کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستان مهاجر،اگه برگردین به گذشته دوباره مهاجرت می کنین؟
تردیددارم
کردار بیارای و گرد گفتار نگرد چون شود کار گویند که کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
بستگی داره..بنظر من بله خیلی ها دوباره حتی اگه به گذشته هم برگردن باز مهاجرت میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ساشا ، OverLord ، R.F ، lexington ، n i m a ، vahidansari ، sara24
صددرصد. بدون لحظه ای تردید.حتی راحت تر از دفعه ی اول.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ساشا ، OverLord ، indmehdi ، R.F ، lexington ، megaholding ، sib 24 ، vahidansari ، parastoo mohajer ، milspider
نمیشه گفت 100%
ولی فکر میکنم اکثر مردم اره.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، free_free ، vahidansari ، milspider
من اگه به گذشته برمی گشتم در سن پائین تر مهاجرت میکردم و وقتم رو توی دانشگاه های ایران تلف نمیکردم.الانم همیشه به پدر و مادرم میگم کاش وقتی من کوچیک بودم برای مهاجرت اقدام میکردین تا هم الان همه خونواده کنار هم بودیم و هم من شانس بزرگ شدن در شرایط بهتری رو داشتم
پاسخ
من خودم رو گفتم صددرصد...Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، indmehdi ، vahidansari ، parastoo mohajer
من که هنوز مهاجرت نکردم، اما اگه دوباره هم به عقب برگردم، حداقل دوباره بطور جدي بهش فکر ميکنم. WinkBig Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، darya ، lexington ، Amir78 ، vahidansari ، Magneto ، parastoo mohajer ، smart3461
من سال 2006 برای کانادا اقدام کردم و پارسال هم برای جمهوری چک کار و فکر میکنم این زمان از لحاظ روحی خیلی من رو خسته کرده البته ویزای چک رو گرفتم ولی هنوز برای کانادا تو نوبت هستم اگه به گذشته برگردم بعد از اتمام درس حتما سعی میکنم پذیرش بگیرم و برم و اینقدر خودم رو اینجا الاف نکنم چون واقعا هر چی سن ادم پائین تر باشه ادم خیلی راحتتر میتونه با محیط کناربیاد.
کردار بیارای و گرد گفتار نگرد چون شود کار گویند که کرد
پاسخ
من اصلا دوست ندارم به گذشته بر گردم اما شايد افسوس گذشته را بخورم اما چاره اي نيست به هر حال تو اگر ها گير نكنيد حركت به سمت جلو را مد نظر داشته باشيد كسي ها كه مي خواهند برگردند كمك كنيد كه تصميم درست بگيرند تونستيد اون ها را قانع كنيد او چيزهايي كه به سختي بدست اوردند به اسوني از دست ندند كمك كنيد تا از فرصت ها شون به خوبي استفاده كنند چيزي كه امروز هست فردا ممكنه وجود نداشته باشد رجوع به گذشته زماني كاربرد داره كه بفهمي حال و فرداي تو چطور است فردا را به هر طريقي شده مي رسي اما ديروز را نميشه با فرضيات و احتمالات امروزت دوباره بدست بياري چو هميشه براي فردا كار كردي پس تو مالك فرداي خودت هستي پس سوار موج فردا بشو موج هرچي بلندتر باشه لذت رسيدن به هدف و موفقيت بيشتره
پاسخ
تشکر کنندگان: online27H ، lexington ، Amir78 ، n i m a ، sib 24 ، alibati ، danny_1990 ، milspider
سلام

هر کسی موقعیت و شخصیت و احساساتش و فرهنگش با دیگری فرق دارد و از خارج رفتن بعضی پشیمان هستند بعضی هم راضی هستند

بسیاری در درس موفق نشدند و بعد از اینکه مثلا 10 سال فرانسه بودند برگشتند
صد در صد اگر به گذشته برگردند میدانند در خارج باید بیشتر از اینها خواند پس سعی میکنند در کشور خودشان دانشگاه تهران قبول شوند

بعضی با همسر شان آمدند همسرشان هوایی شد و طلاق گرفت و خب آنها هم اگر به گذشته برگردند حتما در ایران میمانند

بعضی مدرک هم داشتند آمدند کار پیدا نکردند و درگیر زندگی شدند و ماندند نه کار حسابی دارند و نه فک و فامیل در غربت با مدرک حسابی حتما اگر به گذشته برگردند دیگر پا به خارج از ایران نمیگذارند

بعضی تحصیل هم کردند و موقعیتی در ایران پیدا کردند و برگشتند به ایران پشیمان هم نشدند اینها به گذشته برگردند حتما دوباره به خارج میایند که تحصیل کنند

بعضی به آمریکا مهاجرت کردند خب اینها به گذشته برگردند مستقیم به امریکا میروند .

خلاصه جواب شما این است
1-اگر فقط از خارج رفتن رویای غیر حقیقی بسازیم که در خارج میگویی هلو بیا برو تو گلو
و کارو زندگی و فامیل را رها کرده به خارج برویم حتما پشیمان شده و به گذشته برگردیم این اشتباه را تکرار نمیکنیم

2-اگر تصمیم خروج بر حسب شرایط واقعا لازم گرفته شده بیاشد
یعنی دلیل محکمی بوده پس چنانکه به گذشته برگشتی باشد در گذشته دوباره به خاطر آن دلیل محکم چاره را یعنی خارج رفتن را انتخاب میکنیم

پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، sib 24 ، danny_1990 ، taadol ، mahannn4779 ، Magneto ، سمبل ، smart3461
آدم به چیزی که اتفاق نمی افته نباید فکر کنه
از آینده لذت ببرید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-01 ساعت 12:26)Amirreza نوشته:  آدم به چیزی که اتفاق نمی افته نباید فکر کنه
از آینده لذت ببرید

از آینده که نیامده چطوری لذت ببریم فعلا قدر حال را بدانیم بهتر است Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: lover usa
من اگه به گذشته برگردم هر کاری میکنم که توی سن کمتر از 14 سالگی مادر پدرم رو راضی کنم که منو بفرستن یه کشور دیگه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: danny_1990 ، parastoo mohajer
اگه به گذشته برمیگشتم دوست داشتم 10 سال زودتر میومدم..به قول یکی از دوستانم در اینجا الان ما در بدترین شرایط اقتصادی آمریکا به سر میبریم که البته این نیز بگذرد و بدونید آمریکاییها فکر همه چیرو کردن..
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2010-11-15 ساعت 04:03)Hossein81 نوشته:  اگه به گذشته برمیگشتم دوست داشتم 10 سال زودتر میومدم..به قول یکی از دوستانم در اینجا الان ما در بدترین شرایط اقتصادی آمریکا به سر میبریم که البته این نیز بگذرد و بدونید آمریکاییها فکر همه چیرو کردن..

شاید بهتر بشه اما آمریکای سابق نمیشه. الآن چین و هند نفس آمریکا رو گرفتند. همین دیروز خبر اومد که یاهو 10 درصد کارمنداش رو اخراج کرده و یک دفتر جدید تو بنگلور(؟) هند زده. منم امیدوارم این نیز بگزرد.

الان خوندم china تو رقابت ابر رايانه ها إز امريكا جلو زده! عجب!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، merdax

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان