کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2010-06-21 ساعت 18:59)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
یک سوال ؟
اسپانسر به چه اطلاعاتی از ما احتیاج داره برای پر کردن فرم i-134 چیزهای مثل اسم/فامیل /تاریخ تولد/تحصیلات/و........

با سپاس از همه شما
در آمریکا میبینمتون (البته من 3 ماه اول رو سمت ایالت آلاباما و بعد ش رو در دالاس هستم .(خودمونیم آخر اعتماد به نفسم . نه ؟)

اطلاعاتی که از شما در فرم I-134 باید نوشته بشه ایناهاس:
اسم, فامیل, جنسیت, سن, کشور, وضعیت تاهل(مجرد یا متاهل), آدرس کامل.
اگه متاهل هستید یه جدول هم مشخصات همسر و فرزندان شامل اسم, جنست, سن.
*اسم و فامیل رو از روی پاسپورت بهشون بگین که فرم با مدارکتون مطابقت داشته باشه.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User ، loveusa2010 ، free_free ، elnaz295 ، Solitude
برید goole search بزنید form i-134 فرم 2011 رو دانلود کنید و برای دستورالعمل بزنین instruction form i-134 اینم لینکش:
www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

www.uscis.gov/files/form/i-134instr.pdf
برید goole search بزنید form i-134 فرم 2011 رو دانلود کنید و برای دستورالعمل بزنین instruction form i-134 اینم لینکش:
www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

www.uscis.gov/files/form/i-134instr.pdf
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، User ، success ، GHANARI ، ouife ، SH1A2R3
دوستان مهاجر سرایی خوبم
اسپانسر حتما باید سیتی زن باشه یا اگه گرین کارت هم داشته باشه قبوله؟
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-06-25 ساعت 00:36)free_free نوشته:  دوستان مهاجر سرایی خوبم
اسپانسر حتما باید سیتی زن باشه یا اگه گرین کارت هم داشته باشه قبوله؟
Smile

گرین کارت دارم قبوله....Smile
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
سلام دوستان عزیز
فرم های اول من 89/4/2 رسید به KCC و هنوز از کارنت شدنم اطلاعی ندارم ولی اسپانسرم قراره یک ماه دیگه بیاد ایران من از این فرصت چه استفاده مفیدی میتونم ببرم ؟آیا چیزی هست که الان بهش بدم پر کنه یا امضا کنه یا با خودش ببره ؟
کلا اگه راهنمایی کنید که تا اینجاست چه بلایی میتونم سرش بیارم ممنون میشم. (حالا بیا کار خوب بکن و اسپانسر شو)Tongue
تشکر کنندگان: Linspire ، SH1A2R3
(2010-06-27 ساعت 01:26)ravian نوشته:  سلام دوستان عزیز
فرم های اول من 89/4/2 رسید به KCC و هنوز از کارنت شدنم اطلاعی ندارم ولی اسپانسرم قراره یک ماه دیگه بیاد ایران من از این فرصت چه استفاده مفیدی میتونم ببرم ؟آیا چیزی هست که الان بهش بدم پر کنه یا امضا کنه یا با خودش ببره ؟
کلا اگه راهنمایی کنید که تا اینجاست چه بلایی میتونم سرش بیارم ممنون میشم. (حالا بیا کار خوب بکن و اسپانسر شو)Tongue

با توجه به کیس نامبر شما(41xxx) پر کردن فرم I-134 خیلی زوده.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: ravian ، SH1A2R3
سلام به همگی

دوستان امسال فرم I-134 احتیاج به نوتورایز کردن داره یا مثل پارسال نیازی نیست؟؟
فرم های مالیاتی تا چند سال نیاز هست؟ مثلآ 2009 و 2008 کافیه؟ یا باید 2007 هم باشه؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
(2010-06-28 ساعت 15:19)kaveh1979 نوشته:  سلام به همگی

فرم های مالیاتی تا چند سال نیاز هست؟ مثلآ 2009 و 2008 کافیه؟ یا باید 2007 هم باشه؟

نیاز به نتورایز نداره از پارسال
اگر سه سال مالیات داده‌اند فرم سه سال هم ببرید.
کپی پاسپورت هم از بعضی ها خواستند. ببرید ضرر نمی‌کنید.
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، SH1A2R3
.
نقل قول:نیاز به نتورایز نداره از پارسال
کپی پاسپورت هم از بعضی ها خواستند. ببرید ضرر نمی‌کنید
ممنون از جوابتون. کپی پاسپورت اسپانسر؟؟
اگه ازدواج کرده باشه اسپانسر باید فرمو هر 2نفر امضا کنن؟؟
GOD BLESS AMERICA
با سلام میخواستم ببینم میتونیم چند وقت قبل از مصاحبه از پدر بزرگوار خواهش کنیم سند خونه رو به نام ما بزنه و بعد از این که تونستیم افسر سفارت رو متقاعد کنیم و ویزا رو بگیریم سند رو به نام پدر بزرگوار برگردونیم؟
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
(2010-06-29 ساعت 23:37)iliad نوشته:  با سلام میخواستم ببینم میتونیم چند وقت قبل از مصاحبه از پدر بزرگوار خواهش کنیم سند خونه رو به نام ما بزنه و بعد از این که تونستیم افسر سفارت رو متقاعد کنیم و ویزا رو بگیریم سند رو به نام پدر بزرگوار برگردونیم؟

همین الان هم میتونید این کار رو بکنید. سند رو بگیرید. ترجمه اش کنید. دوباره سند رو بزنید به نام پدر بزرگوار.
تشکر کنندگان: iliad ، Donkey chance ، Justin.B ، SH1A2R3
(2010-07-01 ساعت 09:21)sarfarash نوشته:  
(2010-06-29 ساعت 23:37)iliad نوشته:  با سلام میخواستم ببینم میتونیم چند وقت قبل از مصاحبه از پدر بزرگوار خواهش کنیم سند خونه رو به نام ما بزنه و بعد از این که تونستیم افسر سفارت رو متقاعد کنیم و ویزا رو بگیریم سند رو به نام پدر بزرگوار برگردونیم؟

همین الان هم میتونید این کار رو بکنید. سند رو بگیرید. ترجمه اش کنید. دوباره سند رو بزنید به نام پدر بزرگوار.

یعنی استعلامی چیزی نداره؟ که مثلا بعد از ورودمون بگن چرا این سند دیگه به نامت نیست؟
اگه نداشته باشه که گوشه ای از مشکلات اونایی که مثل من اسپانسر ندارن ممکنه حل بشه
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
(2010-07-01 ساعت 14:29)iliad نوشته:  
(2010-07-01 ساعت 09:21)sarfarash نوشته:  

یعنی استعلامی چیزی نداره؟ که مثلا بعد از ورودمون بگن چرا این سند دیگه به نامت نیست؟
اگه نداشته باشه که گوشه ای از مشکلات اونایی که مثل من اسپانسر ندارن ممکنه حل بشه

استعلام؟ منظورتون اینه که بیان ببینن حرفی که شما زدی سندش توی وزارت خارجه هست یا نه؟ Big Grin نه! همینکه شما تونستی حتا برای چند روز یک سند ملکی به نام خودتون کنین نشونه اینه که باز هم می تونید این کار رو بکنید. اگر نیاز باشه! و در ضمن موقع ورود که نمیان دونه دونه مدارک شما رو چک کنن و گیر بدن که فلان مدرکت کو!

در ضمن مشکل این نیست که ممکنه اونا گیر بدن که چرا مدرک الان به اسمتون نیست! مشکل اینه که شما بتونی یکنفر رو گیر بیاری که بهتون اعتماد داشته باشه و سند رو به نام بزنه! نه در مورد شما. کلا دارم میگم.
تشکر کنندگان: iliad ، SH1A2R3 ، Solitude
من احساس میکنم اگه بیشتر مراقب ایرانی ها باشن بهتره
چون هر ایرانی بصورت منفرد این کارا تو خونشه Big Grin (اعتماد هم حدی داره)
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: iliad ، SH1A2R3
(2010-06-28 ساعت 15:32)msnazi نوشته:  
(2010-06-28 ساعت 15:19)kaveh1979 نوشته:  سلام به همگی

نیاز به نتورایز نداره از پارسال
کپی پاسپورت هم از بعضی ها خواستند. ببرید ضرر نمی‌کنید.

ممنون از جوابتون. کپی پاسپورت اسپانسر لازمه؟؟
اگه ازدواج کرده باشه اسپانسر باید فرمو هر 2نفر امضا کنن؟؟
GOD BLESS AMERICA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان