کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدت زمان صدور گرین کارت
سلام نداجان
فرمه فرم ساده ای هستش من قبلا لینکش رو هم گذاشتم که هرکس دوست داره از قبل بخونه و ذهنیت داشته باشه. کلا میگن اگر خوراکی داشته باشین معتل میشین. ما داشتیم ولی معطلیمون اونقدرم زیاد نبود. ما کلا شیرینیجات داشتیم. توی کیف دستیمونم کمی پسته بود که چون کم بود ایراد نگرفت ولی گفت لطفا دفعه های بعد دیگه نیارین. خاک و دانه های قابل کشت و اینهام که اصلا نیارین. ما زغفران داشتیم که گفت اون هم قسمتی از گیاه هست و باید به عنوان plant اعلام کنین .میتونین توضیح بدین که این بخشی از گیاهه و تو غذا استفاده می شه. ما به این افسره گفتیم خودش گفت آهان اونه که غذا رو خیلی خوش بو و خوش مزه می کنه!
یک مورد مهم اینکه هر نفر کمتر از ده هزار دلار پول میتونه بیاره. اگر دو نفرم هستین نمیشه مثلا یکی 19 هزارتا بیاره. هر نفر کمتر از ده هزارتا. اینجوری مشکلی نخواهید داشت. نمیگردنتون مثلا ببینن چقدر پول دارین ولی تو فرمها هستش که آیا ده هزار یا بیشتر دارین؟ که شما باید بزنین نه.
دیگه کار دیگه ای ندارن راستش. فرمهارو میگیرن و راهنماییتون میکنن و بعدم یه جایی رو امضا میکنین که اون امضا دیگه یک راست میره روی گرین کاردتون و امضای اصلیتون می شه بنابراین میتونین از قبل یه امضای خوب تمرین کنین چون مال من یکم زیادی ساده شد.
وضعیتتون رو هم که میزنین permanent resident.
من نیویورک هستم.سوالی بود در خدمتم.
ارادت.
تشکر کنندگان: samad ، Masoud ، sasaj58
ممنون از راهنماییون.
اون لینکی که گفتین همینه:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=20
تشکر کنندگان:
بله نداجان به فرمت PDF خود فرم رو میتونید ببینید و سوالها هم در کنارش به ترتیب و جداگانه نوشته شده.
تشکر کنندگان:
دوستان سلام . ممنون از همه اطلاعاتتون . اگه ممکنه منو در این مورد راهنمایی کنید :
آدرس من توی application اولی تغییر کرده . در حال حاضر می تونم بهشون تغییر آدرس رو اعلام کنم یا وقتی رسیدم به فرودگاه باید اینکارو بکنم ؟
تشکر کنندگان:
آرزو نوشته: دوستان سلام . ممنون از همه اطلاعاتتون . اگه ممکنه منو در این مورد راهنمایی کنید :
آدرس من توی application اولی تغییر کرده . در حال حاضر می تونم بهشون تغییر آدرس رو اعلام کنم یا وقتی رسیدم به فرودگاه باید اینکارو بکنم ؟

آرزوجان توی فرودگاه که خیلی راحت می تونید با پر کردن یک فرم این کار رو انجام بدید خیلی از رفقا هم قبلا این کار رو انجام دادن. ولی منظور دقیقتون از application اولی چیه؟ منظور فرمهایی که به kcc فرستادین؟ نمام اون فرمها میره به سفارت و سفارت هم همه رو میگذاره توی همون پاکت زردرنگ معروف و میده دستتون. شما هم میارین و توی فرودگاه میدین تحویل افسر مربوطه و از این راه میره به اداره مهاجرت. بنابراین منطقا باید بگذارید آدرستونو توی فرودگاه که رسیدین تغییر بدین. از رفقا اگر کسی نظر دیگه ای داره لطفا تصحیح کنه.
ارادت.
تشکر کنندگان:
منم این مشکل رو دارم.
جواب کی سی سی این بود:
Your green card will be sent to the address printed on the page stapled on your yellow visa packet. You do not need to be present at that address but you should follow the delivery of your cards from there. If you wish, you may change this address at the port of entry when you make your first entrance to U.S.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
تشکر کنندگان: mahan
salam be hamegi...man daghighan ye mozo be esme green card baz karde bodam va hamro tozih dadam , goftam shayad hame soalateshonam javab dade bashamSmile man dar DV2008 barande shodam,,,alanam dar usa hastam,,green carde man hodode 2 hafte omad va dar zemn nameye khosh amad goei ham 1 hafte bad az vorod be usa omad,,,man hafteye aval ke residam ba hamoon mohr hatta be canada safar kardam, va dar zemn green card ro dakhele sandoghe posty andakhte bodan,,va hich moshkele khassy nabood, va man ta oonjaey ke midonam va hatta chand ta az dostaye digeie man ke be hamin tarigh be usa omadan bad az 2 hafte green cardashon be dasteshon resid...
...8 M.A - AS
تشکر کنندگان:
rasty yadam raft dostan, in taghire adress va hatta eshtebahaty dar nameye avalo dovomo ina aslan inghadr mohem nist,,man ham dar forod gah taghire address dadam, va man faghat address ro beheshon dadam va oona khodeshon hatta baghiasho por kardan va ye recid be man dadanSmile hamegi movafagh bashid...dar zemn dostan AVAZE DOHOL AZ DOR SHENIDAN KHOSH ASTWink lol
...8 M.A - AS
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان