کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لیست جدید مشاغل مورد نیاز و نکات مهم آن
دوستان سلام من مهندسی راه آهن- ماشین های ریلی دانشگاه علم و صنعت خوندم، یکی از دوستام که برای کبک اقدام کرده مدرکش رو داده ترجمه کردن مهندس مکانیک ریلی، (ما تمام درسهامون بغیر از 25 واحد مکانیک بوده)، می خواستم ببینم آیا شانسی برای اقدام کردن برای استرالیا دارم؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2013-02-19 ساعت 19:04)Misagh_t نوشته:  دوستان سلام من مهندسی راه آهن- ماشین های ریلی دانشگاه علم و صنعت خوندم، یکی از دوستام که برای کبک اقدام کرده مدرکش رو داده ترجمه کردن مهندس مکانیک ریلی، (ما تمام درسهامون بغیر از 25 واحد مکانیک بوده)، می خواستم ببینم آیا شانسی برای اقدام کردن برای استرالیا دارم؟ ممنون
سلام
بله می تونید برای رشته مکانیک اسسمنت بگیرید. همونطور که رشته کشاورزی گرایش زهکشی برای عمران اسسمنت می گیرند .
البته باید قبلش حتما ایلتس 6 در هر 4 قسمت داشته باشید .
با ارزوی موفقیت برای همه

(2013-02-19 ساعت 16:07)fariba_a نوشته:  
(2012-10-19 ساعت 14:08)ParsTrader نوشته:  
(2012-10-19 ساعت 13:32)s4s4 نوشته:  سلام اقا با اين شغلها كه نميشه رفت اونجا اصلا خودشونم قبول نميكنن كسايي كه اين شغلهارو دارن تحصيل دانشگاهي ندارن پس چرا اينارو هم جزو ليست قرار دادن؟
321211 Motor mechanic (general) مکانیک عمومی
321212 Diesel motor mechanic مکانیک موتورهای گازوئیلی
321213 Motorcycle mechanic مکانیک موتورسیکلت
321214 Small engine mechanic مکانیک موتورهای کوچک
322211 Sheetmetal trades worker آهنگر
322311 Metal Fabricator آهنگر
322312 Pressure Welder جوشکار - فشار قوی
322313 Welder (first class) جوشکار درجه
323313 Locksmith کلید ساز
324111 Panelbeater صافکار
324311 Vehicle painter نقاش
331111 Bricklayer کارگر ساختمای - آجرچین
331112 Stonemason معمار
331211 Carpenter and Joiner نجار
331212 Carpenter نجار
331213 Joiner نجار
332211 Painting trades workers نقاش ساختمان
333111 Glazier شیشه بر
333211 Fibrous plasterer گچ کار
333212 Solid plasterer گچ کار
333411 Wall and floor tiler موزاییک کار
334111 Plumber (general) لوله کش ساختمان
سلام
اون لیسته کلی هست که این شغلها را شامل می شود .شما ابتدا باید لیست اولویت اول استرالیا را ببینید که این شغلها در ان هست یا خیر اگر نبود تنها در صورتی می توانید برای اقامت استرالیا اقدام کنید که یکی از ایالتها این شغلها را بخواهد و در صورت گرفتن اسپانسر شیپی از ایالت می توانید برای اقامت اقدام کنید . البته همه این موارد در صورتی است که بیش ار 1800 ساعت در این شغلها اموزش دیده باشید .که البته در ایران معمولا چنین اموزشی نداریم .

1800 ساعت آموزش !! مگه چی میخواهند یاد بدند تو 1800 ساعت ( مثلا برای موزاییک کاری )؟؟
سلام
این نکته را کلی عنوان کردم و گرنه الان مثلا موزاییک کار نمی گیرند .
الان بین رشته های فنی جوشکاری و کابینت سازی ( نجاری ) را خوب می گیرند که البته بازار کار این دو رشته نیز در اینجا برای کسی که واقعا حرفه ایی باشه بسیار خوبه و در امدش هم از یک مهندس بیشتره .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Misagh_t ، msar
سلام
من فوق دیپلم معماری دارم ایا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟3ساله در رشته ارایشگری کار میکنم اما مدرک و بیمه ندارم چکاری میشه انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام.من لیسانس اقتصاد نظری هستم اما 4 ساله که نمایندگی بیمه دارم ،توی لیست مشاغل کارشناس بیمه بود .من می تونم اقدام کنم یا حد اقل به شوهرم امتیاز بدم؟
پاسخ
دوستان رشته میکروبیولوژی جزء کدوم دسته به حساب میاد خواهشا جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: parand 89 ، msar
(2013-05-04 ساعت 00:36)ostokhan نوشته:  دوستان رشته میکروبیولوژی جزء کدوم دسته به حساب میاد خواهشا جواب بدید

سوالتون رو متوجه نشدم. جز کدوم دسته حساب میاد منظورتون چیه؟
پاسخ
(2013-05-04 ساعت 06:00)gbtm نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 00:36)ostokhan نوشته:  دوستان رشته میکروبیولوژی جزء کدوم دسته به حساب میاد خواهشا جواب بدید

سوالتون رو متوجه نشدم. جز کدوم دسته حساب میاد منظورتون چیه؟

من تو اون لیست اسم این رشته رو ندیدم . میخوام بدونم میکروبیولوژی جز رشته های آزمایشگاهی اون لیست حساب میشه یا یه دسته دیگه
پاسخ
سلام
من رشته ام مددکاری اجتماعی است وده سال سابقه کاردارم . نمره ایلتسم چندباید باشه چون شنیدم باید درهر 4 باند 9 بشه؟!!!
پاسخ
(2013-06-23 ساعت 00:55)دخت گیلان نوشته:  سلام
من رشته ام مددکاری اجتماعی است وده سال سابقه کاردارم . نمره ایلتسم چندباید باشه چون شنیدم باید درهر 4 باند 9 بشه؟!!!
سلام
خیر شما برای اپلای برای این رشته باید ایلتس 7 در هر 4 باند داشته باشید .
اطلاعات کامل در مورد نحوه اسسمنت در مورد این رشته در این سایت نوشته شده و شما بعد از گرفتن ایلتس 7 در هر 4 باند از طریق همین سایت می توانید اسسمنت بگیرید و برای مهاجرت اقدام کنید .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، storagemeter ، nora ، msar
با سلام و تشکر
31 سالمه. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم.در زمینه معماری فعالیت دارم.تمام نرم افزارهای پیشرفته مهماری رو بلدم.ولی در این زمینه مدرکی ندارم.2 تا سوال داشتم:
1- آیا رشته مترجمی زبان انگلیسی در استرالیا کارایی داره؟
2- آیا فنی و حرفه ای ایران رشته طراحی داخلی رو ارائه میده؟اگه میده آیا بدرد استرالیا میخوره؟
با سپاس
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان