کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
من بیشتر از این اطلاعاتی ندارم و تلفن وکیل مهاجرت را از اینترنت هم میتونید پیدا کنید
شما کو اسپانسر لازم دارید و خانمتان باید در امریکا برای رفتن شما تلاش کند
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان عزیز
خانم من سیتیزن آمریکاست وسالهای زیادی است که در ایران هستند و ما به تازگی مدارکمون را از آمریکا فایل کردیم می خواستم بدونم با توجه به عدم حضور همسرم در آمریکا برای بیش ار 20 سال برای ساپورت مالی چکار می تونیم بکنیم آیا اگر یکسر برن آمریکا اونجا خونه بخره و اجاره بده و برگرده در صورتی که به سال مالیاتی هم نرسیده باشه آیا در زمینه ویزا موثره آیا داشتن حساب بانکی بهتره یا خونه اینکه اونجا گواهینامه بگیره چقدر موثره البته ایشون Social Security Number ندارند که بتونن مالیات از اینجا بدن البته که درآمد هم ندارند.
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
سلام
من در اینمورد وکیل گرفتم
چون سیتی زن است زیاد مشکلی نخواهید داشت
اما یه اجاره نامه داشته باشید و یک خط تلفن و یک اسپانسر باید پیدا کنید از اقوام و دوستان و یا اینکه مبلغ بالائی پول تو حسابتون تو امریکا بگذارید که نشون بده اونجا سر بار کسی نیستید
در مورد مبلغ پولی که باید بگذارید دقیقا" نمیدونم
ولی اگر کسی را پیدا کنید که اسپانسر شما شو هیچ مشکلی نخواهید داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: samouei ، rezaez ، msar
Cool
(2010-04-10 ساعت 00:37)samouei نوشته:  /ba salam nemikham naomodeton konam
man daraye hamnsar va 2 farzande citizen usa hastam vali nemitonam visa hatt abegiram va beram bache hamooo bebinam
dolate amrika kasif tarin va birahm tarin dolate jahan dar hoghoghe bashare taze bache ham 2 sal va 5 sal darand vali chon daramade ahamsaram zire 17000 $ dar sal hast onha ejaze nemidan ke madareke mali roo emza kone va ye khanevadaroo az ham mipachan
agha hala boro ta kaakharesho bekhon che khaare khoda be dadae shoma berese

سلام دوستان عزیز
خانم من سیتیزن آمریکاست وسالهای زیادی است که در ایران هستند و ما به تازگی مدارکمون را از آمریکا فایل کردیم می خواستم بدونم با توجه به عدم حضور همسرم در آمریکا برای بیش ار 20 سال برای ساپورت مالی چکار می تونیم بکنیم آیا اگر یکسر برن آمریکا اونجا خونه بخره و اجاره بده و برگرده در صورتی که به سال مالیاتی هم نرسیده باشه آیا در زمینه ویزا موثره آیا داشتن حساب بانکی بهتره یا خونه اینکه اونجا گواهینامه بگیره چقدر موثره البته ایشون Social Security Number ندارند که بتونن مالیات از اینجا بدن البته که درآمد هم ندارند.
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
اگر وکیل بگیرید خودتان را بعنوان یک فرد بدون درامد معرفی میکند و فرد دیگری از اقوام یا ... را باید داشت یاشید که کو اسبانسر شما شوند و بتوانند شما را سابورت مالی کنند
پاسخ
سلام

یک مشکل :
برادرم سیتی زن میباشد
اسپانسر من برادرم است
زمان لازم جهت فرستادن مدارک و تعیین وقت محاصبه فرا رسیده.. همه مدارک آماده است جز شناسنامه او . چون شناسنامه اش در آمریکا پس از تحویل به اداره مهاجرت مفقود شده و امکان صدور المثنی نیست . آیا این موضوع نقص مدارک محسوب میشود ؟ اگر بلی چه راه حلی وجود دارد؟
ممنون
پاسخ
تا اونجائی که من یادمه شناسنامه ی اسپانسر نیاز نیست.این قانون جدیده؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_kh ، msar
دوستان هر کسی نامه دستورالعمل ، تهیه و ارسال مدارک و فرمهای مربوط به تعیین ساپورتر رو که NVC واسش فرستاده داره ، ممنون میشم اگه اینجا بزارتش . من از دستش دادم و چند دفعه هم تلفنی و با ایمیل درخواست کردم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتم .
با تشکر
پاسخ
دوست عزيز،
اين نامه‌ها براي هر شخصي به طور انفرادي صادر مي شه و داراي باركد و شماره‌ي پرونده و مشخصات فردي صاحب پرونده و ساپورتر او هستش، بنابر اين نامه‌ي ديگران به درد شما نمي خوره و بايد اصرار كنين براتون يكي ديگه صادر بشه.

به هر حال براي اين كه چشمتون به جمال اين گونه نامه ها روشن بشه، من نامه‌ي خودمو با پيام خصوصي براتون مي فرستم.

پي نوشت:
خبر نداشتم كه با پيغام خصوصي نميشه فايل فرستاد Big Grin ، از اين رو با ايميل فرستادم.
[/quote]

سلام، حال شما چطوره؟

می‌خواستم اگه می‌شه لطف کنین این فرمت نامه‌های ساپورت مالی که ان وای سی‌ برای شما فرستاده برای من هم ایمیل کنید که منم چشمم به جمال فرمتش روشن شه! Wink من همهٔ مبالغ رو پرداخت کردم ولی‌ نمیدونم چرا دستور عمل ان وای سی‌ برام نمیاد! Sad
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، حاجی واشنگتن
بعد از 1 سال سوت و کوری این تاپیکWink حالا 1سوال:
X دارای joint sponsor هست. به مصاحبه رفته، کلیر هست، کارنت نبوده و بعد از چند ماه کارنت شده و حالا که به سفارت رفته، آفیسر مدارک مالیاتی sponsorها را برای سال جدید خواسته. اما: یکی از sponsorها ورشکست شده، از آمریکا به جای دیگری رفته!، با IRS دعوا داره و اموالش توقیف شده و امکان تهیه مدارک سال جدید را ندارد، فوت کرده! و یا به هر دلیلی اصلا" به این شخص دوم دسترسی نیست.
پس راه حل این هست که شخص دیگری joint sponsor بشود. سوال: آیا این اسپانسر جدید مدارک خودش را بعد از notarized کردن باید به NVC بفرستد تا آنها به سفارت ارسال کنند یا مستقیما" برای متقاضی بفرستد تا خودش به سفارت ببرد؟ در سایت وزارت خارجه نوشته که اگر مامور کنسولی بگوید که برای کسی joint sponsor لازم هست، خود joint sponsor فرم ها را برای متقاضی بفرستد تا او به سفارت ببرد. اما X که قبلا با وجود مدارک joint sponsor قبلی مصاحبه شده. اگر مدارک joint sponsor جدیدش را با خودش ببرد، مشکل ندارد؟ یعنی سفارت نمیگه این دیگه کیه یا چرا خودت آوردی و باید فلان اداره میفرستاد؟ یا اینکه پس مدارک اون آدم قبلیه کو یا چی به سرش اومد!؟ Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: بنفشه ، hamid87 ، msar
البته اینکه برگه های جدید petitionerشونم دادن یا نه را باید سوال کنم!

مرسی comrun جان از جوابتون Shy میشه ان جریان مدارک petitioner هم سوال کنید و بهم خبر بدید؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: بنفشه ، msar
سایت وزارت خارجه نوشته که اگر مامور کنسولی بگوید که برای کسی joint sponsor لازم هست، خود joint sponsor فرم ها را برای متقاضی بفرستد تا او به سفارت ببرد. اما X که قبلا با وجود مدارک joint sponsor قبلی مصاحبه شده. اگر مدارک joint sponsor جدیدش را با خودش ببرد، مشکل ندارد؟ یعنی سفارت نمیگه این دیگه کیه یا چرا خودت آوردی و باید فلان اداره میفرستاد؟ یا اینکه پس مدارک اون آدم قبلیه کو یا چی به سرش اومد!؟ Wink
[/quote]
سلام دوست عزيز .حالا اگر اسپانسر دوم ما براي يك برنده لاتاري كه مصاحبه رفته و ويزا هنوز نگرفته اسپانسر شده باشد حالا كه ما كارنت دوم شديم و نياز به تكس 2010 ايشان داريم مي تواند مورد قبول نباشد يا مشكلي نيست .
آيا اسپانسرها بايد مجددا فرمهاي خاصي را پركنند ويا نه همان تكس 2010 را كه به دولت اعلام ميكنند براي ما بفرستند كافي است .
petitioner ما از ابتدا شغلي نداشت وهمسر ايشان مدارك هاي مالي را پركرده بود آيا الان هم بايد petitioner فرمي را پركند.
متشكر از همه چيز.
Category: F4
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2011-08-10 ساعت 10:05)بنفشه نوشته:  سلام دوست عزيز .حالا اگر اسپانسر دوم ما براي يك برنده لاتاري كه مصاحبه رفته و ويزا هنوز نگرفته اسپانسر شده باشد حالا كه ما كارنت دوم شديم و نياز به تكس 2010 ايشان داريم مي تواند مورد قبول نباشد يا مشكلي نيست .
آيا اسپانسرها بايد مجددا فرمهاي خاصي را پركنند ويا نه همان تكس 2010 را كه به دولت اعلام ميكنند براي ما بفرستند كافي است .
petitioner ما از ابتدا شغلي نداشت وهمسر ايشان مدارك هاي مالي را پركرده بود آيا الان هم بايد petitioner فرمي را پركند.
متشكر از همه چيز.
اسپانسر به میزان مجاز برای سطح درآمدش مطابق جدول، میتواند افراد را ساپورت کند(پس هر چه درآمد بیشتر=>افراد مورد ساپورت بیشتر) در ضمن اسپانسری که یکبار فرم ساپورت (i864) پر کرده، لازم نیست دوباره فرم پر کند. برای همگیشون تکس ریترن 2010 و محض احتیاط 3سال اخیر را همراه داشته باشید، از جمله petitioner. بیکاری، تحصیل، مسن بودن، از کارافتادگی،...و به هر صورت بدون درآمد بودن، مانع گزارش سالانه به IRS نیست. فقط مینوسد که درآمدی نداشته، پس مالیاتی هم به او تعلق نمیگیرد و تکس ریترنش را دریافت میکندو برای شما میفرستد.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، بنفشه ، battosai ، msar
(2011-08-10 ساعت 10:05)بنفشه نوشته:  از جمله petitioner. بیکاری، تحصیل، مسن بودن، از کارافتادگی،...و به
سلام کامرون جان
در مورد من که joint sponser دارم و شوهرم در امریکا بیکاره هم به همین صورته؟ یعنی باید اعلام کنه که درامد نداره و مالیاتی هم نداده و taxt return
بگیره(اخه اصلا tax return نداره)؟؟ ایرادی نمیگیرن؟
از کجا باید بگیره؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، frozen mind ، msar
(2011-08-23 ساعت 14:33)comrun نوشته:  اسپانسر به میزان مجاز برای سطح درآمدش مطابق جدول، میتواند افراد را ساپورت کند(پس هر چه درآمد بیشتر=>افراد مورد ساپورت بیشتر) ...

سلام عذر ميخوام سوالمو اين قسمت مطرح ميكنم فقط خواستم بگم اين جدولي كه در موردش ميگين در امد سالانه واسه اسپانسر هست ديگه ؟ ولي اينا كه مال آلاسكا و چه بدونم هاواييو اينان براي ايالت آريزونا كجا ميتونم همچين جدولي پيدا كنم؟؟؟ ميشه يك از دوستان كمك كنه
چون درآمد اسپانسر براي ساپورت به ايالتش هم بستگي داره
آريزونا ايالت چيپيه فكر نميكنم در آمد بالا لازم باشه براي ساپورت درست ميگم؟
كتگوري f4
تاريخ اپلاي:1 مي 1999
priority date:27april2000
approval notice:27january2006
(تكميل پرونده) دريافت نامه مصاحبه 3 اكتبر 2011
تاريخ مصاحبه 17 نوامبر 2011
قبول براي دريافت ويزا 17 نوامبر 2011
دريافت ويزا 19 نوامبر 2011Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان