کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج به قصد مهاجرت
(2016-02-07 ساعت 03:52)maymax نوشته:  سلام دوستان
درخصوص ویزای همسر (نه نامزدی) برای آمریکا سوال داشتم.اگر مردی 30 ساله(خودم) با خانمی 66 ساله داری سیتیزنی آمریکا در ترکیه ازدواج کنند و درخواست ویزای آمریکا برای آقا بدهند ، با توجه به اختلاف سنی زیاد به مشکل بر نمیخورند؟ (این خانم خواهان اقامت ایران و من هم خواهان اقامت آمریکا هستم)
و اینکه این مشکل باعث نمیشه آفیسر بیخیال باقی مدارک بشه (حتی دو سال زندگی مشترک در ایران) و کلا کیس رو ریجکت کنه؟
با سپاس فراوان

نظر آفیسر مهمه اما از زن ۶۶ ساله با آقای ۳۰ ساله واقعن همخوانی ندارن و معلومه که فیکه به نظر من این درخواست رد میشه و حواستون باشه اگر یک شانس واقعی در آینده براتون پیش بیاد دیگه نمیتونین ازش استفاده کنید چون پروندتتون سیاهه. باز هم صلاح مملکت خویش خسروان دانند...
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2016-02-07 ساعت 20:45)هورمغز نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 03:52)maymax نوشته:  سلام دوستان
درخصوص ویزای همسر (نه نامزدی) برای آمریکا سوال داشتم.اگر مردی 30 ساله(خودم) با خانمی 66 ساله داری سیتیزنی آمریکا در ترکیه ازدواج کنند و درخواست ویزای آمریکا برای آقا بدهند ، با توجه به اختلاف سنی زیاد به مشکل بر نمیخورند؟ (این خانم خواهان اقامت ایران و من هم خواهان اقامت آمریکا هستم)
و اینکه این مشکل باعث نمیشه آفیسر بیخیال باقی مدارک بشه (حتی دو سال زندگی مشترک در ایران) و کلا کیس رو ریجکت کنه؟
با سپاس فراوان

نظر آفیسر مهمه اما از زن ۶۶ ساله با آقای ۳۰ ساله واقعن همخوانی ندارن و معلومه که فیکه به نظر من این درخواست رد میشه و حواستون باشه اگر یک شانس واقعی در آینده براتون پیش بیاد دیگه نمیتونین ازش استفاده کنید چون پروندتتون سیاهه. باز هم صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

---------------------------------
درسته نباید پروندمو سیاه کنم. ولی خب برای این خانم خیلی مهمه بیاد ایران. شاید ازدواج کنم باهاشون که پاس ایرانو بگیرن اما از دوندگی و دردسر های اداری ایران هم میترسم. مرسی از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من از دوستان سایت کمک خواستم چون میدونم بعضی ها تجربه بیشتری دارن.
من میخام از طریق ازدواج وارد امریکا بشم.
بطور مثال با کسی که شهروند باشه ازدواج کنم
اگر.کسی بتونه راهنمایی کاملی بکنه ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان