کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روز پدر مبارک
روز پدر به همه پدران مبارک باد. همیشه سلامت و تندرست باشید. جیبتان هم پر پول باشد!!!!
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
به یاد پدرانی که امروز در کنار ما نیستند اما خاطره حضورشان هرگز فراموش نخواهد شد...
روز پدر مبارک
[عکس: 91899548ec6b45c3b06d.jpg]

پاسخ
(2010-06-20 ساعت 22:24)nicole.gemini نوشته:  روز پدر به همه پدران مبارک باد. همیشه سلامت و تندرست باشید. جیبتان هم پر پول باشد!!!!

مرسي بابت تبريک.
البته من هنوز پدر نشدم، اما نشد اين خانوما يه آرزويي واسه آقايون بکنن، که خودشون ذينفع نباشند!!! Wink Big Grin

منم به نوبه خودم تبريک ميگم.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
روز پدر بر تمام پدران گذشته و حال و آینده مبارک [font=Tahoma]

Smile[/font]
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: RosyluvsUSA ، Shahoo52 ، shahram1347 ، ساشا ، Iman-gta ، indmehdi ، nnazi_2005 ، looloo ، loony ، summery_armin ، babakped ، mahdis ، sib 24
امیدوارم واسه فرزندانمان پدر خوبی باشیم روزتان مبارک
پاسخ
تشکر کنندگان: RosyluvsUSA ، ساشا ، Iman-gta ، indmehdi ، looloo ، loony ، babakped ، mahdis ، sib 24
منم روز پدر را به همه باباهای خوب مهاجرسرا تبریک میگم، روزتون مبارک Smile
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: RosyluvsUSA ، sh-b ، shahram1347 ، ساشا ، adl ، Iman-gta ، indmehdi ، looloo ، loony ، babakped ، mahdis ، sib 24
پدرم !!! تورا بخاطر تمام پول هایی که به من می دهی دوستت دارم!!!!Big GrinTongue
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، looloo ، loony ، homeless ، mahdis
پدرم !!! تو را بخاطر تمام زحمت های که برای انجام می دهی دوستت دارم!!!!:d (با توجه به گفته صدرا):p
تبریک به همه ی پدر های دنیا همیشه سر بلند باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، looloo ، Ali Sepehr ، loony ، mahdis ، sib 24
من راستشو گفتم!!! نیومدم الکی یه دروغی بگم !!!

حالا کار بدی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinTongue
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم با اینکه پدرم سالهاست دیگه در میان ما نیست بهش تبریک میگم به شما هم. راستش یه خاطره از پدرم همیشه برام میگن و اون اینکه اون ۴ سالی رو که بابای من بود همه سعیشو کرد که آینده خوبی برای بچه هاش رقم بزنه هر چند زودتر از اون رفت که ببینه چه بر سر محیط اطرافمون میاد اماواقعا اونقدر برای من و خواهرم ارث گذاشت ( همه هم با کار خودش) که باید همیشه ممنونش باشم.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryamjay ، ADONIS ، seravin ، summery_armin ، babakped ، nicole.gemini ، nnazi_2005 ، indmehdi ، mahdis ، sib 24 ، RosyluvsUSA
روز تولد حضرت علی و روز ایرونی پدران، پسران، آقایان ایرونی مبارک باشه!!! خوش بحال پدران که زود به زود روزهاشون میاد!!! Big Grin سلامت و تندرست باشید.

در ضمن فردا به همین مناسبت در جشن مرکز اسلامی بنیاد ایمان در لوس آنجلس جشنی برپاست.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، mahdis ، sib 24 ، RosyluvsUSA
از پدر عزیزم برای تمام زحمت های که برایم کشیده تشکر می کنم.پدرهایی که سایه پر مهرشون بالای سر فرزندانشونه و چه اونایی که دستشون از این دنیا کوتاهه .. روزتان گرامی باد
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، sib 24 ، RosyluvsUSA
نامه ابراهام لینکلن به اموزگار فرزندش

او باید بداند كه همه مردم عادل و صادق نیستند. اما به فرزندم بیاموزید كه به ازای هر شیاد، انسانهای صدیق هم وجود دارند. به او بگویید در ازای هر س یاس ت‌ مد ار خودخواه، ره بر با همتی هم وجود دارد. به او بیاموزید كه در ازای هر دشمن، دوستی هم هست. میدانم كه وقت می‌گیرد اما بیاموزید اگر با كار و زحمت خویش یك دلار بدست آورد بهتر از آن است كه جایی در زمین پنج دلار پیدا كند. به او بیاموزید كه از باختن پند بگیرد و از پیروز شدن لذت ببرد. او را از غبطه خوردن برحذر دارید. به او نقش و تاثیر مهم خندیدن را یاد آور شوید. اگر می‌توانید به او نقش مهم كتاب را در زندگی بیاموزید. به او بگویید تعمق كند، به پرندگان در حال پرواز در دل آسمان، به گلهای درون باغچه، به زنبورهای كه در هوا پرواز میكنند دقیق شود.

به فرزندم بیاموزید كه در مدرسه بهتر این است كه مردود شود اما با تقلب به قبولی نرسد. به او یاد دهید كه با ملایم ها ملایم و با گردن كشها، گردن كش باشد. به عقایدش ایمان داشته باشد حتی اگر همه خلاف او حرف بزنند(و او را مسخره كنند). به او یاد دهید كه همه حرف ها را بشنود و سخنی را كه به نظرش درست می‌رسد انتخاب كند.

ارزشهای زندگی را به فرزندم آموزش دهید. به او یاد دهید در اوج اندوه تبسم كند. به او بیاموزید كه در اشك ریختن خجالتی وجود ندارد. به او بیاموزید كه می‌تواند برای فكر و شعورش مبلغی تعیین كند اما قیمت گذاری برای دل بی معنا است.

به او بگویید كه تسلیم هیاهو نشود و اگر خود را برحق می‌داند پای سخنش بایستد و با تمام قوا بجنگد.

در كار تدریس به فرزندم ملایمت به خرج دهید اما از او یك ناز پرورده نسازید، بگذارید شجاع باشد. به او بیاموزید كه به مردم اعتقاد داشته باشد. توقع زیادی است اما ببینید كه می‌توانید چه كار كنید.

نماد یه پدر دلسوز.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: summery_armin ، nnazi_2005 ، loony ، nicole.gemini ، benjamin20042002

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان