کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اینترنت در آمریکا
(2012-08-05 ساعت 22:34)behzadb57 نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 12:13)gulu نوشته:  [quote='mitr.p' pid='198393' dateline='1344151494']
این انترنت صلواتی که میگن چیه؟
ی دوستی نوشته که "
نقل قول:1- یه تلویزیون صلواتی داریم و یه اینترنت صلواتی
تلویزیونش اینطوریه که یه آنتن می خرین ( ارزونترینش رو تو big5 دیدم) و مثل ایران میزنین به دیوار و تی وی.
یا اینکه از یه شرکتی cable می گیرین بعد از 1 ماه قطع می کنین. تجربه ثابت کرده کانالاش تا 1 سال می مونه
اینترنتش هم که با لپ تاپ سرچ می کنین ببینین کی اینترنت وایرلس بدون پسوورد داره! مثلا استارباکس ها همشون اینترنت وای فای مجانی دارن و اگر لپ تاپتون پیداش کنه کافیه به ازای هر مگا بایت 3تا صلوات بفرستین و استفاده کنین.

یعنی اینکه باید چرخ بزنیم ببینیم کی از همسایه ها وایرلس داره..ما هم بریم؟؟
همون ایرانی بازی های خودمون تو ایران؟؟؟Sad این که درست نیست
و یا اینکه خود دولت گذاشته؟؟
من برای دالاس میخواستم
ممنون

نقل قول خيلي با حال بود گشتم يه تشكري براش بزنم پيداش نكردم Tongue

کسی جوای نداره:؟؟ Smile در کل ارزونترین اینترنت ؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، taherifar
پلنی که من دارم تایم وارنر با سرعت 3.5 مگا بایت و ماهیانه 19.99$ که با همه چی شد 22.71$ و ازشم راضی هستم .
البته من در حد فیلم و یوتوب و ایمیل و اسکایپ... از اینترنت استفاده میکنم و خیلی کار سنگینی انجام نمیدم.
در ضمن ساکن لوس آنجلس هستم. منطقه ی سن فرناندو ولی .
پاسخ
(2012-08-23 ساعت 11:21)vgm1981 نوشته:  پلنی که من دارم تایم وارنر با سرعت 3.5 مگا بایت و ماهیانه 19.99$ که با همه چی شد 22.71$ و ازشم راضی هستم .
البته من در حد فیلم و یوتوب و ایمیل و اسکایپ... از اینترنت استفاده میکنم و خیلی کار سنگینی انجام نمیدم.

با 3.5 مگ میشه فیلم hd آنلاین دید؟

و اینکه اگه میشه سایتی که ازش اینترنت خریدید رو بگیید
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar
(2012-08-23 ساعت 15:03)hamed. نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 11:21)vgm1981 نوشته:  پلنی که من دارم تایم وارنر با سرعت 3.5 مگا بایت و ماهیانه 19.99$ که با همه چی شد 22.71$ و ازشم راضی هستم .

با 3.5 مگ میشه فیلم hd آنلاین دید؟

و اینکه اگه میشه سایتی که ازش اینترنت خریدید رو بگیید
من فکر میکنم بهتره از سرعت بیشتری برای اینکار استفاده کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، taherifar
دوست عزیز منم اینجا اینترنت ۲۰ مگ گرفتم از کامکست که با مودم یه چیزی حدود ۲۷ دلار ماهیانه برای ۶ ماه اول میشه. فیلم HD و غیره که به راحتی میشه دید و حسنی هم که داره اینه که از طریق عضویت توی سایت xfinity که زیر مجموعه comcast هستش میتونین خیلی فیلم و سریال و داکیومنتری رو غیره رو مجانی نگاه کنین. البته عضویت برای اعضای کامکست مجانی هستش.
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، ali234 ، Soap McTavish ، sadeghi897 ، amir0_0amir ، مانترا ، Rock ، mori ، Ahmad0756 ، behfaza ، noobnoobi ، goliii ، taherifar ، copol
(2012-08-27 ساعت 09:57)farshad_sh نوشته:  دوست عزیز منم اینجا اینترنت ۲۰ مگ گرفتم از کامکست که با مودم یه چیزی حدود ۲۷ دلار ماهیانه برای ۶ ماه اول میشه. فیلم HD و غیره که به راحتی میشه دید و حسنی هم که داره اینه که از طریق عضویت توی سایت xfinity که زیر مجموعه comcast هستش میتونین خیلی فیلم و سریال و داکیومنتری رو غیره رو مجانی نگاه کنین. البته عضویت برای اعضای کامکست مجانی هستش.

بعد این 20 مگی که گرفتید و ماهیانه 27 دلار میدید، محدودیت حجمی داره؟ یعنی در ماه حجم محدودی میتونید دانلود کنید یا اینکه خیر و نامحدوده؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
تشکر کنندگان: Puerto Rico ، behfaza ، arman_68 ، noobnoobi ، taherifar
(2012-08-27 ساعت 14:19)hamed. نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 09:57)farshad_sh نوشته:  دوست عزیز منم اینجا اینترنت ۲۰ مگ گرفتم از کامکست که با مودم یه چیزی حدود ۲۷ دلار ماهیانه برای ۶ ماه اول میشه. فیلم HD و غیره که به راحتی میشه دید و حسنی هم که داره اینه که از طریق عضویت توی سایت xfinity که زیر مجموعه comcast هستش میتونین خیلی فیلم و سریال و داکیومنتری رو غیره رو مجانی نگاه کنین. البته عضویت برای اعضای کامکست مجانی هستش.

بعد این 20 مگی که گرفتید و ماهیانه 27 دلار میدید، محدودیت حجمی داره؟ یعنی در ماه حجم محدودی میتونید دانلود کنید یا اینکه خیر و نامحدوده؟
نامحدوده

کیس نامبر2010
ورود اول اکتبر 2010
ورود دوم:می2011
باآرزوی توفیق برای شما
someil=سمیل=اسماعیل=samuel
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، Soap McTavish ، behzadb57 ، مانترا ، mori ، behfaza ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar
اینجا کسی هست که به صورت تخصصی از اینترنت سر در بیاره؟ من چند تا سوال دارم.
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، taherifar
سلام.

یه نکته ای رو من بگم وقتی یه سرعتی از یه isp ارائه میشه ضریب اشتراک داره. تو ایران معمولا ضریب اشتراک 1 به 10 (1*10) یا 1 به 8 هست !که دیگه حداکثره.

ولی تو ایران شرکتهایی هستن که ضریب اشتراکهای پایینتری هم میدن مثلا 1 به دو .

برای مثلا وقتی شما اینترنت 128 Mb میگیرد با ضریب 1 به 2 سرعتتون خیلی بالاتر از چیزی که شما انتظارش رو دارین و به طب گرونتر هم هست.

در ضمن سرعت اینترنت رو مگابیت بر ثانیه بیان میکنن نه مگابایت بر ثانیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، abas_kashan ، storagemeter ، behzadb57 ، amir0_0amir ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar ، copol
سلام
اینترنت بدون مبایل ارزان تر می باشد یا اینترنت که شرکتهای مبایلی ارائه میدهند؟
با یک سرعت مشابه منظورم هست.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، ASALI ، tajhizgaran ، philter ، mhb161 ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar
سلام.

تا جایی که من اطلاع دارم اینترنت روی موبایل هم گرونتره هم محدودیت داره. البته موقع ارائه فقط اینترنت نمیدن شما مثلا 200 دقیقه مکالمه تکست نامحدود و 500 مگ اینترنت رو میخرید X قیمت.

معولا اینطوری هستن.

در ضمن با اینترنت 2 مگ با راحتی میشه یک فیلم Full HD رو انلاین دید.
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، storagemeter ، sadeghi897 ، ASALI ، tajhizgaran ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar ، copol
سلام دوستان
یه چندتا سوال داشتم اینترنت تو امریکا با چه مودمهاییه؟ مثل وایمکس یا ADSL هست؟ یعنی منظورم اینه که با یه نوت بوک قدیمی می شه و یه یو اس بی وایرلس می شه اینترنت گرفت؟ تو بعضی از این سایتهایی که معرفی شده بود تو صفحه های قبلی دوجور اینترنت هست یکی با تلفن خونه یکی بدون تلفن خونه!! اینها فرقشون چیه؟؟ از نظر سیستمی چی لب تاب باید چه حداقلهایی رو داشته باشه؟؟؟
ممنون
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، tajhizgaran ، faridl14 ، behfaza ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar
(2013-04-23 ساعت 15:07)cygnus2 نوشته:  سلام دوستان
یه چندتا سوال داشتم اینترنت تو آمریکا با چه مودمهاییه؟ مثل وایمکس یا ADSL هست؟ یعنی منظورم اینه که با یه نوت بوک قدیمی می شه و یه یو اس بی وایرلس می شه اینترنت گرفت؟ تو بعضی از این سایتهایی که معرفی شده بود تو صفحه های قبلی دوجور اینترنت هست یکی با تلفن خونه یکی بدون تلفن خونه!! اینها فرقشون چیه؟؟ از نظر سیستمی چی لب تاب باید چه حداقلهایی رو داشته باشه؟؟؟
ممنون

با درود دوست عزیز.مودم ها بستگی به شرکت ارایه دهنده دارند و همچنین پلنی که بر میدارید.اما اکثرا وایرلس و مثل ایران هستن جدیدا وایرلس سری N میدن که کاوریج بهتری میده.
ببینید به عنوان مثال به سایت WWW.CLEAR.COM این شرکت اینترنت بر مبنای امواج وایمکس ارایه میده که صد البته مثل ایرانسل 128 کیلوبایتی نیست از 1 مگ شروع میشه الی ماشا الله.....مثلا 50 دولار در ماه+2 دولار تکس واسه تگزاس نت سرعت بالای 6 مگابیت بر ثانیه و البته نامحدود میدن.Wink
شما از بسیاری شرکت ها میتونی این سه تا رو برداری :
اینترنت+تلفن+تلویزیون اینترنتی.
به شخصه با وجود مجیک جک و اینترنت تلویزیون ب کار نمیاد اصلا.
حقیقت امر شما پوکیده ترین لپ تاپ هم که داشته باشی میتونی نت داشته باشی...WinkBig Grin
من ساکن ایرانم و این اظلاعات از سایت هایی نظیر ورایزون و ATT بدست اومده....شاد و پیروز باشید.

(2013-04-12 ساعت 00:50)sadeghi897 نوشته:  سلام
اینترنت بدون مبایل ارزان تر می باشد یا اینترنت که شرکتهای مبایلی ارائه میدهند؟
با یک سرعت مشابه منظورم هست.

الان تی موبایل داره اینترنت بر بستر نسل 4 بدون محدودیت میده ماهیانه 70 دولار کسی که اسمارت فون میخره راحت میتونه این پلن رو انتخاب کنه اما یه بحثی که در نت موبایل وجود داره و من در مطالعاتم در فروم های خارجی خوندم بحد محدودیت سرعت بعد از گذشت دانلود حجم مشخصی هست.
به عنوان مثال این ماه 2.5 گیگ رو با سرعت 14 مگابیت بر ثانیه استفاده کردید اما بعد از این مقدار سرعت شما به EDGE ویا 3.G تقلیل پیدا میکنه و میشه مثلا 4 مگابیت بر ثانیه.
اینترنت روی موبایل صرفا برای استفاده روی اونه من به کسی که در بدو ورود به آمریکا نیاز به نت داره پیشنهاد میگنم از کلیر یه سرویس بگیره که هم قابل حمله و هم بدون قرارداد.یعنی شما سر یه ماه 50 دولار میریزی تو گلوشون و بعدش نامحدود اینترنت داری.....فقط یه بحث میمونه اونم کاوریج مودم هست که در فرصت این تاپیک نمیگنجد.
پاسخ
(2010-07-02 ساعت 17:13)mohsen324 نوشته:  به قول لیلی پنیر رایگان تو تله موش فقط گیر میاد

اینترنت پولیه. قیمت‌هاش هم حدودی ۲۰ تا ۵۰ دلاره. بسته به سرعت و تکنولوژی که استفاده می‌کنی. اینجا نگاهی بکن قیمت‌ها را متوجه بشی http://www.att.com/gen/general?pid=6431
تو آمریکا هنوز هم بعضی‌ها Dial Up استفاده می‌کنند. (چون هنوز من می‌بینم داره فروخته میشه!)

نقاط دسترسی بی‌سیم رایگان اینترنت (Wireless Internet Access points) هم محدودیت دارند. یعنی به شما اجازه نمی‌دهند دايم وصل باشی. چون اونها برای کار راه انداختنه نه برای استفاده دایم. اگر مدت زیادی (معمولا دو سه ساعت یا بیشتر) وصل باشی اینترنت رو قطع می‌کنند و شما مجبوری دوباره به اون نقطه دسترسی وصل بشی.
سرعت معمولا برای خونه ها حدود 5Mbps هست اما سرعت‌های بالاتر هم به راحتی و با قیمت‌های خوب میشه گرفت.
اصولاً محدودیت ترافیکی برای اینترنت‌های خانگی و اداری وجود نداره اما اینترنت روی موبایل محدودیت ترافیکی داره(بسته به طرح دیتایی که انتخاب می‌کنی)
سرعت‌های خیلی خفن هم تو دانشگاه‌ها گیرت میاد. مثلاً دوست من تو دانشگاه سرعت 300Mbps رو تجربه کرده.
یه سوال
من یه سیم کارت می خوام بخرم که در واقع استفاده چندانی جهت تلفن زدن و تکست ندارم بلکه احتیاج بنده بیشتر اینترنت هست به نظرتون چه شرکتی و چه خدملتی رو استفاده کنم و ماهیانه چه قدر هزینه داره؟ شما چی پیشنهاد می کنید؟

برای داشتن اینترنت باید حتما سیم کارت داشته باشیم یا یه خط تلفن؟ من هنوز سیم کارت نگرفتم و بیشتر اینترنت مورد نیازمه. به نظرتون از چه خدماتی استفاده کنم بهتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، زری وحدتی ، USA2014 ، taherifar
من ایرانم قصد دارم برم دالاس این سایت att که قیمت ها رو زده

به نظرتون 12 مگابیتش میارزه ؟ دور و بر همین 12 تا 15 ارزون تر هم هست

http://www.att.com/shop/internet.html#fbid=ahT2zpHROGe

و این که تو دالاس این att خدمات داره

دوستانی هم که میگن 1 مگ 20 تا 50 دلار نمیدونم از جا میگن چون توی این سایت 3 مگش که ارزون ترینشم هست 30دلاره نه 1 مگ
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان