کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
Big Grin 
یعنی استعلامی چیزی نداره؟ که مثلا بعد از ورودمون بگن چرا این سند دیگه به نامت نیست؟
اگه نداشته باشه که گوشه ای از مشکلات اونایی که مثل من اسپانسر ندارن ممکنه حل بشه
[/quote]

استعلام؟ منظورتون اینه که بیان ببینن حرفی که شما زدی سندش توی وزارت خارجه هست یا نه؟ Big Grin نه! همینکه شما تونستی حتا برای چند روز یک سند ملکی به نام خودتون کنین نشونه اینه که باز هم می تونید این کار رو بکنید. اگر نیاز باشه! و در ضمن موقع ورود که نمیان دونه دونه مدارک شما رو چک کنن و گیر بدن که فلان مدرکت کو!

در ضمن مشکل این نیست که ممکنه اونا گیر بدن که چرا مدرک الان به اسمتون نیست! مشکل اینه که شما بتونی یکنفر رو گیر بیاری که بهتون اعتماد داشته باشه و سند رو به نام بزنه! نه در مورد شما. کلا دارم میگم.
[/quote]
ممنون از کمکتون خیلی بهم امیدواری داد
(2010-07-01 ساعت 20:00)free_free نوشته:  من احساس میکنم اگه بیشتر مراقب ایرانی ها باشن بهتره
چون هر ایرانی بصورت منفرد این کارا تو خونشه Big Grin (اعتماد هم حدی داره)
با این که این کارا تو خون ایرانیاست موافقمBig Grin حالا شما هم این پستتو پاک کن ممکنه عوامل نفوذی ببینن لو بره نتونیم کاری کنیم
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه.
خيلي خوشحالم که اين فروم رو پيدا کردم . تقريباً ميتونم بگم که به جواب 90% سوالام رسيدم اما يکي 2 تا موضوع برام ابهام داره و اونم اينکه آيا بايد حتماً اسپانسر داشته باشيم يا سند به نام؟ پول نقد کارايي نداره؟‌ کسي هست که با پول نقد تونسته باشه کنسول رو راضي کنه؟‌

من حدود 90 ميليون دارم. آيا کافيه ؟‌ اگه کافيه بايد تو حساب ارزي باشه يا بانک خاصي؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين Smile
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: iliad ، free_free ، SH1A2R3
(2010-07-05 ساعت 14:47)farshad_sh نوشته:  سلام به همه.
خيلي خوشحالم که اين فروم رو پيدا کردم . تقريباً ميتونم بگم که به جواب 90% سوالام رسيدم اما يکي 2 تا موضوع برام ابهام داره و اونم اينکه آيا بايد حتماً اسپانسر داشته باشيم يا سند به نام؟ پول نقد کارايي نداره؟‌ کسي هست که با پول نقد تونسته باشه کنسول رو راضي کنه؟‌

من حدود 90 ميليون دارم. آيا کافيه ؟‌ اگه کافيه بايد تو حساب ارزي باشه يا بانک خاصي؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين Smile

دوست عزیز همه چی به سفارت بستگی داره اگه تاپیک ها رو کامل مطالعه کنید میبینید که بودند کسانی که حتی با سند یه ماشین رفتن و بودند کسانی که با 100 میلیون هم نتونستن برن و رد شدن! یه جورایی میشه گفت شانسیه (البته این نظر منه)ولی همین دو روز پیش یکی از دوستان با وکالت بلاعوض خونه و یه حساب 18 میلیونی تونست ویزا بگیره!
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: Donkey chance ، SH1A2R3
با سلام به همگی
چند سئوال داشتم :
1- آیا اسپانسر میتواند دانشجو باشد و فقط اقامت دانشجوئی داشته باشد؟
2-حداقل درامد اسپانسر برای اسپانسر شدن 4 نفر باید چقدر باشد ؟
3- آیا تکمیل یک برگ فرم i-134 وبرگ مالیاتی برای 4نفر کافی است یا باید 4 فرم تکمیل کند ؟
با تشکر
شماره کیس: ***2011AS-27
تاریخ دریافت نامه قبولی:9 خرداد 89
تاریخ ارسال نامه اول :7 ژوئن 2010(17 خرداد 89)
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:9 آوریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: هنوز نیامده
تاریخ مصاحبه: June 21
تاریخ دریافت کلیرنس: 3 Agust
بعد از 44روز
تاریخ گرفتن ویزا:14و15 اگوست2011
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سلام.
ممنون از راهنماييهاي همه.
يه سوالي داشتم.
اينكه يكي بخواد اسپانسر يكي ديگه بشه آيا براش مسووليتي درست نميكنه؟
ميدونيد مثل چي. مثلا اينجا اگه كسي بخواد وام بگيره بايد ضامن داشته باشه كه همه تقريبا ترجيح ميدن ضامن كسي نشن.
ميخوام ببينم اين برگه اسپانسر چنين بار مسووليتي ايجاد ميكنه يا نه كه طرف اسپانسر بخواد اين مسووليتو قبول نكنه؟
بهتر بگم آيا خودتون حاضر بودين اسپانسر بشين؟
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: mahdi357 ، Donkey chance ، SH1A2R3
NavidNavid جان صاف زدی سط خال.
سوال بالایی سوال من هم هست.
یکی از آشنایان من در آمریکا طی صحبتهای اولیه آمادگی خودشو برای کمک به من اعلام کرد البته در اون مرحله فقط ذهنیتش روی راه انداختن من توی ماههای اولیه بود.
ولی حالا که صحبت مبنی بر پر کردن فرم اسپانسری شده کمی تو قبول کردنش مردد. چونکه از مسئولیتهایی که براش ایجاد میشه بی خبره.
میشه کسی به سوالات پست قبلی توضیح بده.
تشکر کنندگان: kamrani.navid ، SH1A2R3
بله مسولیت ایجاد میکنه البته به طور ضمنی.
منظورم اینه که از نظر دولت آمریکا ، اسپانسر شما مسول شماست. اگر به هر دلیلی شما مواجه با بی پولی بشید اسپانسر باید خرج شما رو بده.
اگر کار خلاف بکنید نه تنها فرد خلافکار بلکه اسپانسر هم مسوله. ضمن اینکه اینجا بسیار بسیار مهمه که شما درپروندتون سابقه بد نداشته باشین. چون یک سابقه بد یعنی برای کردیتتون، کارتون و همه چی تاثیر منفی میگذاره.
به خاطر همین آشنایان دورتر معمولا زیر بار نمیرن .
تشکر کنندگان: kamrani.navid ، mahdi357 ، Donkey chance ، SH1A2R3
ممنون از پاسختون
ولی به نظر آیا شما هم فکر نمیکند این ضمانت بیشتر روی جنبه ضمانت مالی تاکید داشته باشه تا روی جنبه حقوقی کار؟
میدونید منظورم چیه؟ من از اونجائیکه داشتن پول کافی یا سند ملک یا یک دعوتنامه رسمی برای کار، جایگزینهایی برای مشکل اسپانسر هستند فکر میکنم اینها همگی به منظور اثبات سربار نبودن پس از مهاجرت از نظر مالی هستش.
باز هم فکر میکنم این ضمانت اسپانسر با ضمانت اسپانسری کارهای دیگه مثل دعوتنامه به آمریکا از طریق شخص اسپانسر فرق داشته باشه.ناسلامتی ما تو قرعه کشی گرین کارت برنده شدیم! شما چی فکر میکنید؟
در صفحه اول مربوط به فرم ها (visa application forms) متن ذیل را گذاشتن:
Important Note: The NVC cannot accept Form I-134 for immigrant visa processing. The NVC only accepts the appropriate I-864 form(s) listed above.
فکر میکنم یکی از دوستان با سابقه یه توضیح بده که باید فرم I-864 را پر کنیم یا I-134.
با تشکر

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: shahrooz59 ، SH1A2R3
سلام دوستان
من به اسپانسر ندارمSad
حالا واقعا اجباریه ه ه
بخاطر اینکه یکی از دوستان می فرمودند که اگر حساب بانکیت نزدیک 15000 دلار داشته باشم یا سند ملکی به نام بنده باشه حل میشه...
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
نوتورایز یعنی چی؟

میشه یک نفر که فرم اسپانسر رو پر کرده بیاد بگه او طرف اسپانسر دقیقا چه چیزهایی رو دفترخانه رسمی ضمانت میکنه؟
Shy
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2010-07-09 ساعت 16:27)rayan.s نوشته:  در صفحه اول مربوط به فرم ها (visa application forms) متن ذیل را گذاشتن:
Important Note: The NVC cannot accept Form I-134 for immigrant visa processing. The NVC only accepts the appropriate I-864 form(s) listed above.
فکر میکنم یکی از دوستان با سابقه یه توضیح بده که باید فرم I-864 را پر کنیم یا I-134.
با تشکر

سلام دوست عزیز،
پرسیدن یک سوال در دو تاپیک متفاوت خلاف قوانین است.

منتظر بمانید تا دوستان قدیمی جواب دهند. یا به همین تاپیک در بخش 2010 مراجعه کنید.
موفق باشید
(2010-07-09 ساعت 21:04)free_free نوشته:  نوتورایز یعنی چی؟

میشه یک نفر که فرم اسپانسر رو پر کرده بیاد بگه او طرف اسپانسر دقیقا چه چیزهایی رو دفترخانه رسمی ضمانت میکنه؟
Shy

یعنی همین که خودتون تو جمله بعدی گفتین Wink بری دفترخانه رسمی و فرم رو اصطلاحا محضریش کنی!
تشکر کنندگان: Donkey chance
سلام دوستان.

من نامه دومم نیومده با سفارت تماس گرفتم گفتن 23 ماه جون فرستادیم .خواستم که با ایمیل برام بفرستن اما گفتن باید تا 23 جولای صر کنید بعد اگه نرسید با ایمیل می فرستیم که این تاریخ خیلی دیره یعنی تا وقت سفارت فقط 12 روز فزصت دارم.
البته مدارکمو دادم بری ترجمه .تنها مشکل من فرم اسپانسره که نمی دونم
i-134 رو می خوان یا فرم دیگه ای هست .ممنون می شم کمک کنید.
مرسی سارا
sara1981
شماره کیس : 2010AS00024XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 july
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه دوم:23 July 2010
تاریخ مصاحبه:04 august 2010
دریافت کلیرینس:24 august 2010.
تاریخ دریافت ویزا:1 sep 201
تاریخ ورود به امریکا:15 January
جمع تقریبی هزینه ها:7500 دلار برای 2 نفر
تشکر کنندگان:
سلام من چندتا سئوال مشابه دارم که نتونستم جوابمو بگیرم
1.در صفحه اول مربوط به فرم ها (visa application forms) متن ذیل را گذاشتن:
2. ساپرتر کی این فرم باید پر کنه میشه از حالا اقدام کرد؟
3.این فرم برای همسرم هم باید فرستاده بشه؟
با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان خوبم
یک سوال خیلی حساس داشتم از دوستان ؟
من با حساب بانکی 50 تومنی و ملک وکالتی انشا.. میروم مصاحبه و ویزا رو میگیرم.
حالا اگر سند ملکی (وکالتی)و حساب بانکی رو در زمان مصاحبه قبول نکردند آیا میتونم همونجا اسپانسر جدیدی اگه تا زمان مصاحبه پیدا کرده باشم رو رو کنم ؟
آیا به من این فرصت رو میدن؟(از نظر زمانی و انجان کارهای اداری و ارسال مدارک از آمریکا به سفارت در آنکارا و...)
در غیر این صورت من fail میشم یا باز شانس دارم که پیگیر کارم بشم.

سپاس و درود فراوان
تشکر کنندگان: iliad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان