کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کنسرت های استاد شجریان در ایالات متحده
[عکس: shahnazgroup.jpg]

قابل توجه دوستداران موسیقی سنتی در ایالات متحده

استاد شجریان و گروه شهناز در آمریکا

استاد محمدرضا شجریان و گروه شهناز پس از برگزاری کنسرت هایی در چهار شهر از کشور استرالیا این کشور را به مقصد آمریکا ترک کردند و هم اکنون در لس آنجلس هستند.
همچنین استاد شجریان عصر هجدهم ماه می به دعوت دانشگاه UCLA در رابطه با سازهای ابداعی خود سخنرانی خواهند داشت.
اولین کنسرت گروه شهناز در آمریکا 20 ماه می در شیکاگو برگزار خواهد شد.

تاریخ برنامه ها در آمریکا
20 می 2010 شیکاگو،
22 می 2010 آتلانتا
23 می 2010 واشنگتن
25 می 2010 هیوستن
27 می 2010 سیاتل
29 می 2010 برکلی
30 می 2010 لس آنجلس

پی نوشت: هر کسی ار دوستان که به این کنسرت ها میره جای من رو هم در این برنامه ها خالی کنه که من دورادور دلم در این سالن ها خواهد بود. و اگه امکانش هست گزارشی از این اجراها رو هم برای ما دوست داران تهیه کند.
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، ADONIS ، OverLord ، megaholding ، kianoush ، usa.lover ، mohsen324 ، laili ، ALIREZA205 ، hoda_ch ، Soofia ، rasarasa ، Hossein81 ، f.khorasani
حيف كه آمريكا نيستم. Sad
من عاشق شجريانم.
Sad دوستاني كه ميرن جاي ما رو هم خالي كنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، ADONIS ، lexington ، mh_hshk
کسی هست بدونه برای کنسرتهای آمریکا راحتتر ویزای توریستی میدهند یا نه؟

راستی منم میخواهم 2 تا زن بگیرم! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington ، OverLord
قرار بود تابستان تهران و شیراز کنسرت برگزار کنند. حیف شد که نشد. کنسرت همایون شجریان در تهران خیلی عالی بود که من دیر متوجه شدم و از دست دادم. امیدوارم هر کس بره بهش خوش بگذره.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington ، OverLord
(2010-05-19 ساعت 00:18)msnazi نوشته:  قرار بود تابستان تهران و شیراز کنسرت برگزار کنند. حیف شد که نشد. کنسرت همایون شجریان در تهران خیلی عالی بود که من دیر متوجه شدم و از دست دادم. امیدوارم هر کس بره بهش خوش بگذره.

اتفاقا محسن خان برو خوشحال باش که خبردار نشدی!
چون کنسرت بسیار بی حس و حالی بود و اهنگ ها هم یکی از دیگری کسل کننده تر و ...
ایراد دیگه هم بلیت های بسیار بسیار گران برنامه بود که برای من ِ دانشجو بسیار گران بود!
همایون هم که سنگ تمام گذاشت و تا میتوانست بد خواند! دقیقا درست خوندید! بد خواند!
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، mohsen324 ، OverLord
[عکس: 23383111631965088456.jpg]

دانلود مستند شجریان : پژواک روزگار

تلویزیون فارسی ب*ی ب*ی س*ی در روز یکشنبه ۱۶ مه (بیست و ششم اردیبهشت ماه) برای اولین بار فیلم مستندی درباره استاد محمدرضا شجریان پخش کرد که ایشان در آن از زندگی و آثار سخن می گویند. شجریان به عنوان یکی از استادان مسلم موسیقی اصیل ایرانی همیشه در دل میلیون ها نفر از دوستداران موسیقی جایگاه ویژه ای داشته است. شجریان یکی از معدود خوانندگان موسیقی اصیل است که همیشه با زمانه حرکت کرده و خودش در این فیلم مستند می گوید که اگر کسی شعرهایی را که او در سی سال اخیر اجرا کرده مطالعه کند، تاریخ معاصر ایران را بهتر درک می کند. درواقع کارهای شجریان در سی سال اخیر پژواک روزگار است.

دانلود

135 MB
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، laili ، ADONIS ، lexington ، ALIREZA205 ، hoda_ch ، OverLord ، Hossein81
هنر ایرانی جان این لینکی که دادید برای دانلود برای من سنگین هست!

فقط میخواهم بدونم در مورد همسر دومی شان هم صحبتی میکنند!

اگر بلی، که دانلودش کنم!
اگر نه، نمی ارزد!

ممنون دوست گرامی!
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، honareirani
(2010-05-19 ساعت 01:18)usa.lover نوشته:  فقط میخواهم بدونم در مورد همسر دومی شان هم صحبتی میکنند!

نه عزیزم.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Monica ، usa.lover ، OverLord
محمد جان واقعا شما که ادعای روشنفکری میکنی و توی خیلی زمینه ها هم این رو ثابت کردی ازت بعیده که اینقدر به مسائل خصوصیه آدمها کار داشته باشی......حالا شما اینهمه کارهای خوب و سازنده و قشنگی که استاد شجریان انجام دادند گذاشتید و به این مسئله گیر دادید؟
به غیر از مسائل هنری واستاد بودن به معنای واقعی ایشون به نظرت کارهای اخیرش در دنیا و حمایت از مردم اینقدر کم اهمیته که فقط ذره بین رو گذاشتی روی همسر دوم؟
من با وجود اینکه از هنرمندان کاسه لیسی که در مملکتمون وجود دارند و هر کدومشون هم چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند دل خونی دارم ولی باز به خودم اجازه نمیدم که در مورد زندگی خصوصیشون صحبت کنم...........دیگه استاد که با این کارهای یک سال اخیرشون فکر کنم حق بزرگی نه تنها به جامعه ی هنرمندان بلکه به گردن همه ی مردم ایران داشته باشند .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani ، Ali Sepehr ، Monica ، lexington ، hoda_ch ، atm849 ، elli ، nnazi_2005 ، Soofia ، usa.lover ، اليزا ، OverLord ، payam_prz ، Hossein81
یه بنده خدایی داشته سخنرانی می کرده یه خانمی ازش می پرسه اگه بچه روی فرش خرابکاری کنه چیکار کنیم؟ آقاهه میگه باید اون تیکه از فرش رو ببرید ، شب میره خونه می بینه فرش خونش یه تیکش نیست . میگه زن چرا این اینجوریه؟؟ خانمش میگه حاجی خودت امروز گفتی باید ببرید، آقاهه میگه من برای خودمون نگفتم برای مردم گفتم!!!!

جریان این آقا محمدم همینه اگه کسی از زندگی خصوصیش کنکاش کنه خیلی بد آدمیه ولی خودش میتونه سرک بکشه توی زندگیه مردم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
با نهایت احترام به همه ی دوستان عزیز
واقعاً نمیدونم که درواری ذهن محمد عزیز چه فکری وجود داشته که آن سوال شخصی را پرسیدند و شاید هم از سر شوخی بود و بس.
در اینجا جا دارد از صدرای عزیز خواهش کنم که لحن جمله ی آخر خود را بازبینی نمایند و صد البته که نظر شما هم محترم است.......... ولی نمیدانم چرا این چند وقته کمی شکننده شدم و از خوندن این گونه جمله های صریح کمی بدنم میلرزد..........بهرحال انتخاب با خودتان ..........پیروز باشید و بدرود
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، honareirani ، Ali Sepehr ، kianoush ، usa.lover ، OverLord
طبق معمول بحث های انحرافی شروع شد . . . !
صدرا خان هر کسی هر چیزی میگه شما سریع سیر داغ و پیاز داغش رو زیاد می کنی!
اون آقا یه چیزی گفت حالا! شما چرا ادامه میدید؟!
نیازی به پاسخ گفتن به این ارسال نیست!
لطفا دیگر ادامه ندهید!
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، mohsen324 ، ADONIS ، nnazi_2005 ، OverLord ، lexington ، Hossein81
هنر ایرانی رو تاحالا عصبانی ندیده بودیم..................منظورت به من هم بود دیگه؟
ببخشید ولی آخه یه بار گفته نشد داشت این موضوع تکرار میشد............اگه بخواهی پستم رو پاکش میکنمSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، nnazi_2005 ، OverLord ، lexington
آره بابا. این بحث ها چیه؟ سمینار تنظیم خانواده که نیست بدونیم خود طرف چیکاره است. کنسرته. از صداش خوشت میاد برو. نمیاد نرو. دیگه چیکار داری پیرژامه اش شبا چه رنگیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، nnazi_2005 ، OverLord ، lexington
(2010-05-19 ساعت 10:54)msnazi نوشته:  آره بابا. این بحث ها چیه؟ سمینار تنظیم خانواده که نیست بدونیم خود طرف چیکاره است. کنسرته. از صداش خوشت میاد برو. نمیاد نرو. دیگه چیکار داری پیرژامه اش شبا چه رنگیه؟

البته با جمله ی اول موافقم ولی با اینکه کنسرته دیگه چی کار به باقی چیزهاش دارید کاملا مخالفم...........

به نظر من هنرمند باید مردمی باشه و هنرمند مردمی ارزش این رو داره که مردم ازش حمایت کنند ......مثلا اگه الان هدیه تهرانی یا محمد رضا شریفی نیا فیلمهاشون بره اسکار و برای من هم بلیط افتخاری بفرستند باز هم نمیرم...شماها رو نمیدونم .........
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849 ، Ali Sepehr ، honareirani ، kianoush ، Soofia ، OverLord ، lexington ، payam_prz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان