کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: تحصیلات برنده اصلی لاتاری ۲۰۱۱ کدام یک از موارد زیر است؟
زیردیپلم
1.87%
5 1.87%
دیپلم
8.21%
22 8.21%
لیسانس(دانشجو یا فارغ التحصیل)
47.01%
126 47.01%
فوق لیسانس(دانشجو یا فارغ التحصیل)
21.27%
57 21.27%
دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته های پزشکی
8.21%
22 8.21%
دانشجو یا فارغ التحصیل PhD
4.85%
13 4.85%
فوق ديپلم
8.58%
23 8.58%
مجموع 268 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان 2011
در صورت تمایل میزان تحصیلات برنده اصلی را در نظرسنجی بالا مشخص کنید. شاید از نتایج این نظرسنجی بتوان پاسخ به این سوال که آیا میزان تحصیلات با شانس برنده شدن ارتباط دارد یا خیر را حدس زد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، loony ، ParsTrader ، DivXviDvD ، Ashkan78 ، User ، shabgard25 ، abnanta ، sorena
(2010-05-12 ساعت 17:43)sadra_sepehr نوشته:  در صورت تمایل میزان تحصیلات برنده اصلی را در نظرسنجی بالا مشخص کنید. شاید از نتایج این نظرسنجی بتوان پاسخ به این سوال که آیا میزان تحصیلات با شانس برنده شدن ارتباط دارد یا خیر را حدس زد.

گفتم اینجا پست بدم بالا بیاد دوستان ببینند و در نظرسنجی شرکت کنند راستی صدرا جان کاری کن اگر کسی تو اشنا و فامیل هم برنده داشته عوض اون هم بتونه رای بده اخه کسانی که معمولا تو سایت میان یا دانشجو هستند یا فارغ التحصیل
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: abnanta ، farnaz82
من مدرک دوم راهنمایی دارم و 7 سال سابقه کار ( مدیر فروش هستم ) آیا در مصاحبه موفق میشوم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-05 ساعت 18:58)vahid tavassol نوشته:  من مدرک دوم راهنمایی دارم و 7 سال سابقه کار آیا در مصاحبه موفق میشوم ؟

با من در ارتباط باش من زیاد بدردت می خورم
مدرک از فنی و حرفه ای داری ؟
سابقه کاری توضیح بده و .... تا کمکت کنم
تشکر کنندگان:
اصل مدرك تحصيلي احتياج ؟ من فقط ترجمه شدش و مهر خوردش دارم؟ اصل اصلا نداريم . يعني اصلا مدرك نداشت با پارتي اين واسش گرفتيم
تشکر کنندگان:
با یک حساب سرانگشتی مشخص میشه که 90 ددرصد افراد برنده شده اینجا تحصیلکرده هستند.
و اینها دارند از این مملکت میرن و مهاجرت می کنند! وا اسفا بر این کشور!

چند سال پیش امتحان تافل آی بی تی اولین سری توی ایران بود، تو سازمان سنجش، که شرکت می کردم، مسءول برگراریش می گفت که توروخدا خیلی دقت کنید که بدونید تو هر قسمت چکار باید بکنید. که رد نشید و مجبور نشید دوباره ثبت نام کنید و بیش از این ارز از کشور خارج نشه!

اونقدر بدبخت شدیم که خروج ارز از فرار مغزها با اهمیت تره!
تشکر کنندگان: honareirani ، WIKIMAN ، amir_ebrahimi99 ، Sooshians ، Farshid22 ، Classic ، farnaz82 ، arash1986 ، lottory
بچه های فوق دیپلم هم زیاد برنده شدن نمیدونم چرا براشون نذاشتین؟
اینجوری هم آمارتون مخدوش میشه و هم یه عده رو از خودتون رنجوندین
آخه اونا هم تحصیلات عالیه دارن بیچاره ها
امیدوارم تجدید نظر کنین
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: vahidvm60
اضافه كردم دوست عزيز

فقط به خاطر يه سري محدوديت هاي نرم افزاري سايت نشد به ترتيب باشه. فوق ديپلم اومد آخر.

(2010-06-19 ساعت 18:24)free_free نوشته:  بچه های فوق دیپلم هم زیاد برنده شدن نمیدونم چرا براشون نذاشتین؟
اینجوری هم آمارتون مخدوش میشه و هم یه عده رو از خودتون رنجوندین
آخه اونا هم تحصیلات عالیه دارن بیچاره ها
امیدوارم تجدید نظر کنین
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ParsTrader ، free_free ، vahidvm60
سلام خیلی از دوستان که برنده شدند فکر کنم این تاپیک را ندیدن
این پست را زدم تا بالا بیاد و دوستان در ان شرکت کنند
اما یک سوال از صدرا و اشکان78 عزیز داشتم به نظر شما مدرک تحصیلی واقعن تاثیر مثبت داره ؟
می خوام ببینم به قول محمود ... این کاغذ پاره واقعا به درد می خوره یا ما الکی داریم وقت واسش می گذاریم
با تشکر
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: ADONIS ، farnaz82
(2010-06-29 ساعت 16:56)amir reza نوشته:  سلام به همه ي دوستان
دربه دري كه يكي 2 تا نيست
مياي سربازي را حل كني يك جا ديگه از كار ميلنگه:
به خدا اعصابما خورد كرده
اين مورد ديگه پاك نا اميدم كرده
تو را خدا هر كسي كه ميدونه راهنماييم كنه به خصوص مديران عزيز و سال قبليها:
بچه ها من امروز داشتم مدارك مورد نياز براي بردن به سفارت را ميخوندم كه متوجه يك موردي شدم اونم اينكه همراه داشتن مدرك ديپلم و ترجمه ان وكپي برابر اصل ان و ...............
خوب تا اينجاش موردي براي من نداشت: خدا را شكر چون من ديپلم دارم و مدركشم دستمه
اما گفته كه مدرك ديپلم مساوي ميباشد با 12 سال تحصيلي
كه خوب من هر چه حساب كردم مدت زمان اخذ ديپلمم 11 سال ميباشد.
كه بنا به گفته برخي دوستان براي ايران مدرك ديپلم همراه با مدرك پيش دانشگاهي ميباشد.
بد بختييه منم همين جاست كه
هر كسي كه از طريق هنرستان ديپلم ميگيره همون 11 سال ديپلم ميگيره:
ولي همون طور كه ميدونيم بدون پيش دانشگاهي وارد دانشگاه ميشوند:
و منم بعد از اخذ ديپلم كنكور دادم و وارد دانشگاه شدم و ترم 5 هستم و 2 ساله كه دارم دانشگاه تحصيل ميكنم
و در مجموع بخواهي حساب كني: من 13 سال هست كه دارم درس ميخونم ولي مدرك پيش د انشگاهي ندارم.
حالا ميخواهم كه دوستاني كه واقعا ميدونند منا راهنمايي كنند كه ايا همون مدرك ديپلم واسه سفارت بس هست يا حتما مدرك پيش دانشگاهي را ميخواهد؟
و با توجه به اينكه من پيش دانشگاهي نرفتم اما 2 ساله كه دارم دانشگاه درس ميخونم بايد چه كار كنم
قبلا از راهنماييتون صميمانه شما ممنونم.

یک گواهی از دانشگاه بگیر که گواهی کنه داری درس میخونی، اونو ترجمه کن و ببر.
انشاالله مشکلی پیش نمیاد
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
دوستان این مشکل دیپلم 11 ساله هنوز برای من حل نشده. من نمی دونم با اینکه دانشجو هستم چکار باید بکنم . یکی از دوستان گفته بود یک نفر رو دیده که با دیپلم 11 ساله و بدون پیش دانشگاهی ویزا گرفته .آیا شما شخصی رو سراغ دارید که من بتونم مستقیم باهاش صحبت کنم و ببینم شرایطش چگونه بوده؟
تشکر کنندگان:
دوستان یک ایمیل زدم به kcc و در مورد دیپلم سوال کردم این جواب رو دادند :
Thank you for your inquiry.

The law creating the Diversity Immigrant Visa Program states: To qualify for a diversity visa you must have either a high school education or its equivalent, or two years of work experience. A high school education means successful completion of a formal course of elementary and secondary education comparable to completion of a twelve-year course in the United States.

If you are qualifying with work experience you must have two years of experience of the last five in an occupation that by U.S. Department of Labor definitions, requires at least two years of training or experience.

The U.S. Department of Labor provides information on job duties, knowledge and skills, education and training, and other occupational characteristics at their website http://www.doleta.gov/programs/onet/ or http://stats.bls.gov/oco/oco2007.htm. You must have either a high school education or sufficient work experience to qualify for a DV visa. If you do not meet one of these requirements you are not eligible to be issued a diversity visa. Only you, as the principal applicant must meet this requirement. Your spouse and children do not have to meet this requirement.

ولی من بازم نفهمیدم دیپلم 11 ساله یا 12 ساله
آیا من که دانشجو هستم چی ؟ تحصیلات دانشگاهی بدون مدرک را میشه حساب کرد یا نه ؟
مدارک فنی و حرفه ای که دارم آیا میتونه مشکلم رو حل کنه یا نه؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز؛ میشه شما بگید اونا از کجا میفهمند شما 11 سال طول کشیده دیپلم بگیرید یا 12 سال؟ با این اوصاف اگه یکی 2 سال یکی((دیپلم 12 سال)) خونده باشه باید چیکار کنه؟ یا اگه یکی یه سال رد شده باشه ((دیپلم 11 ساله)) مدت تحصیلش میشه 12 سال مشکل نداره؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-08-25 ساعت 07:40)rayan.s نوشته:  دوستان عزیز؛ میشه شما بگید اونا از کجا میفهمند شما 11 سال طول کشیده دیپلم بگیرید یا 12 سال؟ با این اوصاف اگه یکی 2 سال یکی((دیپلم 12 سال)) خونده باشه باید چیکار کنه؟ یا اگه یکی یه سال رد شده باشه ((دیپلم 11 ساله)) مدت تحصیلش میشه 12 سال مشکل نداره؟

rayan.s عزیز اونها سیستم آموزشی ایران رو میشناسند . و طبق سیستم ایران هر فردی که به روال معمول دیپلم بگیره 11سال طول میکشه و با پیش دانشگاهی میشه 12 سال . حالا اگه یه نفر زرنگ باشه زودتر بگیره یا یکی مثل من زرنگ نباشه و از زمان پایان راهنمایی تا زمان دیپلم بیش از 20 سال گذشته باشه Big Grin. باز هم همون 11سال حساب میشه نه تعداد سالهایی که توی مدرسه بوده.
تشکر کنندگان:
(2010-08-26 ساعت 02:45)AmericanHamid نوشته:  
(2010-08-25 ساعت 07:40)rayan.s نوشته:  دوستان عزیز؛ میشه شما بگید اونا از کجا میفهمند شما 11 سال طول کشیده دیپلم بگیرید یا 12 سال؟ با این اوصاف اگه یکی 2 سال یکی((دیپلم 12 سال)) خونده باشه باید چیکار کنه؟ یا اگه یکی یه سال رد شده باشه ((دیپلم 11 ساله)) مدت تحصیلش میشه 12 سال مشکل نداره؟

rayan.s عزیز اونها سیستم آموزشی ایران رو میشناسند . و طبق سیستم ایران هر فردی که به روال معمول دیپلم بگیره 11سال طول میکشه و با پیش دانشگاهی میشه 12 سال . حالا اگه یه نفر زرنگ باشه زودتر بگیره یا یکی مثل من زرنگ نباشه و از زمان پایان راهنمایی تا زمان دیپلم بیش از 20 سال گذشته باشه Big Grin. باز هم همون 11سال حساب میشه نه تعداد سالهایی که توی مدرسه بوده.

دوست عزیز مرسی بابت جوابتون... من قصدم این بود که بدوستان بگم شما ترجمه دیپلم رو میبرین نه مدت زمان تحصیل.حالا که جایی ننوشتن دیپلم 11 سال برای ایرانیان قابل قبول نیست پس مشکلی نیست. مگه برای سوء پیشینه ننوشتن برای ایران لازم نیست.خوب برای دیپلم هم مینوشتن 11 سال قابل قبول نیست.
پس فکرشو نکنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان