کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
با سلام
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، msar
سلام دوستان
من از طریق برادرم برای مهاجرت اقدام کردم و الان مصاحبه را هم رفته ام . از ما مالیات سال 2008 برادرم را خواسته اند و چون او در سال 2008 شاغل نبوده و نمی تواند این فرم ها را ارائه کند. ایا من می توانم ضامن دوم معرفی کنم. یا چه راه دیگری هست؟ لطفا اگر کسی اطلاع دارد کمک نماید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
بله باید CO-SIGNER داشته باشی و فرمهای آی آر اس و دبلیو تو را ضمیمه فرم اسپانسر برادرت کنی. فقط جدولی هست که طبق میزان درآمد و افراد تحت تکفل آن فرد باید واجد شرایط پذیرفتن تکفل فرد دیگری باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Magneto ، romance33 ، حاجی واشنگتن ، msar
سلام شما حتی اگر درآمد هم نداشته اید باید فرم آی آر خودتان را رد کنید. اگر شما در امریکا هیچ درآمدی نداشته اید هیچ مالیاتی به شما تعلق نمیگیرد. مگر آنکه از جایی فرم دبلیو تو داشته باشید که چون میگویید کار نکرده اید پس نیازی نیست. شما باید در تمام فرمهای مالیاتی درآمدتان را صفر بنویسید. آیا قبلا برا ی unemployment هم اقدام کرده اید؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
SALAM RS MAN TAMANA MIKONAM KE MANO RAHNAMI KONID
, MAN HAMSAR VA 2 FARZNDDE CITIZEN USA DARAM AZ 2007 HAM 2 TA FILE I130 VA K3 DARAM ALAM MATALE EMZAYE FORME I864 BARAYE AFFIDAVIT OF SUPORT HASTAM VA CHON FDARAMADE HMSARAM KHEILI KAME (SALI 10000) NEMITONRE FORMO POR KOINER MAN AZ DORI BACHE HAM DARAM IMIRAM
AZATOON KHAHESH MIKONAM KE KOMAKAM KONID YE RAHI PEIDA KONAM
MONTAZERE JAVABAM
PLEASE
پاسخ
الکسای عزیز, وضعیت شما را کاملا درک میکنم. گفتید شوهر و دو فرزند شما سیتیزن هستند؟ شما برای ویزای k1 اقدام کرده اید یا IR1 ؟ راستش امضای co-signer فقط یک امضا نیست بلکه مسئولیتهای مالی زیادی بهمراه داره. و معمولا کسی اینکار رو نمیکنه مگر اینکه دوست و یا فامیل باشه و از گذشته آن فرد کاملا آگاه باشه. به نظر من تنها کسی میتواند این کار را بکند که شوهر شما را از نزدیک بشناسد. البته من هنوز متوجه نشدم که چطور شما ایران هستید و فرزندانتان امریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، laili ، Magneto ، romance33 ، msar
alexa جان یعنی همسر شما هیچ آشنا یا فامیلی نداره که شما رو ساپورت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن برای کسی که سیتیزنه بردن همسر نباید اینقدر مشکل باشه...........
شما فقط میگی کمک کنید بدون اینکه شرایطتون و توضیح بدید....
اگه برات مقدوره بگو چه کمکی نیاز داری؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
منم چون شاغل نبودم نتونستم همسرم را سا÷ورت مالی کنم و یک نفر دیگه co sponser من شد
البته مبلغ بالای 120هزار دلار هم در حسابت باشه می تونی ساپورت کنی
اگر دوست داشتی من تلفن وکیلم را بدم شاید جوابت را داد
خودم هم نمی دونم وکیلم چطوریه ولی اول خدا و بعدش کارم را به این سپردم با انصاف تر از بقیه بود
البته جز وکلای کالیفرنیا بود شما کجا باید برید
با سیتی زن بودن 6 ماه طول میکشه مال شما خیلی طولانی شد چرا؟؟؟
پاسخ
rs عزیز من چطوری باید فرم ir ÷ر کنم به وکیل بدم ؟؟؟ سالهای قبل به حسابدار میدادم و مبلغ ناچیزی می زد ولی امسال حسابداره مرتب میگفت تو که در امد نداری نباید رد کنی
پاسخ
فکر نمیکنم این مسئله آنقدر برایتان مهم باشد چون قرار است کو اسپانسر بگیرید و تکس ریترن او را برای سه سال گذشته خواهند گرفت. معمولا وقتی درآمدی ندارید پر کردن فرم آی آر اس اختیاری است ولی من همیشه به همه توصیه میکنم که این فرم را برای سوابق مالیاتی خودشان پر کنند. احتمالا الآن برای پر کردن آن فرمها دیر است ولی میتوانید با حسابدارتان هم مشورت کنید. من مواردی مثل شما را دیده ام که مثلا فقط یک سال تکس ریترن داشتند ولی با وجود کو اسپانسر مشکلی برایشان بوجود نیامد.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
در سفارت آنكارا از من نميپرسند كه چرا كار نميكردي و از كجا درامد داشتي و زندگيتو ميگذروندي؟؟؟
پاسخ
برادرت فرم هاشو پر كنه فرم كو اسپانسر را هم پر كنيد ( يه نفر ديگه كه درامدش و برگه هاي مالياتيش ببه حد مورد نياز اونها برسه)
پاسخ
سلام
خانم من سیتیزن آمریکاست و حدودای فوریه 2009 برای مهاجرت من اقدام کردیم.همه مراحل رو پشت سر گذاشتیم تا رسیدیم به فرمهای مالی و مالیاتی.از اونجایی که خانم من در آمریکا حقوق بسیار کمی در حدود ماهی 500 دلار بابت بیمه میگیره و همه هزینه های زندگی رو از ایران براش میفرستم اداره مهاجرت گفت که باید کو اسپانسر بگیرم.آشنای بسیار توانایی هم دارم منتهای مراتب موندم که آیا وکیل بگیرم یا نه.راستش به وکلای ایرانی خیلی اعتمادی ندارم.از اون طرف هم تو پر کردن فرمها بدجوری موندیم.مثلا نمیدونیم فرم مالیاتی خانومم رو چطور پر کنیم.آیا به اون پولی که در بانک داره مالیات تعلق میگیره یا .....
خلاصه یا منو راهنمایی کنین یا یک وکیل با انصاف بهم معرفی کنین.
خیلی ممنون.
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
پاسخ
اگر همسرتون کار میکنه بیمه داره سیتی زنه امریکا خونه اجاره ای و تلفن به نام خودش داره
مشکلی نیست
خود اداره مهاجرت nvc برای شما فرم میفرسته و بدهید به کو اس÷انسرتون پر کنه و کپی پاس امریکائی را هم بفرستید و مدارک کار و اجاره خانه همسرتون را داشته باشید که تو دبی یا انکارا در وقت مصاحبه نشون بدید
اصلا کار سختی نیست مدارک مالیاتی را که بفرستی اگر کم و کسری باشه خود ان وی سی بهتون اعلام میکنه و کاملش میکنید. خودتون هم باید فرم اسپانسر را پر کنید.
ترجمه مدارک شناسائی و ازدواج را هم بفرستید

من خودم تا این مرحله وکیل نداشتم . اما چون ایران زندگی میکردم و سیتی زن نبودم از وکیل برای پر کردن این فرمها و این اطلاعاتی مه به شما دادم کمک خواستم و منتظر وقت مصاحبه هستم
وکیل با انصاف و خوبیه
تلفنش را براتون میذارم خانم دکتر میترا نجات منم موکلش هستم آشنائی بده بیشتر کمککت کنه
اگر 1000000 تومن (حدودا) برات پول زیادی نیست این وکیل را بگیر چون کارت بدون استرس پیش میره
اگر خواستی پیام بده تلفنش را براتون بذارم
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، msar
(2009-12-12 ساعت 09:37)akimomon نوشته:  ba salam man mamnoon mishavam ke mano rahnami konid
man ham hamin vazitayto daram
az sale 2007 eghdam kardam valiu be elate preida nakardane affidavit of souprt matalam khanome man va 2 bacheye 3 va 5 sale man ham dar amrika va citoizen hastand
man alan 3 salew ke montazeram kasi ro nadarim va daramade hamsaram ham mahi 1000 $ usa ast bime ham nadarad ba komake food stamp zendegi mikone
man bi nahayat manoon misham agar komaki az dasetoon bar miyad be man bookonid
in ham tell man tehran
09192111755 tehran hastam /alireza
mer3000000000000000000000000000000000000000000000000000000اگر همسرتون کار میکنه بیمه داره سیتی زنه امریکا خونه اجاره ای و تلفن به نام خودش داره
مشکلی نیست
خود اداره مهاجرت nvc برای شما فرم میفرسته و بدهید به کو اس÷انسرتون پر کنه و کپی پاس امریکائی را هم بفرستید و مدارک کار و اجاره خانه همسرتون را داشته باشید که تو دبی یا انکارا در وقت مصاحبه نشون بدید
اصلا کار سختی نیست مدارک مالیاتی را که بفرستی اگر کم و کسری باشه خود ان وی سی بهتون اعلام میکنه و کاملش میکنید. خودتون هم باید فرم اسپانسر را پر کنید.
ترجمه مدارک شناسائی و ازدواج را هم بفرستید

من خودم تا این مرحله وکیل نداشتم . اما چون ایران زندگی میکردم و سیتی زن نبودم از وکیل برای پر کردن این فرمها و این اطلاعاتی مه به شما دادم کمک خواستم و منتظر وقت مصاحبه هستم
وکیل با انصاف و خوبیه
تلفنش را براتون میذارم خانم دکتر میترا نجات منم اکرم موکلش هستم آشنائی بده بیشتر کمککت کنه
اگر 1000000 تومن (حدودا) برات پول زیادی نیست این وکیل را بگیر چون کارت بدون استرس پیش میره
اگر خواستی پیام بده تلفنش را براتون بذارم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان