کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن آرایشگرهای زنانه
(2013-05-26 ساعت 14:09)hnbroker نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 23:05)houmanmir نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 17:46)hnbroker نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:41)houmanmir نوشته:  سلام دوستای عزیز ، نمیخوام کار تبلیغاتی کنم فقط برا دوستایی که دنبال آرایشگر ایرانی تو Cary ، North Carolina میگردن بگم نامزد من اونجا آرایشگاه داره ، بگید از مهاجرسرا هم هستید تا تخفیف ویژه میگیرید Big Grin
در ضمن دوستای آرایشگری که تو Raleigh دنبال جای خوبی برا کار میگردن بهم بگن، میتونم براشون دو تا جای خوب گیر بیارم که خودشون برن ببینن خوششون اومد قرارداد ببندن،
جدا دارم میگم ، برا تبلیغات ننوشتم ، فقط چون دوست دارم همه ی ما ایرانیا هوای همو داشته باشیم.

من دنبال کار میگردم 2 ماه دیگه دارم میام شارلوت کار کاشت ناخن بلدم اگه بتونن دوستان کمک کنن ممنون میشم

شارلوت تا کری 2 ساعتی راهه Smile اگه خواستید حتما ایمیل بزنید در خدمتیم Smile
ممنون میشم ایمیل بدین یا شماره تماس؟

راستی میخوام بدونم هزینه کاشت وترمیم ودیزاین چطوره؟
2013as6xxx نفر*2 مصاحبه w2 اپریل آنکارا[/align]
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
بچه هایی که امریکا هستین بهتره به سوال اول این پیج جواب بدین مخصوصا لیزر و اپیلاسیون و غیره .
البته در مورد دیزاین و فرنچ ناخن و کلا مانیکور بگم خدمت دوستان که من پرسیدم اونجا تو فروشگاهها کسایی هستند که میز دارند و تمام کارهایه مربوط به ناخن رو با قیمت خووب انجام میدهند و دستگاههای چاپ روی ناخن رو دارند که خیلی فوریه و مدلهای متنوع داره .
پس یعنی خانم هایی که ناخنشوون کاشته خیالتون راحت باشه .
کوتاهی هم که معمولی ترین کاره و ارایشگر ها هم برای اقایون هم خانم ها همه جور هیر کات و رنگ و مش و اینجور چیزا رو انجام میدن .
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: منیره ، NedaE ، romance33 ، nika ، hamid_fs3 ، Rock ، reasonable ، msar
Big GrinBig GrinTongueدوستان امریکایی
در مورد اپیلاسبون بگید خیلی ذهنمو مشغول کرده
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، romance33 ، nika ، msar
سلام دوستان میخوام بدونم برای منی که کاشت و تمیم وطراحی وکلا مانیکور وپدیکور انجام میدم تو امریکا البته من میخوام برم شارلوت کار بشه وشرایط چطوره درآمدها چطوره؟
2013as6xxx نفر*2 مصاحبه w2 اپریل آنکارا[/align]
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، nika ، msar
سلام.آرایشگاه خوب با قیمت مناسب در لوس آنجلس سراغ دارین معرفی کنید.ممنون می شم.
پاسخ
سلام، لطفا له این سوال من جواب بدید. آیا در سن دیاگو میتوان با مدرک آرایشگری از ایران کار کرد؟ اگر نه چکار باید کرد.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Vahid_aflaki
سلام كسي اآرايشگاه خوب تو شارلوت سراغ داره؟خواهشا جواب بدين
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، pari pariaaa ، msar
(2013-05-18 ساعت 16:55)alaleh_al نوشته:  
(2013-01-06 ساعت 15:12)omid_usa نوشته:  سلام
اگه تو ایران برم مدرک ارایشگری بگیرم اونجا بدردم میخوره.
آره به شدت. فقط بدونید هر ایالت فانونش با بقیه فرق داره. اول ازتون امتحان می گیرن اگه قبول بشین یا مدرک ایران می تونید کار کنید و نیازی به دوره دیدن نیست.

در آمدش هم بسیار زیاده و دلاریه که می تونید پارو کنید.
كجا بايد اين امتحانو داد؟كجا بايد رفت دوره ديد در لوس انجلس؟هزينه هاي يه دوره كوتاهي چقدره؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
پاسخ
من يه تحقيق خيلي مختصر انجام دادم . تو امريكا تو بيشتر ايالاتش اگر بخواي ارايشگري كني بايد دوره ببينيد . قيمتش هم بالاست ولي خود اينجايي ها هم وام ميگيرن . يعني تقاضاي وام ميدن ، حالا ممكنه كل دوره رو قبول كنن يا نصفش رو . اين شانسيه . هر دوره هم جداست و ربطي به اون يكي نداره . مثلاً مو و ارايش از هم جداست و همينطور پوست و همه دوره ها هم روي هم دوساله .
ولي يه چيز ديگه اينه كه خيلي از ايروني ها تو خونه كار ميكنن . خوب هم مشتري دارن . در اون صورت ديگه احتياج به دوره ديدن نيست ولي خب بايد دوست و اشنا پيدا كنين و در ضمن اگر خدايي نكرده يه اشتباهي بكنيد كارتون تمومه چون اينجا مملكت سو و سو بازيه Wink
هزينه رنگ مو با شستشو و سشوار ٦٠ دلاره . خب اگر تو ارايشگاه كار كنين بايد درصد بدين و يا بعضي ها يه صندلي اجاره ميكنن ولي از اون طرف اگر تو ارايشگاه كار كنين مشتري بيشتر هست . مثلاً من يه خانوم ايراني ميشناسم تو خونه كار ميكنه البته قبلاً تو ارايشگاه هاي اينجا كار كرده ، براي رنگ مو و سشوار همون ٦٠ دلار رو ميگيره ، درسته كه درامدش تقريباً خالصه ولي از اون طرف مشتريش هم كمتره .
اينجا هيچ كسي هم با موچين ابرو بر نميداره ، همه از بند استفاده ميكنن و قيمت ها هم متغييره و بين ١٠ تا ١٥ دلاره و بازارش هم بيشتر دست هندي هاست Smile
گاهي براي رنگ مو يه حراجهايي هم ميزارن ، مثلاً با رنگ كردن مو يه هايلات هم مجاني انجام ميدن .
نرخ كوتاه كردن مو هم كاملاً متغييره .و خيلي مواقع حراج ميشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Rock ، shadi79 ، nora ، pari pariaaa ، neda shz ، romance33 ، ریحانا ، reasonable ، آلیس-1980 ، msar ، matin86 ، AliReza.Sh ، bozorg
با درود
ایا توی اوکلاهوما هم میشه با مدرک ایران کار کرد؟؟؟؟؟؟؟
وقتی لبخند دیگران در گرو شکست توست..
برخیز تا بگریند...
"کوروش کبیر"
پاسخ
(2013-05-27 ساعت 00:39)منیره نوشته:  Big GrinBig GrinTongueدوستان آمریکایی
در مورد اپیلاسبون بگید خیلی ذهنمو مشغول کرده

سلام
ببین اپیلاسیون خیلی گرونه اینجا
واقعا قیمتاش مسخرست
من خودم ویت خریدم. خودم انجام میدم
اما اگر ایرانی به نظرم برو یه دوره ببین که فقط جایی رو که نمیشه با ویت که اماده هست انجام بدی، یاد بگیری که خودت چجوری انجام بدی. اینجا موم هست که تو مایکرو داغ کنی
اما باید بلد باشی
من خودم بیام ایران حتما میرم یاد بگیرم

کل بدن حداقل 100$ پیاده ای. حداقل ها. یعنی حتی 100 $ هم درست نیست.
دست 30 $ پا کامل 70 $ پشت لب 20 $ ابرو 20 $
خودت حساب کن. تازه من کامل نگفتم.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، taleghani ، romance33 ، reasonable ، msar ، matin86
با سلام به همه دوستان

کسی از دوستان از آرایشگر مردانه هم اطلاعاتی داره ؟
مدرک ایران قبول میکنن؟
چطور می شه کار کرد؟
می شه صندلی کرایه کرد؟
می شه یه مغازه اجاره کرد مال خودت کار کنی؟
لطفا ایالتی که از آن صحبت میکنین رو بنویسید.
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
سلام اگه کسی کار آرایشگری رو بلد باشه ولی مدرک نداشته باشه چی؟میتونه کار کنه؟
سالن های اونجا تست میگیرن که کارو بلد باشی یا مدرک میخوان؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید...
وقتی لبخند دیگران در گرو شکست توست..
برخیز تا بگریند...
"کوروش کبیر"
پاسخ
(2014-05-23 ساعت 16:10)moqadam نوشته:  با سلام به همه دوستان

کسی از دوستان از آرایشگر مردانه هم اطلاعاتی داره ؟
مدرک ایران قبول میکنن؟
چطور می شه کار کرد؟
می شه صندلی کرایه کرد؟
می شه یه مغازه اجاره کرد مال خودت کار کنی؟
لطفا ایالتی که از آن صحبت میکنین رو بنویسید.
با سلام بر آقای مقدم عزیز
1- اینجا آرایشگاه زنانه و مردانه نداره عزیزم. همه با هم ... بعلهBig Grin
2- خیر.
3- با گرفتن مدارک از یکی از مدرسه های تخصصی اینجا.
4- بله.
5- بله.
6- نورت کرولاینا
وبسایت یکی از مدرسه های معروف آرایشگری اینه:
Mitchell's Hair Styling Academy
گرفتن مدرک این مدرسه برای یکی از دوستان ما که سیتیزن هستند 2 سال وقت و 13000 دلار هزینه داشته ولی ایشون بعد از فارغ التحصیلی بلافاصله جذب بازار کار شدند. جایی که ایشون الان مشغول کار کردن هستند اینجاست:
Great Clips
فکر کنم ایشون ساعتی نزدیک 8 دلار از گریت کلیپس می گیره. قسمت مهمتر درآمدش انعام مشتری هاست. بدی این شغل اینه که روزهای تعطیلات آخر هفته که همه ملت استراحت می کنند اینها کار می کنند و برعکس روزهایی که ملت کار می کنند اینها استراحت می کنند! کلاً این دوست ما خیلی از کارش راضیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، pari pariaaa ، محبت ، mozhgangh ، moqadam ، neda shz ، romance33 ، آلیس-1980 ، msar ، bozorg ، farzindavabi
سلام

من میخوام تو این یک سالی که ایران هستم برم و 1-2 رشته آرایشی رو دوره ببینم
بنظرتون چه دوره ای بهتره برای کار توی سالن و آرایشگاه؟؟؟
برای درآمد بهتر و کار بیشتر؟؟؟

اگر اینجا دوره ببینم...میشه اونجا تست داد و مجدد برای دوره دیدن هزینه نکرد؟؟؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان