کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در دانشگاه های نروژ
(2014-12-16 ساعت 01:16)amirreza24 نوشته:  سلام!
خسته نباشین!
من در حال حاضر مشغول تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی هستم!
میخواستم بدون چجوری میتونم برای ادامه تحصیل در نروژ چجوری باید اقدام کنم؟!؟
لطفا یه راهنمایی کلی کنید
در ضمن من متولد سال 77 هستم...
با تشکر از شما خوبان

ابتدا بايد مراحل گرفتن پاسپورت و استفاده از معافيت تحصيلي باشي . به موازات اينكار بايد از طريق سايت دانشگاه مورد نظر اقدام به پذيرش كني . مدارك لازم براي دانشگاه مورد نظر قطعا تو سايت همان دانشگاه موجوده . برات بهترينارو آرزومندم .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، maral-map
سلام دوستان. من در رشته پزشک عمومی واسه تخصص نروز چطور باید اقدام کنم. کسی اطلاعات داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. در مورد ادامه تحصیل پزشکان عمومی در نروز اطلاعاتی دارین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی اعضا...من تازه با این سایت آشنا شدم و خوشحالم ک ی جایی پیدا کردم ک میتونم همه سوالامو بپرسم...جسارتا، اولین سوالم که میشه گفت یه سوال کلی هستش اینه که، برای تحصیل تو دانشگاه های خارج از کشور (بیشتر نروژ مد نظرم هست، چون در موردش خیلی تحقیق کردم) آیا این مهمه که بلافاصله بعد از گرفتن مدرک لیسانس برا ادامه اقدام کنم یا میتونم اول تکلیف سربازیم رو مشخص کنم (یا 2 سال رو برم یا حالا هر حرکتی که باعث وقفه میشه این وسط انجام بدم)؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 02:03)CrankyBoy نوشته:  سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی اعضا...من تازه با این سایت آشنا شدم و خوشحالم ک ی جایی پیدا کردم ک میتونم همه سوالامو بپرسم...جسارتا، اولین سوالم که میشه گفت یه سوال کلی هستش اینه که، برای تحصیل تو دانشگاه های خارج از کشور (بیشتر نروژ مد نظرم هست، چون در موردش خیلی تحقیق کردم) آیا این مهمه که بلافاصله بعد از گرفتن مدرک لیسانس برا ادامه اقدام کنم یا میتونم اول تکلیف سربازیم رو مشخص کنم (یا 2 سال رو برم یا حالا هر حرکتی که باعث وقفه میشه این وسط انجام بدم)؟

درود، خوش آمدید،همچنین شما
بله برای سفارت که ویزا میده این مهم هست،و با دلیل و مدرک مشکلی پیش نخواهد آمد؛
شما با مدرک کردن اینکه دوران سربازی رو می باید پشت سر میگذاشتید هیچ مشکلی پیش نمیاد، و پس از این دوران هم اگر چند سال کار کنید، باید مدارکتون همراه بیمه رو که نشوندهنده کار کردن شما باشه نشون بدید{اگر کاری در راستای رشته و توانایی شما باشه خیل بهتره بویژه برای کاریابی} مشکلی پیش نمیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: CrankyBoy
یک دنیا ممنون و سپاسگذارم بابت راهنماییتون.مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: سرباز هخامنشی
شرايط تحصيلي براي پزشكي چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان