کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
دوستان سرنوشت برگشت بلیط های دو طرفه چی میشه؟

میشه یجوری اونو به شرکت مرجوع کرد و هزینشو پس گرفت؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: mr.amir ، najibi ، coming soon ، alirezanz
مگه برای آمریکا بلیط 2 سره گرفتی میدونی کی برمیگزدی ؟

من فقط رفت میگیرم تهران - آمستردام - لس آنجلس .

سعید جان من تازه کارنت شدم و به احتمال زیاد فوریه مصاحبه دارم اگه زود کارام درست بشه من فروردین میرم البته همه چی به کی سی سی بستگی داره و روند کارها .
تشکر کنندگان: najibi ، coming soon ، alirezanz
saeedproo عزیز
من قیمت بلیط اون سر آمریکا رو نمیدونم.اما من خودم رفت و برگشت به واشنگتن رو با پرواز قطری 1.750.000 گرفتم.البته این رو هم بگم که من اگر خودم باشم از طریق لندن نمیرم.چون به دردسرش نمیارزه.خیلی توی فرودگاه هیترو گیر میدن به همه مخصوصا" به ایرانیها.البته اگر بخواین از اروپا(شینگن) برین باید بابت ویزای ترانزیت 88 یورو پول بدین که ارزش نداره.
موفق باشین
mr.amir
با درود
میتونم سوال کنم که این بلیط رفت و برگشت به آمریکا رو که میگین و مربوط به لوفتهانزا رو از کجا قیمت دارین؟من فکر کنم که اشتباه شده چون لوفتهانزا حداقل 20-30 درصد کلیه بلیت هایش گرون تر ایرلاین های دیگر است.
ممنون
تشکر کنندگان: sorena ، Donkey chance ، najibi ، coming soon ، alirezanz
از سایت خود لوفتهانزا و دفتر لوفتهانزا در تهران میتونید پیگیری کنید در سایت هوانوردی هم آمده .

نوع هواپیما قیمت بلیط را به شما میگویند . درضمن قیمت بلیط لفتهانزا 1 ساله هست من پروازهای به مقصد لس آنجلس را قرار دادم

هواپیمای قطر ایرویز مسیر طولانی تری داره به مقصد آمریکا هم امارات هم قطری چون از جنوب پرواز میکنن و 3 ساعت بیش تر از خطوط دیگه در آسمان هستند مخصوصا قطری

لوفتهانزا / ک ال ام از تمام خطوط بهترن و بعد از آن امارات هست چون از تهران پرواز میکنن یک توقف دارید بعد مستقیم به لس آنجلس پرواز میکنید

دوستانی که میخواهن برگردن فقط بلیط رفت بگیرین معلوم نیست شما چند روز اونجا باشین 20 روز یا 30 یا 40 روز دقیقش معلوم نیست

تهران - آمستردام - لس آنجلس

تهران - فرانکفورت - لس آنجلس

تهران - دبی - لس آنجلس

شرکت bmi به لس آنجلس پرواز نداره .
تشکر کنندگان: امیلا ، mohsen mirzaei ، sorena ، najibi ، California ، coming soon ، alirezanz
دوستان از این سایت میتونید برای پیدا کردن پروازها، قیمتها و ارزانترین راه برای رسیدن به مقصد استفاده کنید.
http://www.cheapoair.com
خرید هم میشه ازش کرد فقط کارت اعتباری (مستر، ویزا و ...) میخواد.
میتونی کنسل کنی . من با تمام ایرلاین ها آشنایی کامل دارم اگه خواستی شهری که میری را بگو و من بهترین ایرلاین و هواپیما و بهترین مسیر را به شما دوست عزیز معرفی کنم

به فکر ایرلاین ارزون نباشید به فکر راحت تر رفتن باشین به فکر این باشید که پروازی انتخاب کنید که بی خطر و خوب باشد
تشکر کنندگان: Hornet ، armido ، najibi ، coming soon
دوستان میشه برگشت رو به صورت open مثلا برای2 ماه خرید؟
تشکر کنندگان: coming soon ، alirezanz
میتونید اوپن بگیرید . لوفتهانزا و ک ال ام اوپن میفروشن .
تشکر کنندگان: success ، mitr.p ، najibi ، coming soon
دوست عزیز
درود بر شما
میتونید کنسل کنید.البته اگر رزرو باشه اتوماتیک بعد از یه تاریخی خودش کنسل میشه.منهم موافقم با آقای امیر.به فکر پرواز خوب باش تا ارزونی.bmi بسیار پرواز بدیه.بریتیش ایرویز پروازهای خاورمیانه خودش روداده به bmi.یه سهام دار بیروتی که اصلا" به مسافر هاش اهمیت نمیده.در ضمن فکر فرودگاه هیترو لندن هم بکنین.
موفق باشین
تشکر کنندگان: najibi ، coming soon
(2010-11-18 ساعت 20:49)mr.amir نوشته:  میتونید اوپن بگیرید . لوفتهانزا و ک ال ام اوپن میفروشن .
من میخوام ترکیش بگیرم رفت و برگشت 1500 دلار
استانبول- لسانجلس

تشکر کنندگان: mr.amir ، coming soon
سلام دوستان

واللا ما که با بی ام آی اومدیم چیز بدی ندیدیم . به نسبت قیمتش خوبه مخصوصا اگه لندن تا آمریکا رو با نیوزلند ایرویز بیایید که حرف نداره. غذاهاشم خیلی خوب بود.
ولی اگه پولدار هستین بهتره با کی ال ام و لوفتهانزا برید که مسلما بهتره.
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
(2010-11-19 ساعت 23:19)saeedproo نوشته:  بچه ها نظرتون درباره الاتحاد و امارات چیه ؟

امارات رو به نظر من فراموش کن. نسبت به قیمت و تبلیغی که میکنه چیزه خاصی نداره، تازه برخوردای زیاد جالبی هم ندارن.

تشکر کنندگان: najibi ، coming soon ، kamrani.navid
(2010-11-19 ساعت 23:19)saeedproo نوشته:  بچه ها نظرتون درباره الاتحاد و امارات چیه ؟

به نظر من الاتحاد بین ایرلاینهای عربی از پایین ترین سطح برخوردار هست. من فقط یکبار با این شرکت پرواز کرده ام ولی برای هفت پشتم بس بود. یه چیزی تو مایه های همین مال خودمون.
امارات بد نیست ولی همونطور که دوستمون اشاره کردند به اندازه تبلیغات و اسمش خیلی سطح خوبی ندارد.
من در بین پروازهای عربی قطری qatarairways رو نسبت به بقیه ترجیح می دهم. هواپیمایی 5 ستاره با سرویس نسبتا خوب و قیمت مناسب تر نسبت به بقیه.
اگر از پروازهای عربی می خواهید استفاده کنید قطری رو بهتون پیشنهاد می کنم (البته اگر مسیری که می خواهید رو داشته باشه)
تشکر کنندگان: emankh101 ، success ، peyman74 ، upm2006 ، mitr.p ، shervean ، obama ، shahrooz59 ، najibi ، coming soon ، tata63
(2010-11-19 ساعت 23:00)saeedproo نوشته:  ساشا شما خودت انتخاب میکنی از لندن تا امریکا با چه ایرلاینی بری ؟

به آزانسی که ازش بلیط می‌گیرید بگین براتون رزرو می‌کنه.

شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: saeedproo ، najibi ، California
دوست عزیز
من هم قطر ایرویز رو پیشنهاد میدم.از کل عربیا بهتره.
موفق باشین
تشکر کنندگان: mitr.p ، shervean ، najibi ، California ، coming soon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان