کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات مطرح شده در زمينه نحوه چك كردن نتايج از روي سايت
(2010-06-25 ساعت 21:48)leilanosa نوشته:  
(2010-06-25 ساعت 00:36)sarfarash نوشته:  
(2010-06-24 ساعت 11:02)leilanosa نوشته:  Thank u, that was so helpful
ولی‌ یکی‌ از دوستان من که برنده ۲۰۱۰ است , تا الان هم که سایتو چک میکنه ،میگه برنده نشدی .خواهش من از برندگان ۲۰۱۱ اینه که اگه این مورد برای اونها هم پیش اومد لطفا به K.C.C ایمیل بزنند،اگه احتمال خطا زیاد باشه حتما اصلاحش میکنند .با تشکر

سلام
سایت لاتری هنوز آپدیت نشده. باید تا پایان جون صبر کنیم تا 2011 ای ها بتونن چک کنند.

ما هم نگفتیم آپدیت شده دارلینگ! فقط گفتیم که لطفا برندگان ۲۰۱۱ چک کنند اگه ایرادی ملاحظه شد لطفا به ما منتظران هم بگن.

شِغ امی! ابسُلوتما!
حتما دوست عزیز Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: abnanta
(2010-06-25 ساعت 23:18)sarfarash نوشته:  
(2010-06-25 ساعت 21:48)leilanosa نوشته:  
(2010-06-25 ساعت 00:36)sarfarash نوشته:  
(2010-06-24 ساعت 11:02)leilanosa نوشته:  Thank u, that was so helpful
ولی‌ یکی‌ از دوستان من که برنده ۲۰۱۰ است , تا الان هم که سایتو چک میکنه ،میگه برنده نشدی .خواهش من از برندگان ۲۰۱۱ اینه که اگه این مورد برای اونها هم پیش اومد لطفا به K.C.C ایمیل بزنند،اگه احتمال خطا زیاد باشه حتما اصلاحش میکنند .با تشکر

سلام
سایت لاتری هنوز آپدیت نشده. باید تا پایان جون صبر کنیم تا 2011 ای ها بتونن چک کنند.

ما هم نگفتیم آپدیت شده دارلینگ! فقط گفتیم که لطفا برندگان ۲۰۱۱ چک کنند اگه ایرادی ملاحظه شد لطفا به ما منتظران هم بگن.

شِغ امی! ابسُلوتما!
حتما دوست عزیز Smile

دوست عزیز . من برندهء 2010 هستم. الان هم چک کردم و پیغام برنده شده رو میداد.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
سلام دوستان من هم کاملا گیج شدم آیا کسانیکه مثل من هنوز نامه ای دریافت نکردند دیگه شانسی ندارند یا اینکه باید در سایت هم 10 تیر چک کرد،متشکر میشم اگه توضیح بدید.
پاسخ
(2010-06-27 ساعت 16:43)scarface78968 نوشته:  سلام دوستان من هم کاملا گیج شدم آیا کسانیکه مثل من هنوز نامه ای دریافت نکردند دیگه شانسی ندارند یا اینکه باید در سایت هم 10 تیر چک کرد،متشکر میشم اگه توضیح بدید.

دوست عزیز شما هنوز هم شانس دارید و نگران نباشید.
به هر دلیلی ممکن نامه به دست برنده نرسه و یا تو راه باشه و دیرتر از 10تیر برسه.
پس از وقتی تو سایت اعلام شد, شرکت کنندگان 2011 شمارشون رو چک کنند.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، emadziaei ، abnanta
ضمنا پارسال من یک هفته مونده به اعلام نتایج روی سایت، نامه ام رو گرفتم. ولی روی سایت می گفت برنده نشدی!!!! البته بعد از 10 روز درستش کردن.

پیشنهاد می کنم تا July 15 مرتب چک کنید و بی خیال نشید (تجربه شخصی)

(2010-06-27 ساعت 17:15)R.F نوشته:  
(2010-06-27 ساعت 16:43)scarface78968 نوشته:  سلام دوستان من هم کاملا گیج شدم آیا کسانیکه مثل من هنوز نامه ای دریافت نکردند دیگه شانسی ندارند یا اینکه باید در سایت هم 10 تیر چک کرد،متشکر میشم اگه توضیح بدید.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، R.F ، abnanta
سلام
دوستان برنده شده 2010 .میشه لطف کنید و یک سکرین شات از صفحه برنده شدنتون رو توی سایت لاتاری بذارید ببینیم چه شکلیه؟!؟

متشکرم..
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
خدمت دوست خوبم.

(2010-06-27 ساعت 20:53)Elf نوشته:  سلام
دوستان برنده شده 2010 .میشه لطف کنید و یک سکرین شات از صفحه برنده شدنتون رو توی سایت لاتاری بذارید ببینیم چه شکلیه؟!؟

متشکرم..

فایل‌های پیوست
.pdf   DV Status.pdf (اندازه 75.06 KB / تعداد دانلود: 345)
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، Elf ، joseph ، honareirani ، mehran61 ، abnanta
کسی که Confirmation Number ش رو به هردلیلی گم کرده، باید چیکار کنه؟!

اگر برنده شده باشه، حتما فرماش از طریق پست میاد؟ یا راه دیگه ای هست؟!

ممنون
پاسخ
(2010-06-28 ساعت 00:47)s_sa نوشته:  کسی که Confirmation Number ش رو به هردلیلی گم کرده، باید چیکار کنه؟!

اگر برنده شده باشه، حتما فرماش از طریق پست میاد؟ یا راه دیگه ای هست؟!

ممنون

متاسفانه فقط باید منتظر پاکت نامه باشه که پست به دستش برسونه... اگرم نرسوند که دیگه هیچی..
مگر اینکه به KCC ایمیل بده و بپرسه که بعید میدونم بدون confirmation number جواب بدن وفقط با مشخصات فردی بهش اطلاع بدن که قبول شده یا نه..
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
اگه سایت رو چک کردیم و به امید خدا برنده شدیم، از کجا بفهمیم که کیس نامبرمون چنده..!!
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، abnanta
تا 1 August منتظر نامه ات می مونی. بعد اگه نیومد، با همون Confirmation Number به K.C.C میل می زنی و اونا برات P.D.F نامه ای رو که به هر دلیل به دستت نرسیده، می فرستن.

(2010-06-28 ساعت 01:54)joseph نوشته:  اگه سایت رو چک کردیم و به امید خدا برنده شدیم، از کجا بفهمیم که کیس نامبرمون چنده..!!
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، joseph ، abnanta ، baran2020
(2010-06-27 ساعت 17:15)R.F نوشته:  

سپاسگذام از اینکه جواب دادین به امید موفقیت همه ایرانی ها...
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، abnanta
براي من هم نامه نيومده اما اميدوارم وقتي 10 تير سايت رو چك كنم ببينم كه قبول شدم.....!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: nasr ، abnanta
(2010-06-28 ساعت 17:53)baran2020 نوشته:  براي من هم نامه نيومده اما اميدوارم وقتي 10 تير سايت رو چك كنم ببينم كه قبول شدم.....!!!!

به امید ایزد یکتا...
پاسخ
تشکر کنندگان: abnanta ، baran2020
معمولا تا چه تاريخي ارسال نامه ها ادامه داره؟؟؟ممكنه هنوز هم نامه براي كسي بياد يااينكه همه برنده ها تا حالا نامه هاشون رو گرفتن؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان