کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین برنده داخل ایران و عضو سایت
سلام ،

برنده شدم نامم امروز 29 اردیبهشت ،19 می 1389 به دستم رسید .....

برای بار دوم بود شرکت می کردم ، مصاحبه هم ابوظبیه که احتمالا تغییر بدم آنکارا Smile

شماره کیس : 18XXX
کنسولگری : ابوظبی
منطقه پستی : 14
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، Ali Sepehr ، keivan ، nnazi_2005 ، گریت کش ، elli ، maryamjay ، Ashkan.R ، lexington ، seravin ، admin ، M!LAD ، Soofia ، nochen ، bahram_fadakar ، jayjay ، Ashkan78 ، honareirani ، loony ، hassan1358arab ، hasti_banoo ، hamed_gh ، esi286 ، looloo ، mercedeh ، shr.jafari ، ShabPareyeMohajer ، idn ، behy_b ، ubk ، Hossein81 ، rs232 ، OverLord ، اليزا ، payam_prz ، Behinaz ، bobby ، atm849 ، Parandeye Mohajer ، Mahdi6513 ، vahidansari ، Monica ، joseph ، ana ، laili ، ADONIS ، sara77 ، nader ، سارا کوچولو ، Elf ، meweadl ، elham ، rasarasa ، Ziba ، ahmad2020 ، farzad24 ، mohsen324 ، m.memari ، mehran61 ، alireza.nayyeri ، Xman ، emadziaei ، ساشا ، behzad756 ، io7o ، paradox1666 ، Hamid55 ، User ، kianoush ، sara230 ، homeless ، agadondol ، jam_14051 ، shabgard25 ، afrodit ، mahdis ، Spiritual ، lo30 ، حامد ، habel1 ، leili ، indmehdi ، shahram1347 ، fairwall ، BABA JOON ، س ظ ج ، human ، mohandes ، afsan2010 ، reza_a ، majid53105 ، shomalir ، parmida.722 ، babakped ، Hashem ، PERSIA_QI ، sepehr_sp ، kasra ، sib 24 ، RosyluvsUSA ، Sahar-Germany ، N.D ، khabaloo ، pezhvak ، parisa_os ، ali-n ، rr9060 ، The One ، iMang ، arad ، cky ، Hojjat ، M03N ، free_free ، amir_ebrahimi99 ، Mehrdadvictor ، Donkey chance ، zara man ، hamedrouhi ، online27H ، mas0ud ، mh_hshk ، iliad ، farshidkhalafi ، mitr.p ، pr.kia ، ابی22 ، loveusa2010 ، nimar123 ، arezoo bj
(2010-05-19 ساعت 19:11)Ali-J نوشته:  سلام ،

فعلا تلگرافی می گم ...

برنده شدم نامم امروز 29 خرداد ،19 می به دستم رسید .....

تبریک زیاد. میشه لطف کنید منطقه پستی خودتون رو بگید ؟ Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
پاسخ
تشکر کنندگان: emadziaei ، human

فعلا تلگرافی می گم ...

علی جان تبریک فراوون دوست عزیز.
واقعا خوشحال و سورپرایزموووووون کردییییییی.
برات بهترین هارو آرزو می کنم.Smile))))))))

سایت مهاجرسرا یعنی اینا!!! اولین نفر یکی از مدیر های مهاجرسراااااBig GrinWink
بازم تبریییییک
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، sh-b ، nnazi_2005 ، lexington ، honareirani ، looloo ، OverLord ، Monica ، laili ، سارا کوچولو ، mehran61 ، kianoush ، human ، N.D ، nimar123 ، arezoo bj
واقعا علی جان بهت تبریک میگم و امیدوارم به تمام ارزوهات به همین راحتی برسیWinkSmile
یه شیرینی خورون باید بدی یادت نرهBig Grin
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، WIKIMAN ، lexington ، honareirani ، looloo ، OverLord ، Behinaz ، Monica ، laili ، mehran61 ، nnazi_2005 ، human ، N.D ، arezoo bj
(2010-05-19 ساعت 19:14)R.F نوشته:  سایت مهاجرسرا یعنی اینا!!! اولین نفر یکی از مدیر های مهاجرسراااااBig GrinWink

دومیشم خودمم ایشالاBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، WIKIMAN ، lexington ، looloo ، OverLord ، اليزا ، Monica ، joseph ، laili ، mehran61 ، nnazi_2005 ، Hamid55 ، kianoush ، shahram1347 ، human ، afsan2010 ، pr.kia ، nimar123 ، arezoo bj
به به !چه خبر خوبي!!قبول شدن بچه هاي سايت يه مزه ديگه داره.. خيلي بهتون تبريك مي گم. دعا كنيد كه اين روند براي بقيه بچه ها هم ادامه داشته باشه..Smile
“Success comes in cans; failure in can'ts
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، WIKIMAN ، R.F ، lexington ، looloo ، OverLord ، bobby ، Monica ، m.memari ، nnazi_2005 ، human ، mohandes ، khabaloo
woooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwww.عجب سورپرایزی .کلی ذوق کردم

اول تبریک

دوم شیرینی چی شد؟دیر رسیدم یا اینکه نمیخوای شیرینی بدی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington ، WIKIMAN ، looloo ، R.F ، OverLord ، Monica ، mehran61 ، nnazi_2005 ، human ، khabaloo ، zara man ، arezoo bj
سلام علی جان
تبریک میگم قبول شدنت رو اینشالا که همه کارهات روبه راه به شه
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، lexington ، WIKIMAN ، looloo ، R.F ، OverLord ، Behinaz ، Monica ، mehran61 ، nnazi_2005 ، human ، arezoo bj

فعلا تلگرافی می گم ...

29 اردیبهشت ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington ، WIKIMAN ، looloo ، OverLord ، Behinaz ، Parandeye Mohajer ، nnazi_2005
منم تبريك ميگم واقعآ سورپراز شدم انشالا همه كاراتون هم راحت درست بشه
موفق باشي
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، WIKIMAN ، looloo ، OverLord

فعلا تلگرافی می گم ...

علی جان بهت خيلی تبريک ميگم موفق باشی بالاخره زحمتهات به ثمر نشست
خدایا حال نداریم به راه راست هدایت شویم...خودت راه راست را به سوی ما کج بفرما...!!!

Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، WIKIMAN ، looloo ، OverLord ، nnazi_2005

فعلا تلگرافی می گم ...

علي جان اي ول واقعا بهت تبريك ميگم خيلي حال كردم ديدم از برو بچ مهاجر سرا اسمش دراومده
SmileSmile
راستي ميتونم بپرسم براي چندمين بار بود كه شركت ميكردي
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington ، WIKIMAN ، looloo ، OverLord
علي جان

اگه از بعد تهراني خودم باهات صحبت كنم از نظر پستي با من هم منطقه هستي!!!!

ببينم مي خواي محل مصاحبه رو خودت عوض كني به ابوظبي يا از اول برات زدن ابوظبي؟

فعلا تلگرافی می گم ...

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، Ali Sepehr ، sh-b ، WIKIMAN ، honareirani ، looloo ، OverLord ، mehran61 ، nnazi_2005
آقا یه تبرییییییییییک درست و حسسسسسسابی

راستی همین الان بگم که اگه توی ایران کیک دادی و سهم ما رو نیاوردی خیلی نامردی و از همه مهمتر اومدی آمریکا دخلت رو میاریم و مجبوری با دلار شیرینی بدی............ پیروزی روزافزون نصیبتان باد........... آرزو میکنم که همچنان از این دست خبرهای شاد و خوب بشنویم وهی کیک بخوریم و هی شیرینی......... خب البته اگه کسی هم میخواد سور بده اصلاً مانعش نمیشیم و سور هم میخوریم.... به به چه بریز و بپاشی داره راه میفته!!!
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، WIKIMAN ، honareirani ، Ashkan78 ، looloo ، R.F ، jayjay ، OverLord ، payam_prz ، Monica ، laili ، mehran61 ، nnazi_2005 ، kianoush ، bahram_fadakar ، shahram1347 ، mohandes ، reza_a ، sib 24 ، arezoo bj
علی جان تبریکات صمیمانه بنده رو هم پذیرا باشید.
خوشحالمون کردی.
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، WIKIMAN ، R.F ، jayjay ، OverLord ، mehran61 ، keivan ، nnazi_2005 ، arezoo bj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان