری برنده نشدید ان وقت می خواهید چه کار کنید ؟ ادم زندگی اش را که روی لاتاری نمی گذارد
و گفتم که مهاجرت فقط امریکا و لاتاری نیست اگر شما واقعا قصد مهاجرت دارید از طریق کشورهای مهاجر پذیر که برنامه دارند وشما با کسب امتیاز لازم میتوانید مهاجرت نمایید مانند کانادا و استرالیا و... که شما حتما به لیسانس خود احتیاج خواهید داشت
لطفا پستها را با دقت بخونید و در مورد اینده خودتون خوب فکر کنید
با ارزوی موفقیت برای شما

ضمنا شما با يه مدرك تحصيلي معتبر و بهتر از صفر شروع كنيد خيلي زودتر پيشرفت مي كنيد تا بدون مدرك.
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: ParsTrader
RE: سوالات مطرح شده برندگان 2012
اقا JAVAD-2 نوشته:
اگر مدرک شما دیپلم 11 ساله هست ، اصلا خودتو اذیت نکن بدون پیش دانشگاهی کارت نمیشه چونکه کارها در این سایت در آمریکا به همراه مدارکشون مشخص شده http://www.onetonline.orgاگر در رنج 8>7 باشه و مدرک مورد نیازش هم Less than high school باشه کارت میشه ،که اصلا نگرد که نیست
پس معنی این که گفتن یا دیپلم یا سابقه کار یعنی چه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا نگفتن فقط دیپلم???????????
اگه کسی واقعا میدونه دلیل این چیه ممنون میشم توضیح بفرمایند
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان