کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سایت چک اینترنتی لاتاری ۲۰۱۱ باز شد...
سلام دوستان گلم
امروز 1 /4 /89 هستش و من اونقده درگیر بودم که تازه جواب لاتاریمو چک کردم و برای دومین سال HAS NOT BEEN SELECTED شدم ...
ایرادی نداره من اینو گذاشتم رو حساب تیری در تاریکی و یجورایی خودمو دست سرنوشت سپردم تا بخوام سرنوشتمو خودم رقم بزنم !

خیلی خوشحالم بابت اونایی که قبول شدن و امیدوارم تو این مدتی که پیش رو دارن سریعاً زبان انگلیسی شونو بالا بکشن و در زمینه جایی که میخوان اقامت کنن تحقیقات کاملی انجام بدن ...

اینم بدونین که این کار دقیقه 90 نیست !

9 ماهی بود از مهاجر سرا دور بودم ... 2012 ثبت نام میکنم هر چی خدات بخواد همون میشه ...

دوستتون دارم فعلاً
تشکر کنندگان: hvm ، usa.lover ، User ، zara man ، ravian ، alirezagh ، shahram1347 ، amiralid ، loveusa2010
1998<<< درست يادم نيست
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 1999
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2000
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2001
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2002
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2003
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2004
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2005
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2006
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2007
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2008
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2009
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2010
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2011
2012<<< اميدوارم

فقط ميتونم بگم خيلي متاسفم
تشکر کنندگان: usa.lover ، daryadelan ، amiralid ، lorecance ، mehran61 ، paolo ، khabaloo
سلام دوستان :
من چک کردم و هورااااااااااااااااا برای سال دیگه شرکت نمی کنم .
من و جزو برندگان اعلام کرد . آرزو دارم برای شما ها هم این اتفاق بیوفته
تشکر کنندگان: User ، kianoush ، online27H ، farnaz82 ، ravian ، alirezagh ، lorecance ، pr.kia ، nojanarabi ، kashian
(2010-07-28 ساعت 11:10)javad1998 نوشته:  1998<<< درست يادم نيست
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 1999
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2000
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2001
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2002
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2003
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2004
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2005
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2006
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2007
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2008
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2009
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2010
HAS NOT BEEN SELECTED <<< 2011
2012<<< اميدوارم

فقط ميتونم بگم خيلي متاسفم

جواد جان نمیدونم چی بگم ولی امیدوارم سال دیگه برنده شدنتو اولین نفر خودم بهت تبریک بگم ...
تشکر کنندگان: zara man
(2010-07-28 ساعت 11:48)Miss Delay نوشته:  سلام دوستان :
من چک کردم و هورااااااااااااااااا برای سال دیگه شرکت نمی کنم .
من و جزو برندگان اعلام کرد . آرزو دارم برای شما ها هم این اتفاق بیوفته

پس با این حساب شما هم بی‌ نامه هستید؟
من که صبر و قرار ندارم برای اول اگوست،نکنه بگن اشتباه شده وایSadSad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
نه بابا حالا که اعلام شده نمیتونه اشتباه باشه !!!! اینم بگم که برای بیشتر از 50% نامه ها بدستشون نمیرسه !
تشکر کنندگان: farnaz82 ، zara man
(2010-07-29 ساعت 02:51)online27H نوشته:  نه بابا حالا که اعلام شده نمیتونه اشتباه باشه !!!! اینم بگم که برای بیشتر از 50% نامه ها بدستشون نمیرسه !

راست میگید؟چه جالب Big Grin
الهی خیر از جونیت ببنی مادر ما رو اینقدر خوشحال کردی اول صبحی‌WinkCool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: online27H ، kashian
فرناز جان اگه تو سایت تورو به عنوان برنده زدن و نامه ها بدستت نرسیده سریعاً برای گرفتنشون اقدام کن ... طریقه گرفتنشم دقیق یادم نیست ولی باید میل بدی که بصورت آنلاین برات بفرستن فکر کنم ... چون اطلاعات دقیقشو یادم نیست بهتره بری تو قسمت لاتاری گرین کارت همین سایت بطور کامل هستش !

ایشاالله شیرینی گرفتن ویزاتو بیاری تو همین پست بزنیم به بدن Big Grin
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-07-29 ساعت 17:24)online27H نوشته:  فرناز جان اگه تو سایت تورو به عنوان برنده زدن و نامه ها بدستت نرسیده سریعاً برای گرفتنشون اقدام کن ... طریقه گرفتنشم دقیق یادم نیست ولی باید میل بدی که بصورت آنلاین برات بفرستن فکر کنم ... چون اطلاعات دقیقشو یادم نیست بهتره بری تو قسمت لاتاری گرین کارت همین سایت بطور کامل هستش !

ایشاالله شیرینی گرفتن ویزاتو بیاری تو همین پست بزنیم به بدن Big Grin

خیلی‌ ازتون ممنونم،همین حرف‌ها و دلگرمی‌‌ها تون آدم رو آروم میکنه Coolباید تا اول اگوست صبر کنیم تا میل بشه بزنیم شانس ما هم که یک شنبه تعطیل Tongueانشا‌الله درست بشه چون نا‌ خواسته هم بوده و منو کلی‌ خوشحال کرده حتما حتما شیرینیشو میدم بهتون،دییییBig Grin

امیدوارم سال ۲۰۱۲ اسم شما با یه شماره عالی‌ در بیاد که دل جوانها رو اینجور شاد میکنی‌ WinkShy
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: online27H ، zara man
منم زدم به کاهدان ... ایشالا 2012 به امید خدا رفتنیم ...
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: zara man
منم برای دومین سال پیاپی شانسی نیاوردم.تازه 2 تا شانسم داشتم چون متاهلم.
خداحافظ لاتاری 2011
سلام لاتاری 2012
Sad
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز
براي گرفتن فرم هاي مربوطه كافيه دستورالعمل موجود در DVlottery.state.gov رو بخونيد دوتا فرم هست كه بايد پر بشه و صفحه اولش توسط شما امضا بشه
و بعد اون فرمارو به سفارت پست كنيد
لطفا پست هاي مربوطه براي برندگان 2010 رو بخونيد
به اميد موفقيت
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان:
وای من همون کامپیوتری اسم مبارکمو نوشتم،یعنی‌ باید دستی‌ امضا میکردیم؟اشکالی نداره؟Sad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
(2010-08-04 ساعت 17:17)farnaz82 نوشته:  وای من همون کامپیوتری اسم مبارکمو نوشتم،یعنی‌ باید دستی‌ امضا میکردیم؟اشکالی نداره؟Sad

فرناز جان متوجه این سوالت نشدم ؟ اگه در مورد امور فرمهاست برو به بخش مربوطه و در قسمت خودش سوالاتو بپرس ...

از اینکه قبول شدی خیلی خوشحالم و آرزو دارم که همه کارهات به همین ترتیب ساده و راحت بیش بره و سال بعد خودم بیام روز رفتنتون اسپند دود کنم Big Grin
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-08-04 ساعت 22:55)online27H نوشته:  
(2010-08-04 ساعت 17:17)farnaz82 نوشته:  وای من همون کامپیوتری اسم مبارکمو نوشتم،یعنی‌ باید دستی‌ امضا میکردیم؟اشکالی نداره؟Sad

فرناز جان متوجه این سوالت نشدم ؟ اگه در مورد امور فرمهاست برو به بخش مربوطه و در قسمت خودش سوالاتو بپرس ...

از اینکه قبول شدی خیلی خوشحالم و آرزو دارم که همه کارهات به همین ترتیب ساده و راحت بیش بره و سال بعد خودم بیام روز رفتنتون اسپند دود کنم Big Grin

ممنونم دوست عزیز از پاسختون،من منظورم این بود که داشتم می‌خوندم بچه‌ها نوشته بودند که فرم را امضا کردند با خودکار،در صورتیکه من همون جأ(یعنی‌ جای امضا)اسممو تایپ کردم و امضای واقعی‌ نکردم یعنی‌ با خودکار،حالا سوالم اینه که باید امضا میکردیم؟البته الان که فرستادم رفت و محمولم هم تو هنگ کنگ است و کاریش نمیشه کردSad اما میخواستم بدونم یعنی‌ باید با خودکار امضاش میکردیم؟

انشا‌الله کار شما هم درست بشه سال دیگه با هم به همدیگه شیرینی‌ بدیم خوبه؟SadBig GrinWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان