کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مکانهای دیدنی کالیفرنیا
(2015-05-26 ساعت 08:14)sce نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 05:20)afshin4749 نوشته:  دوستان عزیز ،
اگر که موفق به ورود به آمریکا شدین و اتفاقاً در ایالت کالیفرنیا - ایروان تشریف دارید ، بیاید یه گردهمایی داشته باشیم که هم با هم آشنا بشیم و هم بتونیم با هم دوست بشیم که لااقل از تنهایی تووی این ینگه دنیا دق نکنیم !! ایرانیای قدیم که با ما بُر نمی خورن !!
اگه موافقین یه پیغام خصوصی بگذارید که لااقل اگه موافق هم نبودین و یا مشکلی بود ، خصوصی باشه .
آقا شما میشیگان رو رها کردی انگار.Big Grin
آره والا از بس که سرما کشیدم و زمستون طولانی رو تحمل کردم ، دیگه داشتم کم کم دیونه میشدم !! Big Grin
لامصب وضعیت آب و هوای ما اینطوری بود که :
سال 12 ماهه و از این 12 ماه تقریباً 2 ماه خنک و متمایل به سرما !! و هفت ماه کاملاًَ سرد و یخ بندون !! واسه تحمل هوا هم فقط سه ماه بهبود در وضعیتش داریم . که البته گاهی هم وسط تابستون همچین سرد میشه که انگار اوایل آذر ماه تهران هستش !!
بعدم کلاً توی خونه واسه 9 ماه حبس میشیم !! پولدارم نیستیم که بریم ورزشهای زمستونی !! Big Grin مجبوریم مثل سنجاب خونه باشیم تا بهار بیاد. بی صاحاب مونده !!
در اکثر اوقات هم درجه سرما از تورنتو کانادا هم میزنه بالا !!
حالا بالاخره کسی هست که همدم و رفیق ما تو کالیفرنیا بشه یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، shadi79 ، nahid.t
حالا خوبه که ما یه همه پرسی گذاشتیم!! گفتم بلکم شاید از این خیل عظیمی که هی چپ و راست میگن ما رسیدیم کالیفرنیا ، ما اینجاییم ، ما فلان و ما بهمان ، یکی جواب بده !!!! بسیار از همیاری و همکاری شما کمال تشکر رو دارم ، و دیگر هیچ !!! یادم باشه که دیگه رو دیوار هیچ هموطنی با گچ یا ماژیک وایت برد قابل شستشو چیزی ننویسم. حالا خوبه درخواست کمک نکردم وگرنه تا حالا هفت تا کفن پوسونده بودم !! خوبه که نگفتیم یکی بیاد ما رو از فرودگاه ببره !! خودم مثل شیر ژیان از میشیگان تا کالیفرنیا رو رانندگی کردم و 2350 مایل رو تازوندیم !!
خدایا حاجت هیچ بنده ای رو به آدمای کالیفرنیا ننداز !! Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
دوستان از طرف من یع سر به مقبره مایکل جکسون هم بزنین

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان