کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري نتايج قرعه كشي سال 2011
(2010-06-25 ساعت 04:43)cky نوشته:  یه سوالی دارم
به نظر شما اگه موقع ثبت نام آدرس رو توی آمریکا بدیم تاثیری در روند برنده شدن داره یا خیر؟سوال ابتدایی بود و خودم فکر می کنم که جواب منفی هست ولی چرا بیشتر کسایی که آدرس رو اونور دادن نامشون رسیده؟من فکر می کنم کاسه زیر نلبکی باشه !

من 4 سال با آدرس آمريكا (Washington) در لاتاري ثبت نام كردم و هنوز برنده نشدم.

اتفاقا ميخواستم سوال كنم كه هيچ‌كدام از برنده‌هاي ۲۰۱۱، نامه را در آمريكا دريافت كرده‌اند؟
در انجمن برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ ، اگر محل دریافت نامه قبولی كسي در آمريكا بوده لطفا لينكش را بگوييد.
تشکر کنندگان: abnanta
سلام دوستان
من برای اولین بار در قرعه کشی گرین کارت 2011 شرکت کردم ولی مثل اینکه ،اینطور که از شواهد پبداست قبول نشدم و نامه بدستم نرسید ولی متوجه شدم که تا 2 یا 3 روز دیگه میشه از طریق سایت خودشون به صورت آنلاین چک کرد و مطمئن شد البته من تاپیک برندگان 2010 در مورد چک انلاین که مطالعه میکردم ، به نظر سایت اطلاعات درستی نمیده و نمیشه روی آن هم حساب کرد و مطمئن شد آخه تعدای از دوستان که برنده شده بودند هم وقتی از طریق سایت چک کردن هم ، سایت جواب درستی نمیداد .در هر صورت میخوام بدونم میشه از طریق زدن ایمیل ، از قبولی یا عدم قبولی به طور 100% مطمئن شد و اگر امکانش هست با توجه به این که به زبان انگلیسی هم مسلط نیستم متن انگلیسی نامه برای اطلاع از قبولی یا عدم قبولی در لاتاری هم اگر دوستان محبت کنند ممنون میشم.
بله دوست من سری اول کسایی که نامشون رو دریافت کردن اکثرا توی US نامشون رو دریافت کردن.
Pir shodim vali bozorg na
سلام. من عضو جدید سایت هستم و تا الآن صفحات زیادی از اون رو خوندم که واقعاً در رفع خیلی از ابهامات کمک کننده بوده. ولی یه نکته هنوز برام مبهمه: اون طور که از نوشته های دوستان بر می آد، شماره کیس نامبر یا همون رنک قبل از رسیدن موعد مصاحبه در ویزا بولتین اعلام می شه یا به اصطلاع کارنت می شه (البته طیق تعاریفی که در لینک های زیر ارایه شده فکر می کنم کارنت موقعی معنا می ده که ویزا برای تمام رنک های یک دسته یا کتگوری مثل آسیای لاتاری موجود باشه!)، اما در این صفحه:
http://www.travel.state.gov/visa/visa_4764.html
و این فابل:
http://www.travel.state.gov/pdf/Immigran...n%20of.pdf
این طور می گه که ویزا موقعی موجود می شه و در ویزا بولتین اعلام می کنن که فلان شماره ها می تونن ویزا بگیرن که کنسول گری مربوطه از واجد الشرایط بودن متقاضی ها بر اساس مستندات اطمینان حاصل کرده و در نتیجه تعداد افراد واجد الشرایط رو به ویزا آفیس اعلام کرده و ویزا آفیس در آمریکا با بررسی این آمار و ارقام به دست آمده از تمام کنسولگری ها و تعداد ویزاهای موجود برای اون ماه اعلام می کنه که تا فلان شماره این ماه بهشون ویزا می رسه. حالا کنسولگری که هنوز با ما مصاحبه نکرده و فقط اون دوتا فرم رو از طریق کی سی سی گرفته که ما می تونستیم هر چیزی بخوایم راست و دروغ توش نوشته باشیم، پس چطوری از واجدالشرایط بودن ما اطمینان حاصل می کنه؟
شماره کیس : 2011AS20xxx
دریافت نامه قبولی: اواسط خرداد، صندوق پستی دوستم در تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 25 جولای (1 هفته بعد رسید)
تاریخ کارنت شدن کیس: دست به دعاییم!
جمع تقریبی هزینه ها تا الآن: 12 عکس خودم و خانومم + 40 دی اچ ال + 85 گواهی عدم سوء پیشینه از روسیه برای خانومم + 80 ترجمه مدارک
تشکر کنندگان: abnanta ، Ashkan78
(2010-06-29 ساعت 01:01)keivan1983 نوشته:  حالا کنسولگری که هنوز با ما مصاحبه نکرده و فقط اون دوتا فرم رو از طریق کی سی سی گرفته که ما می تونستیم هر چیزی بخوایم راست و دروغ توش نوشته باشیم، پس چطوری از واجدالشرایط بودن ما اطمینان حاصل می کنه؟
هیچی عزیز جان.وقته مصاحبه.شما اگه دروغ بگین ممکنه تو مصاحبتون رد بشین.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: abnanta ، Ashkan78 ، najibi
(2010-06-29 ساعت 02:35)cky نوشته:  
(2010-06-29 ساعت 01:01)keivan1983 نوشته:  حالا کنسولگری که هنوز با ما مصاحبه نکرده و فقط اون دوتا فرم رو از طریق کی سی سی گرفته که ما می تونستیم هر چیزی بخوایم راست و دروغ توش نوشته باشیم، پس چطوری از واجدالشرایط بودن ما اطمینان حاصل می کنه؟

کنسولگری آماری از کسانی که طبق اطلاعات موجود در فرم واجد شرایط هستند رو در نظر می‌گیره. اگر در فرم مشخص بشه که شما سابقه تحصیلی یا کاری مناسب ندارید، یا مثلاً سوء پیشینه دارید، خوب قضیه کلاً منتفیه دیگه.

اما کنسولگری دقیقاً به تعداد آماری که می‌ده ویزا صادر نمی‌کنه. افسر سفارت مجازه که تشخیص بده که به کی می‌شه ویزا داد و به کی نمی‌شه.
تشکر کنندگان: R.F ، goli20 ، abnanta ، Ashkan78 ، najibi
(2010-06-29 ساعت 14:12)Hojjat نوشته:  
(2010-06-29 ساعت 02:35)cky نوشته:  

کنسولگری آماری از کسانی که طبق اطلاعات موجود در فرم واجد شرایط هستند رو در نظر می‌گیره. اگر در فرم مشخص بشه که شما سابقه تحصیلی یا کاری مناسب ندارید، یا مثلاً سوء پیشینه دارید، خوب قضیه کلاً منتفیه دیگه.

اما کنسولگری دقیقاً به تعداد آماری که می‌ده ویزا صادر نمی‌کنه. افسر سفارت مجازه که تشخیص بده که به کی می‌شه ویزا داد و به کی نمی‌شه.

متوجه منظور شما هستم، ولی تو اون فایل پی دی اف که لینک دادم یک اصطلاح داره تحت عنوان documentarily qualified که خودش این طور تعریف کرده:
The applicant has obtained all documents specified by the consular officer as sufficient to meet
the formal visa application requirements, and necessary processing procedures of the consular
office have been completed.
که یعنی متقاضی اون مدارک درخواست شده توسط کنسولگری رو تهیه کرده!
شماره کیس : 2011AS20xxx
دریافت نامه قبولی: اواسط خرداد، صندوق پستی دوستم در تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 25 جولای (1 هفته بعد رسید)
تاریخ کارنت شدن کیس: دست به دعاییم!
جمع تقریبی هزینه ها تا الآن: 12 عکس خودم و خانومم + 40 دی اچ ال + 85 گواهی عدم سوء پیشینه از روسیه برای خانومم + 80 ترجمه مدارک
تشکر کنندگان: abnanta ، Ashkan78 ، najibi
(2010-06-11 ساعت 02:33)Ashkan78 نوشته:  
انتشار مطالب این تاپیک در کلیه سایتها و صفحات وب بدون درج نام سایت مهاجرسرا ممنوع است.

سلام

بالاخره در Visa Bulletin مربوط به July 2010، آمار برندگان قرعه كشي سال 2011 اعلام شد. در اين تاپيك يك سري تجزيه و تحليل آماري روي داده هاي اعلام شده انجام خواهم داد كه اميدوارم مورد توجه دوستان قرار گيرد.

15 كشوري كه داراي بيشترين تعداد برندگان بودند عبارتند از:

رديف 1: غنا با 6002 نفر برنده (97/5 درصد از كل برنده ها) و 2502 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 2 و 3: نيجريه و اكراين هر يك با 6000 نفر برنده (96/5 درصد از كل برنده ها) و 2500 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 4: بنگلادش با 5999 نفر برنده (96/5 درصد از كل برنده ها) و 2499 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 5: اتيوپي با 5200 نفر برنده (17/5 درصد از كل برنده ها) و 1700 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 6: ازبكستان با 5096 نفر برنده (06/5 درصد از كل برنده ها) و 1591 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 7: كنيا با 4689 نفر برنده (66/4 درصد از كل برنده ها) و 1189 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 8: مصر با 4251 نفر برنده (23/4 درصد از كل برنده ها) و 751 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 9: سيرالئون با 3911 نفر برنده (89/3 درصد از كل برنده ها) و 411 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 10: كامرون با 3674 نفر برنده (65/3 درصد از كل برنده ها) و 174 نفر برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 11: ايران با 2819 نفر برنده (80/2 درصد از كل برنده ها) و بدون برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 12: كنگو با 2575 نفر برنده (56/2 درصد از كل برنده ها) و بدون برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 13: روسيه با 2464 نفر برنده (45/2 درصد از كل برنده ها) و بدون برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 14: تركيه با 2266 نفر برنده (25/2 درصد از كل برنده ها) و بدون برنده مازاد بر قانون 7 درصد
رديف 15: نپال با 2189 نفر برنده (18/2 درصد از كل برنده ها) و بدون برنده مازاد بر قانون 7 درصد

سلام
سال گذشته بیشترین امار قبولی را کشور غنا با 8750 نفر داشت اما امسال نفر 6002 حداکثر قبولی برای کشورها بود من فکر می کنم امسال در قرعه کشی محدودیت 6000 برای کشورها قرار دادند به این شکل که هنگامی که تعداد برندگان یک کشور با احتساب اعضای خانواده به 6000 هزار نفر رسید دیگه از ان کشور انتخاب نشن
به نظر شما اقا اشکان ممکنه که این کار را انجام داده باشند بعد به نظر شما بهتر نیست تعداد سهمیه هر کشور به 5% کاهش پیدا کنه و تعداد برندگان اولیه هم به 5000 کاهش پیدا کنه ؟
بهتر این موارد را به kcc اطلاع بدیم سال بعد لحاظ کنندBig GrinBig Grin
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: Ashkan78
من یه سوال دارم
اینکه میگن به 6 ماه نمیرسه که برین اون ور با اینکه مثلا کار اقا اشکان این قدر طول کشیده نمی خونه
می تونین یه محدوده زمانی بگید که چقدر طول می کشه؟
تشکر کنندگان:
هم نام خوب من

حرفت درسته. منم مثل تو فكر مي كنم امسال پراكنش برندگان بهتر از پارسال بوده. اما اين كه پشت صحنه چه فرمول هايي اين اعداد رو تعيين مي كنند، كسي نمي دونه.

از دست K.C.C هم دلم خونه... ولشون كن اصلا. معلوم نيست پرونده منو كجا گم و گور كردند.[عکس: 14.gif][عکس: 20.gif]

(2010-07-11 ساعت 17:16)ashkan58 نوشته:  سلام
سال گذشته بیشترین امار قبولی را کشور غنا با 8750 نفر داشت اما امسال نفر 6002 حداکثر قبولی برای کشورها بود من فکر می کنم امسال در قرعه کشی محدودیت 6000 برای کشورها قرار دادند به این شکل که هنگامی که تعداد برندگان یک کشور با احتساب اعضای خانواده به 6000 هزار نفر رسید دیگه از ان کشور انتخاب نشن
به نظر شما اقا اشکان ممکنه که این کار را انجام داده باشند بعد به نظر شما بهتر نیست تعداد سهمیه هر کشور به 5% کاهش پیدا کنه و تعداد برندگان اولیه هم به 5000 کاهش پیدا کنه ؟
بهتر این موارد را به kcc اطلاع بدیم سال بعد لحاظ کنندBig GrinBig Grin
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ParsTrader ، اليزا ، Sooshians ، najibi
آقا مهران

اگه ارسال اول همين Toipc رو بخوني، با توجه به قانون 7 درصد، علت حذف 15817 رو نوشتم. اين 15817 نفر معلوم نيست كيا هستن، اما كاملا مشخصه از كشورهايي كه زير 3500 نفر برنده دارند (من جمله ايران) نيستند.

دلايل ديگه حذف شدن از نظر من اينا هستند:

1- عدم اطلاع يا مشكوك بودن برنده (مثلا من مي دونم توي بنگلادش، چند آژانس مسافرتي كه براي مردم ويزاي توريستي امارات مي گرفتن، بدون اطلاع اونا رو در لاتاري هم ثبت نام مي كرده وآدرس خودشو مي داده تا اونايي كه برنده مي شن و نامه مي گيرن، در ازاي دريافت نامه شون سركيسه بشن!!! خوب... خيليا ممكنه آدرسشون عوض شده باشه، علاقه نداشته باشن، يا بترسن از اين كه كلاه برداريه).

2- عدم امكان مسافرت (به دلايل مالي و قانوني، مثلا خيليا توي ايران خودمون به خاطر سربازي منصرف مي شن).

3- ناقص بودن مدارك و واجد شرايط نبودن در موقع مصاحبه

4- خيلي ها علي رغم برنده شدن، به دليل اوضاع نامناسب اقتصادي در جهان و با توجه به اين كه الان در كشور خودشون شرايط اقتصادي و فرهنگي زياد بد نيست، تصميم مي گيرن پيگيري نكنن. (نمونه اين مسأله در اروپا، ژاپن، استراليا، و نيوزلند زياد ديده مي شه).

ضمنا دقت كن كه هيچ كشوري براي برنده شدن در لاتاري سهميه به خصوص نداره. فقط يه محدوديت هست براي تعداد ويزاهاي صادر شده كه هيچ كشوري نمي تونه بيش از 7 درصد از ويزاهاي صادر شده رو به خودش اختصاص بده (اين رقم در حال حاضر 3500 هست). تعداد برنده ها متغيره، مثلا:

غنا كه در سال 2010 تعداد 8752 برنده داشت، امسال 6002 برنده داره (2750 نفر كم شده).

مراكش كه در سال 2010 تعداد 3124 برنده داشت، امسال 2003 برنده داره (1121 نفر كم شده).

آلباني كه در سال 2010 تعداد 2311 برنده داشت، امسال 1469 برنده داره (842 نفر كم شده).

تركيه كه در سال 2010 تعداد 2826 برنده داشت، امسال 2266 برنده داره (560 نفر كم شده).

ازبكستان كه در سال 2010 تعداد 5091 برنده داشت، امسال 4059 برنده داره (1032 نفر اضافه شده).

كنگو كه در سال 2010 تعداد 1817 برنده داشت، امسال 2575 برنده داره (758 نفر اضافه شده).

روسيه كه در سال 2010 تعداد 1912 برنده داشت، امسال 2464 برنده داره (552 نفر اضافه شده).

كشورهاي سيتن لوسيا، گوادلوپ، آندورا، ريونيون، گينه فرانسه، مارتينيك، و جزاير كريسمس كه سال گذشته كتز از 20 برنده داشتند، امسال برنده اي ندارند.

قلمرو فرانسه در قطب جنوب، ليختن اشتاين، مالديو، برونئي، جزاير مارشال، كالدونياي جديد، و كوزوو كه در سال 2010 برنده اي نداشتند، امسال برنده دارند (كوزووو 134 نفر، بقيه كشورها هر كدام كمتر از 10 نفر).

برندگان كشور Kirabati هم نسبت به سال 2010 افزايش 8 برابري نشان مي دهند ( از 1 نفر به 8 نفر رسيده اند).

اكراين كه در سال 2010 تعداد 5499 برنده داشت، امسال 6000 برنده داره (501 نفر اضافه شده).

روماني كه در سال 2010 تعداد 674 برنده داشت، امسال 821 برنده داره (147 نفر اضافه شده).

(2010-07-17 ساعت 07:58)mehran626 نوشته:  اشکان جان از آنالیز و ارائه آن ممنون
یک سوال داشتم و اون هم اینه با توجه به بررسی شما این موضوع به ذهن می رسد که اعلام دو برابر ظرفیت فقط بر اساس تجربه سالهای گذشته kcc هست که انتظار دارد که حد.ود نیمی از برندگان یا منصرف می شوند یا شرایط لازم را ندارند و یا مدارکشان نقص اساسی دارد چون تقریبا در همه سالها بغیر از کشورهای محدود و خاصی همه کارنت شده اند ایا این احتمال رو نمیدی که برای هر کشوری سهمیه مشخص نیز در نظر گرفته شده و حدود نیمی از برندگان می باشد و اضافه بر آن در صورتیست که از دیگر کشورهای هم قاره سهمیه استفاده نشده باقی بماند.
به عبارت دیگر حذف 50000 از 100000 نفر رو با توجه به کانت شدن تقریبا همه چطور توجیه می کنید.
تشکر کنندگان: seravin ، najibi
خيلي كشورها تعداد برندگانشون تغييرات نجومي مي كنه. نمونه ش رو كه برات نوشتم...

اما كلا راجع به درست يا غلط بودن دلايلت نظر قطعي نمي شه داد.

(2010-07-17 ساعت 11:19)mehran626 نوشته:  اشکان جان
ممنون از توضیحات مبسوط و دقیق شما
البته من تاپیک اول شما رو هم خونده بودم ابهام من در این بود که چطوره که حدود قبولیهای هر کشور در سالهای مختلف نزدیک بهم هستند احتمالا فاکتورهای ذیل در این موضوع موثر هستند:
1- درصد پذیرفته شدگان هر کشور به نسبت قبولیها در سالهای قبل
2- تعداد پذیرفته شدگان در همان سالها
3-رعایت 7 درصد
برای جلوگیری از افزایش تعداد قبولیهای یک کشور در مقایسه با رعایت 7 درصد و همچنین کاذب وبدن برخی به دلایلی که شما گفتید.
نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان: najibi
سلام

دوستان بنظر می آید امسال تعداد رقبای ما درکل دنیا از 100615 ، تعداد 84798 نفر باشند. درسته؟ چون این 15817 نفر ارتباطی به ما ندارند.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: najibi
سروش جان كاملا درست گفتي. حداكثر تعداد رقباي ما اين تعداد هستند. اما ممكنه عده اي هم پيگير كارشون نشن و باز هم اين تعداد كمتر بشه. علي الخصوص از كشورهايي كه برنده مازاد بر 7 درصد ندارند...

در سال 2010، 11 تا كشور داشتيم كه برنده هاشون مازاد بر حد 7 درصد (يعني 3500 نفر) بود و جالب اينه كه قانون 7 درصد فقط براي يكي از اون كشورها (نيجريه) اجرا شد و به همه برندگان غير نيجريه اي از هر كشوري كه بودند، وقت مصاحبه رسيد. اين نشون مي ده كه خيلي از برندگان اون 11 كشور پر برنده پيگير كارشون نبودند و به نوعي منصرف شدند يا اين كه در مصاحبه واجد شرايط شناخته نشدند.

با توجه به اين كه برنده هاي سال 2010 كلا 102610 نفر بودند، حداقل 57610 نفر پيگير كارشون نشدند و به ميل شخصي يا به دليل عدم احراز صلاحيت در مصاحبه از دور خارج شدند. شايد هم عده كنار رفته ها از اين رقم بيشتر باشه كه ديگه اون رو فعلا نمي شه راجع بهش حرفي زد تا زماني كه آمار تعداد ويزاي صادر شده رو اعلام كنند.

يه نكته جالب اين كه هرچي ويزا امسال زياد بياد (حتي اگه مثلا 10 هزار تا ويزا هم بي صاحب بمونه) هيچ شانسي رو نمي تونيم براي پشت خط ماندگان (يعني برندگاني كه نامه دريافت كردند ولي Current نشدند و به مصاحبه دعوتشون نكردند) متصور شد. دليل پشت خط موندن اين دوستان قانون 7 درصد هست نه كم اومدن ويزا. اين پشت خط ماندگان امسال همهگي نيجريه اي هستند.

يعني شما فرض كنيد اگه ايران در سال 2010 به جاي 2773 برنده، 3000 برنده هم داشت، همه ايراني ها بدون اشكال به مصاحبه دعوت مي شدند.

(2010-08-04 ساعت 21:58)sorooshii نوشته:  سلام

دوستان بنظر می آید امسال تعداد رقبای ما درکل دنیا از 100615 ، تعداد 84798 نفر باشند. درسته؟ چون این 15817 نفر ارتباطی به ما ندارند.
تشکر کنندگان: Hojjat ، sorooshii ، free_free ، alirezagh ، Hamid55 ، amir287 ، najibi
(2010-08-04 ساعت 22:49)Ashkan78 نوشته:  سروش جان كاملا درست گفتي. حداكثر تعداد رقباي ما اين تعداد هستند. اما ممكنه عده اي هم پيگير كارشون نشن و باز هم اين تعداد كمتر بشه. علي الخصوص از كشورهايي كه برنده مازاد بر 7 درصد ندارند...

در سال 2010، 11 تا كشور داشتيم كه برنده هاشون مازاد بر حد 7 درصد (يعني 3500 نفر) بود و جالب اينه كه قانون 7 درصد فقط براي يكي از اون كشورها (نيجريه) اجرا شد و به همه برندگان غير نيجريه اي از هر كشوري كه بودند، وقت مصاحبه رسيد. اين نشون مي ده كه خيلي از برندگان اون 11 كشور پر برنده پيگير كارشون نبودند و به نوعي منصرف شدند يا اين كه در مصاحبه واجد شرايط شناخته نشدند.

با توجه به اين كه برنده هاي سال 2010 كلا 102610 نفر بودند، حداقل 57610 نفر پيگير كارشون نشدند و به ميل شخصي يا به دليل عدم احراز صلاحيت در مصاحبه از دور خارج شدند. شايد هم عده كنار رفته ها از اين رقم بيشتر باشه كه ديگه اون رو فعلا نمي شه راجه بهش حرفي زد تا زماني كه آمار تعداد ويزاي صادر شده رو اعلام كنند.

يه نكته جالب اين كه هرچي ويزا امسال زياد بياد (حتي اگه مثلا 10 هزار تا ويزا هم بي صاحب بمونه) هيچ شانسي رو نمي تونيم براي پشت خط ماندگان (يعني برندگاني كه نامه دريافت كردند ولي Current نشدند و به مصاحبه دعوتشون نكردند) متصور شد. دليل پشت خط موندن اين دوستان قانون 7 درصد هست نه كم اومدن ويزا.

يعني شما فرض كنيد اگه ايران در سال 2010 به جاي 2773 برنده، 3000 برنده هم داشت، همه ايراني ها بدون اشكال به مصاحبه دعوت مي شدند.

(2010-08-04 ساعت 21:58)sorooshii نوشته:  سلام

=============================================
اشکان جان

خیلی ممنون.واقعاً توضیحات شما همیشه جامع بوده و هیچ جای شک و سوالی دیگه نمی گذاردSmile

اشگان عزیز من در تاپیک های قبل خواندم که برندگان سال 2009 برای ایران 1773 بوده که فقط 1117 نفر ویزا شدن، علت چی بوده ؟

البته ای کاش نظرو توضیح شفاف شما را در خصوص مفهوم کارنت شدن و کیس نامبر را ببنیم ، بخصوص ما ها که به دلیل نداشتن case number تازه دیروز نامه را ارسال کردیم.

وضیعت ما ها چی میشه ، آخرا میفتیم؟؟ یا امکانش هست ما ها هم بزودی برای مصاحبه کارنت بشیم؟؟
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alirezagh ، moeen ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان