کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین برنده داخل ایران و عضو سایت
بازم من دیر رسیدم شیرینیها تموم شد!!! Big Grin

تبریک میگم! اصلا نگران اطلاع رسانی این قضیه نباش، من الان یه زنگ میزنم ایران به مامانم میگم، فردا توی کل ایران میترکه که تو برنده شدی... Tongue

حالا بدو برو تو تاپیک سوالا سوال کن جواب بدیم! Big Grin
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، Behinaz ، nochen ، hvm ، laili ، lexington ، Nightsky007 ، Xman ، mehran61 ، honareirani ، ubk ، Ashkan78 ، WIKIMAN ، R.F ، ساشا ، nnazi_2005 ، kianoush ، OverLord ، cky ، shahram1347 ، pr.kia
تبرک مرا هم بپذیر علی آقا
خوشحالم از اینکه به یک هم وطن دیگه هم بال پرواز داده شد.
یه حسی بهم میگه نامه من و صدرا توی یک روز میاد...
همین روزها...
انشاءالله...
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، laili ، payam_prz ، sh-b ، Monica ، lexington ، mehran61 ، WIKIMAN ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، shahram1347
خییییییییییلیییییییییییییییییییییی تبببببببببببرررررررررررررررررررریییییییییییییییییییییییییییییکککککککککککککککککککککککککک

یعنی واقعا از صمیم قلبم خوشحال شدم....خیلی زیاد ...فکر میکنم که دوباره خودم برنده شدم.......
بهترین سن ....بهترین زمان.....بهترین کیس نامبر...یعنی همه چی بهترین....امیدوارم همیشه برات بهترینها پیش بیاد.....
رو کمک ما میتونی خیلی حساب کنی.................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، ADONIS ، Monica ، lexington ، Nightsky007 ، Xman ، mehran61 ، ubk ، Ashkan78 ، WIKIMAN ، R.F ، nnazi_2005 ، kianoush ، pr.kia
(2010-05-19 ساعت 23:21)idn نوشته:  راستی HVM عزیز فکر کنم شما هم قبول شدید
درسته؟؟؟
هنوز قبول نشدمBig Grin
منتظرم ببینم با لاتاری خواهم رفت یا با ویزای کاری
در هر صورت خواهم رفت و ایکاش شرایط جوری بود که به ماندنم در این جا امید داشتم
اما گمان نمیکنم
در هر صورت آسمان همه جا یک رنگ است
اما زمینش فرق میکند
و ماکه نمی خواهیم در آسمان زندگی کنیم
Wink

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
(2010-05-20 ساعت 01:17)hvm نوشته:  در هر صورت آسمان همه جا یک رنگ است
اما زمینش فرق میکند
و ماکه نمی خواهیم در آسمان زندگی کنیم
Wink

حرف دل من...

به قول داداشم ( هنر ایرانی )، دلها به هم لوله کشی داره!!! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، laili ، payam_prz ، Monica ، lexington ، Nightsky007 ، Xman ، mehran61 ، honareirani ، ubk ، WIKIMAN ، nnazi_2005 ، kianoush ، shahram1347
منم به نوبه خودم تبریک.عجب تاپیکی.کلی ذوق کردم و امیدوار شدم که بالاخره کم کم برای ایرانیا هم داره میاد...
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، hvm ، lexington ، Nightsky007 ، Xman ، mehran61 ، WIKIMAN ، nnazi_2005
دوست خوبم
همیشه خوش خبر باشین
پیوسته دلتون شاد و لبتون خندان باد ...

Smile
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، hvm ، lexington ، Nightsky007 ، Xman ، mehran61 ، WIKIMAN ، nnazi_2005
بابا اي وللللللللللل........

بسيار بسيار مشعفمان نمودي..... تبريكات ويژژژژژژه

واواواواواواواواواااااا....
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، Xman ، WIKIMAN ، nnazi_2005
باز هم یک بهمنی دیگر پا به آنسوی مرزها می گذارد.
علی جان قبل از تبریک بهت پیشنهاد می کنم آب دستته بذاری زمین ،از همین الان بری کلاس زبان.
تبریک می گم واقعا برنده شدنت یک مهاجرسرا رو خوشحال کرد .به خصوص انجمن بهمنی های مقیم مرکز رو.
ما بهمنی ها داریم کم کم دنیا رو تسخیر می کنیم .هوووووووورررررررررراااااااااااااااا!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، Nightsky007 ، Xman ، honareirani ، WIKIMAN ، R.F ، ساشا ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، pr.kia
(2010-05-20 ساعت 05:08)rasarasa نوشته:  باز هم یک بهمنی دیگر پا به آنسوی مرزها می گذارد.
علی جان قبل از تبریک بهت پیشنهاد می کنم آب دستته بذاری زمین ،از همین الان بری کلاس زبان.
تبریک می گم واقعا برنده شدنت یک مهاجرسرا رو خوشحال کرد .به خصوص انجمن بهمنی های مقیم مرکز رو.
ما بهمنی ها داریم کم کم دنیا رو تسخیر می کنیم .هوووووووورررررررررراااااااااااااااا!

زهی خیال باطل،فعلا که دنیا دست ما اصفهانی هاست
"اصفهان سه چهارم جهان"
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، honareirani ، Ashkan78 ، jayjay ، WIKIMAN ، rasarasa ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، indmehdi
علی جان من از شنیدن خبر قبولی تو خیلی تعجب نکردم. شما واقعا لایق بودی براش. تو منطق من از هر دست که بدی از همون دست هم می گیری. کارهای غیر انتفاعی و انسان دوستانه ات خیلی تو برنده شدنت تاثیر داره. من به این باور دارم.
الان که دارم این پست رو می نویسم دارم لباس می پوشم که برم مصاحبه. از لحظه دریافت نامه قبولی تا الان فراز و نشیب زیاد بوده. سایت مهاجرسرا کمک بزرگی به ما کرد و امیدوارم خدا جواب آدمای خیری که فقط به فکر خودشون نیستند رو بازم همینطوری ملموس بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: Xman ، mehran61 ، honareirani ، seravin ، Ashkan78 ، WIKIMAN ، R.F ، اليزا ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، fairwall
تبریک برای دوست عزیز
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Xman
علي جان مباركه ايشالا كه بقيه مراحل رو هم با كمك دوستان مهاجرسرا كه قبلا اين راه رو رفتن با موفقيت پشت سر بذاري
من خوشحالم از اينكه ميبينم دوستاني مثل شما و msnazi و .... با كمال خوش شانسي و اقبال به اون چيزي كه لياقتش رو داشتن رسيدن و اميدوارم كه سال بعد تو آمريكا شاهد زندگي درخشان شما باشيم و شما هم مثل RS232 و ديگر دوستان مقيم آمريكا با وجود همه گرفتاري ها و مشغله كاري بازهم به مهاجر سرا سر بزنيد و دوستان قديمي رو فراموش نكنيد.
براي بقيه اعضا هم آرزوي بهترينها رو دارم.
رشته 6 امتيازي--->ارسال مدارك تشكيل پروند كبك براي سوريه : 2010/8---> دريافت فايل نامبر كبك از دمشق: 2010/10--->
دعوت به مصاحبه : 2011/12---> مصاحبه :2012/02 --->
دريافت فايل نامبر فدرال : 2012/03
مدیکال : ---
پاس ریکوئست: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran61 ، honareirani ، WIKIMAN ، nnazi_2005 ، Nightsky007
علی جان من هم به شما تبریک میگم و برای شما علاوه برموفقیت. صبر فراوان آرزو می کنم تا این پروسه واقعا نفس گیر لاتاری رو به راحتی پشت سر بذاری . . .( خودت خواهی فهمید)
ولی یه توصیه برات دارم و اون اینه که همین الان بری و برای یاد گیری زبان اقدام کنی
به امید شنیدن برنده شدن بقیه مهاجر سرایی ها
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran61 ، honareirani ، WIKIMAN ، nnazi_2005 ، Nightsky007
از لحظه ای که لیلی عزیز خبر ایجاد این تاپیک رو به من داد هول ورم داشت. دونه دونه پست ها رو که می خوندم اشک تو چشمام جمع شده بود نمی دونم چرا بغضم گرفته بود. دونه دونه حرف های قشنگ بچه ها رو که می خوندم هی داشتم آرزو می کردم واسه خودم و واسه همه بچه ها مخصوصاً اونایی که واقعاً از ته دل می خوان شرایطش رو دارند و کسانی که تو این سایت خیلی زحمت می کشند. خدا به هممون کمک کنه ایشاا... . مخلص همتونم مهران 28 ساله از سنندج.

علی جون هممون دوست داریم و بهت تبریک میگیم Smile
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، honareirani ، seravin ، jayjay ، WIKIMAN ، soltan ، ساشا ، nnazi_2005 ، R.F ، bahram_fadakar ، OverLord ، Behinaz ، agadondol ، Monica ، leili ، fairwall ، pr.kia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان