کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
شماره کیس 2011AS00001XXX
کنسول: آنکارا
یه سوال داشتم.تو فرم 230 قسمت 43 منظورش چیه؟SSA چیه؟ replacement card چیه؟SSNچیه؟ چه جوابی باید بدیم؟

سوال بعدیم تینه که تو قسمت 31b آیا میشه اسم نامزد رو وارد کرد تا بعد از دریافت ویزا که ازدواج کردیم راحتتر بتونیم همسرمونو ببریم؟ ممنون میشم جواب منو یکی بدهShy

همه موفق باشیدSmile
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: mehran61 ، User
(2010-05-24 ساعت 13:06)ehsan_gh نوشته:  شماره کیس 2011AS00001XXX
یه سوال داشتم.تو فرم 230 قسمت 43 منظورش چیه؟SSA چیه؟ replacement card چیه؟SSNچیه؟ چه جوابی باید بدیم؟

سوال بعدیم تینه که تو قسمت 31b آیا میشه اسم نامزد رو وارد کرد تا بعد از دریافت ویزا که ازدواج کردیم راحتتر بتونیم همسرمونو ببریم؟ ممنون میشم جواب منو یکی بدهShy

همه موفق باشیدSmile

احسان جان تبریکات صمیمانه من رو پذیرا باش. ضمناً تشریف ببرید اینجا:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2580&page=7
اعلام کنید برنده شدید تا هم براتون کف بزنیم هم شما شیرینی بدید. و شمام چهار تا سوال ما رو مثل این که چه تاریخی نامه دریافت کردید ؟ کدوم شهر ؟ و ... جواب بدید.
بازم تبریم میگم و ممنونم
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: User
(2010-05-24 ساعت 12:39)saeedproo نوشته:  sarfarash عزیز کی پاکت اول رو میفرستی .
من پاکتم آمادست بفرستم ؟

متشکرم که به فکر من بودید! من متاسفانه هنوز نتونستم آدرس لازم برای ارسال گرین کارد رو به دست بیارم! برای همین تا 5 شنبه این هفته باید صبر کنم.
اگر تا 5 شنبه مقدور هست براتون، صبر کنید باهم دی اچ ال می کنیم می کنیم میره، اگر نه شما بفرستید!

پیش قراول شوید!
تشکر کنندگان:

همه موفق باشیدSmile

تبریک میگم قبولیتون رو!

شماره 43 آ میگه که آیا قبلا شماره تامین اجتماعی (شماره تامین اجتماعی آمریکا) داشته اید؟ یا قبلا درخواست کرده اید؟
اگر قبلا درخواست نکرده اید، آیا الان مایل هستید که درخواست بدهید تا برای شما شماره تامین اجتماعی صادر شود؟
43 بی هم میگه اگر شما همین الان درخواست اس اس ان می کنید باید به ما اجازه بدهید اطلاعات شما را در اختیار مراجع ذیربط قرار دهیم. بنابراین اینجا هم yes را بزنید.

دوستان با تجربه توصیه کردند که از همین الان درخواست بدهیم خیلی بهتره، چون اونجا زمان زیادی لازم داره.
و در باره ضرورتش هم تاکید کردند که حتما درخواست بدهیم. الان نمیدونم توی چه پستی بود...

درباره 31 بی هم باید بگم تا اونجایی که فرم میگه: شما باید افرادی را که هنگام ثبت نام اینترنتی اسامیشون رو اعلام کرده اید در این فرم بنویسید.
ایم موادر رو من متاسفانه نمیتونم کمکی کنم. یک تا÷یک هست که در باره مشکلات اینجوری صحبت می کنه. شاید اونجا کمک بیشتری دریافت کنید. ازداواج بعد از ثبت نام عنوان تاپیک هست

مدیران و دوستان باتجربه لطفا کمک کنند در این مورد.
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، Donkey chance ، alirezagh ، mahdicivil
(2010-05-24 ساعت 14:22)sarfarash نوشته:  

همه موفق باشیدSmile

تبریک میگم قبولیتون رو!

شماره 43 آ میگه که آیا قبلا شماره تامین اجتماعی (شماره تامین اجتماعی آمریکا) داشته اید؟ یا قبلا درخواست کرده اید؟
اگر قبلا درخواست نکرده اید، آیا الان مایل هستید که درخواست بدهید تا برای شما شماره تامین اجتماعی صادر شود؟
43 بی هم میگه اگر شما همین الان درخواست اس اس ان می کنید باید به ما اجازه بدهید اطلاعات شما را در اختیار مراجع ذیربط قرار دهیم. بنابراین اینجا هم yes را بزنید.

دوستان با تجربه توصیه کردند که از همین الان درخواست بدهیم خیلی بهتره، چون اونجا زمان زیادی لازم داره.
و در باره ضرورتش هم تاکید کردند که حتما درخواست بدهیم. الان نمیدونم توی چه پستی بود...

درباره 31 بی هم باید بگم تا اونجایی که فرم میگه: شما باید افرادی را که هنگام ثبت نام اینترنتی اسامیشون رو اعلام کرده اید در این فرم بنویسید.
ایم موادر رو من متاسفانه نمیتونم کمکی کنم. یک تا÷یک هست که در باره مشکلات اینجوری صحبت می کنه. شاید اونجا کمک بیشتری دریافت کنید. ازداواج بعد از ثبت نام عنوان تاپیک هست

مدیران و دوستان باتجربه لطفا کمک کنند در این مورد.
ممنونم از کمکتون
موفق باشید
تشکر کنندگان: User ، loveusa2010
(2010-05-24 ساعت 18:25)upm2006 نوشته:  سلام. ایا در فرم DS 230 که برای همسرم تکمیل کرده ام خودش باید امضا کند یا من بعنوان برنده لاتاری؟

همسرتون فرم خودشون رو باید امضا کنند.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: upm2006
فرم هر کسی رو خودش بایستی امضا کند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: upm2006
دوستان کسی امکان داره فرم 230 را ترجمه کنه و تو سایت بگذارد

ضمنا فرمها باید تایپ شود یا دستی پر شود؟

اگر بشه فرم 230 و 122 ترجمه کامل بشه فکر کنم خیلی سوالات کمتر میشه و مشکلات خیلی دوستان کم میشه

ضمنا فرم 230 بصورت اتوماتیک هم وجود داره که بشه پر کرد

باسپاس
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
تو قسمت 33 باید همه جاهایی که درس خوندیمو بنویسیم؟ از دبستان تا آخر؟
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 13:33)ehsan_gh نوشته:  تو قسمت 33 باید همه جاهایی که درس خوندیمو بنویسیم؟ از دبستان تا آخر؟
من تا راهنمايي رو نوشتم و چيزي هم نگفتن. به نظر مي رسه تحصيلات دانشگاهي و دبيرستان مهم باشند
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 14:24)maryamjay نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 13:33)ehsan_gh نوشته:  تو قسمت 33 باید همه جاهایی که درس خوندیمو بنویسیم؟ از دبستان تا آخر؟
من تا راهنمايي رو نوشتم و چيزي هم نگفتن. به نظر مي رسه تحصيلات دانشگاهي و دبيرستان مهم باشند
ممنون
اگه میشه بهم بگین مرکز پیش دانشگاهی،گواهی پیش دانشگاهی و رشته ی ریاضی فیزیک رو چی بنویسم؟
تشکر کنندگان: ali.sh
دوستان من که خودم تنها قبول شدم و همراه ندارم باید هر 2 فرم را پر کنم؟؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: khabaloo
(2010-05-25 ساعت 14:34)ehsan_gh نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 14:24)maryamjay نوشته:  
ممنون
اگه میشه بهم بگین مرکز پیش دانشگاهی،گواهی پیش دانشگاهی و رشته ی ریاضی فیزیک رو چی بنویسم؟

مركز پيش دانشگاهي= Pre-Univercity
گواهي پيش دانشگاهي= Pre-University Certificate
رشته رياضي فيزيك= Math.- Physics
(2010-05-25 ساعت 14:36)kaveh1979 نوشته:  دوستان من که خودم تنها قبول شدم و همراه ندارم باید هر 2 فرم را پر کنم؟؟

بله هر دو تا رو بايدپر كنيد+عكس
تشکر کنندگان: kaveh1979
کل 2فرم 6 صفحه میشه؟ درسته؟؟

بار کد هم لازمه بفرستیم؟؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 18:11)kaveh1979 نوشته:  کل 2فرم 6 صفحه میشه؟ درسته؟؟

بار کد هم لازمه بفرستیم؟؟

آره درسته..باركد رو هم بفرستيد و كيس نامبرتون رو هم بالاي سر هر 6 صفحه بنويسيد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان