کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه سوالات مربوط به ویزا و دعوت نامه انگلستان
سلام من از خواهرم دعوتنامه دارم و برای تعطیلات کریسمس میخواهم برم انگلیس منتها شنیدم باید در دبی یک سری کارهای مدیکال انجام داد یعنی جزء مدارک برای گرفتن ویزا این مدارک پزشکی هم اضافه شده.این قانون از قبل بوده یا تازه دراومده. ضمنا هزینه ویزا رو کسی میدونه چقدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
خوب اینجور که مشخصه خیلی وقته کسی اینجا جواب نمیده ولی من سوالمو می پرسم شاید از سر کار برگشتم اتفاقی افتاده باشه، من 28 سالمه و دوست خواهرم در لندن می خواد برام ویزای توریستی بفرسته و می گه که برم اونجا بمونم، من هم مدارکامو دارم می فرستم با توجه به شرایط حاظر اگه از طریق تخصص اونجا شرکتی رو پیدا کنم برای اقامتم اقدام کنه بهتره یا برم تو پروسه ادامه تحصیل و دانشگاه . جوابش خیلی برام مهمه ممنون می شم اگه جواب بدین
پاسخ
(2012-12-13 ساعت 13:28)farshad2009 نوشته:  خوب اینجور که مشخصه خیلی وقته کسی اینجا جواب نمیده ولی من سوالمو می پرسم شاید از سر کار برگشتم اتفاقی افتاده باشه، من 28 سالمه و دوست خواهرم در لندن می خواد برام ویزای توریستی بفرسته و می گه که برم اونجا بمونم، من هم مدارکامو دارم می فرستم با توجه به شرایط حاظر اگه از طریق تخصص اونجا شرکتی رو پیدا کنم برای اقامتم اقدام کنه بهتره یا برم تو پروسه ادامه تحصیل و دانشگاه . جوابش خیلی برام مهمه ممنون می شم اگه جواب بدین

راستش من اینکه به تازگی در تالار مد شده میگن توریستی برم اروپا و بمونم رو نمی فهمم.این اپیدمی از کجا ناشی میشه؟!

دوست خواهر شما یا بار اوله که میخوان کسی رو دعوت کنن و خبر ندارن اگه شما توریستی بیای بمونی چه مشکلاتی براشون درست میشه یا از اون دسته ای هستن که در ازای پول حاضر میشن سابقه خودشون رو در اروپا خراب کنن.

شما تا زمانیکه تکلیف اقامتتون در اروپا روشن نشه کسی بهت کار نمیده مگه کار سیاه .مثلا بری ایرانی هایی رو که رستوران دارن پیدا کنی یواشکی براشون کار کنی که خب هیچ حق و حقوق قانونی نخواهی داشت و اگه کارفرما حقوقت هم نده نمیتونی جایی اعتراض کنی

اگه به قصد کار میخواین برین اروپا و تخصصی هم دارین با کارت ابی وارد اروپا شین الان المان بهترین شرایط رو داره.یه سرچ بکنین اطلاعات زیادی درباره کارت ابی اروپا پیدا می کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، اليس ، el333 ، nora ، msar
سلام و مرسی از اینکه جوابمو دادی ولی منظور من از ویزای توریستی اینه برم اونجا و شرایط از نزدیک ببینم و در صورت امکان با دانشگاهی جایی تماس برقرار کنم تا بتونم بهترین راه رو برای اقامت گرفتن پیدا کنم . در مورد کارت آبی الان دارم جستجو می کنم البته من برادرم مقیم اتریش و اونجا داره زندگی می کنه ولی نمی خوام از طریق برادرم کاری کنم . بازم ممنون امید اولم به لاتاری امساله اگه برنده نشم یا کانادا یا انگلستان می رم ببینم چه خبره
پاسخ
(2013-01-02 ساعت 12:50)farshad2009 نوشته:  سلام و مرسی از اینکه جوابمو دادی ولی منظور من از ویزای توریستی اینه برم اونجا و شرایط از نزدیک ببینم و در صورت امکان با دانشگاهی جایی تماس برقرار کنم تا بتونم بهترین راه رو برای اقامت گرفتن پیدا کنم . در مورد کارت آبی الان دارم جستجو می کنم البته من برادرم مقیم اتریش و اونجا داره زندگی می کنه ولی نمی خوام از طریق برادرم کاری کنم . بازم ممنون امید اولم به لاتاری امساله اگه برنده نشم یا کانادا یا انگلستان می رم ببینم چه خبره
ای آقا شما همچین می گی می خوام ویزای توریستی بگیرم ببینم اونجا چه جوریه انگاری از هیچی خبر نداری شرایط گرفتن ویزای توریستی با گذشته خیلی فرق کرده الان به ایرانیا ویزای توریستی به این آسونیایی که فکر می کنی نمی دن دوست خواهرتون احتمالا در شرایط حاضر اطلاعاتشون خیلی کمه یه سرچی بکنی بد نیست من یک سال و نیم پیش شوهرم برام یه دعوت نامه داد توریستی برم اونجا را ببینم خوشم میاد یا نه ردم کردن با یه سری دلایل بی خودی
یه سرچی بکن اینا که برای کانادا اقدام کردن همه چی شون اوکی بوده تو مصاحبه هم قبول شدن 2 یا 3 سالی هست ویزاشون نیومده
شما اگه می خوای مهاجرت کنی باید یه گشور دیگه را انتخاب کنی
پاسخ
سلام،دوستان من به راهنماييتون نياز دارم:ميخوايم از سفارت انگليس وقت بگيريم ولي نميدونم از چه طريقي ميتونيم اين كار رو انجام بديم فرم ها رو كه بايد انلاين پر كنيم ولي بقيه راه رو بلد نيستم!!اگر از دوستان كسي هست من رو راهنمايي كنه ممنون ميشم
پاسخ
راستش رفیقی داریم تو انگلیس که الان 4-5 سالی میشه که اونجاست و اقامت گرفته ومغازه و خونه و تشکیلاتی داره واسه خودش و چند تا آشپز و کارگر هم زیر نظرش کار میکنن
حالا سوالم اینه که اگه اون بخواد واسه من دعوتنامه بفرسته هم اون و هم من چه عملیاتی رو باید بگذرونیم
و از کجا باید شروع کنیم؟؟؟
پاسخ
با سلام
من 23 سال سن دارم می خواستم به انگلستان مهاجرت کنم
دایی من در انگلیس ی کمپانی مواد غذایی دار می خواستم از این طرق برم من هنوز سربازی نرفتم دانشگامو ول کردم چون رشتمو دوس نداشتم خوا هشن راهنمایی کنید. باید برای این کار حرفه خاصی بلد باشم چه مدرک زبانی میخواد
خواهشن کامل راهنمای کنیدچون هرجا رفتم کسی بهم مشاوره نداد خیلی ممنون
پاسخ
(2013-01-25 ساعت 02:22)payam RS نوشته:  با سلام
دایی من در انگلیس ی کمپانی مواد غذایی دار می خواستم از این طرق برم من هنوز سربازی نرفتم دانشگامو ول کردم چون رشتمو دوس نداشتم خوا هشن راهنمایی کنید. باید برای این کار حرفه خاصی بلد باشم چه مدرک زبانی میخواد
سلام
اگر رشته تحصیلی تون را می گفتید میشه کمک کرد
در اینجا می تونید رشته های مورد نیاز انگلیس را پیدا کنید . اگر رشتتون جزو این لیست بوده بهتره اول برگردید دانشگاه و درستون را تموم کنید . بعد انوقت میتونید برای انگلستان اقدام کنید .
کلا الان بدون داشتن مدرک تحصیلی دانشگاه رفتن به کشورهای دیگه غیر ممکنه شده مگر اینکه از طریق سرمایه گذاری برید و یا اینکه برای کبک از طریق فنی و حرفه ایی اقدام کنید . در ضمن حتما باید برای انگلستان ایلتس 6.5 داشته باشید .
موفق باشید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Saeedv13 ، msar
(2013-01-25 ساعت 21:59)ParsTrader نوشته:  
سلام
در اینجا می تونید رشته های مورد نیاز انگلیس برای ویزای کاری را پیدا کنید . اگر رشتتون جزو این لیست بوده بهتره اول برگردید دانشگاه و درستون را تموم کنید . بعد انوقت میتونید برای انگلستان اقدام کنید .
کلا الان بدون داشتن مدرک تحصیلی دانشگاه رفتن به کشورهای دیگه غیر ممکنه شده مگر اینکه از طریق سرمایه گذاری برید و یا اینکه برای کبک از طریق فنی و حرفه ایی اقدام کنید . در ضمن حتما باید برای انگلستان ایلتس 6.5 داشته باشید .
موفق باشید

من می خواستم از طریق دعوت نامه کاری برم نه تحصیلی یعنی اگه دایم برای من دعوت نامه کاری بفرسته نمیتونم برم
پاسخ
(2013-01-26 ساعت 19:20)payam RS نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 21:59)ParsTrader نوشته:  
سلام
در اینجا می تونید رشته های مورد نیاز انگلیس برای ویزای کاری را پیدا کنید . اگر رشتتون جزو این لیست بوده بهتره اول برگردید دانشگاه و درستون را تموم کنید . بعد انوقت میتونید برای انگلستان اقدام کنید .
موفق باشید

من می خواستم از طریق دعوت نامه کاری برم نه تحصیلی یعنی اگه دایم برای من دعوت نامه کاری بفرسته نمیتونم برم
این لیست که گذاشتم برای ویزای کاری هست . شما برای گرفتن ویزای کاری باید لیسانس داشته باشید . در ضمن ایلتس 6.5 هم باید داشته باشید .
زحمت بکشید این لیست رشته های مورد نیاز انگلیس برای ویزای کاری را بخونید . خودتوت متوجه میشید
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Saeedv13 ، یه مهاجر ، msar
ParsTrader عزیز صفحه ای که شما معرفی کردید آیا هنوز هم قابل استنادو اقدام است؟یعنی جدیدتر نیامده؟واین باطل نشده؟

Tier 2 Shortage Occupation List – Government-approved version – valid from 14 November 2011
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2013-02-08 ساعت 14:05)لی لا نوشته:  ParsTrader عزیز صفحه ای که شما معرفی کردید آیا هنوز هم قابل استنادو اقدام است؟یعنی جدیدتر نیامده؟واین باطل نشده؟

Tier 2 Shortage Occupation List – Government-approved version – valid from 14 November 2011
سلام
بله هنوز هم معتبره . اگه جدیدتر بیاد این صفحه را برمی دارند و این لینک را باطل می کنند .
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: لی لا ، Saeedv13 ، یه مهاجر ، msar
سلام من تازه ثبت نام کردم
تاپیک و پاسخ هارو خوندم..ولی جوابی که میخواستم نگرفتم
الان واسه ویزا تحصیلی انگلیس،سفارت تو چه کشوری بهتره؟؟قبرس،ترکیه،دوبی،قطر..؟یا کجا؟من زیاد وقت ندارم میشه جواب بدین
پاسخ
(2013-02-16 ساعت 13:04)sherviin نوشته:  سلام من تازه ثبت نام کردم
تاپیک و پاسخ هارو خوندم..ولی جوابی که میخواستم نگرفتم
الان واسه ویزا تحصیلی انگلیس،سفارت تو چه کشوری بهتره؟؟قبرس،ترکیه،دوبی،قطر..؟یا کجا؟من زیاد وقت ندارم میشه جواب بدین

دبی و ترکیه می تونین اقدم کنید البته دبی رفتارشون با ایرانیا خیلی بهتره تا ترکیه

می تونید به سایت wordbiridg برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید

(2013-01-20 ساعت 08:29)Amir.Niloofari نوشته:  راستش رفیقی داریم تو انگلیس که الان 4-5 سالی میشه که اونجاست و اقامت گرفته ومغازه و خونه و تشکیلاتی داره واسه خودش و چند تا آشپز و کارگر هم زیر نظرش کار میکنن
حالا سوالم اینه که اگه اون بخواد واسه من دعوتنامه بفرسته هم اون و هم من چه عملیاتی رو باید بگذرونیم
و از کجا باید شروع کنیم؟؟؟

ایشون هیچ کاری نمی تونن براتون بکنن به جز یه دعوتنامه توریستی که اگه بهتون ویزا بدن 6 ماه می تونید برید اونجا البته با کلی مدارک که حتما بعد از 6 ماه بر می گردید شما می تونید برای ویزای کار به سایت ukba مراجعه کنید و شرایطش را ببینید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان