کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
دوستانی که احیانا" بلیط ارزون بهشون میدن، به این نکته توجه کنند که بلیط تهیه شده از نوع red ticket نباشه(اونهایی که رفت و برگشت میگیرن).چون این بلیطها به محض صدور قابل استرداد نیست و کل پولتون سوخت میره.حتما" از آژانس بپرسین و مطمئن بشین که قابل استرداد هم هست.
موفق باشین
در ضمن به این نکته هم اشاره کنم که مثلا" من برای واشنگتن بلیط klm رزرو کردم 1.300.000 و وقتی تعجب کردم و ازایشون که پرسیدم قابل استرداد نیست، خانم به من گفتند که نه متاسفانه، پولتون سوخت میره.نرخ های خیلی ارزون معمولا" توی تمام دنیا اینجوریه.در ضمن برای طول پرواز که یکی از دوستان بهش اشاره کردن نیز در بعضی مواقع اگر که کل پرواز را به لحاظ زمانی با توقف هاش توی اروپا حساب کنین، از عربی ها که مسیرشون طولانی تره به مراتب زمان بیشتری میبره.
مثلا klm در بهترین شرایط پروازی کمتر 20-21 ساعت نداره(مسیر رفت) اما مثلا" قطری ماکزیمم 17.5-18 ساعت طول میکشه.
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، sanaz2010 ، success ، mitr.p ، obama ، shahrooz59 ، najibi ، California ، silia ، SH1A2R3
دوستان قضيه اين سوخت گيري BMI تو تركيه چيه؟من bmi گرفتم كه.الان نگرانم.نكنه به تو لندن تاخير كنه از پرواز بعدي جا بمونم؟
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، California ، SH1A2R3
سلام دوستان
من چند روزه رسیدم..ولی متاسفانه نتونستم پست بزارم....
هواپیمایی alitalia ممکن برای کسایی که قرزند کوچیک داشته باشند زیاد مناسب نباشه
با توجه به قیمتش به نظر من بدک نبود

دوستان توجه داشته باشید برای مدارک تحصیلتون اشتباه من رو نکنید ....
هیچ مدرک از مدارکی که ترجمه کرده بودم رو بهم برنگردوند...تمام پاکت زرد رنگ رو با محتویاتش پلیس مهاجرت ازم گرفت,در صورتی که من هم از افیسر که بام مصاحبه کرده بود و هم از دوستان شنیده بودم این مدارک زمانی که برسیم بمون پس میدن...
غیر اون مدارکی رو که لازم دارن ...

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
(2010-11-27 ساعت 10:42)apoornaki نوشته:  mr.amir عزیز

من ماه فوریه میخوام برم seattle و خودم KLM را انتخاب کردم (البته هنوز بلیط نگرفتم)...دو سره 1,400,000 تومان...نظر شما چیه در خصوص Airline-های مختلف به seattle؟؟

راستی کس دیگه ای نیست که بخواد بره seattle؟؟
--------------------------------------------------

سیاتل شهر بوئینگ و مایکروسافت . اونجا ایرانی خیلی کم هست و شما فقط به 2 ایرلاین فکر کن ک ال ام / لوفتهانزا .

ایرلاینهای دیگه که از تهران پرواز دارن کیفیت پرواز و راحتی مسافر را ندارن البته من سخت پسندم و اهل سفر به تمام چیزها فکرمیکنم بعد ایرلاین انتخاب میکنم شما بفکر بهترین ایرلاین باشید که سفر راحتی داشته باشید .

در مقابل ک ال ام و لوفتهانزا که از تهران پرواز دارن دیگر ایرلاینها را من تایید نمیکنم .

من با الیتالیا پرواز داشتم تهران - میلان ولی هواپیماهای جالبی نداره و کیفیت 2 ایرلاینی که گفتم هیچ وقت نداره و درضمن پارسال ورشکست شد . خانواده هایی که فرزند دارن هم بدانن که این 2 ایرلاین برای سفر به آمریکا عالی است .

من لس آنجلس میرم

تشکر کنندگان: rayan.s ، free_free ، emankh101 ، AmericanHamid ، satusa ، sanaz2010 ، apoornaki ، success ، peyman74 ، mml ، sorena ، obama ، najibi ، California ، SH1A2R3
بنیتا
من اگر جای شما باشم از لندن نمیرم.چون هم فرودگاهیه که بسیار گیر میدن+اینکه معطلیش زیاده و ممکنه از پرواز جا بمونی.در ضمن بحث سوختگیری هم دارن.
حالا اگر میخوای بگیری به این نکته توجه کن که زمان بین دو پروازت حداقل 4-5 ساعت باشه.در ضمن حواست باشه که مسیر لندن-آمریکا رو با brithish بگیری، نه با united یا virgin.
چون brithish به نظر من عالی تر از اون دوتای دیگر است.
موفق باشین.
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، mitr.p ، sorena ، najibi ، California ، SH1A2R3
maryam-goli رسیدن به خیر،اگر وقت کردید (دیر نشه ها) ماجرای ورودت را همراه نکته های آموزنده برای مهاجرین دیگر بنویسید . موفق باشید.Big Grin
همه هستی به ثنای تو زبان است ، حسین[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: maryam_goli ، success ، maxsupermax ، najibi ، California ، SH1A2R3
طی آخرین اخباری که من کسب کردم از تاریخ 15 دسامبر 2010 پرواز bmi از لندن به لس آنجلس برقرار میشه . این مسیر قبلا برقرار بوده است . نوع هواپیما هنوز معلوم نیست .

تهران + لندن + لس آنجلس = bmi

پرواز ارزانتر از شرکتهای دیگه ولی برای افرادی که با فرزندانشون به آمریکا سفر میرن مناسب نیست .

من با لوفتهانزا یا ک ال ام سفر میکنم .
تشکر کنندگان: najibi
(2010-12-01 ساعت 14:27)DLT نوشته:  بنیتا
من اگر جای شما باشم از لندن نمیرم.چون هم فرودگاهیه که بسیار گیر میدن+اینکه معطلیش زیاده و ممکنه از پرواز جا بمونی.در ضمن بحث سوختگیری هم دارن.
حالا اگر میخوای بگیری به این نکته توجه کن که زمان بین دو پروازت حداقل 4-5 ساعت باشه.در ضمن حواست باشه که مسیر لندن-آمریکا رو با brithish بگیری، نه با united یا virgin.
چون brithish به نظر من عالی تر از اون دوتای دیگر است.
موفق باشین.

خوب به نظرم من 2 3 ماه دير به شما رسيدم.من متاسفانه خيلي وقت پيش بليطمو گرفتم.همون bmi از لندن با ويرجينه.بينشم نوشته 1ساعتو نيم فاصلست.حالا چي كار كنم؟من تنهام.جا بمونم سكته مي كنم.بگيد چي كار كنم؟نگران شدم.
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، apoornaki ، najibi ، California
(2010-12-01 ساعت 15:39)minas نوشته:  maryam-goli رسیدن به خیر،اگر وقت کردید (دیر نشه ها) ماجرای ورودت را همراه نکته های آموزنده برای مهاجرین دیگر بنویسید . موفق باشید.Big Grin

سلام minas جان
با کمال میل
این چند روزه همش در حال دویدن هستم Big Grin کارامو که جمع جور کردم در خدمتمTongue

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان: rayan.s ، DLT ، sanaz2010 ، apoornaki ، b!ta ، emankh101 ، success ، maxsupermax ، obama ، najibi ، California
بنیتا
دوست عزیز
توی فرودگاه هیترو لندن چون security check بسیار نسبت به فرودگاه های دیگه طولانی تره و اعصاب خورد کن، در نتیجه این 1.5 ساعت فرصت بسیار ناچیزیه.من خودم به هیچ وجه این کار رو نمیکردم.چون احتمال جا موندن میشه گفت صد درصده.حالا تصمیم با خودت.البته من خیلی تعجب میکنم که چه طوری این بلیط برای شما صادر شده،چون تمام پروازهای دوتیکه و علی الخصوص با دو ایر لاین مختلف همچین اجازه ای ندارن که زیر 3 ساعت توقف بلیط صادر کنن.باز هم میگم اگر جای دیگه ای بود من همچین حساسیتی رو نداشتم.اما هیترو خودش یه مسافرته.البته با آژانسی که ازش گرفتین،باز هم مشورت کنین.(البته اونا معمولا" چون در جریان نیستند، خیلی براشون اهمیت نداره و مسوولیتش رو هم اگر جا بمونید نمیپذیرند.من این اتفاق یک بار برام افتاده دوست گرامی
موفق باشین
تشکر کنندگان: maryam_goli ، rayan.s ، hamed_gh ، بنيتا ، peyman74 ، mitr.p ، sorena ، AMIN3Y ، obama ، najibi ، California
بنیتا عزیز
من نمیخواهم این رو بگم که خرج برای شما اضافه کنم، اما من جای شما باشم حداقل 3-4 ساعت رو فاصله بین دو پرواز در نظر میگیرم.75-100 دلار هم جریمه بابت تغییر پرواز بدین به نفع شماست.چون اگر جا بمونین هم بلیتتون سوخت میره،هم دردسر بلیط تهیه کردن دارین که خیلی سخته وباید با قیمت کلاس بالا بخرین و هم هزینه مجدد بلیط.پس عقلانیه که زمان بیشتری بین دو پرواز داشته باشین.
باز هم میگو اینا همه تجربیات و نظرات خودم بود و هیچ دلیلی نداره که شما اجراشون کنین.
و باز هم میگم که:صلاح مملکت خویش خسروان دانند
تشکر کنندگان: بنيتا ، sorena ، najibi ، California
با صحبتهای جناب dlt کاملا موافق هستم فرودگاه هیترو خیلی خسته کننده هست و کمی اعصاب شما را خورد میکنه اگه این امکان برای شما هست ایرلاینتون را عوض کنید .
تشکر کنندگان: najibi ، California
دوست عزیز
اگر میتونین virgin رو تغییر بدین و با british airways برین، این کار رو حتما" بکنین.چون اصلا" با هم قابل قیاس نیستند.
موفق باشین
تشکر کنندگان: بنيتا ، najibi ، California
دوست عزیز
بنیتا
لطفا" برای اطمینان از صحبتهای بنده ، برین توی تاپیک برندگان 2010-اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت -صفحه 67-ارسال 994.
خودتون متوجه میشین که باید چه کار کنین.
موفق باشین
تشکر کنندگان: بنيتا ، najibi
دوستانی که رفتند آمریکا کسی می تونه راهنمایی کنه که برای رفتن و اقامت چقدر می تونیم بار با خودمون ببریم؟
و چند تا چمدان می تونیم با خودمون ببریم؟
تشکر کنندگان: California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان