کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن آرایشگرهای زنانه
شما یک دوره کوتاه مدت پوست باید بگیرید که بتوانید کلا وارد آرایشگاه بشین و حدود سه ماه طول میکشه و ۵ هزار دلار شهریه داره که اگر یکجا بدید ده درصد تخفیف میدن .
وارد یک آرایشگاه بشید و از بند و ابرو شروع کنید . میتونید یک صندلی در یک آرایشگاه اجاره کنید و کم کم خودتان متوجه میشوید که چطور پیش برید .
تا کاری را از صفر نکنید نمیتونید به آون چیزی که مد نظرتان هست برسید . وقتی مشتری پیدا کردید راجب تخصص های دیگه خودتان با مشتریها صحبت کنید و کم کم کارهای دیگه را به بند و ابرو اضافه کنید .
من دو تا خانم ایرانی میشناسم که بعد از تموم شدن دوره آرایشگاه باز کردن و فقط بند و ابرو کار میکنن و درآمد خوبی دارن .
کسی را هم میشناسم که صندلی اجاره کرده ولی خیلی راضی نیست . مثل ایران اینکار بگیر و نگیر داره چرا بعضی از ارایشگاهها تو ایران سرشان شلوعه و بعضی بعد از مدتی جمع میکنن شاید هر دو تو یک آموزشگاه یاد گرفته باشند . ولی یکی زبون بازه دوست و رفیق زیاد داره مشتری جلب میکنه یکی هم نه . شانس هم مهمه
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: 4ugh
شهلا جان میشه فقط یه دوره رو مدرک گرفت و وارد آرایشگاه شد یا باید دوره ی کامل آرایشگری گذرونده بشه؟؟؟ مثلا فقط دوره ی رنگ و لایت رو اموزش ببینیم و مدرکش رو بگیریم
و اینکه شما گفتید دوره ی پوست 5000 دلار هزینه داره چراا اینقدر زیاااااد؟؟؟ و فقط مخصوص پوست هست یا اینکه میشه با این مدرک کارای دیگه هم انجام داد تو ارایشگاه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من 8 تا مدرک فنی حرفه ای دارم و تو ایران 16 سال سابقه ی کار دارم همه کار ارایشگری رو بطور کامل بلدم بنظرتون بیام تو شهر سن دیگو چطور شروع کنم از کجا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Vahid_aflaki
با سلام خدمت دوستان . من خواهرم قصد مهاجرت به آمریکا داریم هر دو با ویزای نامزدی . خواهرم به صورت خیلی حرفه ای آرایشگره و چیزی حدود 15 سال سابقه کاری داره . و مدارک معتبر . و من هم در حال گذراندن دوره های آریشگری در ایران هستم . نامزد بنده پرسیده که مدارک مارو تو سن دیگو قبول میکنن و برای معادل سازی فقط امتحان میگیرن . مقصدمون سن دیگو . و قصد داریم اونجا یک سالن کوچک بزنیم . میشه راهنمایی کنید . برای شروع میخوایم حدود یک سال برای کار در سالن یکی دیگه اقدام کنیم تا با روشهای اونجا اشنا بشیم و زبانمون اکی بشه به امید خدا . نظر شما چیه ؟ آیا شدنیه ؟ چقدر سرمایه لازمه ؟ کودوم منطقه بازده و سود بیشتری داره . ما سه نفریم و بصورت شراکتی کار میکنیم . یه سوال دیگه میخواستم بدونم هزینه کالج های معتبر آرایشگری چقدره ؟ ممنون میشم جوابمو بدین . لطفا کمکمون کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 00:41)houmanmir نوشته:  سلام دوستای عزیز ، نمیخوام کار تبلیغاتی کنم فقط برا دوستایی که دنبال آرایشگر ایرانی تو Cary ، North Carolina میگردن بگم نامزد من اونجا آرایشگاه داره ، بگید از مهاجرسرا هم هستید تا تخفیف ویژه میگیرید Big Grin
در ضمن دوستای آرایشگری که تو Raleigh دنبال جای خوبی برا کار میگردن بهم بگن، میتونم براشون دو تا جای خوب گیر بیارم که خودشون برن ببینن خوششون اومد قرارداد ببندن،
جدا دارم میگم ، برا تبلیغات ننوشتم ، فقط چون دوست دارم همه ی ما ایرانیا هوای همو داشته باشیم.

سلام روزتون بخیر
میشه کمکم کنین من تازه میخوام برم و باید اونجا یه ارایشگر پیدا کنم که نیرو بخواد
من مدرک از فنی حرفه ای دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من میخوام برم با مدرک فنی حرفه ای برای ارایشگری
کارای مقدماتی و کوتاهی و شینیون
کسی رو میشناسین اون جا که بتونم جایی رو حتمی کنم و ازون طریق برم که کارم مشخص باشه
میشه هر اطلاعاتی که دارین بهم بدین یا از کسی بپرسین
خیلی مهمه لطفا
ممنونم ازتون
زندگیتون شاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من یه راهنمایی می خواستم در رابطه با پیداکردن یک مدرسه cosmetics خوب در ایالت آریزونا .
ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره به اشتراک بگذاره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
خانومهاي ساكن لس انجلس من در منطقه West Hollywood دنبال يه آرايشگر ميگردم براي شينيون مو . ممنون ميشم اگر كسي را ميشناسيد كه مياد در منزل يا سالن آرايشي راهنمايي كنيد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ١٠ سال در امريكا زندگى كردم و مدرك ارايشگرىمو از aveda در los angeles گرفتم ولى در امريكا كار نكردم الان به مدت ٥ سال در ايران زندگى ميكنم و ميخوام برگردم امريكا ولى اونجا هيچ فاميلى ندارم ميتونم اونجا كار پيدا كنم و جايى براى زندگى؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 15:23)nedali نوشته:  منم ایران مدرک فنی حرفه ای کوتاهی و رنگ گرفتم اما مجبورم مدرک اونور را هم بگیرم تا بتونم کار کنم حالا کسی درجریان هست من تو کالیفرنیا کجا بایئ برم برای این دوره های اموزشی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان