کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل ویزای h1
سلام. من تازه عضو شدم. چند تا سوال دارم. من و همسرم می خوایم از طریق h1 اقدام کنیم. ما با اقای دلاوری تو لوس انجلس صحبت کردیم و ایشون قراره که کارهای ما رو انجام بده. (با مبلغ 40 میلیون). می خوام بدونم کسی ایشون رو می شناسه یا باهاشون کار کرده؟ و بعد هم اصلا الان هنوز جا داره یعنی تعداد 65000 تا هنوز پر نشده؟ ممنون می شم کسی جواب بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
اقای دلاوری وکیل نیستند بلکه دلال هستند و این وسط حق دلالی می گیرند
رقمی که به شما گفتند واقعا زیاد هست من 20 میلیون هم شنیده بودم اما این رقم نه
نمی دانم شما خودتون شغل پیدا کردید یا ایشون می خواهند برای شما شغل هم پیدا کنند اگر خودتون شغلی از طریق اشنا و فامیل پیدا کردید که وکیلهای خیلی معروف و رسمی هم با یک چهارم این مبلغ و کمتر کار می کنند
شما تخصص خودتون و اینکه چه کار ی قرار است انجام بدید بنویسید شاید من و سایر دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، frozen mind ، msar
سلام اقا اشکان. ممنون از جوابتون. اقای دلاوری خودشون قراره که کارپیدا کنند. همسرم فوق لیسانس مدیریت هستند و اقای دلاوری تو یه شرکت مخابراتی برای همسرم کار پیدا کردند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
دوستان کسی تونسته امسال از طریق h1b اقدام کنه؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
سلام دوستان پیشنهاد جالبی بود که یک دیتا بیس کاریابی درست کنیم

من از خودم شروع میکنم

مهندس کنترل و ابزاردقیق چهار سال سابقه کار رسمی 5 سال غیر رسمی
مدرک آیلتس (7) تافل (104/120)
بهترین هنوز برایم اتفاق نیفتاده است...
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
(2011-05-21 ساعت 17:33)boronca007 نوشته:  سلام دوستان پیشنهاد جالبی بود که یک دیتا بیس کاریابی درست کنیم

من از خودم شروع میکنم

مهندس کنترل و ابزاردقیق چهار سال سابقه کار رسمی 5 سال غیر رسمی
مدرک آیلتس (7) تافل (104/120)

فکر کنم یه تاپیک جدید لازم داره و هر کس هم اگر کار پیدا کرد بهتره پستشو پاک کنه
تو چه صنعتی هستین ؟
پاسخ
دوستان سلام
اگه اين بانكتون درست شد لطفا من رو هم عضو كنيد
من مهندس كامپيوتر هستم با 15 سال سابقه. توي برنامه نويسي و شبكه تجربه بالايي دارم. مدارك مايكروسافت رو هم دارم.
شماره کیس:‌ 2012AS000146XX
کنسل شدن نتایج قرعه کشی:May/2011/13
پاسخ
این ویدئو در مورد ویزای H-1 و گرین کارت هست، به نظرم جالب اومد، گفتم شما هم شاید استفاده ببرید:

http://www.youtube.com/watch?v=pGPdL0zjn...ure=relmfu
پاسخ
عزیزان کسی اینجا هست که H1B داشته باشه؟؟
من در مورد Visa Stamp, Reentry و گرین کارت سوال دارم.
بیاین این عقلامونو رو هم بریزیم ببینیم چی میشه؟
وکیلم یه instruction داده که من سر در نمیارم .چون مثالهاشو برای هندی ها زده که با ما متفاوتن و من به عنوان ایرانی نمی دونم چی کار باید بکنم؟Sad
پاسخ
دوستان گرامی، درود

چند سئوال برای من مطرح شده است.

1. من همینک دیپلم دارم و حداقل مدرکی که برای این ویزا مورد نیاز هست مدرک لیسانسه. به نظر شما برای گرفتن h1 ، اگر در چه رشته ای ادامه ی تحصیل بدهم یا چه دوره هایی را ببینم در آینده شانس بیشتری برای پیدا کردن کارفرما خواهم داشت؟
به عبارتی چه رشته ها و تخصص هایی در آمریکا خواهان بیشتری داره و شرکت ها حاظر به پذیرفتن دردسرهای دادن جاب آفر برای دارندگان اون رشته هستند؟ خانم شهرزاد اگر اشکالی نداره میتونم رشته ی تحصیلیتون رو بپرسم؟

2. بعد از گرفتن h1 ، در صورتیکه کارفرما از کار من راضی باشد بعد از چه مدت میتواند برای من درخواست گرین کارت بدهد؟ بعد از چه مدت گرین کارت میگیرم؟ چند سال بعد از داشتن گرین کارت می توانم درخواست سیتزن شیپ بدهم و بعد از چه مدت موفق به دریافتش می شوم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، msar
شهرزاد جان ممنون از راهنماييت. كلا دوستان كسي ميدونه از چه طريقي ميشه پيشنهاد شغلي دريافت كرد توي آمريكا؟
آيا مرجعي واسه اين كار وجود داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، eblam ، msar
سلام
من گرافیست هستم و از طرف یک شرکت آمریکایی تقاضای کار دارم
اگر کسی برای ویزای H1 اقدام کرده معمولا چه سوالاتی در مصاحبه پرسیده می شود
و مدارک مهم برای آنها چه مدارکی است؟
با تشکر
پاسخ
(2011-10-02 ساعت 05:16)firstpars نوشته:  دوستان گرامی، درود

1. من همینک دیپلم دارم و حداقل مدرکی که برای این ویزا مورد نیاز هست مدرک لیسانسه. به نظر شما برای گرفتن h1 ، اگر در چه رشته ای ادامه ی تحصیل بدهم یا چه دوره هایی را ببینم در آینده شانس بیشتری برای پیدا کردن کارفرما خواهم داشت؟
به عبارتی چه رشته ها و تخصص هایی در آمریکا خواهان بیشتری داره و شرکت ها حاظر به پذیرفتن دردسرهای دادن جاب آفر برای دارندگان اون رشته هستند؟ خانم شهرزاد اگر اشکالی نداره میتونم رشته ی تحصیلیتون رو بپرسم؟

2. بعد از گرفتن h1 ، در صورتیکه کارفرما از کار من راضی باشد بعد از چه مدت میتواند برای من درخواست گرین کارت بدهد؟ بعد از چه مدت گرین کارت میگیرم؟ چند سال بعد از داشتن گرین کارت می توانم درخواست سیتزن شیپ بدهم و بعد از چه مدت موفق به دریافتش می شوم؟

سلام
به نظر بهتره در رشته ای بخونید که به بدرد کانادا هم بخوره چون اولا ویزای امریکا یکبار ورود است و شما حدود 5 سال طول میکشه تا گرین کارت بگیرید بعد از انهم 5 سال طول میکشه تا سیتیزن بشید به نظر من رشته برق درس بخونید خیلی خوبه برای کانادا هم می تونید اقدام کنید
با ارزوی موفقیت برای شما

سلام
با تشکر از پاسخ شما
البته مهندسی مکانیک را کانادا نمی گیرد و کلا رشته مهاجر پذیری نیست
مهندسی شیمی هم اگر سابقه کاری و گرایش به پتروشیمی و نفت داشته باشد رشته بسیار خوب و مناسبی است
مهندسی پتروشیمی و مهندسی نفت و معدن هم برای مهاجرت رشته های بسیار خوبی هستند
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، eblam ، tamanna ، msar
(2011-10-08 ساعت 16:34)ParsTrader نوشته:  
(2011-10-02 ساعت 05:16)firstpars نوشته:  دوستان گرامی، درود

سلام
به نظر بهتره در رشته ای بخونید که به بدرد کانادا هم بخوره چون اولا ویزای امریکا یکبار ورود است و شما حدود 5 سال طول میکشه تا گرین کارت بگیرید بعد از انهم 5 سال طول میکشه تا سیتیزن بشید به نظر من رشته برق درس بخونید خیلی خوبه برای کانادا هم می تونید اقدام کنید
با ارزوی موفقیت برای شما
و به نظر من هر رشته ای مرتبط با نفت. مثل مهندسی شیمی ؛ مهندسی نفت , مهندسی مکانیک سیالات , مهندسی برق .
هم کانادا و هم امریکا هم ایران و درآمد های خوبی هم دارند
پاسخ
اشکان خان مشکل اینه که نمی دونیم بعدا قراره چه رشته ای رو بگیره.چون این دوستمون تا دانشگاه قبول شه و درسش تموم شده خیلی مونده.

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان