کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلاس های آزاد بازیگری در آمریکا
موافقم. به نظر شما من تو ایران بازیگریم رو قوی کنم بهتره یا اینکه برم همونجا تو کلاسای آزاد بازیگری شرکت کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
آخه شما اگه به این کار علاقه داشته باشی که دیگه منتظر نظر ما نباید باشی.....خب الان تا ایرانی برو دنبالش هر وقت هم که کارت جور شد و اومدی باز هم میتونی ادامه بدی.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سوالات شما یه ذره عجیب ها

شما آیا مطمئنید اگه این جا بازیگری تمرین کنید اون جا موفقید ! در حالی که متد های بازیگزی آمریکا با ایران یه عالمه فرق داره
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان:
من یه جمله ای خوندم توی کتاب آموزش بازیگری که هفتا دکترای بازیگری از دانشگاه نیویورک نوشته بودند و جمله این بود: نگران استعداد بازیگری خود نباشید. هر کسی که واقعا به بازیگری علاقه داشته باشد میتواند بازیگر شود. و کسانی که به این رشته می آیند ولی موفق نمیشون،دلیل آن عدم علاقه کافی است ، نه عدم استعداد.یعنی علاقه است که استعداد را بوجود می آورد.) من کا 100 درصد باهاش موافقم. نظر شما چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز من با حرف شما کاملا موافقم یک نفر می گفت که علاقه همه چیز زو به وجود می آره می گفت کمال الملک چطوری شد کمال الملک یا همین استاد فقید بروسلی که وقتی هدفش معرفی کونگ فو ی چینی به جهان بود چگونه موفق شد
به نظر من توکل به خدا علاقه پشتکار تلاش 4 رمز موفقیت
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، miyu
ممنون که جواب میدید . میخواستم بپرسم که اگه من بخوام اونجا بازیگر شم واقعا باید لهجم مثل خود آمریکایی ها باشه یا نه؟ چون مثلا خانوم سلما هایک وقتی باهاش مصاحبه میکنند لهجش از من هم ضعیف تره ولی توی فیلم مثل خود آمریکایی ها صحبت میکنه.... من که گیج شدم. اگه ممکنه منو راهنمایی کنید...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز به جا تشکر رو دکمش کلید کنBig Grin

خوب می خوام برات مفصل توضیح بدم البته اگر نظر من رو به خوای میگم آره حالا می پرس چرا ؟
خودت خانم شهره آغداشلو رو ببین کی یکی از بهترین هاست ولی چرا تو هر فیلمی که بازی کرده فیلم مربوط به ایران بوده ؟

جوابش سادست چون لهجه ی ایرانی داره هرکی که صداشو گوش کنه اینو می فهم
و افراد دیگه ی هم هستند که لهجه دارند ولی رو بورسند اونم کسی نیست جز جکی چان . جکی چانم لهجه ی خوبی نداره ولی چرا این همه فیلم بازی می کنه؟

فکر کنم چون کسی مثل اون رو پیدا نمیکنن به قول معروف استاد فیلم های رزمیه. و این خودش یه استعداده که باعث میشه بی خیال لهجش بشند و اما در مورد بازیگری که گفتی زیاد نمیشناسمش و نمی تونم در موردش انتقاد کنم ( اصلا شاید با این لهجه حال میکنه)

حالا خودت می تونی طبق توضیحاتم برداشت کنی که لهجه مهم هست یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی زیاد مهم نیست .آره؟ یعنی وقتی داری میری برای یه فیلم تست بدی اونا لهجه رو در نظر نمیگیرن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز من قصه ی لیلی و مجنون تعریف نکردما

و نگفتم مهم نیست بلکه خیلی خیلی مهمه اگه می خوای بری در حد گلشیفته فراهانی فیلم بازی کنی می تونی با همین لهجه ی ایرانی بری ولی اگه می خوای بری در حد بالاها فیلم بازی کنی لهجتم باید مثل اون ها باشه خودت فکر کن یه کارگردان نمیاد تام کروز با اون لهجش رو ول کن و بره یه نفر که اصلا لهجه نداره رو بیار

پس بدون داشتن لهجه خیلی خیلی مهمه
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
به نظر شما من باید بیشتر زبان عامیانه آمریکایی بخونم یا همین زبان آکادمیک موسسات توی ایران رو؟ و اینکه من فکر میکنم اگه کسی بتونه یه دوست آمریکایی داشته راحت میتونه لهجش رو توی یه زمان کم مثل خود آمریکایی ها کنه. شما موافقید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مسلما زبان عامیانه هم تو فیلم ها است هم مهم تره البته نمی دونم منظورت از موسسات توی ایران چیه ولی بدون که نظر من اینه که خودت بشین تو خونه تا می تونی زبان بخون هرچقدر شد بهتر ه البته این نظر من و بهترین کار برای پیدا کردن لهجه:

1- با دقت تمام فیلم های انگلیسی رو گوش کن معنیش برات مهم نباشه فقط گوش کن و بد از اونا تکرار کن من خودم بهت یه نرم افزار رو پیشنهاد می کنم که در زمینه ی آموزش زبان و همچنین برا لهجم بدردت می خوره learn to speak english
قیمت:4500
می تونی خریداری کنی
2- رو گرامر کلید نکن
3- از اینترنت استفاده کن
4- داستان بخون
5- آهنگ ها خارجی گوش کن
اگر تو اینترنت سرچ کنی راهای زیادی پیدا میکنی

اما در مورد رفیق رفیق حقیقی که نمیشه اینجا پیدا کرد مگر این که بری دبی ولی می تونی پن پال پیدا کنی که خیلی موثره www.penpalsnow.com
امیدوارم موفق بشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mosafergharbi
سلام. شما فکر میکنید اگه من اینجا زبانم رو خوب کنم/ و اگه برم آمریکا و اونجا یه دوست آمریکایی پیدا کنم چه مدت طول میکشه تا مثل خود آمریکایی ها صحبت کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست من آخه من چه میدونم بستگی به خوده شما داره و من نمیتونم بگم چه قدر ولی اینجا زبانت رو خوب کن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام میخواستم بپرسم سن توی بازیگری و یا شروع بازیگری توی هالیوود چقدر تاثیر داره؟ یعنی من که 20 سالمه و تا برم اونجا میشم 24 یا 25 ساله ، با این سن میتونم شروع به یادگیری بازیگری کنم و یه بازیگر معروف توی هالیوود بشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالم این بود که من الان 20 سالمه و حدودا در سن 24 سالگی میرم آمریکا.به نظر شما 24 سالگی سن خوبیه واسه شروع یادگیری بازیگری درآمریکا و رفتن به هالیوود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان